• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Plechi,moooc krásný domeček,to máte ale dřevostavbu že?
29. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kajo proc ale?? :slight_smile: jojo je to drevostavba

holky budte snad radi ze nechtej chodit, je to na palici kdyz to poradne neumej :angry:
29. črc 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
tak návštěva nám odjela, zase jsme siroty.

Tu je stejně pěkná okurková sezona, že Olííí :grinning: to si tedy moc nepočteš, ale na chaloupce máš určitě i lepší zábavičku :dizzy_face: zdravíme i kluky :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Zdeni koukala jsem na MS.......baráček.......to je paráda, jak jim to roste pod rukama, a byt už se taky prodá tak co víc si přát :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme taky siré, sestřenku jse vrátili včera výrobcům, Martin se svým bráchou jei na výlet a Joli zatím chrní, tak peru peru a peru :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Evi, no praní je teď taky můj denní chleba, nějak jsem to předtím zanedbávala, a s návštěvou ložní prádlo, ručníky atd, je toho prostě víc, ale neva, teď má být sluníčkově,tak na balkonku na čerstvým vduchu to uschne jedna báseň, to je radost, jen to žehlení pak zase :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase musím za Honzulkou, je teď rozdováděnej od kámošky a zvyklej na víc poozornosti tak jdu za ním, než mi tu rozboří celý obývák :sunglasses:
30. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nainstalovala vedle bytovky takový ten deštník sušák, ale ten podstavec 22kg to byla chuťovka tam dosmýkat, ale taky chci měkké a voňavé prádlo :grinning:
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hih nejsi u nás doma? hih :grinning:
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás se dneska taky suší :-d Koukám, že v tomhle počasí každý pere.
plechi: a kde stavíte a s kým? Taky sníme o svém domečku, ale manža by dřevostavbu nechtěl. Asi má pocit, že to nevydrží tolik, co zděný.
30. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soniku,přesně jak píšeš,manžel by taky do dřevostavby nešel.Je stolář a říkal,že dřevostavbu nikdy,ikdyž mě se ty domečky líbí a hlavně,že se člověk může za chvíli stěhovat.Ale každýmu se líbí něco jiného.
30. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
soniku to jsou predsudky, ale proto je tolik materialu, aby mohl kazdy stavet z ceho chce :wink:

Stavime na praze vychod kousek od Libeznice a je to od Rymarova respektive RD Rymarov
30. črc 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi: já s tebou souhlasím. Hurikány tu nemáme a když přijde povodeň, tak ti zničí i zděné. Někdo se prostě bojí těch nových věcí a je to myslím škoda. Já bych do toho šla. Škoda jen, že to není třeba o polovinu levnější, to by bylo velké lákadlo i pro ty předsudkáře :wink: :-d
30. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono to vychazi dost podobne jako zdeny barak, zas tak veliky rozdily nejdou - kdyz to beru vsechno na klic jak to mame, kdyz si z obou variant nechas udelat jen zaklad a bytek si udelate sami tak vas to vyjde samo levnejc....ale ty cenovy rozdily jsou minimalni taky jsme na to koukali a nechali si delat ceny
30. črc 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty ceny jsou hodně podobné. V dřevostavbě je velká výhoda ta rychlost. Kdybychom měli kde a za co, tak stavíme hned, moc se nám to líbí, jak ten baráček roste. Snažíme se spořit a uvidíme za pár let, pořád jsme ještě mladý :wink:
30. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír, bude tu někdo :confused:
30. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by dřevostavba nevadila, ale ten sádrokarton, by se mi asi těžko zkousával
ale držím hubu a krok, páč panelák bych měnila skoro za cokoliv jen aby to mělo zahradu, kam bych to naše zvířátko mohla vypustit :rolling_eyes:
u nás je hlavní problém pozemek, tady je toho děsně málo a když už tak je to šílená lokalita nebo cena, ale tak času dost, třeba jednou :pensive: snít můžuj že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak se zas hlásím na skok z domova :slight_smile: jdeme na očkování :wink:

Zdeni, teda domeček roste, že je to neuvěřitelný :slight_smile: :dizzy_face:

Jíťo, no, já bych panelák ani neměnila, abych pravdu řekla :wink: takhle mi to vyhovuje, na léto vypadnout (pak aspoň děti) a v zimě si ráda zalezu do paneláku :grinning: pro mě je tohle ideál, prostě všechno po ruce, škola, školka prakticky před barákem, doktor, hudebka, obchody a tak :sweat_smile: domeček je krásnej, kdyby mi ho někdo věnoval tady na tom místě, co bydlíme, tak klidně, ale nikam mimo, natož na vesnici bych teda nešla :sweat_smile:

jinak příští pátek má David volno, tak jedem na prodlouženej víkend do Liberce :wink: dáme aquapark, IQpark, zoo a botanickou zahradu :wink: tak uvidíme, jestli to všechno zvládnem :sweat_smile: pak taky bude mít David ještě týden dovči a naši pojedou k moři, tak budem mít ještě týden sami na chalupě, už se těším, jak budem jezdit na kole, Hynďu to fakt chytlo a teď spolu jezdíme skoro každej den :wink: už je znát, že mám fyzičku :grinning: :grinning: :grinning:

no, prázdniny utíkají, letí to jako voda a za chvíli budem vypravovat Hynďu do první třídy :pensive:
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli plány skvělé a září straší, no bude to pro všechny veliký zlom :wink:
31. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny: o cenách pozemky mi ani nemluv. V Praze není šance a i mimo jsou dost drahé. Za Prahu manža nechce, uvidíme, jestli si to třeba za pár let rozmyslí. Teď bychom stejně neměli ani na ten pozemek. Ale sním si ráda :wink:
31. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuji, je tu mrtvo, venku nádherně, tak se ani nedivím, tak hezký víkend :dizzy_face:
1. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde už druhý den, no dneska bude mega vedro, tak budem celý den v bazénu, tak se mějte :wink:
2. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano :slight_smile:

Dite uspany, venku krasne a po o jdeme slavit 2x narozky nam nam se nadlabneme :grinning: Tak se mejte :wink:
2. srp 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a nevite nekdo jak se rika tem tentononcum co se davaji na supliky aby se nedali otevrit ? :confused:
2. srp 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a dalsi dotaz, co pouzivate za hracky do auta ?? Mate nekdo ten pultik co se zavesi na sedacku pred dite ? Me prijde (zatim jsem to jeste nevidela v praxi) ze to je moc daleko ne ? I kdyz posunu predni sedadlo.....jinak u nas co ma v ruce to lita po celym aute, tak bych rada neco stabilnejsiho :angry: :sunglasses:
2. srp 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jsou to bezpečnostní zarážky na šuplíky

jinak proti kítacím hračkám jsem viděla istalačníst jako na pejsky :wink:
2. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene to jsem na mysli nemela, spis jaky hŕacky kdo pouziva
2. srp 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nakukuju po deeeeeeeeeeelsi dobe mame doma manzelskou krizi a neni me stoho dvakrat dobre,,, :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: achjo

jo jinak u nas ani nic noveho snad jen ze jsme ostrihali Dominika vzala jsem ho strojkem to budete holky mrkat jakej to je sekac,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak asi tak nejak
plechi ten pultik prej jak pises je dost daleko ja nemam zadny hracky ,,snad jen par auticek,,hihi a protoze Domik rad kouka s okna

tak se tu mejte jak bude lepe,hnedka nakouknu,,
2. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my v autě používáme cokoliv. Buď má od lamaze tu jejich světlušku, nebo od jiné firmy takový pomeranč, někdy i autíčko... prostě, co si zrovna vezme s sebou z domova, nebo co zůstane v autě :wink:
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek