• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
pockej to myslis jako ironicky nebo jak ??
3. srp 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to myslím vážně, ona má na těch 4,5m necelejch 9kilo takže když leželi vedle sebe tak to velkej rozdíl nebyl, ale zrovna u ní se nebojím že bude tlustá, nemá být po kom, kámoška má prostě v prsou tu smetanu co já nikdy neměla :wink:
3. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je husty :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hustý je že nemám žádnou jejich společnou fotku, to jsem nějak nezvládla, jak byl Honyk blíž než na 2 metry od ní tak jsem musela zasahovat, se děsně sápal, ale né po ní, to dělal jako že jí ani nevidí, ale po hračkách atpod :grinning:
3. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam kluky jen jak sedi...ale taky na prd fotka....oni se nejak ignorujou vicemene :wink:
3. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chci vás poprosit, jestli byste poslali hlas mému synovci Davídkovi ve foto soutěži http://www.tuly-tuly.cz/foto-soutez/. Jediné odrazující je, že k hlasování musíte být registrované. Tak komu to nevadí a třeba ho látkové pleny nadchnou, budem vděční za hlas. Díky moc.
3. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zlikvidovala skleneny konferencni stolek, nemam na to nervy :wink:
3. srp 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč to pokoušet, když to není nutný, že :wink:
3. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tak a toho mista najednou :grinning:
3. srp 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom nepochynuju :grinning: jen jestli to ocení taky manža, že si nebude mít kam položit ani kafíčko ani noviny :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my uz ten stul prakticky rok nepouzivame co je Mates na svete, takze je to jedno :grinning:
3. srp 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tím pádem je to jen dobře pro všechny :sweat_smile:

to mi připomíná, co vůbec baráček jak roste :confused:
3. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tedka o vikendu byli pryc, takze to vcelku nic....on uz hlavne nikam neporoste, uz jen dodelat vnitrky a fasadu a je :slight_smile: I kdyz toho behani kolem to je des bes, navic to je sama revize,jednomu jde z toho hlava kolem...

mm ted jede od zitra do patku na vodu - komentovat to nebudu v ramci zachovani harmonicke domacnosti - takze to ted bude chvili na me, ale snad zadny jobovky nebudou...
3. srp 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele davas Honzulovi neco na ty zuby ? Mates byl dneska teda celej den na "par facek", ale pricitam to taky zubum a navic ted vecer ani mliko nedopil, takze klasicky prubeh.....hnusny trojky...
3. srp 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jasne, do výšky jsem nemyslela, to už vypadá dost komplet..
to běhání je teď pak už snad budete v klídku bydlet ne :wink: a jakto že si to musíte zajišťovat sami, já myslela že když máte firmu, že je tohle všechno na klíč :sweat_smile:

si piš že budou to je zákon schválnosti...si teda tatínek dělá pěknou dovču bez vás co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak na klic toho je dost i nektery revize, ale ne vsechny, to zas budme nohama na zemi :wink: treba revize plynu, kominu, hromosvodu atd sami lepsi zalezitosti :slight_smile:

jak rikam, no comment
3. srp 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
samí lepší koukám no, hlavně když někdo poradí, co kdy kde a za kolik :unamused: :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych mu pověděla, však jen ať si jede, ale já bych pak taky jela :sunglasses:
néé hlavně bych si vymínila, že pokud bude nějaký problém, tak se to pak nebude házet na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chlapi jsou na tohle fakt experti, mě stačila reko bytu, příště bych to snad chtěla po manžovi písemně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no nebudu tě nervovat, nic nenaděláš, ber to z lepší stránky, bude doma klíííd nikdo nebude nic chtít :sweat_smile:

kdy jdeš vůbec na velký UZ :confused:
3. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to moc neporadi, to je spis o tom ze vsude posilas poptavky a cekas jestli se ti vubec nekdo ozve a kdyz uz jo tak jestli neni predrazenej atd porad dokola ..... ted budu shanet treba zamkovou dlazbu a nekoho kdo nam ji polozi.....ne ze bysme to nezkusili sami, ale jak znam Martina a i sebe tak si to radsi nechame udelat....aspon to bude rovny, nebude se to nikde propadat apod :wink:
3. srp 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to přeju aby jste vybrali všechno dobře, protože dneska najít poctivýho řemeslníka je dost velkej problém :rolling_eyes: :wink:
3. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani nemluv :angry: mno nic, dam sprchu a jdu chrnet v ocekavani dalsi sileny noci :angry: tak cus
3. srp 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak šílený noci? že by zuby?

krásnou dobrou a přitul manžu když ti odjíždí, i když si to nezaslouží :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo zuby vsak za posledni tyden mame venku 3 :wink: uz aby byly vsechny...
3. srp 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na všechny si asi ještě počkáme, ale i tak 3 jsou fajn, to bych taky brala, my teď pořád jen tu jednu usmolenou stoličku a zbytek se fláká, ale snad už brzy...

a co ten UZ, si to nepamatujuuu :fearful:
3. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,tak Eli mela dnes nejakou budivou noc a rano vstavacka v 5h nechapu,no za chvili ji zkusim jeste ulozit.papa pekny den,tady zatazeno :frowning2:
4. srp 2009 v 06:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plehi

husty tak Mates je celej po Tobe to je hustyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to je podoba ty brdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jITO MY nemame ani jednu stolicku ale vcera zas mel vecer teplotu tak treba neco bude
4. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

teď koukám taky na fotku Zdeni .. chudák kuku :grinning: to je pech když je podoba :
chlapeček po mamince a holčička po tatinkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Teď moc na koně nelezu protože čtu všechny ty hrůzorstrašný příběhy co se tady vyprávěji (myslím na jiných tématech) a pak sem z toho celá špatná :pensive: takže mám za úkol dívat se na hezký lidi a číst si jen hezký věci :dizzy_face:

Olí moc děkuju za přání k mým 40tinám :grinning: :zipper_mouth: :sunglasses:

Opatrujte se :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladus mas chodit jen sem, aspon by se tady neco delo konecne zase....

A taky jsi se mohla pripomenout driv teda :angry: tak vsechno nej nej a koblich at je na vanoce pekne s vama zabalenej pod stromeckem :grinning:

Dani no vsak bylo na case, kdyz vylez tak byl celej tchan, pak Martin a ted uz je konecne na me:slight_smile:
4. srp 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zkouším Hynečkovo mobil, jestli mi ta odpověď náhodou neprojde:wink:
4. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, ono to prošlo!B-)
4. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek