Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
20. črc 2009
quin :-N no hele predat nam to maji prakticky do 3 nedel hotovy 😃 ja bych se rada stehovala nekdy zari/rijen, ale neverim ze ten byt uz bude prodanej i kdyz....lokalita je super, porad nekdo vola, ale to bude asi normalni u novych nabidek, takze zustavam nohama na zemi....z tech penez chceme hlavne poridit i nejaky zarizeni, takze nejdriv to stejne bude holobarak 😉
lakme
20. črc 2009
plech a za kolik to prodáváte ?
lakme
20. črc 2009
Plech jsem koukala, že jste byli v Adršpachu, jsme tam byli minulý rk, balo moc krásně, jsme to prošli až do teplických skal a taky jsem byli na křížovém vrchu nebo jak se to jmenovalo. 🙂 Bylo tam moc krásně.

Jo kdybyste někdo měli tip co zhlédnou v okolíb Tábora, Českých Budějovic a Českého Krumlova, tak napiště. Se chytáme na táborské podzemí, chejnovskou jeskyni.
quinny
20. črc 2009
plechi tak holobarák, ale váš ne 😉 Asi jak se prodá byt budete muset jít ne, teda asi jak se domluvíte s kupcem 😉 já myslím že dobrá lokalita dělá hodně, a že to prodáte vcelku rychle 😉

jste byli v Ádru jo a ani se nestavíš :-N
plechajdaautor
20. črc 2009
lakme za 2,3 mas zajem ? 🙂 😎

my jsme v tom Adrspachu uz po druhy ale s Matesem poprve takze cely jsme to projit nestihli uz tak byl hotovej 😉
plechajdaautor
20. črc 2009
quin staci pozvat 😉
lakme
20. črc 2009
Plech to sice ne, ale cena bych řekla, že na holešovice jevíce než dobrá, že byste mohli brzy prodat . 🙂
plechajdaautor
20. črc 2009
mno my jsme chteli i draz, ale myslim ze v dnesni dobe to je za vic neprodejny, je to mrnavy 😉 ale nam to staci a kdyz to nekdo koupi do 14 dnu tim lip 😃
tigr211
20. črc 2009
vrkoc-byli jsme tady: http://www.besenovanet.sk/ ,vychytali jsme super slevu,tak nás ubytko přímo v hotelu Luka vyšlo míň než privat(když jsme měli vstup do aqua v ceně,které stojí kolem 500kč),ale myslím,že když tam přijedeš tak v celé dědině je co 2 domek privat a zdaleka nebyly plné-někde jsem viděla 14eur na os/noc
plechajdaautor
20. črc 2009
teeeda to je hukot s tim inzeratem ..... :-p

navic jdu dneska s matesem vecer na kardiologii kvuli tomu selestu jeste :-p to mam taky radost co mi rekne :-S
quinny
20. črc 2009
plechi no když já ani nevěděla, že sem jedete a pak to asi byla rodinná dovolená a já jsem plachá, co bych si povídala s tvým manžou 😎

jáák hukot? jakože pořád někdo volá jo? a dala jsi to jen na MS nebo i jinam =-) se nediv je to vcelku pěkná cena za byt v centru se nemůžeš divit 😉
quinny
20. črc 2009
a to kardio neboj, pravděpodobně řeknou, že to s věkem zmizí 🙂 a až večer, to je dobrý, může jít aspoň manža s váma ne. Budeme na vás myslet 😉
plechajdaautor
20. črc 2009
no mm by jit mohl, ale jdem zrovna do mist kde je uzavrena pomerne dost hlavni silnice a jet tam autem je sebevrazda...do tramvaje ho nedostanu pac by muselplatit listek ]-( a navic mozna jeste ani nebude doma...takze nic...ja taky doufam ze to je takovej ten rustovej selest, nejak na nem nepozoruju zadny zadychavani, modrani atd tak snad ok
plechajdaautor
20. črc 2009
ten inzerat je samo na inetu na MS to je spis legrace mam pocit 😉
quinny
20. črc 2009
aha no já myslela, že když jde o synovo zdraví, mohl by se překonat :-N
jj budete to určitě dobrý uvidíš, pak se ozvi 😉
quinny
20. črc 2009
mě to přišlo divný, že by tolik koníkovek volalo 😃

