• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
slavi, tak že bychom přijeli? máme to kousek :grinning: no, počkám si, až vám potvrdí neštovice :wink:
golfky vypadají parádně a asi jsou hezky lehoučké,že?
26. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono na jednu stranu ty probdělé noci a pořád horečky nic moc, už jsem z toho byla na větvi,ale když to vypadá na neštovice,tak jsem si nějak oddychla....je dobrý,že si to třeba nebude škrábat, jak je malej,ale nevím, jestli to nějak nevadí , že je má už takhle malý
26. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo gabi, na srazu by to bylo ideální co? :grinning: soni, jsou fakt lehounký, 8,5kg...ty se nesou jedna báseň... :grinning:
26. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě dr mi řekla že kvůli reakcím nedoporučuje zbytečné očkování, když jsem se ptala a naopak mi řekla že pokud se tady někde vyskytnou tak mi domluví návštěvu aby se odbyly dokud jsou ještě protilátky z MM a tím pádem lehčí průběh
a není to ta dětská pátá nebo šestá nemoc? prý když ustoupí teplota, tak se objeví pupínky
no tohle je vyloženě puchýřek a kolem hodně zarudlé, zkusím mu to blejsknout až se vzbudí a vložím....podle popisu jsou to spíš neštovice.....no právě ono se říká,že u takhle malých je mnohem lepší průběh a ani nemusí být tak osypané těma pupínkama, uvidíme
26. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to nerozeznám :slight_smile: jednou jsem šla k dr s dádulkou, když měla flíčky na obličeji a prý to bylo nejspíš od hmyzu :grinning:
26. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pa, jdu se zkulturnit do vany
26. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
příjemnou koupel, Joli konečně zabrala, tak jdu taky něco pracovat, třeba uvařit polívku
26. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky něco dělat a odpo po doktorce poreferuju :wink:
26. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, nakukujeme, zase opět nestíháme, Tomík je taky už akční, všude vleze :wink: zuby pořád žádné, asi jsme tady jediní co?

plechi..nějakou fotku snad brzy pošlu a váhu máme v 9.měs. 6950, jinak myslím, že máte Traffic golfky? Ty máme, byli jsme s nima v Praze,jak bylo hezky, a byli jsme moccc spokojeni
26. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Těch akčních drobků nějak přibývá :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=594800253

tak tady je náš starší drobeček, kterým jsme měli původně jet na srazík :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět od dr a mám docela smíšené pocity...prý příznaky by na neštovice měl, ale takhle zarudlé prý neštovice nejsou a měl by jich po těle víc...mám namazat genciálkou a zítra radši znova zajít aby se koukla zda se to nějak změnilo nebo rozšířilo po těle....tak si tak říkám, jestli vůbec ví,jak neštovice teda vypadají,aby se něco nezanedbalo....zítra se tam rovnou zeptám na ty výtěry....ale jako jsem z toho docela přešlá teda :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je smutná odpověď :frowning2:
26. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak buď se do zítra osype a nebo je to jen něco zaníceného a tou genciálkou to vydezinfikujeme....se pos.... to jsem zvědavá, s čím příjde zítra....no aspoň že prozatím nemá vůbec teplotu....jsem z toho už fakt jelen :unamused:
26. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to bude v pohodě :wink:
26. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slaviku jezis vy taky mate veci teda..tak at to jsou ty nestovice...nema uz dalsi pupinky ??
26. bře 2009 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi nevím, jdu ho vykoupat, tak ho prohlídnu....se zblázním brzy no :unamused:
26. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nezblaznis :slight_smile: :wink: jak jsi psala aspon to budete mit za sebou :slight_smile:
26. bře 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavíku nevzdávej se ještě, to by sis moc neužila :wink:
26. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha holky vy mě dokážete rozesmát :grinning: tak jsem mu našla podobný pupínek o kousek dál a dvě malé pidi ťupky na druhé straně,ale je divný, že to má všechno akorát v okolí zadku....to asi neštovice nebudou...no nevím
26. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ty jo vcera tu nejsem a hnekdka nove tema,,no jsem nadsena moc hezky jsi to plechi napsala,,no jasne Ladus patri knam

nedocitma to byh se zblanila
ale jdu vysvetlit proc jsem tu vcera nebyla,,
no jo sla jsem si zahrat volejbal,,a jellikoz ten den jsem nemela dobrej den,,tak jsme si jen v duchu rikala mohla by prijit nejaka posledni tecka a jako kdybych to privolala,
pri volejbale jsem so vyhodila koleno :unamused: :unamused: :unamused: no bolest jako krava ale jelikoz uz se me to v mem mladsim croce stavalo tak jsme vedela jak na to,,,,
chjo no samo nejdriv me to nebolo ,,ale uz to prilo k sobe a litala jsem vcera po rengenu a po dr,,vyledek mam bandas od kotniku ke stehnu nesmim chodit ledovat,,a doufat ze to jsou jen natahnuty slachy,,,a ne poniceny meniskus,,

se holky uz poreru na mese ta smula tak lepí doufam zre vy jste na tom lepe
26. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani ty fole to snad neni pravda jak ty si to vyziras ..... ja mela z volejbalu skripnuty slachy v kolene taky a dekuju pekne uz nechci....pocitam ze tohle boli jeste vic...doufam, ze do srazu se das nejak do kupy
26. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZLUTASEK??KDO TO JE JSEM nejak mimo,,
26. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mame 4 zub
26. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani teda Ty máš smůlu...a jak se staráš o kluky s tímhle? nebo je manža doma?
26. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tam je kůže jemná a ve vlhku
26. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda než to ten net sežere tak je tam milion příspěvků :grinning:
26. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek