• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky, tak po děsné noci snad lepší den, sluníčko svítí a Joli chrápe venku za domem a je jí fajn :wink:
21. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy,
fajn že je všem dobře

já dneska kuchtila tvarohový knedlíky s ovocem (no v mým podání spíš noky) ale i tak dobrý, baštilo i dítě takže pohoda. Jinak mě neuvěřitelně točí, celodenní zábava je pronásledování a dráždění kočky a tahání za záclony, to by muách ty pazoury musela urazit a stejně bych si asi nepomohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Může mi někdo vysvětlit, proč to jediný co ho v tomhle bytě absolutně nezajímá jsou jeho hračky :confounded: :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi to nevím, ale asi to není to pravý vořechový, Joli je v pohodě, tak neporadím :wink:
21. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVi to jsem ale vůbec slyšet nechtěla, že Joli je v pohodě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
néé samo ti to přeju, a psala jsi že spí v kočíku na zahradě, tak už teď spí líp přes den? :confused:
21. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se loučím musím za ním, je protivka, za chvíli zase pomastí do postele a bude :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bo líp ne, ale po o spí elativně pravidelně a není na zehradě ale na trávníku za bytovkou, chůvička ji jistí a pohled z okna taky, teď už je teda v pokoji a řádí s hračkama a boéty a podobne, já jí nechávám dost volnost, ale když něco ne tak na trvdro a ani omylem :grinning:
21. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je fajn, že vše probíhá jak má, pohyby budou coby dup....jinak ti tipuju dalšího pindíka tak pak dej vědět, jestli jsem se trefila :grinning: a Ladušce taky gratuluju k pindíkovi :grinning:
Holky, Pepču taky jeho hračky nezajímají, teď vede nádobí a hadry ze skříní :grinning: jinak se pokud to počasí dovolí cachtá v bazénku a je to dobrá potápka, i v kruhu se potápí a hrozně ho to baví :grinning: snad ještě dneska nakouknu, než odjedeme zpátky na chajdu,mějte krásný den :wink:
21. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jj jasný na trávníku no i tak je to fajn, to já si z 5týho patra fakt nemůžu dovolit, a za panelákem to je trochu jiný než za bytovkou, takže aspoň ten trávník buď ráda :sweat_smile:
Tak já doufám, že jinak má taky dost volnost, vyloženě nesmí jen ty kabely (včetně obsluhy PC,DVD atd) kočku a pak teda ještě rvát knížky, na to jsem cimprlich, ale jinak pohoda, jenže on chce právě ty kabely....atd :sweat_smile:
21. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo chaloupku, hmm se máte, zrovna dneska je tak hezky, to je jak dělaný na válení na zahrádce nebo případně i na nějakou maličkou prácičku. :wink:
Nás se to bohužel netýká, ale prcek vstává, tak se nadlábneme a frčíme ven :slight_smile:
21. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin nemas doma nase dite? :confused:
21. črc 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi proč myslíš :astonished: :grinning:
21. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
protoze az na tu kocku dela to sami...za ty kabely u PC bych mu ruce musela umlatit a zapinat pc, DVD, video apod :angry:
21. črc 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi heh díky za info to potěší, že v tom člověk není sám :grinning: beztak tu kočku nehoní jen a pouze proto, že žádnou nemáte :grinning:

dneska jsem přemýšlela, že bych chtěla být ta úžasná alternativní matka a svý dítě nikdy neplácnout, ale co s ním, když už něco dělá po stý, já po stý říkám ne, nesmíš a on tam jde po 101. a mě už trpělivost dochází :astonished:
21. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to joli techniku taky joooo a tím víc čím víc to nechci :wink:

včera se vztekla a rubla mě palicí přes nos a naštípla mi 2 kůstky, blbě se mi dýchá a prý mám asi i lehčí otřes mozku :angry:

už jsem jí slíbila že si na ni koupím bič a bude to mít. jsem neschopná cokoli dělat o učení ani nemluvím zvažuji wc telefonii a motá se mi šiška :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady bude někdo bit a jako žito :confounded:
21. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jako ja mu ji taky soupnu - vychovnou, nic mu pritom nelamu, modriny z toho nema :wink: ale zacina delat sceny uz i na ulici, fakt nevim po kom to ma, po me teda ne hajzlik jeden :angry:
21. črc 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: n o tak na ulici a v obchodě to zatím dobře zvládá, ale bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrkoc jojo chystame se
21. črc 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my zas pádíme, tak se mějte krásně, dětičky a miminka v bříšku rostou a zase někdy nakouknu, pa :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať rostou :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, my už taky chodíme huráááá..ještě občas padá,ale zatím bez modřin..jinak tady čtu, jak si některé dětičky nedají a nedají říct..Tomča je naštěstí v poho (to nechcete slyšet :wink: ale taky to mám za sebou...ale nic jiného než trpělivost nezbývá..to se lehko řekne co? :wink: ale s těma puberťákama mi občas trpělivost chybí, takže každá rada nad zlato :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Leni no na výchovné u nás jistě taky dojde, ale časem, ono lepší jedna v pravou chvíli než nechat si zlatíčka přerůst přes hlavu :wink:
21. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt..jojo jedno mi přerostlo..naštěstí jen naoko (o hlavu :grinning: ale jinak nedovolím přerůstat...tolik chlapů v chalupě :astonished: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s výškou je mi jasné že je taky v ohrožení, ale zatím je Joli o 5 cm a 1 kg menší než jsem byla v jejím věku já :wink:
21. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsou dnes všichni, snad nespí?? Já teda pracuji na PC, ale občas nakouknu a mrtvo ....
21. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky, jen před spaním dočítám...

gratulace k pindikovi Ládušky... :wink:

Jíťo to máte 6tou nemoc jak vyšitou, u nás to bylo taky zároven se zoubky... teploty, pak vyrážka, nejdřív býva na trupu a postupně mizí směrem ke končetinám, do 2dnů je klid, neboj :wink:

Evi tedy to má Joli ale páru! kdoby to do takového drobka řekl! :confounded: ... u nás zatím Saša jen tahá za vlasy,,,případně chupy pejska... a tomu jedinému se řehtá i když křičím ne-ne-ne... jinak totiž na jakékoli ne je odpovědí hysterák a slzy jak hrachy. vztekloun je taky už pořádný, naštestí ji to za chvilku přejde. zato zkoumá cokoli a kdykoli, takže je vše na zámek, včetně špajzu, šuplíků, všude furt zavřeno... :unamused:

Včera jsme se vypravili za kulturou - ještě trochu dodatek k narozeninám manžela, koupila jsem lístky na Shakespearovské slavnosti na Slezkoostravský hrad, Windsorské paničky...Počasí super, docela teplo, teplá medovinka :slight_smile: a v prostředí hradu nezapomenutelný zážitek. až teda na ty komáry. Dom jsme se vrátili až o půlnoci, chuděra mamka jela ještě tak pozdě domů a přitom po čtvrté ráno vstávala do práce, ale přespat nechtěla. no ještě že máme tak hodnou hlídací babičku :wink:
21. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi ani mi nemluv, šiška se motá pořád a pochod kolem wc jestli jo nebo ne je mi milý jak nevím co, kdyby to aspoň nebyly následky bác do nosu ale // to by se to snášelo jinak, ale já ani v těhu toto nepoznala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prý by mělo být do 5 dní dobře a když ne, tak mám přijít a budou nějaká doplňující vyšetření :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

už sháním bič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hlavně že jste si kulturu užili, já jsem si udělala radost, vyaukcovala jsem skládací postýlku k našim pro Joli, aby se nemuselo jezdit autem. Je to v Brně, tak si to taťka vyzvedne a my už budeme jezdit vláčkem, protože se nebude stěhovat postýlka a vše potřebné se vejde do batůžku a golfky se taky snadno přenesou :grinning:
21. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tady dneska nikdo?venku je pěkně,co?my byli už ráno v tescu podívat se na výprodeja koupila jsem už trika na příští rok,za tu cenu!!a ty úplně mimi oblečky,fakt náádhera ,až mi přišlo líto,že to nemám komu koupit.příští týden se už asi zajdu domluvit do práce.sice jsem si už nějak doma zvykla,ale radši dřív než bude 2mimi. :grinning:
22. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to znám, ale u nás je pravděpodobné že pokud se vůbec podaří tak za dlouho, no tak nastupuju na zkrácený od srpna :wink:
22. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku teplo,mala chrupe a ja zas trcim u pocitace desssssssssss
22. črc 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek