• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
gábi já to právě chápu taky tak a proo se znovaptala na datum narození.

neštovice nedávám, dr říká že u Joli netřeba, že má dobrou imunitu tak že jestli vysloveně chci tak lze ale netřeba. :wink:
7. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem se chvily utrhla,,jeste umyt podlahu v kuchyni a hootovo,
dobalit detickam,,,a zitra jedou... :sweat_smile:
7. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
je OLI JA te tu vzdycky propasnu,,no al ted uz jste nekde na ceste v Liberci :sweat_smile: :sweat_smile: tak at vam vyjde pocasi,.
7. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ono teoreticky podle výrobce vakcíny to jde očkovat od roka, ...ale...
už jste naočkovaný tak to neřeš :wink:

Gabi četla jsem milion důvodů pro a proti, a nakonec po dlouhém váhání jestli nejsem sobec, když nechci dítěti dopřát 2 vakcíny po 15ti stovkách a dlouhém váhání, že teda asi ano, jsem nakonec rozhodnutá že neeee.
Vcelku dlouho jsem byla zastáncem očkování, že čím víc tím líp. ale od chvíle kdy mám víc načteno (což samo ne vždy je ku prospěchu věci) tak jsem přesvědčená do toho nejít.
a taky dost překvapená že po tý hexe jsme měli jen tak malý reakce...
a přesvědčená že MMR chci odsunout na co nejzazší termín bude dr. ochotná aniž by na mě poslala sociálku, OHSku a nevímkoho všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jsem našla docela zajímavej článek...rozalio jsou asi sice trošku fanatici, ale tenhle článek je původně od jinud a paní dr. mi přijde dost rozumná...však si udělej názor sama :wink:
http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=276&Itemid=160
7. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani jééé a bude týden usmiřování hurááá do toho :sweat_smile: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity však já to řešit nebudu, paralen je v lednici a sirup má taky pohotovost a dr je na mobilu tak není co řešit :wink:
7. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo já taky v plánu očkování proti planým nešt. neměla, sama jsem je sice dostala v tom největším vedru, o prázdninách, ale přežilo se :grinning: jen že se o tom bavily na jiné diskusi.... ale zas Prevenar jsem nenechala... no každý dává co myslí, že bude nejlepší :wink:

ten článek je zajímavý, na druhou stranu se díky právě očkování podařilo vymítit neštovice, u nás i obrnu, a snížit výskyt TBC - ale díky neočkovaným přivandrovalcům z Asie ji tu máme zas :angry: A kdyby měli sami rodiče rozhodovat čím očkovat a čím ne, nevim jak by to u nás dopadlo... :slight_smile: Dr. má ale v mhoha věcech pravdu :wink:

..btw jsem netušila že Trivivac se tak blbě snáší :confounded: se máme na co těšit :confused: :unamused:
7. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás konečně uspáno,uf uf obvyklá fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budíček byl v 6 ráno no nic moc, a už se zase drtí očka, ale slupla právě plnou misku zeleninové polívky tak posviští, na druhý po odpočinku dostane fazolky na smetaně s bramborou a vejcem :wink:
9. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a batolátka, tak jak se máte?Jsme na noc v Praze a pak zas frčíme do lesa, tak jdu pozdravit. Nějaké novinky?Stále nechodíme, to jsme už asi jediní že? :confounded:
9. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
klid, Kačka taky nechodí, jen obchází nábytek a to teprve tak měsíc (ani ne), takže je spolehlivě nejpomalejší
ale mi ji máme i tak rádi :dizzy_face: :grinning:
9. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my, pochopitelně
9. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer:wink: tak se narychlo hlasim, nez zalehnu:slight_smile: uz jsme zpet z vyletu, u Jachymka teda reakce na ocko zatim zadna (a to dneska koncime 10. den), takze jsme si to uzili vsichni (az teda na urcita mala rozladeni, ktera nemela nic docineni se zdravotnim stavem nasich zlaticek). Od 17. ma tatka dovcu, tak si to tu budem tyden uzivat s nim (nasi jedou k mori) a pak uz se stehujem dom:wink: jeste na posledni srpnovej vikend razime ke znamym pod Brno a prazdniny jsou v haji:frowning2: pak nas uz cekaj ty skoly:-P
9. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli je dobře že jstev pohodě, a prázdniny a poslední neškolní vždycky nějak rychle utečou :wink:
10. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: u nás teda zatím slunečné :sunglasses:

dítko si našlo bezva hračku, nabíječku od NB a tahá ji tady po celým obýváku, asi nejsem dost důsledná, ale nějak zvlášť jí neubližuje a má očividnou radost, tak mu jí nechci kazit a užívám si toho, že mě chvíli nechá u pc :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo jediní určitě nejste, my taky ještě zdaleka sami nechodíme, ale času mají dost a někdo poslední být musí :wink:

Dity u nás už se obchází nábytek hoodně dlouho, možná víc jak 3 měsíce a stejně nic z toho, ale stejně jak u vás, i tak ho milujeme :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to je super, si budu přát abysme taky byli bez reakce.
Však ještě užívejte, ještě třetina prázdnin před vámi, to ber z tý lepší stránky :grinning:
10. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s chozenim neplaste, my zacli az v 15ti mesicich a pohoda:wink: vsak maji cas do roka a pul
10. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli však joo, čím později tím líp, mě už teď drtí, jak se dostane kam potřebuje a co až bude chodit sám :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, me spis depta, jak to desne leti. Uz je fakt velkej, zadny mimco a jak zacal chodit, tak mi to prijde jeste rychlejsi:frowning2: nechci, aby mi rostl tak rychle... Kdyz se podivam na Hyndu, tak je to jeste horsi... Za chvili vyleti z hnizda:frowning2: no, neda se nic delat, cas nezastavim
10. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to ještě potrvá než ti vyletí z hnízda a pak třeba ještě dáte to třetí :dizzy_face:
já se snažím užívat si každý den, teď už to konečně jde, už není tak uřvaný jak býval a je s ním čím dál větší zábava :grinning:
10. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k očkování jeden příběh, není pro slabší nátury, takže kdyžtak nečíst ju :wink: to jen kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak to sem dávám
http://www.rodina.cz/clanek6676.htm
:cry:
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vim, ze to jeste bude trvat, ale kdyz na Hyneckovi vidim, jak to leti, tak je mi to lito. Vzdyt se nedavno narodil a uz pujde do skoly a to to poleti jeste rychleji. A to ani nemluvim, az pujde Jachymajda do skolky a ja do prace. A jakyho ocka se ten clanek tyka? Jinak my nestovice nedavame. Premyslela bych nad nima, kdyby je do urcityho veku nechytl.
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla to ta trojkombinace, ale tam byl víc pochybení u dr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se jdu pochlubit, že jsem včera zvládla zkoušky na instruktorku kojeneckého plavání.
Ani nedočítám, to se nedá :wink: Mějte se moc hezky a užijte si zbytek léta.
10. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to je život a za chvíli půjdeš do důchodu a budeš si užívat vnoučat, letí to děsně rychle :frowning2: :sweat_smile:

článek se týká nejvíc očkování, které předcházelo hexe a trojkombinace, ale nečti to :wink:

Evi no bohužel :pensive:

Soni velká gratulka :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni gratulace, to jsi šikulka :wink:
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, ani jsem to cist nechtela:wink: Hele, si delas srandu s tim duchodem, ne? Pochybuju, ze my nekdy do duchodu pujdem, nas odnesou rovnou z prace nohama napred:-P
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Jity, psala jsem jí kdysivá, že ji obdivuji po tom všem, jak je schopna poradit a mluvit o tom co se jí a Milence stalo, na koníku má přezdívku miliharmi
10. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli néé nedělám to uteče ani nebudeš vědět jak a bude ti 100 a pošupajdíš do důchodu :grinning:

Evi jj vím, že je i tady na MK, ale na tý rodině to má hezky sepsaný, no hezky :pensive:
10. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek