• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
nazdarek :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hurraaaa Dani :slight_smile: Tak jak u vas ? :wink:
11. srp 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jak na houpacce :confounded:
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell uplne te chapu ted mame taky takovy obdobi,,,hm,,a teda neni to jen takovej pruvan :pensive:
11. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vy me mucite....me je z Vas uplne soufl :unamused: ..... myslim jako smutno
11. srp 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi ty mysli na neco dobreho,,,tehulko a nehlede na to se budete stehovat do noveho bude to fajn,,,

my teda se budeme taky stehovat,,az najdeme vhodny byt,,kterej by byl peknej,,
11. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech vzdcky si neco najdeme!
Jani,je to na palici co?ja radsi budu sama s malou nez tohle!sice je to dobra dieta ale tot vse!nelede na to,ze zas hulim jak fabrika!to me stve nejvic :angry:
11. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak vona to Pepina zvladne, dneska se holka nejak rozkopala :wink:

me je to jen lito.....my se doma taky steknem, ale dlouho to nevydrzi...nastesti
11. srp 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi tak vymen cigo za zvejku :wink:
11. srp 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepina??jo ji rikas??hihi to je dobry?a ty chces vedet copak nosis pod srdickem???

ewell jo jo ,,to znam,,presne,,chjo je to naprd,,snazime se nejde uz jen o jedno ditko ale o dva a fido uz z toho ma celkem rozum,,
11. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jsem na vazkas a mm nechce :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty deticky,to je nejhorsi no!mne vzdycky boli u srdce kdyz prijde domu a eli mu bezi naproti a vola:tatíííííííííííííí :frowning2:
11. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se louci doprala pracka,,jdu na to to povesit,,,tak se tu mejte,,papanek,,zas se ukazu,, :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase si rikam ze tatu neztrati,jen bude bydlet jinde! :unamused:
11. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to byla kratka navsteva teda :unamused:
11. srp 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo,tak ja pujdu taky,musim pro zmenu zehlit,mam to tady vytazene uz hodinu!tak zase zitra papa
11. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pa :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek!tady je teda mrtvo :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to víš, děti už zaměstnávají, já uklidila Joli do půostýlky k dvd pejsek a kočička, už mi bylo z hladu na bléééaaabrrr. první jídlo dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
deti zamestnavaji?opravdu?to neznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja trochu poklidila,varim omacku,ale jelikoz jsem si zapomnela vyndat maso z mrazaku tak uz ji varim asi dve hodiny :grinning:
aaa zamestnavadlo se mi budi
12. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi tak to máš dobrý když si Eli schrupne, Jolina ne a ne a ne, za celý den nechce spát, tady je hnusně a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ani venk to moc nejde, pod okny ji nechat nemůžu protože tu dělají bugr stroje jak děljí terénní úpravy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ona chrupe po O..nekdy uz to zalomi pred obedem,ty 2-3h da denne:slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o to po o se snažím už skoro 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je mi znám důvod pruzení, on se vylíhl zub pravá horní 4 a zároveň levá horní 2 takže je to jasné, do toho očkování, tak to jít aky nepřidalo , :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: :wink:
12. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy dnes je osklivo,mY vcera taky srajdily,takovy zluty vajecny uprdky smradlavy,takovy jako po kojeni kdyz byla mimi.Bud zuby nebo viroza,ma tam i trochu hlenu,ale nastydla neni,tak nevim :frowning2:
13. srp 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.nam taky vylezly ctyrky a docela v pohode,teda ona prudi furt takze to neprikladam k zubum :grinning:
dneska jede haji k nasim,musim vyuzit toho ze ma mami volno :wink: at si ji taky uzijou hysterky:slight_smile:
13. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem přečetla jen dvě stránky a teda moc vesele se tu nepíše.
ewelly: to je mi líto, že vám to s manželem neklape, ale někdy je pro děti lepší, když bydlí každý rodič jinde, než aby poslouchalo věčné hádky. Tak ať to brzo přebolí a zvládneš to! A jak sama říkáš, tátu mít bude pořád a jediná ručitě nebudeš.
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám uděly stěr,ale vypadá to na nějkou virozku.Vysledky v pondělí+dietka,hodne pít a sirup probiotickej na upravu strev a snazit se vynechat mliko.papa
13. srp 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Zuzi, Eli má pořád něco to je nemilé, tak ať je brzo fit :wink:
13. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!!!
Už jsem tu taky pěkně dlouho nebyla,ale není nálada.U nás taky sodoma gomora :angry: Prostě prachy nejsou už na nic,ani na dluhy,kterých je moc.Jsou nějaká řešení,ale ani jedno není moc dobré pro mě Zuzanku.Když to čtu ,jak je to i u vás Ewelly a Dani,tak je mi z toho zle :frowning2: .
Ale Zuzanka je poklad,leze jí 7 zub,krásně chodí a je rozkošná.Až budou fotky,tak nějakou přidám.
13. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek