Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
11. srp 2009
nazdarek :-N :-N
plechajdaautor
11. srp 2009
no hurraaaa Dani 🙂 Tak jak u vas ? 😉
d.aniela1
11. srp 2009
plechi jak na houpacce :-S
d.aniela1
11. srp 2009
ewell uplne te chapu ted mame taky takovy obdobi,,,hm,,a teda neni to jen takovej pruvan |-|
plechajdaautor
11. srp 2009
holky vy me mucite....me je z Vas uplne soufl :-| ..... myslim jako smutno
d.aniela1
11. srp 2009
plechi ty mysli na neco dobreho,,,tehulko a nehlede na to se budete stehovat do noveho bude to fajn,,,

my teda se budeme taky stehovat,,az najdeme vhodny byt,,kterej by byl peknej,,
ewelly
11. srp 2009
plech vzdcky si neco najdeme!
Jani,je to na palici co?ja radsi budu sama s malou nez tohle!sice je to dobra dieta ale tot vse!nelede na to,ze zas hulim jak fabrika!to me stve nejvic ]-(
plechajdaautor
11. srp 2009
vsak vona to Pepina zvladne, dneska se holka nejak rozkopala 😉

me je to jen lito.....my se doma taky steknem, ale dlouho to nevydrzi...nastesti
plechajdaautor
11. srp 2009
evi tak vymen cigo za zvejku 😉
d.aniela1
11. srp 2009
pepina??jo ji rikas??hihi to je dobry?a ty chces vedet copak nosis pod srdickem???

ewell jo jo ,,to znam,,presne,,chjo je to naprd,,snazime se nejde uz jen o jedno ditko ale o dva a fido uz z toho ma celkem rozum,,
plechajdaautor
11. srp 2009
no ja jsem na vazkas a mm nechce 🙂
ewelly
11. srp 2009
no ty deticky,to je nejhorsi no!mne vzdycky boli u srdce kdyz prijde domu a eli mu bezi naproti a vola:tatíííííííííííííí 😞
d.aniela1
11. srp 2009
ja se louci doprala pracka,,jdu na to to povesit,,,tak se tu mejte,,papanek,,zas se ukazu,, :-N
ewelly
11. srp 2009
ale zase si rikam ze tatu neztrati,jen bude bydlet jinde! :-|
plechajdaautor
11. srp 2009
no to byla kratka navsteva teda :-|
ewelly
11. srp 2009
no to jo,tak ja pujdu taky,musim pro zmenu zehlit,mam to tady vytazene uz hodinu!tak zase zitra papa
plechajdaautor
11. srp 2009
Pa 🙂
ewelly
12. srp 2009
nazdarek!tady je teda mrtvo 8-(
e.k.t
12. srp 2009
no jo to víš, děti už zaměstnávají, já uklidila Joli do půostýlky k dvd pejsek a kočička, už mi bylo z hladu na bléééaaabrrr. první jídlo dnes :-p
ewelly
12. srp 2009
deti zamestnavaji?opravdu?to neznam :-p
ja trochu poklidila,varim omacku,ale jelikoz jsem si zapomnela vyndat maso z mrazaku tak uz ji varim asi dve hodiny 😃
aaa zamestnavadlo se mi budi
e.k.t
12. srp 2009
hi hi tak to máš dobrý když si Eli schrupne, Jolina ne a ne a ne, za celý den nechce spát, tady je hnusně a prší :-p tak ani venk to moc nejde, pod okny ji nechat nemůžu protože tu dělají bugr stroje jak děljí terénní úpravy :-p
ewelly
12. srp 2009
jo to ona chrupe po O..nekdy uz to zalomi pred obedem,ty 2-3h da denne🙂
e.k.t
12. srp 2009
no o to po o se snažím už skoro 2 hodiny :-p
e.k.t
12. srp 2009
Tak už je mi znám důvod pruzení, on se vylíhl zub pravá horní 4 a zároveň levá horní 2 takže je to jasné, do toho očkování, tak to jít aky nepřidalo , :-p :-S ]-( 😉
vrkocka
13. srp 2009
ahoj maminy dnes je osklivo,mY vcera taky srajdily,takovy zluty vajecny uprdky smradlavy,takovy jako po kojeni kdyz byla mimi.Bud zuby nebo viroza,ma tam i trochu hlenu,ale nastydla neni,tak nevim 😞
ewelly
13. srp 2009
ahojky.nam taky vylezly ctyrky a docela v pohode,teda ona prudi furt takze to neprikladam k zubum 😃
dneska jede haji k nasim,musim vyuzit toho ze ma mami volno 😉 at si ji taky uzijou hysterky🙂
sonik05
13. srp 2009
Ahoj holky, tak jsem přečetla jen dvě stránky a teda moc vesele se tu nepíše.
ewelly: to je mi líto, že vám to s manželem neklape, ale někdy je pro děti lepší, když bydlí každý rodič jinde, než aby poslouchalo věčné hádky. Tak ať to brzo přebolí a zvládneš to! A jak sama říkáš, tátu mít bude pořád a jediná ručitě nebudeš.
vrkocka
13. srp 2009
Tak nám uděly stěr,ale vypadá to na nějkou virozku.Vysledky v pondělí+dietka,hodne pít a sirup probiotickej na upravu strev a snazit se vynechat mliko.papa
e.k.t
13. srp 2009
Teda Zuzi, Eli má pořád něco to je nemilé, tak ať je brzo fit 😉
melanykol
13. srp 2009
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!!!
Už jsem tu taky pěkně dlouho nebyla,ale není nálada.U nás taky sodoma gomora ]-( Prostě prachy nejsou už na nic,ani na dluhy,kterých je moc.Jsou nějaká řešení,ale ani jedno není moc dobré pro mě Zuzanku.Když to čtu ,jak je to i u vás Ewelly a Dani,tak je mi z toho zle 😞 .
Ale Zuzanka je poklad,leze jí 7 zub,krásně chodí a je rozkošná.Až budou fotky,tak nějakou přidám.

Začni psát odpověď...

Odešli