• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jo, a už teda jako konečně chodíme :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já frčím na nákup, pak se tu ještě zastavím pro prádlo, tak sem juknu :wink:
24. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak Všechno nejlepší Hynečkovi!!!!!!!
U nás celkem v pohodě až na nějaké existenční problémy,ale ty mi vynahrazuje Zuzanka,protože je prostě kouzelná :grinning: :grinning: :grinning: Krásně běhá,jídlo nám pořád chutná a je zdravá,takže naprostá spokojenost.
24. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojujem ke gratulaci.Taky běháme,jíme to je jen mnami,mnami furt taky v roce mela 9400kg a ted ma neco pres 10kg a to lítá.taky zdrává a jsou to prostě naše zlatíčka
Melanykol:Jaké problémy, :frowning2:
24. črc 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus zeny,

nedocitam neni cas :slight_smile: Pridala jsem nejaky fotky z baraku z rana pac jsme se jeli podivat jestli jeste po ty bource stoji a je tam :slight_smile:) za chvili jdem prebrat hrubou stavbu tak zas neco vecer :slight_smile:

Tak cus

Oliiiiiiiiii :sunglasses:
24. črc 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem po nákupu a frčím pro dorty a zpátky na chaloupku :wink: začíná mi tu být pěknej hic, už se těším, až hodím nohy nahoru :sunglasses: papapa a mějte se tu krásně :slight_smile: já vás čtu :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky všem za přáníčka :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Oli Hynďovi vše nej, nej nej a Jáchymajdovi taky gratulka mezi chodiči. to si oddechneš že nemusíš tolik nosit :wink:

Nám je hej, Joli ještě nemá 10kg tak je to pohoda :grinning:
24. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes tu zkoušku teda udělala a v pohodě i s ušima :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nam je jeste vetsi hej, Mates nema ani 9 :grinning:
24. črc 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ale musíš ho přenášet, ale Joli chodí sama, což je ještě o něčem jiném :wink: , že Oli :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukam porad letni rezim:wink: nikde nikdo. Oli maji uz po oslave sem zvedava co rikal Hynecek na mobila:dizzy_face:
Vcera sem byla s holkama u jedne kamaradky na oslave tak to bylo fajn, malej celou dobu kopal tak chtel asi ukazat jakej je spolecnik:dizzy_face::sunglasses:
Zdeni ty fole barak vam stoji :wink:
25. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
husty co ? :grinning:
25. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne,

tak jsem dožehlila :wink: Včera jsme dělali o dříví a udělalo se toho hodně, tak jsem moc ráda :slight_smile:

Plechi, ty bláho to je mazec s tím vaším baráčkem :grinning: to máte puzzle ne? :sweat_smile: Jééé já chci taky baráček :pensive:
26. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pavli, to je obře ža mát zásobu pořádnou :wink:

Už chci zítra poledne, zkouška fuj těžká a já mám pocit že nic neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,tak my jsme zustaly na tyden sami a je nam smutnoooooooo :frowning2:
27. črc 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, me to ceka od 7.srpna a rovnou na 14 dni Vitek jede pracovne na Slovensko takze i na vypiti sladke vody a na kontrolu jdu sama... Musime to vrkoc vydrzet zase budou za odmenu penize :grinning:
27. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tramtadadááááá

tak zkoušky hotovy, už jen trocha byrokracie :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,

koukám, že to tu opravdu žije :grinning:

Evi moc gratuluji ke zkouškám :dizzy_face: jsi šikula

Já jsem právě dovařila Nelunce obídek a půjdeme do města na nákupy, to zase bude palba v lékárně už to vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nás zatím svítí sluníčko tak jsem zvědavá, kdy se to pokazí, když nemá být dnes hezky a má pršet :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se zase hlásím po dlouhé době.
e.k.t. gratulace ke zkouškám, obdivuju, jak se někdo dokáže učit
plechajda: až teď jsem si všimla, že čekáte další mimčo, takže taky moc gratuluju, je to nádhera. No a baráček moc obdivuju, je nádhernej, tak ať vám brzo stojí.
28. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady lejeeeeee :frowning2:
28. črc 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

soniku plechajde už dům stojí voni už zařizují :wink: to je mazec Zdení taková rychlost, ale jedno je jistý Vítek se prej chce k vám podívat až budete bydlet :wink: doufám, že nám otevřeš :grinning:

Evi gratuluju ke zkouškám... seš borec s malou si najít čas se učit :wink:

Olí to koukáš jakej je tady letní režim, že nikdo nechodí co ???

S tou fotkou bříška je to se mnou na dlouho ... já se rohodnu, že se vyfotím a pořád se tam něco blejská a fotka je naprd takže budu zkoušet dál :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu vás pozdravit, na chvíli jsem se zas dostala k netu, protože jsme u tety.....tak jak se pořád máte?co nového? Pepíno stále nechodí, to jsme asi poslední....je to lenoch....když se mu chce, tak pár krůčků udělá ode mě k MM, ale jinak stále jen leze.....jsem zvědavá, jak dlouho....ale jinak je to ďáblík, krásně si vyhraje v bazénu, pískovišti a na houpačce, že večer padne únavou....

A co mimísci v bříšku?plechi a Laduš? :wink:
28. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry vecer :wink:

mame asi prodanej byt -huraaaaa :grinning:

ladi si jeste rozmyslim teda, nejdriv mi posli fotku jak se vcera koupal :grinning: :grinning: :grinning:

Slaviku kliiiid,u nas se mates rozlezl po 4 az pred 14ti dny, sem tam se i zaplazi a chozeni za jednu ruku jako jo, sam jen na trave a stejne jeste pada.....takze ujde tak vravorave 10- 20kroku a jde k zemi, to ja taky nepovazuju za chuzi, ale jsem rada i za tohle vzhledem k tomu lezeni :grinning:
28. črc 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - uff, už 18tt :slight_smile: a super, že byt bude prodaný :wink:
28. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo uff, ale ja o tom tehu az na pupek zatim porad nejak nevim - pepina je lina :angry:
28. črc 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: pepina je líná :grinning: hele jak to, že to nebude Anežka?
28. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz se oposlouchala a tak jsem mm ukecala :wink:
28. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mates linej, pepina lina - to jsou potomci....po kom asi jsou ? :grinning:
28. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já koukala na album plechajdy a nestačila jsem se divit, že jim to už stojí :slight_smile: To je paráda, že to jde takhle rychle.
Slavikovci: Dádulka taky ještě nechodí. Maximálně vydrží chvíli stát, ale ke krůčku samostatně se ještě neodhodlala.
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek