Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
7. dub 2009
ladi to se tě ta nemoc praštěná pořád drží? 😞
laada
7. dub 2009
no už nééé ale dobírám antibiotika tak u nich raději ležím ať to zase nepřechodím 😎 jinak fakt nevim jak to rozchodim... sem uválená až běda
e.k.t
7. dub 2009
no právě jsem si myslela že už tě to drží skorem měsíc
slavikovci
7. dub 2009
tak holky, jdem fandit Slávii ne?Slavie do toho 😃
e.k.t
7. dub 2009
vary vary vary 😉
plechajdaautor
7. dub 2009
:-p :-p :-p :-p
plechajdaautor
7. dub 2009
se radsi podivam na NOVE na ZPRAVY 🙂 😃
plechajdaautor
7. dub 2009
tak slaviku ja myslela ze se k nam dneska pridas do ZOO a ty nic covece 😉
slavikovci
7. dub 2009
čoveče to já nevěděla, že to bylo i na mě 😃 máme taťku maroda, tak jsme tu byli s ním....ale někdy bych fakt šla a i do té Stromovky, ale tenhle týden je to pasé....co příští?
plechajdaautor
7. dub 2009
a kdo je tady asi jinej z prahy cooooooooo ? 🙂)

Ja tenhle tydne uz mam taky full...pristi po velikonce - nic, utery obed s kamoskou - nic, streda volno, ctvrtek plavani - nic, patek odjezd do MB a smer chalupa - tudiz nic....zbyva mi teda jen streda 🙂 😉
plechajdaautor
7. dub 2009
holky jaky jste meli reakce na prevenar ?
slavikovci
7. dub 2009
hm, tak uvidíme co se s tou středou dá dělat 😃 se ale budu stydět 😃 my jsme na prevenar neměli žádnou reakci....Mates jí má?
plechajdaautor
7. dub 2009
nene zatim teda 🙂

se nestyd 🙂 si dame nejaky temata dopredu 😃
plechajdaautor
7. dub 2009
beztak ja jsem taky stydliva prej, se zeptej holek 🙂) 😃
sonik05
7. dub 2009
Ahoj holky, tak jsme dnes byly na 10ti měsíční kontrole a Dádulka povyrostla na 71 cm a zhubla o 10g na 8940g. Doktorce se nelíbí, že nepřibrala, tak nás tam žene zase za měsíc a mám mít s sebou moč, to bude zajímavý, až jí budu lovit, když na nočník ještě nechodí 😃
No, ale já si myslím, že žádnej hubeňour není, prostě, jak začla lézt, tak trochu vyběhala ty velikánský faldíky 😉
plechajdaautor
7. dub 2009
soni ja bych to taky nedramatizovala s tim jidlem 🙂 Danielka ji normalne ne ?? Kdybys spis videla ze nedlabe tak prosim....
sonik05
7. dub 2009
plechi: jj, jí v pohodě. Dr se ptala na jídelníček a k němu výhrady neměla. Někdy třeba nesní celý jogurt, ale tak těch 100g jo, takže já myslím, že jí dost a navíc ona je opravdu tak o kilo těžší, než jiná mimča 😃
plechajdaautor
7. dub 2009
no nez mates rozhodne 🙂 a ten tedka uz taky nenabira...tak 100g za mesic a to je hodne...s tim jogurtem to mame stejny, nekdy by snedl dva ale nekdy nedoji ani jeden...ja myslim ze to je vsude stejny 🙂

a navic tedka jak mu rostou ty zuby tak nechce mliko a vsechno do nej musim tlacit..des bes, ale zas mu tren treti uz kouka cela ploska tak hezky roste 😉
plechajdaautor
7. dub 2009
akorat teda bude vypadat trosku divne se trema zubama 😃
slavikovci
7. dub 2009
no Pepča už taky moc nepřibírá, spíš roste do délky....jinak nám pořád čouhá ten šestý zub,ale pořád nevylezl úplně....hele dáváte na ven, když je takhle krásně ještě punčocháče a nějakou bundičku?
sonik05
7. dub 2009
No, já na ven dávám buď punčochy a kalhoty s botičkama a nebo, kalhoty bez punčoch, ale lehkou deku. A když takhle trochu fouká, tak na bodýčko s dl. rukávem svetřík či mikču. Ve stínu taky není žádné horko, tak pro jistotu s sebou tahám buď svetr, nebo deku.
sonik05
7. dub 2009
plechi: tak si představ, jak bude vypadat Dádulka - dolé má vidět 3 zuby, čtvrtý se vyklubal, ale ještě není tak velký a nahoře jí roste dvojka - to bude pizizubka 😃
plechajdaautor
7. dub 2009
slaviku ja dneska dala kloboucek, body s kratkym a mikcu...tu mel jeste rozeplou, puncochace a tenky kalhoty..to bylo vse..bundu lehkou jsem mela v zaloze v kosiku

soniku voni jsou vsichni legracni s tema tesakama 😃
laada
7. dub 2009
čau ženský 😉
laada
7. dub 2009
no jo probraly ste hadříky tesáky a šup rychle na zprávy na novu co 😃 :-p
laada
7. dub 2009
Zdení potřásla ti vůbec paní Obamová rukou ? 😃
plechajdaautor
7. dub 2009