• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jito asi uz ne,,nevim zda bych to vydrzela,,ale nechala bych se prekvapit,,neni uz to jedno?!
18. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mas recht,,ja mam spis strach z te hypoteky,,no nikdy jsme nemeli zadny dluhy,,a vim ze lidi si hodne pujcuji,,ale ja jsem na tohle opatrna a uz jen z toho me stoji chlupy,,ale snad to nejak rozumne dopadne,,
ty bydlis v panelaku??a 3+KK??
18. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že je, jen mě to zajímalo :sweat_smile:
já bych si to taky chtěla nechat neříct, ale nevydrželi jsme to napoprvé tak jediná šance je aby to nebylo vidět :grinning:
18. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to máte fajný s těma dluhama to závidím, no my čas od času máme na něco půjčku, ale jedině bezúročnou a na pár měsíců, proč dělat jednorázovej velkej výdaj, když nám to dají na splátky, na pár měsíců a je pohoda, a samo úvěr na byt, bez toho se žádná rodina co nemá strýčka nebo v rodině vůbec hodnýho milionáře neobejde bohužel :unamused:
jinak taky nejsme ty typy co by rádi někde něco dlužili :confounded:
18. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem desna nemam rada prekvapeni,,ale musi to byt nadhera kdyz ti to pak reknou a ty do posledni vteriny nevis co nosis pod srdcem
18. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v paneláku bohužel, ale naštěstí v docela malým, takže většinou to vcelku ujde
3+1 to bylo původně a my si to předělali na 3+kk, jsme obětovali dementně zbytečnou chodbičku do kuchyně a místo toho zvětšili koupelku a wcko :wink:
18. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a tohle bude asi slusna pujcka,,no co naplat jinak to nejde,,,chjo,,,

a jeeeeeeejej no me dorazila mrcha,,teda predtim od a 4 DRIV a ted o 4 pozdeji ty jo ja to fakt mam presny to je zuzo,,,blee nesnasim to,,,
18. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
oaaa predelavky,,ale mas recht,,,udelali jste dobre,,,beztak se tam ani dva lidi nemohli otocit,,
18. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no všechno má svý pro a proti svoje kouzla, překvapení je kouzelný, ale zase když si vezmu že už jsem mu pak říkala jménem a o tohle bych se ochudila, je to těžký no :sweat_smile:

sdílím tvé nadšení nad ms, už v tom jedu 3tí den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta půjčka zase tak děsná nebude ne, něco snad bude za prodej toho domu ne :wink:
18. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky agness, tak snad už bude jen a jen líp :wink:
18. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak před momentem jsem uspala ječilku zlobilku a padám teda taky :confounded:
18. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne ale nez se proda ,,to vis bude to o nervy,,ale uz mam domluveny uklizeni aby byli dalsi kacky,,na vic,,preci jenom me pak ze 7600 spadne na 3500 tak aby to nebyl takovej pad na drzku,,,,,
no nemam radost ,,ale jsem rada ze v to nemam takovej bordel myslim v ms,..

ekt no dobrou noc ja uz taky pujdu,,

jen se me tu fajn kecalo s Jitou

ale uz se tedy taky rozloucim tak paaa dobrou a hlavne klidnou noc,,,pa
18. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no skoro ani jeden, to mělo 70cm nebo kolik, oni to ti umělci před náma totiž ještě vylepšili sádrákem

uááá řve mi tam dítě :rolling_eyes:
18. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://fishie.mimishop.cz/detail.php?zbozi=566498
tohle je asi dobra vec jeden cas jsem ji potrebovali jeste ted nekdy paaaaaaaaaa uz jdu
18. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to si absolutně nedokážu představit tohle, ale hlavně že vám to funguje :sweat_smile:
spadneš dolů s rodičákem jo? ty máš asi ten na 4 roky že,. to je fakt blbý no, aspoň že teď už si můžeš bez problémů přivydělat kolik chceš :unamused:

jj holky já se taky odporoučím, ještě teda k mm na gaučík, dělá že néé,ale vím že se mu po mě stýská :grinning:
18. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no věc asi dobrá, jen kdyby stála tak polovic aspoň :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou s kobrama :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

Hele Agness tak doufam, ze se tady nekdy potkame taky :sunglasses:
19. črc 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno :slight_smile:
néé nazbláznila jsem se, jen u nás se po ranním mlíce v 6 spalo až do 9,30 :sunglasses:
a teďka já naivka zkouším jestli by zase neusnul, aby si ten spánek moc nerozhodil :sweat_smile:
19. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3040750&vReferer=
přidala jsem dvě fotečky a už zase valím pomalu vařit obídek a pak razíme za babi a dědou
dneska vypadá, že snad bude lepší počásko než včera
tak pěknou neděli všem :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli spala do 8 dala mlíko a řádí jak zamlada, už je po polívce a likviduje tu hračky :grinning: :grinning: :grinning:

Já už makám od 7mi protože prostě musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra mám zkoušku a nic neumím béééé bééééé béééé a techniku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mm odjel s Joli na výlet abych se mohla učit, no materiálů mám polovinu, tak uvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus zeny....

prodavame byt v pze tak kdybyste mel nekdo zajem blizsi info v IP :wink:
19. črc 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už je domeček tak daleko? :wink:
19. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim zas po dlouhe době, tak v prvé řadě gratuluju plechajdo k noveme muminku v bříšku. Agness teda to maš opravdu žraloka, ta naša se zasekla a prostě stale jen dva spodni zoubky už si začinám říkat jestli ji někdy dorostou další. Abych se k ní přidala tak mi ve středu vytrhli osmičku, naštěstí to proběhlo zcela bez bolesti a ani pak to nebylo nic strašnýho,ale bala jsem se fest,ale musela ven byl tam kaz ze zadu a bolela mě z toho celá huba až k uchu.
Ninuš už běha fakt docela rychle, že se za ni člověk musí občas taky rozběhnout. Je takovej malej přenašeč, furt něco někam odnese zastrčí do šuplíku atd, takže už 14 dní nemužeme najít telefon(vybil se takže prozvonit nejde) mou nabiječku mi hodila do záchodu.... Strašně ráda staví věžičky z kostek a pak je zhazuje s radostným BUM, to opakuje i když spadne sama, říka bajon(balon), ahoj...a par dalších slůvek,ale už teď je na ni vidět jak je tvrdohlavá, když ji něco řeknu tak uplně z toho vyrazu vidím jak ji to v té hlavičce šrotuje. Hlavně když ji k sobě volám, musím to opakovat tak dlouho až se sama rozbrečí a přiběhne ke mě(asi je obrovské utrpení poslechnout maminku:slight_smile:)
Teď je tady docela pěkně tak půjdu na chvilu s malou na prochazku ať se trošku prospí....

Chtěla jsem se zeptat jak to mate s nočníkováním, to vám dětičky hlásí, že chcou čurat nebo kakat, nebo to dělate tak že to poznate, já se naučila,že prostě po ránu čůrá a kaká, akdyž začne prdět tak za chvili bude kakat, v tomhle směru jsme fakt docela uspěšný řekla bych že kakání už dáváme na 90%,ale je to jen tím,že to na ni poznám, prostě když je s ní někdo jinej tak si občas naloží i do plíny. A jak chválíte?
19. črc 2009 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baju, Joli nyní nočník odmítá, jen hned jak se probudí jej bere na milost a to ho většinou i naplní :sweat_smile:
19. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to NInuš naštěstí neodmítá,ale měla asi týdení období,nevím jestli je to tím,že jsme začli tak brzo a prostě si zvykla...ale nevím jak ji naučit,aby si sama řekla,že chce čurat, jestli to taky na ni nechcu moc brzo, nijak mě neobtěžuje ji měnit plíny,ale byla bbych ráda, kdyby jsme to zvládli než se narodí druhá,jelikož jsme ještě ani nezaložili tak má zatím čas :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přebalování mi taky nevadí, ale myslela jsem, že bude hic a bude chodit nahulajda a půjde to, a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: mm navíc dává jednorázovky i přes den, to já teda dávám látkovky :frowning2: no co jestli dodělám zkoušky tak v srpnu nstupuju zpět do zaměstnání, tak uvidím co bude :wink:
19. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky ji občas nechávám s holým zadkem, je trochu jak pejsek chodi čurat na dlažbu :sweat_smile: ,koberec nám ušetří, ale prostě to čurání je většinou u nás věc náhody...ale mám známou, které syn chodil už v roce a půl bez plenek, to u nás teda nehrozí
19. črc 2009 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to u nás teda taky ani omylem.

teda to učení mne nebaví a ráno zkouška a já dutá jako bambus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek