Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
3. srp 2009
Dani jezisi u vas ? tak drzim palce at se to prezene :-| 😉

naval fotku Domise 🙂 Ja dneska posileny noci nasla 9 zub a to stolicku, asi to bude ctyrka, ale nevim pac trojky jeste nema a nejak to neodhadnu jak se tam ty zuby poskladaj 😃

Jinak ted teprve zacal ten silenej maraton, zacal se nam chlapecek producirovat po byte a ja jen vydim vsude ty hrany o ktery si rozseka hlavu ]-( .....takze mam velikou chut rozebrat konferencni stolek, pac ten je teda prvni na rane ]-( kdyby to nase tele aspon umelo padat....jenze misto aby sel dopredu na ruce, to umi, tak pada dozadu jak prkno ]-( ale to se snad taky podda 😃

Mno jinak to je od nas asi vsechno....zadny velky zmeny "nastesti"....
quinny
3. srp 2009
Jdu na vás juknout, ale s dítkem v patách, má dnes nějaký rozházený spaní, tak vůbec nevím kdy ho teď dám spát, ale za chvíli to asi zkusím, páč už mě to jeho rozčilování u všeho moc nebaví.
Víkend byl totálně o ničem, protože vedro a růst stoliček nejde moc dohromady, do toho jsme se ještě chytli s MM, fakt super no..
plechajdaautor
3. srp 2009
jezis zensky co vsichni delate s tema hadkama ? :-|
quinny
3. srp 2009
Olíí teda vy si užíváte,ta chaloupka je super x-) a výlety určo ještě lepší. Hynďa bude mít spousta zážitků z prázdnin do první třídy x-) už je to hold velkej chlap no 🙂
co je to IQ park???? to slyším poprvé
jinak pro nás by chalupa moc řešení nebyla, protože na tom je taky dost práce, a tak bych to měla dost na 2x, a pak samo chybí finance, zta který by se dala pořídit že :-N

Soni to jste na tom stejně jak když jsme my bydleli v Praze, to měl pořád manža povídání, že by za Prahu nešel a teď jsme na maloměstě, ale co no. Problém stále tentýž
quinny
3. srp 2009
Plechi hračky v autě všelijaký, nevím jaký pult máš na mysli, kdyžtak nahoď odkaz, my máme ten s tím volantem a ten se přidělává k autsedačce, takže ho má přímo před sebou, ale stejně houby platný...to byli nejvíc vyhozený peníze, ale byl to dárek, takže darovanýmu koni...zajímal ho tak asi 5 minut a nazdar. Teď nejvíc vozíme psa od Lamaze nabo světlušáka a s těma si asi vydrží hrát nejdýl. Když je zle tak se u nás zpívá, to pak vydrží poslouchat klidně hodinu, nebo spíš jak já dokážu zpívat, ale problém je když má jet někdo s námi, to zpěv nepřichází v úvahu a je problém 😃

Dani jéé teď to čtu, že manželská bouřka i u vás, tak ať to brzo srovnáte, no my snad taky, v zájmu dítěte :-|
a kde mám koukat na tu fotku ostříhanou :-o sem s ní :-N
quinny
3. srp 2009
Zdeni to nám jako tímto oznamuješ že se Mates rozběhal jo?? tak to gratulka 🙂

jáák ženský, to spíš našich chlapů by ses měla zeptat ne :-N 😃 :-p

háďátko zahnáno do postele a vypadá to, že i bude spát, takže kde jste kdooo :-N
plechajdaautor
3. srp 2009
mno jo no 🙂 rozbehal bych tomu nerikala, ale tape sam....hodim video z vikendu jestli ho najdu.....a dneska se zacal poustet i doma a to je trosku jinej adrenalin nez venku na trave ]-(

U nas se takyspalonez bouchly dvere ]-( takze je protivnej jak ksandy a navic ty zuby, vrazedna kombinace teda....vecne se mi sape na nohy ]-(

Bylo mi doporuceno tohle :
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/kouzelny-volant

ale to se mi moc nelibi....tak ja nevim s tema Lamaze hrackama uz si nehraje....u nas tedka jedou ty veliky hraci - masinky, telefony atd
plechajdaautor
3. srp 2009
http://www.youtube.com/watch?v=Gg7uwLaAX0s

tak tady to je 😃 babca za nim sice beha, ale na trave uz ho nechavam,beham za nim ted doma ]-(
quinny
3. srp 2009
plechi tenhle volant nevypadá zle, ale ta cena je teda příšerná. Otázka je jak dlouho by ho ty 4 zvířata nebo kolik jich tam vlastně je bavily, počítám že taky moc dlouho ne. Takovejch hraček a jim podobnejch bys musela mít asi 10 a za jízdy vyměňovat :-p
Myslím že je to v podstatě totéž a daleko to není ne, na tý sedačce před ním je jen ten obrázek, na to dosáhnout nepotřebuje a v pazourkách má ten volant
hehe zuby nepřipomínat, nebo už mě vážně odvezou :-p

tak mu asi prostě vždycky vezmi do toho auta co zrovna frčí, max. pokud to hodně hází tak bych na to vyrobila nějakou šikovnou držačku a bylo by. u nás se teď ani moc nehází, párkrát už jel se psem za sedačkou a teď si to dost rozmýšlí než to někam zahodí 😃
quinny
3. srp 2009
tééda Matějda je borec x-) x-) x-)
, tak máme posledního retardíka co neběhá, no celej po mamince 😃
d.aniela1
3. srp 2009
ahoooooooooooooooojky

tu je Dominik ostrihanej

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
d.aniela1
3. srp 2009
plechi jinak Kukacka jak je sikovnej teeeda :-N
quinny
3. srp 2009
ahoj Jani
to je frajééééééééér x-) x-)
k sežrání a přijde mi že jsi sou kluci hodně podobní ne
plechajdaautor
3. srp 2009
hele kde je ten tmavej kluk? odkdy mate doma blondaka ? 😃 😃 😃
d.aniela1
3. srp 2009
Jito ano jsou si dost podobny,,akorat Domca je svetlouckej 😃

plechi uz dlouho oni mu dost svetlaj,,,hihi
plechajdaautor
3. srp 2009
hele ale vy jste snad oba tmavy ne? Nebou soused je blondak ? 😃 😃 😃
plechajdaautor
3. srp 2009
jo a nahodim svoji fotku v roce....ja uz myslim ze je jasny na koho je Mates podobnej 🙂 😃
d.aniela1
3. srp 2009
no ja teda ted mam tmavsi vlasy ale kdyz jsem byla mala byla jsem blondataaaaaaaaaaaaaaaaa
a soused je stara pastika 😃
d.aniela1
3. srp 2009
myslim si ze mu to ted slusi vic,je takovej roztomilejsi
plechajdaautor
3. srp 2009
ja tu mam taky stary pastiky, ale behem dvou mesicu nastane radikalni zmena 🙂co soused to dite a co soused to peknej kousek 😃 😃 😃
d.aniela1
3. srp 2009
plechi rada kouknu,jdu dat klukum jidlo,,tak zatim
paa
plechajdaautor
3. srp 2009
roztomilej byl vzdycky 😎
plechajdaautor
3. srp 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

tak je po me sakrys nebo ne ? 😃
quinny
3. srp 2009
Zdeni jj celej ty jen ten pupík má menší ne 😃 😃
plechajdaautor
3. srp 2009
no hele pupek ani ne, ten ma poradnej, ale nozicky ma jak hulcicky 🙂 narozdil ode me, vsak ty 2kg rozdilu vahy nekde musej bejt znat 😃
quinny
3. srp 2009
jen 2kg jo? kolik jsi měla na roce?
quinny
3. srp 2009
mě ty nožičky zase tak velikej rozdíl nepřijdou, ale ty ho máš na živo tak to vidíš líp 😉
plechajdaautor
3. srp 2009
no ja mela 10, 250 a Mates mel 8,700
plechajdaautor
3. srp 2009
no kdyz ho postavim vedle bratranka Honzika co tedka slavil rok a ma mozna uz pres 11kg tak je to znat teda sakra 😃
quinny
3. srp 2009
na tom roce jsou ty rozdíly ještě veliký, ale časem se to dost srovná :-N
jj srovnání přímo vedle sebe je občas pro zasmání, teď jsem tu měla kámošku se 4m holčičkou a nepatrný hmotnostní rozdíl se skoro nedal postřehnout :-N