• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
Dani jezisi u vas ? tak drzim palce at se to prezene :unamused: :wink:

naval fotku Domise :slight_smile: Ja dneska posileny noci nasla 9 zub a to stolicku, asi to bude ctyrka, ale nevim pac trojky jeste nema a nejak to neodhadnu jak se tam ty zuby poskladaj :grinning:

Jinak ted teprve zacal ten silenej maraton, zacal se nam chlapecek producirovat po byte a ja jen vydim vsude ty hrany o ktery si rozseka hlavu :angry: .....takze mam velikou chut rozebrat konferencni stolek, pac ten je teda prvni na rane :angry: kdyby to nase tele aspon umelo padat....jenze misto aby sel dopredu na ruce, to umi, tak pada dozadu jak prkno :angry: ale to se snad taky podda :grinning:

Mno jinak to je od nas asi vsechno....zadny velky zmeny "nastesti"....
3. srp 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na vás juknout, ale s dítkem v patách, má dnes nějaký rozházený spaní, tak vůbec nevím kdy ho teď dám spát, ale za chvíli to asi zkusím, páč už mě to jeho rozčilování u všeho moc nebaví.
Víkend byl totálně o ničem, protože vedro a růst stoliček nejde moc dohromady, do toho jsme se ještě chytli s MM, fakt super no..
3. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis zensky co vsichni delate s tema hadkama ? :unamused:
3. srp 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olíí teda vy si užíváte,ta chaloupka je super :dizzy_face: a výlety určo ještě lepší. Hynďa bude mít spousta zážitků z prázdnin do první třídy :dizzy_face: už je to hold velkej chlap no :slight_smile:
co je to IQ park???? to slyším poprvé
jinak pro nás by chalupa moc řešení nebyla, protože na tom je taky dost práce, a tak bych to měla dost na 2x, a pak samo chybí finance, zta který by se dala pořídit že :sweat_smile:

Soni to jste na tom stejně jak když jsme my bydleli v Praze, to měl pořád manža povídání, že by za Prahu nešel a teď jsme na maloměstě, ale co no. Problém stále tentýž
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi hračky v autě všelijaký, nevím jaký pult máš na mysli, kdyžtak nahoď odkaz, my máme ten s tím volantem a ten se přidělává k autsedačce, takže ho má přímo před sebou, ale stejně houby platný...to byli nejvíc vyhozený peníze, ale byl to dárek, takže darovanýmu koni...zajímal ho tak asi 5 minut a nazdar. Teď nejvíc vozíme psa od Lamaze nabo světlušáka a s těma si asi vydrží hrát nejdýl. Když je zle tak se u nás zpívá, to pak vydrží poslouchat klidně hodinu, nebo spíš jak já dokážu zpívat, ale problém je když má jet někdo s námi, to zpěv nepřichází v úvahu a je problém :grinning:

Dani jéé teď to čtu, že manželská bouřka i u vás, tak ať to brzo srovnáte, no my snad taky, v zájmu dítěte :unamused:
a kde mám koukat na tu fotku ostříhanou :astonished: sem s ní :sweat_smile:
3. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to nám jako tímto oznamuješ že se Mates rozběhal jo?? tak to gratulka :slight_smile:

jáák ženský, to spíš našich chlapů by ses měla zeptat ne :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

háďátko zahnáno do postele a vypadá to, že i bude spát, takže kde jste kdooo :sweat_smile:
3. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo no :slight_smile: rozbehal bych tomu nerikala, ale tape sam....hodim video z vikendu jestli ho najdu.....a dneska se zacal poustet i doma a to je trosku jinej adrenalin nez venku na trave :angry:

U nas se takyspalonez bouchly dvere :angry: takze je protivnej jak ksandy a navic ty zuby, vrazedna kombinace teda....vecne se mi sape na nohy :angry:

Bylo mi doporuceno tohle :
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/kouzelny-volant

ale to se mi moc nelibi....tak ja nevim s tema Lamaze hrackama uz si nehraje....u nas tedka jedou ty veliky hraci - masinky, telefony atd
3. srp 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=Gg7uwLaAX0s

tak tady to je :grinning: babca za nim sice beha, ale na trave uz ho nechavam,beham za nim ted doma :angry:
3. srp 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi tenhle volant nevypadá zle, ale ta cena je teda příšerná. Otázka je jak dlouho by ho ty 4 zvířata nebo kolik jich tam vlastně je bavily, počítám že taky moc dlouho ne. Takovejch hraček a jim podobnejch bys musela mít asi 10 a za jízdy vyměňovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslím že je to v podstatě totéž a daleko to není ne, na tý sedačce před ním je jen ten obrázek, na to dosáhnout nepotřebuje a v pazourkách má ten volant
hehe zuby nepřipomínat, nebo už mě vážně odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak mu asi prostě vždycky vezmi do toho auta co zrovna frčí, max. pokud to hodně hází tak bych na to vyrobila nějakou šikovnou držačku a bylo by. u nás se teď ani moc nehází, párkrát už jel se psem za sedačkou a teď si to dost rozmýšlí než to někam zahodí :grinning:
3. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda Matějda je borec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
, tak máme posledního retardíka co neběhá, no celej po mamince :grinning:
3. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jinak Kukacka jak je sikovnej teeeda :sweat_smile:
3. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani
to je frajééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face:
k sežrání a přijde mi že jsi sou kluci hodně podobní ne
3. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele kde je ten tmavej kluk? odkdy mate doma blondaka ? :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito ano jsou si dost podobny,,akorat Domca je svetlouckej :grinning:

plechi uz dlouho oni mu dost svetlaj,,,hihi
3. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ale vy jste snad oba tmavy ne? Nebou soused je blondak ? :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a nahodim svoji fotku v roce....ja uz myslim ze je jasny na koho je Mates podobnej :slight_smile: :grinning:
3. srp 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teda ted mam tmavsi vlasy ale kdyz jsem byla mala byla jsem blondataaaaaaaaaaaaaaaaa
a soused je stara pastika :grinning:
3. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim si ze mu to ted slusi vic,je takovej roztomilejsi
3. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tu mam taky stary pastiky, ale behem dvou mesicu nastane radikalni zmena :slight_smile:co soused to dite a co soused to peknej kousek :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi rada kouknu,jdu dat klukum jidlo,,tak zatim
paa
3. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roztomilej byl vzdycky :sunglasses:
3. srp 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jj celej ty jen ten pupík má menší ne :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hele pupek ani ne, ten ma poradnej, ale nozicky ma jak hulcicky :slight_smile: narozdil ode me, vsak ty 2kg rozdilu vahy nekde musej bejt znat :grinning:
3. srp 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen 2kg jo? kolik jsi měla na roce?
3. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ty nožičky zase tak velikej rozdíl nepřijdou, ale ty ho máš na živo tak to vidíš líp :wink:
3. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja mela 10, 250 a Mates mel 8,700
3. srp 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kdyz ho postavim vedle bratranka Honzika co tedka slavil rok a ma mozna uz pres 11kg tak je to znat teda sakra :grinning:
3. srp 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom roce jsou ty rozdíly ještě veliký, ale časem se to dost srovná :sweat_smile:
jj srovnání přímo vedle sebe je občas pro zasmání, teď jsem tu měla kámošku se 4m holčičkou a nepatrný hmotnostní rozdíl se skoro nedal postřehnout :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek