• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no my byli popřát pra tetě a ta nás vyhnala na sběr :grinning: :grinning: :grinning: , teda kluky :wink:
18. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak sem zase načumla a ž teď si všimla,že plechi čeká další mimi :astonished: congratulation :wink: :grinning:
18. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem koukala,že jste řešily zuby-tak Sára už jich má 14,je to takovej malej žralok :grinning:
18. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdááár agness stará vojno, kde jsi se nám flákala :grinning:
18. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jde vůbec život, co holky všechno dobrý :sweat_smile:

14 zubů to je teda mazéééc, to už máte i nějaký špičáky jo :sweat_smile: se máte
my jsme snad konečně přestali teplotovat, dneska se prořízl 9. zub, tedy přesněji špičička první stoličky
18. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale no tak to víš,bylyjiný starosti a teď jsou prázdniny,tak sem pořád někde venku :wink: teď sem dočítala,že u ewelly je to taky nějaký blbý :frowning2:
18. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky dobrý a já už sem se vcelku taky dostala do klidu i když nás v brzký době čeká soud o péči a alimenty,fůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó zuby-máme všechny 1,2 čtyři stoličky a horní špičáky :wink:
18. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaar :grinning: zeny,,,
vitej agnesssssssssssssssssssssssss
18. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi to jasný, tak hlavně že už je líp

soud jo? to je blbý teda, já myslela že když jste nebyli svoji tak pohoda a ono to asi tak jednoduchý taky není co
18. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe Jani na tebe jsem právě teď intenzivně myslela :grinning:
18. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agnes a co Lau, už je taky v relativním klidu, psycholog pomohl doufám :pensive:
18. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito nazdarek no nekecej,,, :sweat_smile: :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Sáruš je pěkná zubatice a pochlub se co už všechno umíte, už běháte?
a jak se berou ségrušky pohoda, vycházejí spolu dobře
agness jsem se te chtela zeptat jak dopadl ten ukousnuty jazyK???? :confounded:
ahoj daniel :slight_smile: quinn,jj psycholožka byla balzám na bolavý srdce,Lau ale hodně rychle vyrostla,nebo jak bych to napsala-myslim,že je najednou myšlenkovejma pochodama úplně jinde,než její vrstevníci...snad to je spíš dobře než špatně :confused:
18. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako u nas to je jedna veeelka bratrska laaaska,,fakt jako Domik ,Filipka miluje porad za nim chodi pusinkuje no super,,,
18. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani nekecáááám :sweat_smile: jsem si říkala kdyby tak někdo dorazil na pokec třeba Daniii, copak asi tropí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jsi tady..
ještě jsem si vzpomněla na Olí ale ta odpočinkuje na chatě a my máme smolíka :sunglasses:
18. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani má tam pěknou jizvu,ale v poho :wink:
ségry v poho,Lau se o Sárušáka moc hezky stará a neběháme,zatim jen tak 1-2 samo krůčky,jinak za ruku :wink:
18. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky se taky milujou,jako fakt pořád se mazlí,pusinkujou,je to sladký...bych je sežrala :grinning:
18. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness to asi není ani dobře ani špatně, to je prostě život, jsou okamžiky, který tě posunou jinam, rychleji dospěješ změní se priority, má tebe nebo nějakým způsobem snad vás oba, lepší než se trápit, že by bylo doma husto nebo tak, tím ty děti podle mě trpí o moc víc :pensive:
18. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh Dani a co na to Fído? není z toho v rozpacích, když se na něj bráška sápe :confused: :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito no to je pekny,,asi jsi me ti pritahla,,protoze uklizim kuchyn,a rikam si pujdu juknout na MK jestli
tu nekdo je a ono jehle quinny s chudera zas sama,,a pak jsem koukla ztracena agness :sweat_smile:

Jinak my mame 8 zubu,nocnik stale nic,ale sam jime ovoce ,a nejvic meloun,merunky,a pak taky zeleninu ,no jsme rada,,,,
pindourek nam jde jen jedna strana ohrnout,,zatim ted,,minule to dr, udelala prasklinky a od te doby ja se bojim,,
18. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinn-to je jasný a navíc jsou daleko horší průsery,než přijít o chlapa-teda jako se rozvést nebo rozejít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jéé tak to je super, že si takhle rozumí všechny ty vaše děťátka, se na to druhý snad začnu těšit :sweat_smile: :slight_smile:
quinna už se snažíte?bych se snad už ani nedivila...plechi sebou teda hodila :grinning: :wink:
18. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness a sili vam to???
Jito ni nekdy je z toho spis uplne na nervy :sweat_smile: rika mami vem si ho ja si chc chvily hrat,,,no jo kdyz on si hraje a on si k nemu sedne treba tak na tesno ze si nemuze ani malovat,,no ale je to sranda snima,,,
18. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavni je zdravy,,pak se vsechno,,da nejak prejit,,,,,sice to nekdy trva,,ale da se to,,,
18. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani jj šili-zaživa :angry:
18. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdraví :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek