• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
panter dobrou
4. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni koukam ze mame doma stejnou masinu :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fmala.lenka2&vImageID=2902042#navigator

a kde jste to byli na dovce ?
4. srp 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ta u nás jede, jen už tam byl i citron a kdovíco kulatého :grinning:
4. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli na Krétě, úplně úžasné po roce přestávky, i když já letěla poprvé ale naprosto super
4. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hih , no ja se jednou divila proc ty kulicky nelezou a byl tam hozenej nejakej trojuhelnik co se straka do ty kostky na tvary :slight_smile: ale masinka je oblibena, nastesti nema hnusny melodie tak to jde :wink:
4. srp 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky tam strkám ruce, co tam zase objevím, nějak by se jim asi líbilo, kdyby tam lezlo i něco jiného :grinning:
4. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kreta je dobra, byli jsme taky jednou.....ja mam teda radsi zelenejsi ostrovy, ale mm ten si liboval :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dalekko já byla prvně, byla jsem 2x v itálii a 1x chorvatsko,ale s dětmi ta itálie myslím lepší, vadí mi ty kameny
4. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a libovala jsem si,že s 6-ti chlapy nemusím vařit :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste byli na krétě?
4. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych chtela casem s prckama do Recka na ostrovy - chalkidiky, Zakyntos, Kos atd....ty jsou bozi a vetsinou pisek :wink: jezis ja bych jela.....
4. srp 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
6chlapu ?? smarjaa pano :slight_smile: My jsme byli kousek od Heraklionu....ale pokud bys chtela presne misto, to bych musela patrat....nicmen nesli jste Samarii tu soutezku ?? na to nikdy nezapomenu
4. srp 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, tu jsme nešli, my byli asi 60km od Heraklionu..a 6 chlapů jsme brali i kluky od MM, ale bylo super, jen se s nima nedalo nic moc pořádat, výlety a tak, pro takovou družinu...ale vynahradíme si to, o zakyntosu jsme taky slyšeli chválu, snad se podaří někdy poznat více.
4. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..krásné, to muselo být super..
4. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste dobry jet s 5ti detma, uff uff :wink:
4. srp 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky pekny, my tam tenkrat byli s nasima od Firotouru a ten hotel byl cerstve zrenovovanej takze to bylo super, jen ten pristup do more na prdlacku...silenej kopec
4. srp 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda jako zpatky :wink:
4. srp 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,právě jsme chtěli vstup pro děti, hlavně Tomču, ale stejně se těch vln bál, a moc v moři nebyl, jen pořád koštoval tu slanou vodu :grinning:
4. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heh :slight_smile: a co kaminky ho nebrali ? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hodin...valím do sprchy a do pelíšku dobrou noc paa
4. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joj ja uz pujdu taky, zitra bude narocnej den a snad lepsi noc :slight_smile: papa
4. srp 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kamínků tam moc nebylo, páru, ale jo,to si vyhrál, i s pískem, bábovičky, kluci se mu taky pověnovali.
4. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou paa
4. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré doplko,tatka i mala spinkaji.Jinak Eli zas opet vstavacka brzo co to je za obdobi.papa hezky den vsem preji Dubinci
5. srp 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je uspáno, no třeba si to užiju až do rána a ne jako dnes :wink: zub jeden praštěnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes to bylo fajn, budíček v 6, dala míko a je zticha, sice nespí, ale nekřičí :wink:
6. srp 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné slunečné ráno :slight_smile:

u nás totální bojkot nočníku a to už nám to po ránu šlo docela pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tlačí ve stoje v postýlce tak ho šupnu na nočník, ze kterýho se ovšem po asi 10 vteřinách pokouší zdrhnout a při pokusu vátit ho zpět má totální hysterák pro sousedy, což vzdávám a dávám mu zpátky plínu, během dalších 10 minut můžu likvidovat nálož. co dodat :zipper_mouth:
6. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
alespoň jedna dobrá zpráva...prořízl se nám 10tý zub...půlka hurááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek