Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
10. srp 2009
Oli to jede ted vecer ?
plechajdaautor
10. srp 2009
Pist o Pepine prakticky nevim, nemam cas se nejak sledovat.....pupek vyskocil na zacatku a tedka uz to jde nastesti pomalejc 😉
pistacia
10. srp 2009
Plechi tak to je super, je to mazec jak ti to tam skáče :-o 🙂 hlavně že je vše OK a půjdeš brzy na velký UTZ ne?

Já půjdu proběhnout sprchou a možná ještě nakouknu 😉
pistacia
10. srp 2009
JO a co fotečka pupíčka s Pepinkou? x-)
plechajdaautor
10. srp 2009
na utz jdu 18. to uz je vlastne pristi tejden co ?? jezis :-N 🙂

tady se jdu umejt, dnesni teploty me vonavou neponechali 😃 😃

fotecka ?? Myho pupajze ?? Silis ?? 😎 😎 😎
e.k.t
11. srp 2009
ahojy, jen nakukuju co Joli nedovolí, nějk si che s mámou povídat či co 😃 😃
ewelly
11. srp 2009
ahojky
huraa mam na chvili zase pcnez si ho mm zase odveze😞...zitra mame jit zadat o byt!vubec se mi jim tam nechce sverovat,ze se rozvadime 8-( to zas bude po vesnici halo!no jo,neda se nic delat,snazili jsme se ale bohuzel to nejak nejde😞..uvidime,treba se stane zazrak!
tady se koukam toho moc nedeje tak doufam te tu vecer nekdo bude,kdyz mam abstak🙂
bezim na zahradu nakrmit rafany,MM se stara o Eli!
petrusam
11. srp 2009
MM pryč a tu nikdo 😞
plechajdaautor
11. srp 2009
Dobry vecer 🙂

tak ze by tu konecne nekdo byl ? 😉
plechajdaautor
11. srp 2009
ewell takze definitivne rozvod jo?? 😞 tak to me mrzi....
petrusam
11. srp 2009
Zdení - no čauuu 🙂
plechajdaautor
11. srp 2009
jsem na tebe nekolikrat myslela jak s Elcou valcite.....jsem tak pritom koukla na Matese a me by snad slehlo s nim ted zustat sama....asi je to i tim dalsim tehu, ale jak prijde mm tak mu ho vrazim a nechci o nem aspon hodku slyset ]-( 😉
plechajdaautor
11. srp 2009
cest praci 🙂 tak zitra prebirame barak 😉
petrusam
11. srp 2009
Zdení - no super a kdy bude stěhovačka? Dávala jsi teď někdy na střechu nový fotky, že bych se mrkla?
plechajdaautor
11. srp 2009
dneska jsem dala muzes je juknou je to myslim porad na hlavni strane...
plechajdaautor
11. srp 2009
stehovani behem zari....od rijna uz nas byt neni nas 🙂
petrusam
11. srp 2009
Zdení - no paráda, tak takhle to u nás nevypadá ani po 3 letech stavění .. nemáme dodělanou koupelnu atd.. fakt SUPER!
pistacia
11. srp 2009
Ahůůůůůůůůůůůůůůůj,

plechi no fotečky krááása x-)

Evi tak to mě fakt mrzí, že to nakonec nedopadlo :-|
plechajdaautor
11. srp 2009
dikes 😎 😉
ewelly
11. srp 2009
plech no proste to nejde!snazili jsme se,jeste v sobotu jsme byli na vylete a vypadalo to,ze by to jeste slo,ale druhy den uz jsme byli zase v sobe!ja uz to vzdavam!opravdu jsem vyrizena!tak on byl u mamy,ale tam to neslo,tak tu zase bydli s nami dokud nedostane ten byt,takze on malou taky nekdy obstara a ja vypinam!ona je desnej cert🙂a taky si ji bravaji nasi na noc a jsou z ni taky pekne druhej den vyrizeny 😃 dobre jim tak kdyz chteli vnouce😃...akorat me stve ze jsem chtela dve deti s jednim a to bohuzel nedopadne,ale nebudu jedina!
a co tehule?jak ti je?
plechajdaautor
11. srp 2009
ewell mno tak aspon jste to zkusili .... asi to tak nakonec bude lepsi 😉 Ona z toho Elca taky vyroste 😃

Me je dobre.....nic nestiham, ani jidlo tak aspon vaha nejde tak nahoru 😃
ewelly
11. srp 2009
no jo,porad me to mrzi,ale zkouset to donekonecna taky nejde!
jak to ze nejis?chudak pepina🙂
plechajdaautor
11. srp 2009
nestiham.....ted uz to bude lepsi....prestane "honicka" se shanenim instalateru,elektrikaru,plynaru apod 😃 bohuzel asi na ukor moji vahy teda ]-(
ewelly
11. srp 2009
to zas shodis...pak uz t neceka snad zedne tehulkovani tak zhubnes a budes koca🙂...ja zhubla,ale mne snad ceka jeste jedno!doufam!🙂
plechajdaautor
11. srp 2009
no ja jo teda 😃

no mm rikal ze by CASEM bral i 3ti 🙂 misto uz mame 😃
ewelly
11. srp 2009
jee zavidim baracek🙂
plechajdaautor
11. srp 2009
ewell barak je dobrej, hlavne ten prostor....ten mi tu chybi
plechajdaautor
11. srp 2009
a jak to bude kdyz tm nesezene ten byt ?
ewelly
11. srp 2009
no tenhle je psanej na nej takze musim rict ja ze potrebuju byt s malou ze se rozvadime a to by nemel byt problem,kdyz tu mam trvale bydliste tak by to melo byt rychle!dyl jak tri mesice tu s nim asi nevydrzim🙂..dela jenom bordel!ale aspon obcas vezme malou
plechajdaautor
11. srp 2009
a kvuli cemu vy se teda porad tak hadate ?? Vzdyt predtim to bylo ok ne ??

Začni psát odpověď...

Odešli