já se loučím, dítko vstává musím za ním pááá
plechajdaautor
20. črc 2009
u nas uz je taky vzhuru dablovo dite tak jdu nej 😎
vrkocka
20. črc 2009
Plechi a kam se stehujete?Do Prahy,ale do většího?papa
d.aniela1
20. črc 2009
Ahoj ja zasnu chvily tu nejsem a uz to tu zije jak o zivot dneska jsem meli litani,,,

byla jsem na ko a jizvu jsem si prej krasne zahojila sama uz tam je storupek,prej pekna prace rikal dr..no ale nic si na nekom nevezmete na podzim druhou nohu nejaka sklrotizace a snad bude na chvily klidek,
jinak u nas se prestalo povidat,,zadna mama,zadnej tata nic je ukazuje prstikem kdyz chce foukat udela fuk,ukaze jak je velikej,jak delaji hodiny,kdyz sni jidlo tak si zatleska,,no a ze lita jak o zivot to uz vime ne,,hihi
jinak nespime ani ted v noci lezou nam stoilicky tak brecime,,a brecime,,tak davam nurofen,,aspon trochu k ranu ho to uklidni,,,

ty joa Laadi no velika gratulace k pindikovi,,,ja to rikalaaaaaaaaaaaaaaaaaa hnedka,,myslim ze Oli to taky tak tipovsla psali jsme to na iqc,,ze jsi jasna na kluka hihihi,,,

vitej tigr vitej z dovolene,,,,

plechi tak dobre staveni,,a hlavne rychlý prodej bytu
d.aniela1
20. črc 2009
aaanikdo jo ,,hm ,,,
plechajdaautor
20. črc 2009
kukurukukuuuuuuuu 😉
plechajdaautor
20. črc 2009
a co jsem tipovala ja ? Ja uz si to nepamatuju, ale myslim ze taky kluka ne ? :-N
d.aniela1
20. črc 2009
plechi no ja netusim,,hahaha ale myslim ze Jita rikala holka a to je jediny co si pamatuju,,,,hele kolik mate rozpocet na ten baracek????
plechajdaautor
20. črc 2009
jak myslis ? Jako kolik stoji to postaveni nebo kolik jsme si nasetrili na vybaveni ?
plechajdaautor
20. črc 2009
ty vado ja jsem vymydlena...nejdriv skocim mm na spek ze ta kofola co koupil je skoricovo peprova a ted kdyz ji piju tak do ni foukam jak kdyz jsem si ji varila a je horka...no nejsem magor ? jsem 8-( 😃
plechajdaautor
20. črc 2009
Tak nic jdu na tv....te pero 😉
e.k.t
20. črc 2009
Tak jsme doma a tu pitomou techniku mám hotovou, v pátek RID a v pondělí doprava a provoz a snad už bude klid 😉
slavikovci
21. črc 2009
ahoj mamky,děťátka a těhulky, tak jsme na den u tety, tak musím zkouknout vaše fotky,ale nedočítám,to bych měla asi na celý den 🙂 jak se máte?plechi a Laduš co mimískové?
plechajdaautor
21. črc 2009
Cus Irco 🙂

U nas "snad" dobry 🙂 Klasika, pohyby jeste nikde a tak vim prdlacky....ale dneska jsem se uz objednala na velky utz a tak opatrne jsem na ne jestli jako neni brzo a oni to mate uz nejvyssi cas 😃 desivy v ty pze s tema terminama vsude...

Ladus je ok a prej to je pindik 😉
vrkocka
21. črc 2009
My na kontrole po viroze+jsem jí nechala zvážit a když nevypadáme mame pres 10kg.Jeste ji delal pro jistotu kontrolni ster.

Plech:jsem pochopila,ze stavite?papa