• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
dobré ráno

Aničce od Miji vše nej k 10ti měsíčninám :grinning:
8. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink: tak se jdu taky pochlubit :grinning: včera jsem v 10h dopoledne vzbudila Jáchymka, dala ho vyčůrat a šli jsme ven, a on v půl dvanáctý hlásí ee, tak jsem si říkala, že to zkusím, podržela jsem ho nad travičkou a on se krásně vyčůral :slight_smile: a to měl suchou plínku :wink:
8. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no teda panter, tak to je šikulka...to je paráda...a za chvíli máte velkou slávu, doufám,že se pak hodíš nějaké fotečky :wink:
8. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi, chci se zeptat, nevíš náhodou od mamky, na kolik vyjdou ty sluneční brejličky v optice?děkuju
8. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to je super šikulínek :wink:
8. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci koupit takový ty plínky, co jsou jako kalhottky, abysme je jenom stáhli a vytáhli :wink: u Hynečka se osvědčily
8. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tréninkové kalhotky, to máme v budoucnu také v p,lánu, ale zatím ještě nezná ee, tak ještě chvíli vydržíme
8. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Panter to gratuluji.Zuzanku to zatím bere čůrat do nočníku.Taky aby ne,když se vyčurá,tak táta tleská a máma se může zbláznit radostí :grinning: no neudělej těm lidem radost :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

téééda Jáchymek si s takovou řekne za chvilku i vo lahváče :grinning: šikula je to :dizzy_face:
8. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus zeny,

My meli dneska rozlitano :slight_smile: tatka mel dovolenou a jeli jsme vybirat kuchyn, a tak to vypada ze snad mame vybrano :wink: pak jsme jezdili vsude mozne jeste a tedka uspavacka tak snad bude klidnejsi noc nez vcera, des bes...
8. dub 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsem zpetne gratulace k 10 a 11 tinam :grinning:

Oli Jachymajda je dobrej :wink:
8. dub 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky,tak se hlásim po půlstoletí :sweat_smile: nemam ještě dořešenou wifinu,ale zítra snad bude,zatím se mějte papa :wink:
8. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nonekeeeeeeeeee :wink:
8. dub 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agness ahoooojjjjjj, ty jsi nám už chyběla :wink:
8. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaaaaagness ahooooooooooooooooooooj :slight_smile: :wink:
8. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u nas uz je ticho ty brdo to je nezvyk :grinning: :grinning:

agness no to je dost hihi vitej zpet
8. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt no pekny fotky Jolca v brejlik no fesanda,hihi :grinning:
8. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nas je ticho tak na 30min vzdycky pak zas rev :angry:
8. dub 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas ticho ale to vidim tak kolem 23hod ze zacne knouranda :grinning:
8. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

taky gratulation všem k měsíčninám.

U nás už je taky ticho a já vychutnávám první volný chvilky za celý den.
8. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja ho "ukojim" vetsinou flaskou s cajem, takze za noc vypije i 300ml a ted jen nevim jestli nedelam blbost
8. dub 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi a co treba dat gelik na zuby???hm,,

ahoj swead
8. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v noci dávám mlíko (210ml) naštěstí se probouzí až kolem 4,30 nejdřív, s vodou mě posílá k šípku. A když se dřív v noci probudí, tak se ho snažím ošálit dudlíkem, prozatím to zabírá.
8. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby nám taky rostou, musí mít brynďák jinak by byl mokrej za 10min, ale prozatím se mu žádný neprořezal. Už je mi ho broučka líto, fakt si dávají mršky bílý na čas.
8. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas se ji kolem druhe hodiny,,no a osalim ho tak cajem,,ale nekdy ani to ne a musim pochovat
8. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani ja ho mam, vcera jsem mazla poprve a spis jsem mu to matlala vsude kolem jak rval se nedalo ani trefit na ty dasne, takze po dalsim rvani nastoupil nurofen a byl klid.....ale ja ho tim nechci ladovat kazdej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

swead no nam driv stacil taky dudlik, pak najednou ne tak jsem zacla davat caj...on se jako nevzbudi uplne, spis a pritom rve, takze se napije a spi dal...no a vcera uz nezabral ani caj

nam uz zacal ten treti koukat i pri smichu cela ta ploska, vypada jak pizizub :slight_smile: a vsude dal ma boule takze se tlacej ....
jinak na jidlo vstane az v 5
8. dub 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já momentálně mundisalem končím čištění zoubků, poleze 1 nahoře a opuchjí dvojky dole, takže máme asi o zábavu postaráno na celý duben :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu za MM :slight_smile: hezký večer všem
8. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo pěknou romantiku :wink:
8. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja muzu jit tak za psem jsem opustena do soboty mam MM ve svedsku to je mazc ticho nikdo me neprudi nikdo po me nechce nic bozi
8. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek