Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
3. srp 2009
pockej to myslis jako ironicky nebo jak ??
quinny
3. srp 2009
to myslím vážně, ona má na těch 4,5m necelejch 9kilo takže když leželi vedle sebe tak to velkej rozdíl nebyl, ale zrovna u ní se nebojím že bude tlustá, nemá být po kom, kámoška má prostě v prsou tu smetanu co já nikdy neměla 😉
plechajdaautor
3. srp 2009
no tak to je husty 🙂 😃 😃 😃
quinny
3. srp 2009
hustý je že nemám žádnou jejich společnou fotku, to jsem nějak nezvládla, jak byl Honyk blíž než na 2 metry od ní tak jsem musela zasahovat, se děsně sápal, ale né po ní, to dělal jako že jí ani nevidí, ale po hračkách atpod 😃
plechajdaautor
3. srp 2009
ja mam kluky jen jak sedi...ale taky na prd fotka....oni se nejak ignorujou vicemene 😉
sonik05
3. srp 2009
Ahoj holky,chci vás poprosit, jestli byste poslali hlas mému synovci Davídkovi ve foto soutěži http://www.tuly-tuly.cz/foto-soutez/. Jediné odrazující je, že k hlasování musíte být registrované. Tak komu to nevadí a třeba ho látkové pleny nadchnou, budem vděční za hlas. Díky moc.
plechajdaautor
3. srp 2009
tak jsem zlikvidovala skleneny konferencni stolek, nemam na to nervy 😉
quinny
3. srp 2009
proč to pokoušet, když to není nutný, že 😉
plechajdaautor
3. srp 2009
Tak tak a toho mista najednou 😃
quinny
3. srp 2009
o tom nepochynuju 😃 jen jestli to ocení taky manža, že si nebude mít kam položit ani kafíčko ani noviny :-N
plechajdaautor
3. srp 2009
my uz ten stul prakticky rok nepouzivame co je Mates na svete, takze je to jedno 😃
quinny
3. srp 2009
tak tím pádem je to jen dobře pro všechny :-N

to mi připomíná, co vůbec baráček jak roste =-)
plechajdaautor
3. srp 2009
no tedka o vikendu byli pryc, takze to vcelku nic....on uz hlavne nikam neporoste, uz jen dodelat vnitrky a fasadu a je 🙂 I kdyz toho behani kolem to je des bes, navic to je sama revize,jednomu jde z toho hlava kolem...

mm ted jede od zitra do patku na vodu - komentovat to nebudu v ramci zachovani harmonicke domacnosti - takze to ted bude chvili na me, ale snad zadny jobovky nebudou...
plechajdaautor
3. srp 2009
hele davas Honzulovi neco na ty zuby ? Mates byl dneska teda celej den na "par facek", ale pricitam to taky zubum a navic ted vecer ani mliko nedopil, takze klasicky prubeh.....hnusny trojky...
quinny
3. srp 2009
jj jasne, do výšky jsem nemyslela, to už vypadá dost komplet..
to běhání je teď pak už snad budete v klídku bydlet ne 😉 a jakto že si to musíte zajišťovat sami, já myslela že když máte firmu, že je tohle všechno na klíč :-N

si piš že budou to je zákon schválnosti...si teda tatínek dělá pěknou dovču bez vás co :-p
plechajdaautor
3. srp 2009
mno tak na klic toho je dost i nektery revize, ale ne vsechny, to zas budme nohama na zemi 😉 treba revize plynu, kominu, hromosvodu atd sami lepsi zalezitosti 🙂

jak rikam, no comment
quinny
3. srp 2009
samí lepší koukám no, hlavně když někdo poradí, co kdy kde a za kolik :-| :-N
quinny
3. srp 2009
bych mu pověděla, však jen ať si jede, ale já bych pak taky jela 😎
néé hlavně bych si vymínila, že pokud bude nějaký problém, tak se to pak nebude házet na tebe :-p :-p :-p
chlapi jsou na tohle fakt experti, mě stačila reko bytu, příště bych to snad chtěla po manžovi písemně :-p 😃

no nebudu tě nervovat, nic nenaděláš, ber to z lepší stránky, bude doma klíííd nikdo nebude nic chtít :-N

kdy jdeš vůbec na velký UZ =-)
plechajdaautor
3. srp 2009
no to moc neporadi, to je spis o tom ze vsude posilas poptavky a cekas jestli se ti vubec nekdo ozve a kdyz uz jo tak jestli neni predrazenej atd porad dokola ..... ted budu shanet treba zamkovou dlazbu a nekoho kdo nam ji polozi.....ne ze bysme to nezkusili sami, ale jak znam Martina a i sebe tak si to radsi nechame udelat....aspon to bude rovny, nebude se to nikde propadat apod 😉
quinny
3. srp 2009
tak to přeju aby jste vybrali všechno dobře, protože dneska najít poctivýho řemeslníka je dost velkej problém 8-( 😉
plechajdaautor
3. srp 2009
ani nemluv ]-( mno nic, dam sprchu a jdu chrnet v ocekavani dalsi sileny noci ]-( tak cus
quinny
3. srp 2009
jak šílený noci? že by zuby?

krásnou dobrou a přitul manžu když ti odjíždí, i když si to nezaslouží :-N
plechajdaautor
3. srp 2009
jojo zuby vsak za posledni tyden mame venku 3 😉 uz aby byly vsechny...
quinny
3. srp 2009
na všechny si asi ještě počkáme, ale i tak 3 jsou fajn, to bych taky brala, my teď pořád jen tu jednu usmolenou stoličku a zbytek se fláká, ale snad už brzy...

a co ten UZ, si to nepamatujuuu 😕
vrkocka
4. srp 2009
Dobre ranko holky,tak Eli mela dnes nejakou budivou noc a rano vstavacka v 5h nechapu,no za chvili ji zkusim jeste ulozit.papa pekny den,tady zatazeno 😞
d.aniela1
4. srp 2009
plehi

husty tak Mates je celej po Tobe to je hustyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to je podoba ty brdo 😃 😃 😃 😃 😃

jITO MY nemame ani jednu stolicku ale vcera zas mel vecer teplotu tak treba neco bude
laada
4. srp 2009
Ahoj 🙂

teď koukám taky na fotku Zdeni .. chudák kuku 😃 to je pech když je podoba :
chlapeček po mamince a holčička po tatinkovi :-p 😃

Teď moc na koně nelezu protože čtu všechny ty hrůzorstrašný příběhy co se tady vyprávěji (myslím na jiných tématech) a pak sem z toho celá špatná |-| takže mám za úkol dívat se na hezký lidi a číst si jen hezký věci x-)

Olí moc děkuju za přání k mým 40tinám 😃 :-x 😎

Opatrujte se 🙂
plechajdaautor
4. srp 2009
Ladus mas chodit jen sem, aspon by se tady neco delo konecne zase....

A taky jsi se mohla pripomenout driv teda ]-( tak vsechno nej nej a koblich at je na vanoce pekne s vama zabalenej pod stromeckem 😃

Dani no vsak bylo na case, kdyz vylez tak byl celej tchan, pak Martin a ted uz je konecne na me🙂
panterka
4. srp 2009
Ahoj holky, tak zkouším Hynečkovo mobil, jestli mi ta odpověď náhodou neprojde😉
panterka
4. srp 2009
Hele, ono to prošlo!😎

Začni psát odpověď...

Odešli