• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak jsem si to nakonec taky precetla:frowning2: je to hrozny:frowning2: ale timhle stejnym ockovanim prosel Hynda a jak rikam, bylo to naprosto v pohode. A vlastne vsichni kolem nej to taky meli bez problemu, co teda vim
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

nic nestiham :angry: ve stredu bysme meli prebirat uz barak, takze posledni dny je nejvic litani....navic poletuju za matesem a taham mu z ruky vsechno co ma zakazany :angry: klasika...

Oli tak at uz jste zpatky, at to tady zas trosku zije :wink:
10. srp 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ty jsi sebemrskač, jasně že je to vyjimka a souhra zlých náhod, možná i pochybení lékaře.
Jasně že 90% dětí si tím projde bez větších problémů a ti jedinci, kteří třeba skončí špatně (teď nemyslím úplně nejhůř) se berou jako daň za to, že se tu tyhle nemoci nešíří.

Zdeni jééé už ve středu, to je za dva dny, no to je mazec, za chvíli bydlíte, to bude bájo :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tyto příběhy jsou důležité právě pro to aby si ostatní uvědomili, co všechno se může stát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, Zdeni, tak to uz v Praglu mame priste kde prespat:grinning: To je super, ze to probiha bez problemu:wink: Jito, ja to pisu hlavne pro uklidneni, ze spatna reakce neni pravidlem, tohle je fakt hruza, ale bez ockovani by to bylo asi horsi:frowning2:
10. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no jasne ze mate, ale prozatim teda se spacakama jo? :grinning:

jo a ted jsem nasla dalsi 4,na druhy strane :sweat_smile: takze trojky nema alehlavne ze mu rostou stolicky :grinning: tak uz mame 10 zubu
10. srp 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnacka, spacaky to jisti:wink: az zas vyrazime do aquapalace, tak se kdyztak ozvu:wink: tam je to mnohem lepsi nez v Liberci:slight_smile: Ty jo, vy taky se zubama jedete, u nas se spis rvou u Hyndi, Jachymajda stoji na osmi, ale uz tak mesic me nenechal do pusy podivat ani sahnout.
10. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jen nakukuju kdyz otevira pusu na jidlo, nebo ho musim lochtat :wink: ted jsem ji nasla pri jidle.....

my tam byli min tyden v cestlicich poprve a super teda...2,5h uplne v pohode :wink:
10. srp 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
loučím se--já si jdu namalovat obličej na ksicht a vyfoukat vlásky a vyrazíme na ten obídek pomalu, pááá
10. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam s Hyndou byli 6h a jeste se nam nechtelo pryc, ale bohuzel jsme museli. Dali jsme si tam i obidek. Takze tam urco vyrazime i s Jachymajdou:wink: Liberec me docela zklamal, neda se to srovnat, cekala jsem vic. O obcerstveni ani nemluvim:frowning2: Ale i tak jsme tam v pohode vydrzeli taky skoro 6h i s Jachymajdou. Zato z IQparku jsme byli nadseny:wink: pohodovy 3hodky:slight_smile: Zoo byla taky moc pekna:slight_smile: Ale aquapark priste radsi i na Kladne.
10. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky... tak snad budu mít štěstí a někde mě vezmou třeba na jedno dopoledne v týdnu. Nebo budu dělat vaničky.

Ten příběh jsem četla před časem a řvala jsem u toho, jak želva. Je to těžký, já tvrdím, že všechno je osud.
Tak nemyslete na to nejhorší :wink:
10. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, Milli je silná ženská která jde dál s vírou a hlavně ochotou pomáhat těm které čeká podobná zkouška jako ji, moc ji obdivuji a fandím :wink:
10. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t: to můj obdiv má také. Já bych se totálně složila a skončila v Bohnicích. Nedovedu pochopit, kde se může v někom vzít tolik síly.
10. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předpokládám že ta síla je hlavně ve víře, a takymá další děti které jipotřerbují a to je pane energizer :wink:
10. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme doma opusteny,v sobotu jsem predali deticky a vesele si uzivame ,,hihi nebo se spis snazime,,,no nebudu sem psat nic intimniho,,ani soukromeho,,,ale nevim nevim :confounded: :confounded: :confounded: porad z toho nemam dobry pocit,,ale to je na dyl nez na par pismenek tady,,

Jito cetla jsem ten clanek a je to opravdu moc smutne,,,,jenze nic nejde predvidat,,je to proste tak co se ma stat se stane a ani sebe lepsi dr,,nic moc nezmuze,,porad se uci i oni...

Oli ty uz jsi zpet,,jsi uz doma nebo jeste na chaticce????

Plechajda,,uz bude pani domací :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani muhehe takhle nam rikaji ty delnasove pan a pani domaci :slight_smile:))

Jo a hlasim se Pepina uz se pravidelne ozyva...treba ted tuk tuk :grinning: :wink: je to prca - zatim :sweat_smile:

musim Vam se hodit video, Mates ma dneska pochodovej den...se z neho picnu....jen manza je tam ve svych nam nam trencickach tak na toho nekoukejte :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

Plechi video super :slight_smile: gratuluji k pohybům :dizzy_face:

Dani,t ak držím palce, ať se to doma s TM srovná a je zase klídek :slight_smile:

Jinak všechny zdravím, nějak nestíhám, občas dočtu, ale teď jsme pořád někde venku, Nelunka je pořád stejný divočák, takže se fakt nezastavím :sweat_smile:

Hele jak to máte s nočníkováním? Já už jsem z ní na bednu jako... tak krásně už chodila, že se vyčůrala a vykakala a pak jak začla víc chodit, tak od té doby mi z něho věčně zdrhá a já ji tam dávám zpátky a nakonec to skončí tak, že se mi vyčůrá na podlahu chjo, jako nevím kde je chyba, zabavuji ji jako před tím a snažím se fakt, ale jako prostě teď nočník prostě na okrasu a Nelu si na něj sedne oblečená v klidu, jakmile ji ale svlíknu tak se tlemí a zdrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: nemáte tip jak na to?
10. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pist ja bych rekla "trpelivost" :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi, jj já vím, se fakt snažím a ona má akorát výtlemy a zdrhne a vyčůrá se mi na podlahu :pensive: :wink:
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon jsem registrovala kámošku a zapomněla jsem ji odhlásit a přihlásit se já :wink:
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo kamoska :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to zname :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele u nas nocnik neklape vubec...leda k privodeni hyteraku je dobrej, to jo :wink:
10. srp 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi :grinning: fakt jo :slight_smile:

no mě právě mrzí, že tak krásně na něj chodila a teď prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak se to podda, jako vsechno :wink: ja si vzdycky reknu, jezis marja je mu rok, ma pred sebou celej zivot tak ho necham zit :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máš recht, ale aby se to nepoddalo až ve škole :grinning:
10. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to snad ne :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to taky doufám :grinning: néé si dělám prdel, ale co no, tak snad se to zase brzy naučí znova no :slight_smile:

a co ty a Pepina jak je?
10. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se do ctvrtecniho vecera loucim, Hynda mi i s mobilem odjizdi ke tchanovcum. Nebudu ani moct cist, na mym mobilu uz net nemam:frowning2: Tak ve ctvrtek vecer pa
10. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak pááá a ve čtvrtek na napísanou :grinning:
10. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek