Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
24. črc 2009
jo, a už teda jako konečně chodíme :-N
panterka
24. črc 2009
tak já frčím na nákup, pak se tu ještě zastavím pro prádlo, tak sem juknu 😉
melanykol
24. črc 2009
Ahojky 🙂
Tak Všechno nejlepší Hynečkovi!!!!!!!
U nás celkem v pohodě až na nějaké existenční problémy,ale ty mi vynahrazuje Zuzanka,protože je prostě kouzelná 😃 😃 😃 Krásně běhá,jídlo nám pořád chutná a je zdravá,takže naprostá spokojenost.
vrkocka
24. črc 2009
taky se připojujem ke gratulaci.Taky běháme,jíme to je jen mnami,mnami furt taky v roce mela 9400kg a ted ma neco pres 10kg a to lítá.taky zdrává a jsou to prostě naše zlatíčka
Melanykol:Jaké problémy, 😞
plechajdaautor
24. črc 2009
Cus zeny,

nedocitam neni cas 🙂 Pridala jsem nejaky fotky z baraku z rana pac jsme se jeli podivat jestli jeste po ty bource stoji a je tam 🙂) za chvili jdem prebrat hrubou stavbu tak zas neco vecer 🙂

Tak cus

Oliiiiiiiiii 😎
panterka
24. črc 2009
holky, jsem po nákupu a frčím pro dorty a zpátky na chaloupku 😉 začíná mi tu být pěknej hic, už se těším, až hodím nohy nahoru 😎 papapa a mějte se tu krásně 🙂 já vás čtu 😃 😃 😃
panterka
24. črc 2009
díky všem za přáníčka 🙂
e.k.t
24. črc 2009
Ahojky,

Oli Hynďovi vše nej, nej nej a Jáchymajdovi taky gratulka mezi chodiči. to si oddechneš že nemusíš tolik nosit 😉

Nám je hej, Joli ještě nemá 10kg tak je to pohoda 😃
e.k.t
24. črc 2009
Tak jsem dnes tu zkoušku teda udělala a v pohodě i s ušima 😃 😃 😃
plechajdaautor
24. črc 2009
nam je jeste vetsi hej, Mates nema ani 9 😃
e.k.t
25. črc 2009
Zdeni, ale musíš ho přenášet, ale Joli chodí sama, což je ještě o něčem jiném 😉 , že Oli 😃 😃 😃
laada
25. črc 2009
Ahoj holky koukam porad letni rezim😉 nikde nikdo. Oli maji uz po oslave sem zvedava co rikal Hynecek na mobilax-)
Vcera sem byla s holkama u jedne kamaradky na oslave tak to bylo fajn, malej celou dobu kopal tak chtel asi ukazat jakej je spolecnikx-)😎
Zdeni ty fole barak vam stoji 😉
plechajdaautor
25. črc 2009
husty co ? 😃
pistacia
26. črc 2009
Dobré odpoledne,

tak jsem dožehlila 😉 Včera jsme dělali o dříví a udělalo se toho hodně, tak jsem moc ráda 🙂

Plechi, ty bláho to je mazec s tím vaším baráčkem 😃 to máte puzzle ne? :-N Jééé já chci taky baráček |-|
e.k.t
26. črc 2009
Ahojky Pavli, to je obře ža mát zásobu pořádnou 😉

Už chci zítra poledne, zkouška fuj těžká a já mám pocit že nic neumím :-p
vrkocka
27. črc 2009
Dobre ranko,tak my jsme zustaly na tyden sami a je nam smutnoooooooo 😞
laada
27. črc 2009
Ahoj, me to ceka od 7.srpna a rovnou na 14 dni Vitek jede pracovne na Slovensko takze i na vypiti sladke vody a na kontrolu jdu sama... Musime to vrkoc vydrzet zase budou za odmenu penize 😃
e.k.t
27. črc 2009
tramtadadááááá

tak zkoušky hotovy, už jen trocha byrokracie 😃 😃
pistacia
28. črc 2009
Dobré dopoledne,

koukám, že to tu opravdu žije 😃

Evi moc gratuluji ke zkouškám x-) jsi šikula

Já jsem právě dovařila Nelunce obídek a půjdeme do města na nákupy, to zase bude palba v lékárně už to vidím :-p

Jinak u nás zatím svítí sluníčko tak jsem zvědavá, kdy se to pokazí, když nemá být dnes hezky a má pršet 8-(
sonik05
28. črc 2009
Ahojky, tak se zase hlásím po dlouhé době.
e.k.t. gratulace ke zkouškám, obdivuju, jak se někdo dokáže učit
plechajda: až teď jsem si všimla, že čekáte další mimčo, takže taky moc gratuluju, je to nádhera. No a baráček moc obdivuju, je nádhernej, tak ať vám brzo stojí.
vrkocka
28. črc 2009
tady lejeeeeee 😞
laada
28. črc 2009
Ahoj holky 😉

soniku plechajde už dům stojí voni už zařizují 😉 to je mazec Zdení taková rychlost, ale jedno je jistý Vítek se prej chce k vám podívat až budete bydlet 😉 doufám, že nám otevřeš 😃

Evi gratuluju ke zkouškám... seš borec s malou si najít čas se učit 😉

Olí to koukáš jakej je tady letní režim, že nikdo nechodí co ???

S tou fotkou bříška je to se mnou na dlouho ... já se rohodnu, že se vyfotím a pořád se tam něco blejská a fotka je naprd takže budu zkoušet dál 🙂
slavikovci
28. črc 2009
Ahojky, jdu vás pozdravit, na chvíli jsem se zas dostala k netu, protože jsme u tety.....tak jak se pořád máte?co nového? Pepíno stále nechodí, to jsme asi poslední....je to lenoch....když se mu chce, tak pár krůčků udělá ode mě k MM, ale jinak stále jen leze.....jsem zvědavá, jak dlouho....ale jinak je to ďáblík, krásně si vyhraje v bazénu, pískovišti a na houpačce, že večer padne únavou....

A co mimísci v bříšku?plechi a Laduš? 😉
plechajdaautor
28. črc 2009
Bry vecer 😉

mame asi prodanej byt -huraaaaa 😃

ladi si jeste rozmyslim teda, nejdriv mi posli fotku jak se vcera koupal 😃 😃 😃

Slaviku kliiiid,u nas se mates rozlezl po 4 az pred 14ti dny, sem tam se i zaplazi a chozeni za jednu ruku jako jo, sam jen na trave a stejne jeste pada.....takze ujde tak vravorave 10- 20kroku a jde k zemi, to ja taky nepovazuju za chuzi, ale jsem rada i za tohle vzhledem k tomu lezeni 😃
petrusam
28. črc 2009
Zdeni - uff, už 18tt 🙂 a super, že byt bude prodaný 😉
plechajdaautor
28. črc 2009
jojo uff, ale ja o tom tehu az na pupek zatim porad nejak nevim - pepina je lina ]-(
petrusam
28. črc 2009
😃 pepina je líná 😃 hele jak to, že to nebude Anežka?
plechajdaautor
28. črc 2009
Uz se oposlouchala a tak jsem mm ukecala 😉
plechajdaautor
28. črc 2009
Mates linej, pepina lina - to jsou potomci....po kom asi jsou ? 😃
sonik05
29. črc 2009
No, já koukala na album plechajdy a nestačila jsem se divit, že jim to už stojí 🙂 To je paráda, že to jde takhle rychle.
Slavikovci: Dádulka taky ještě nechodí. Maximálně vydrží chvíli stát, ale ke krůčku samostatně se ještě neodhodlala.