• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
quin :sweat_smile: no hele predat nam to maji prakticky do 3 nedel hotovy :grinning: ja bych se rada stehovala nekdy zari/rijen, ale neverim ze ten byt uz bude prodanej i kdyz....lokalita je super, porad nekdo vola, ale to bude asi normalni u novych nabidek, takze zustavam nohama na zemi....z tech penez chceme hlavne poridit i nejaky zarizeni, takze nejdriv to stejne bude holobarak :wink:
20. črc 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech a za kolik to prodáváte ?
20. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plech jsem koukala, že jste byli v Adršpachu, jsme tam byli minulý rk, balo moc krásně, jsme to prošli až do teplických skal a taky jsem byli na křížovém vrchu nebo jak se to jmenovalo. :slight_smile: Bylo tam moc krásně.

Jo kdybyste někdo měli tip co zhlédnou v okolíb Tábora, Českých Budějovic a Českého Krumlova, tak napiště. Se chytáme na táborské podzemí, chejnovskou jeskyni.
20. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi tak holobarák, ale váš ne :wink: Asi jak se prodá byt budete muset jít ne, teda asi jak se domluvíte s kupcem :wink: já myslím že dobrá lokalita dělá hodně, a že to prodáte vcelku rychle :wink:

jste byli v Ádru jo a ani se nestavíš :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lakme za 2,3 mas zajem ? :slight_smile: :sunglasses:

my jsme v tom Adrspachu uz po druhy ale s Matesem poprve takze cely jsme to projit nestihli uz tak byl hotovej :wink:
20. črc 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin staci pozvat :wink:
20. črc 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plech to sice ne, ale cena bych řekla, že na holešovice jevíce než dobrá, že byste mohli brzy prodat . :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno my jsme chteli i draz, ale myslim ze v dnesni dobe to je za vic neprodejny, je to mrnavy :wink: ale nam to staci a kdyz to nekdo koupi do 14 dnu tim lip :grinning:
20. črc 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc-byli jsme tady: http://www.besenovanet.sk/ ,vychytali jsme super slevu,tak nás ubytko přímo v hotelu Luka vyšlo míň než privat(když jsme měli vstup do aqua v ceně,které stojí kolem 500kč),ale myslím,že když tam přijedeš tak v celé dědině je co 2 domek privat a zdaleka nebyly plné-někde jsem viděla 14eur na os/noc
20. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teeeda to je hukot s tim inzeratem ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

navic jdu dneska s matesem vecer na kardiologii kvuli tomu selestu jeste :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mam taky radost co mi rekne :confounded:
20. črc 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no když já ani nevěděla, že sem jedete a pak to asi byla rodinná dovolená a já jsem plachá, co bych si povídala s tvým manžou :sunglasses:

jáák hukot? jakože pořád někdo volá jo? a dala jsi to jen na MS nebo i jinam :confused: se nediv je to vcelku pěkná cena za byt v centru se nemůžeš divit :wink:
20. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to kardio neboj, pravděpodobně řeknou, že to s věkem zmizí :slight_smile: a až večer, to je dobrý, může jít aspoň manža s váma ne. Budeme na vás myslet :wink:
20. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mm by jit mohl, ale jdem zrovna do mist kde je uzavrena pomerne dost hlavni silnice a jet tam autem je sebevrazda...do tramvaje ho nedostanu pac by muselplatit listek :angry: a navic mozna jeste ani nebude doma...takze nic...ja taky doufam ze to je takovej ten rustovej selest, nejak na nem nepozoruju zadny zadychavani, modrani atd tak snad ok
20. črc 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten inzerat je samo na inetu na MS to je spis legrace mam pocit :wink:
20. črc 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no já myslela, že když jde o synovo zdraví, mohl by se překonat :sweat_smile:
jj budete to určitě dobrý uvidíš, pak se ozvi :wink:
20. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to přišlo divný, že by tolik koníkovek volalo :grinning:

já se loučím, dítko vstává musím za ním pááá
20. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas uz je taky vzhuru dablovo dite tak jdu nej :sunglasses:
20. črc 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi a kam se stehujete?Do Prahy,ale do většího?papa
20. črc 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja zasnu chvily tu nejsem a uz to tu zije jak o zivot dneska jsem meli litani,,,

byla jsem na ko a jizvu jsem si prej krasne zahojila sama uz tam je storupek,prej pekna prace rikal dr..no ale nic si na nekom nevezmete na podzim druhou nohu nejaka sklrotizace a snad bude na chvily klidek,
jinak u nas se prestalo povidat,,zadna mama,zadnej tata nic je ukazuje prstikem kdyz chce foukat udela fuk,ukaze jak je velikej,jak delaji hodiny,kdyz sni jidlo tak si zatleska,,no a ze lita jak o zivot to uz vime ne,,hihi
jinak nespime ani ted v noci lezou nam stoilicky tak brecime,,a brecime,,tak davam nurofen,,aspon trochu k ranu ho to uklidni,,,

ty joa Laadi no velika gratulace k pindikovi,,,ja to rikalaaaaaaaaaaaaaaaaaa hnedka,,myslim ze Oli to taky tak tipovsla psali jsme to na iqc,,ze jsi jasna na kluka hihihi,,,

vitej tigr vitej z dovolene,,,,

plechi tak dobre staveni,,a hlavne rychlý prodej bytu
20. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaanikdo jo ,,hm ,,,
20. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kukurukukuuuuuuuu :wink:
20. črc 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co jsem tipovala ja ? Ja uz si to nepamatuju, ale myslim ze taky kluka ne ? :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no ja netusim,,hahaha ale myslim ze Jita rikala holka a to je jediny co si pamatuju,,,,hele kolik mate rozpocet na ten baracek????
20. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak myslis ? Jako kolik stoji to postaveni nebo kolik jsme si nasetrili na vybaveni ?
20. črc 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vado ja jsem vymydlena...nejdriv skocim mm na spek ze ta kofola co koupil je skoricovo peprova a ted kdyz ji piju tak do ni foukam jak kdyz jsem si ji varila a je horka...no nejsem magor ? jsem :rolling_eyes: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nic jdu na tv....te pero :wink:
20. črc 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma a tu pitomou techniku mám hotovou, v pátek RID a v pondělí doprava a provoz a snad už bude klid :wink:
20. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky,děťátka a těhulky, tak jsme na den u tety, tak musím zkouknout vaše fotky,ale nedočítám,to bych měla asi na celý den :slight_smile: jak se máte?plechi a Laduš co mimískové?
21. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus Irco :slight_smile:

U nas "snad" dobry :slight_smile: Klasika, pohyby jeste nikde a tak vim prdlacky....ale dneska jsem se uz objednala na velky utz a tak opatrne jsem na ne jestli jako neni brzo a oni to mate uz nejvyssi cas :grinning: desivy v ty pze s tema terminama vsude...

Ladus je ok a prej to je pindik :wink:
21. črc 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na kontrole po viroze+jsem jí nechala zvážit a když nevypadáme mame pres 10kg.Jeste ji delal pro jistotu kontrolni ster.

Plech:jsem pochopila,ze stavite?papa
21. črc 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek