Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
22. črc 2009
u nás se teda řádí 😉
tigr211
22. črc 2009
no já bych chtěla od září,taky na zkrácený,že bych měla jen 2šichty týdně,ale 12h.mimi bych chtěla začít plánovat tak za 1,5-2.tak když budu do jeho 3let pracovat na půl,budu mít s mateřskou stejně peněz.no a až otěhotním tak bych asi hned šla na nemocenskou.ale to jsou plány,uvidíme jak to bude,na malého jsme taky rok čekali
vrkocka
22. črc 2009
no my asi zacnem,taky planovat druhy se prestehujem a manzel spatny v praci,ale do 3 let veku ditete mu to drzi
e.k.t
22. črc 2009
no já to mám taky tak max 30 hodin tj 2 směny týdně 😉 my už se nebráníme, ale uvidíme 😃
tigr211
22. črc 2009
venku tak krásně a malý už spí přes 3h,to než se dostanem ven bude večer ]-(
plechajdaautor
22. črc 2009
tigr v tesku je vyprodej jo ? Jsi to mohla koupit a poslat k nam 😃 😃 😃
tigr211
22. črc 2009
JJ výprodej,50-70%, jsem Nikimu koupila 3 krááásné trika po 45kč a 2 páry ponožek jen za 18kč
e.k.t
22. črc 2009
t je dobrý kup 😉
quinny
22. črc 2009
Hezké brzké ráno 😃
počítám že všechny spíte, my dneska strávili s H. pěkný den na horách, to byla balada, jen ani na tys borůvky se nám v tom vedru nechtělo, no neva snad příště. Jsme si zařádili v bazénku, tedy hlavně mláďátko. :-N
Zítra přijedou kamarádi a měli bysme jít všichni na plavečák, tak schválně jaký bude počasí =-) 😎
no nic 😃 počítám, že nikdo nedorazí tak já jdu ještě chvíli pokračovat v žehlení 😃
laada
23. črc 2009
Ahoj holky,

tééda quinny takhle v noci ještě žehlit... to už mám dobrých 5 hodin půlnoc 🙂

Gabko děkuju x-)

Olí já vím, že nás šmíruješ tak tě zdravím 😉
plechajdaautor
23. črc 2009
A hele nejsem prvni 🙂

tak jdem na to, od 6 uz nam delnci makaji na bydleni 😃 tak se jedem mrknout.....v noci se mi zdalo o tornadu a docela zive :-p tak snad nam ten barak nespadne na hlavu muhehe 😃

tak papa a pijte kdyz jsou ty horka 😎
gabka32
23. črc 2009
jj v tescu výprodeje, včera jsem tam strávila hodinu a půl, nakoupila jsem kalhoty, triko, boty Sašce, sobě trika akorát jsem tam hlavně jela koupit kalhoty synovci, ale pro ty kluky já nevím, mi přišlo daleko méně věcí než pro holky :-| když už se mi něco líbilo, tak zas to měli malé :-S no tak budou muset stačit dárky co už pro něj máme.

se tady rozjíždíí pracovní tempo? já už teda od ledna, ale jen 1xtýdně a sem tam služba a s rodičákem jsem na tom skoro lípe než před MD, kdyby to šlo takhle pořád 😃 musíme trochu našetřit a až budou noci delší, se vrhnem na snažení :-N x-)
hele holky, nezkoumaly jste tu čínskou tabulku pohlaví? já bych na kluka musela čekat až do prosince =-)
plechajdaautor
23. črc 2009
ja mela dva mesice na holku jinak do konce roku kluk a podle tabulky jsme se trefili tak uvidime 😃
laada
23. črc 2009
gabko čínská tabulka je na pytel 😃
laada
23. črc 2009
Zdení koukala sem že na střeše nemáš žádný nový fotky baráku 😎
laada
23. črc 2009
tak se někdo pokoukal 😎
laada
23. črc 2009
pardon ten poslední příspěvek nebyl sem 😃
gabka32
23. črc 2009
podle tabulky se nejspíš trefíme do holky, na kluka mám taky 2 nebo 3 měsíce 😃
ale nechci aby děcka měli narozky ve stejný měsíc, tak ještě chvíli počkáme, i když kdoví, pak se to třeba nepovede hned... no ale plánované rodičovství je základ, tak plánujem 😃
vrkocka
23. črc 2009
dobré vedrové ránko
e.k.t
23. črc 2009
nám je to jedno, hlavně aby se povedlo a bylo zdravé, i když já můžu říkat chvála pánu bohu za aspoň jedno
ewelly
23. črc 2009
ahoj holky
na rychlovku se hlasim,jsem u kamosky.doma zadne zmeny k lepsimu,jsme s eli samy a tata nas navstevuje🙂
jdu dopit kavu,strasne se mi po vas styska🙂...papa a pusu detem
vrkocka
23. črc 2009
tady šílená průtrž,ale vzduch se trochu ochladil parada
plechajdaautor
23. črc 2009
plechajdaautor
23. črc 2009
ted jsem si vzpomela ze se mi zdalo o tom tornadu a prislo tohle....asi jsem mela predtuchu, stava se ze me carodejnice 😃
tigr211
24. črc 2009
plechi to je rychlost,dívala jsem se,že to bude cca 9x10m?
laada
24. črc 2009
Ahoj
Se omlouvam, ze to tu zanedbavam, ale stejnak je rezim prazdnin ne?😉
Eweli at ti muz navali aspon nejakej notas 8-(
Zdeni barak za jeden den stoji ne? Parada.
Ja vcera usnula ve 20:15 a tad sem procitla a pisu vam z pelechu 😎
vrkocka
24. črc 2009
Dobre ranko holky
Ladus uzivej lezeni parada...
Vcera jsme byli u nasich na zahrade eli se tam cachtala v bazenku a spokojena.Dnes asi horko,ale vecer zas urco neco prijde a sobota ochlazeni na 18c,to je des.Pekny den vsem
vrkocka
24. črc 2009
PLEchi a kde tedy stavíte?
vrkocka
24. črc 2009
halooooooo a zasde nikdo
panterka
24. črc 2009
nazdárek 😎 tak se taky hlásím, že žijem 😃 na chalupě paráda, pohoda, klídek 😎 dneska jsem vyjela do čk na nákupy, protože zítra máme velkou oslavu, našemu budoucímu prvňákovi je šest 😉 takže pro dorty, pro dárky a udělat nákup, abysme měli hostům co nabídnout :-N

Začni psát odpověď...

Odešli