Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
4. srp 2009
no to byla doba 😎
plechajdaautor
4. srp 2009
Tak jak je na chaloupce co ?
panterka
4. srp 2009
Akorát jsem brala mobil do ruky, ale než já se sem proklikám, to je doba. A to mě to teď furt vyhazuje😞
vrkocka
4. srp 2009
papa jdu koukat na telku a a mozna taky spinkat u ni 😉
plechajdaautor
4. srp 2009
to je divny ..... v poledne to slo dobre ne ?
panterka
4. srp 2009
aha, tak teď to tu je dvakrát. No, prcek je v posteli, ale už jich dneska mám plný kecky, je to na palici, když se nemůže ven.
plechajdaautor
4. srp 2009
to Vam tam tak lilo ??? tady ani kapka teda...
plechajdaautor
4. srp 2009
mmm tak jsem si donesla zmrzlinku.... 😃
panterka
4. srp 2009
Tak, teď jsem napsala román a nic😠
plechajdaautor
4. srp 2009
tak si to predtim radsi zkopiruj
panterka
4. srp 2009
v pátek razíme do toho Liberce, a příští týden jede Hynďa na 3 dny ke tchánovcům, poprvý, ještě tam sám nebyl. A já se poprvý těším, že si od něj odpočinu. Poslední dobou je docela na ránu.
plechajdaautor
4. srp 2009
heh, a co dela ? Nebudete se stavovat v praze ?
panterka
4. srp 2009
no, náš kluk si dneska všiml babči, jak přikládá do krbu a hned to začal dělat taky, takže radost, no, a navíc si řekl, že největší sranda je si na kraj krbu sedat. Je to čím dál větší lump.
panterka
4. srp 2009
Prahu necháme na podzim. Teď máme dost nabytej program, že ani nevíme, jak to stihnem. V pá chcem do zoo, v so aquapark a IQpark a v ne botanickou zahradu. Ale v tu so nevím, nevím, to bude hodně nacpaný.
plechajdaautor
4. srp 2009
jo vy tam budete spat jo ? Aha.....

hyndu asi chyta puberta nejaka predskolacka ne ? 😉
panterka
4. srp 2009
No, musím mu říkat všechno stokrát a tak, prostě furt kolem dokola. Spíš si potřebuju od něj oddychnout, a on zase změnu, přece jen už je dost dlouho tady na samotě u lesa. Tu Prahu necháme na podzim, teď to máme fakt narvaný.
plechajdaautor
4. srp 2009
tak proc nejedete treba na tyden zpatky ?
panterka
4. srp 2009
jako z toho mobilu je to jak u blbejch, je to pomalý a píšu všechno dvakrát jak debil.
panterka
4. srp 2009
David je furt po služebkách, bude mít týden dovču, ale to budem tady, naši jedou k moři, tak musíme hlídat kočku.
panterka
4. srp 2009
ještě poslední víkend v srpnu jedem ke známým na Moravu.
plechajdaautor
4. srp 2009
a cica neni cestovni ??

No martin odjel dneska na vodu do patku, a ja mam dovolenou leda doma u zehlicky ]-(
plechajdaautor
4. srp 2009
ale pristi rok bud jedem vsichni nebo si bere Matesa a ja budu doma 🙂
mala.lenka2
4. srp 2009
ahoooj po delší době...nějak to letí =-)
panterka
4. srp 2009
no, kočce je 21.
panterka
4. srp 2009
u nás se nějak dovolená separé nenosí. Jsme rádi, když je táta s náma. Na klukách je vidět, jak ho žerou🙂
plechajdaautor
4. srp 2009
jezis , fakt tolik ? mno tak to na cestovani uz asi nebude 😉

mno tak az bude Mates starsi tak to taky nehrozi, ale proc by zas na 3dny nejel ze jo....
plechajdaautor
4. srp 2009
Leni Ahoj 😎
panterka
4. srp 2009
tak já se loučím a mizím do hajan😉 Dobrou s kobrou
mala.lenka2
4. srp 2009
plech...si na vás několikrát vzpomenu,jak jste se stavbou a tak...asi toho máte hodně že?Nebo už je všechno vybráno? Když si na to vzpomenu..ale dnes už je dobře..jsem si myslela,že stavíte v Rýmařově, a to rd rýmařov..to by jste bydleli za bukem 😃
plechajdaautor
4. srp 2009
No tak dobrou no, koukam ze 21 to jisti porad co ? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli