Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
mala.lenka2
4. srp 2009
panter dobrou
plechajdaautor
4. srp 2009
Leni koukam ze mame doma stejnou masinu 🙂

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...

a kde jste to byli na dovce ?
mala.lenka2
4. srp 2009
jojo, ta u nás jede, jen už tam byl i citron a kdovíco kulatého 😃
mala.lenka2
4. srp 2009
my byli na Krétě, úplně úžasné po roce přestávky, i když já letěla poprvé ale naprosto super
plechajdaautor
4. srp 2009
hih , no ja se jednou divila proc ty kulicky nelezou a byl tam hozenej nejakej trojuhelnik co se straka do ty kostky na tvary 🙂 ale masinka je oblibena, nastesti nema hnusny melodie tak to jde 😉
mala.lenka2
4. srp 2009
jojo taky tam strkám ruce, co tam zase objevím, nějak by se jim asi líbilo, kdyby tam lezlo i něco jiného 😃
plechajdaautor
4. srp 2009
kreta je dobra, byli jsme taky jednou.....ja mam teda radsi zelenejsi ostrovy, ale mm ten si liboval 🙂 😉
mala.lenka2
4. srp 2009
tak dalekko já byla prvně, byla jsem 2x v itálii a 1x chorvatsko,ale s dětmi ta itálie myslím lepší, vadí mi ty kameny
mala.lenka2
4. srp 2009
a libovala jsem si,že s 6-ti chlapy nemusím vařit 🙂
mala.lenka2
4. srp 2009
kde jste byli na krétě?
plechajdaautor
4. srp 2009
ja bych chtela casem s prckama do Recka na ostrovy - chalkidiky, Zakyntos, Kos atd....ty jsou bozi a vetsinou pisek 😉 jezis ja bych jela.....
plechajdaautor
4. srp 2009
6chlapu ?? smarjaa pano 🙂 My jsme byli kousek od Heraklionu....ale pokud bys chtela presne misto, to bych musela patrat....nicmen nesli jste Samarii tu soutezku ?? na to nikdy nezapomenu
mala.lenka2
4. srp 2009
ne, tu jsme nešli, my byli asi 60km od Heraklionu..a 6 chlapů jsme brali i kluky od MM, ale bylo super, jen se s nima nedalo nic moc pořádat, výlety a tak, pro takovou družinu...ale vynahradíme si to, o zakyntosu jsme taky slyšeli chválu, snad se podaří někdy poznat více.
mala.lenka2
4. srp 2009
hm..krásné, to muselo být super..
plechajdaautor
4. srp 2009
Tak to jste dobry jet s 5ti detma, uff uff 😉
plechajdaautor
4. srp 2009
Taky pekny, my tam tenkrat byli s nasima od Firotouru a ten hotel byl cerstve zrenovovanej takze to bylo super, jen ten pristup do more na prdlacku...silenej kopec
plechajdaautor
4. srp 2009
teda jako zpatky 😉
mala.lenka2
4. srp 2009
hm,právě jsme chtěli vstup pro děti, hlavně Tomču, ale stejně se těch vln bál, a moc v moři nebyl, jen pořád koštoval tu slanou vodu 😃
plechajdaautor
4. srp 2009
heh 🙂 a co kaminky ho nebrali ? 🙂
mala.lenka2
4. srp 2009
to je hodin...valím do sprchy a do pelíšku dobrou noc paa
plechajdaautor
4. srp 2009
joj ja uz pujdu taky, zitra bude narocnej den a snad lepsi noc 🙂 papa
mala.lenka2
4. srp 2009
jéé kamínků tam moc nebylo, páru, ale jo,to si vyhrál, i s pískem, bábovičky, kluci se mu taky pověnovali.
mala.lenka2
4. srp 2009
dobrou paa
vrkocka
5. srp 2009
dobré doplko,tatka i mala spinkaji.Jinak Eli zas opet vstavacka brzo co to je za obdobi.papa hezky den vsem preji Dubinci
e.k.t
5. srp 2009
tak u nás je uspáno, no třeba si to užiju až do rána a ne jako dnes 😉 zub jeden praštěnej :-p
e.k.t
6. srp 2009
Dnes to bylo fajn, budíček v 6, dala míko a je zticha, sice nespí, ale nekřičí 😉
quinny
6. srp 2009
krásné slunečné ráno 🙂

u nás totální bojkot nočníku a to už nám to po ránu šlo docela pěkně :-p tlačí ve stoje v postýlce tak ho šupnu na nočník, ze kterýho se ovšem po asi 10 vteřinách pokouší zdrhnout a při pokusu vátit ho zpět má totální hysterák pro sousedy, což vzdávám a dávám mu zpátky plínu, během dalších 10 minut můžu likvidovat nálož. co dodat :-x
quinny
6. srp 2009
alespoň jedna dobrá zpráva...prořízl se nám 10tý zub...půlka hurááááááááááááááááááááá 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli