• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Zui, jsme na tom nějak podobně, i jsem se proto vrátila do práce, ale zatím pro mne nejsou směny, takže zatím žádné plusy. Ale nějak to musíme zvládnout :wink:
13. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Achjo zensky :frowning2:

Jdu jen vyridit pozdravy od Slavika, jsou na chalupe a Pepca zacal chodit sam :slight_smile:

Ja jdu z poradny a nase Pepca je v pohode a vazi 280g :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni a potvrdil Josefu?:wink:
Covece koukala sem na strechu a u vas to vypada paradne na stehovani :confused::wink:
14. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahůůůj :slight_smile:

tak jsem chvíli zabavila dítko a přišla se na vás podívat, jestli tu teda někdo budete :sweat_smile:

Zdeni jaký achjo :astonished:
tak jsme z posledních neběhajících, že slavi taky zdravíme, ale slávabohu nabo komu za to, protože to už mě pak jebne jistojistě :grinning:
14. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak Ladi a Plechi sup jsem s bříškama :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elza usla,vypada to ze se nam lepsi streva,ale dietku dodrzujem,nemela rano ani mliko jen piskoty,ale dobry.
No a jinak jak jsem kdysi psala,ze bychom chtely druhy tak ted to vzdavam,Eli je takovy ero,ze dava zabrat a tatka nam ted na mesic odjizdi tak to bude coro moro
14. srp 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi zatim ne, dneska mi dr rikal ze ten jeho utz je takovy blikatko :slight_smile: Takze pristi tyden v Gennetu uvidime.....ale Martin nechce :wink:

zadny fotky nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: predstavte si kouli a pak obri kouli....mno a 2x obri koule jsem ja :grinning:

quiny Achjo je reakce na holky....
14. srp 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi jůů už 25tt za chvíli budete 3 :dizzy_face:

Vrkoc super, že už je Eli líp. S tím mlíkem je lepší fakt počkat a pak pomaloučku polehoučku. Zvládneš to když budeš muset. Teď ten měsíc stejně jako druhý..a já jsem z těch co na druhý nespěchají, takže mám pochopení :sweat_smile:

Zdeni jj jsem debil, dík za vysvětlení, už nevím na co to mám svádět, když nejsem ani těhu ani nekojím :grinning:

a Martin může zavřít oči když nechce, ale ty pak budeš muset držet tajemství a to by bylo doost těžký :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy.náká další mamka? nemám moc čásek sem chodit.jak se máte?petulka je zlatíčko, to tak letí.jsme poprvé stříhali, to byl řev:slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem ode dneška do příští neděla slamněná vdova :slight_smile: Manža vyrazil na pánskou jízdu do Španělska.
14. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to jsi hodná manželka,že jsi ho pustila.to já bych asi nepustila manžu takovou dálavu.
14. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, kdyby se nebál letadlem, tak jedu taky. No, tak snad se mi vrátí v pořádku. Já zas byla sama se ségrou a jejím malým v Jeseníkách a on chodil do práce, tak ať si taky užije :wink: I když já mám malou pořád na krku.
14. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu taky,,i kdyz jen na chvily

taky dodam nejaky fotky,,kluci se me vratili a jsou oba vysmaty,,nemluvim o domikovi ten ji chleba sam,namazanej to je hukot..jinak nocnik stale sedne a zvedne se a nic a porad tak dokola,,ale jednou uz se vycural

jinak resime porad vztahy,,MM byl vcera na Madone a rikal nikdy vice desne ho bolej nohy,a ty lidi jsou prej desny strkanice,,no nic ale to je normos i kdyz je nekde nejaka sleva,,hihi

plechi no opatrne,,ty brdo uz bydlite???
slavikovi gratulujeme k prvnim krokum.....

Jito nedelej si jako hlavu ze Honzik nechodi,,vsak je casu jeste,,habadej

evcula nazdarek

soniku mas muj obdiv ze jsi ho pustila,,ty brdo,,,,,
laaadi co jak je,?,prej klucika jo velka gratulace ja to s´tejne rikala.....

u plechi to vidim na kluka
14. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
d.aniel: vy tu ze mě děláte nějakou super ženu :wink: tak, bojím se o něj, ale to bych ho nemohla pustit ani do práce. Hlásí se mi každou chvíli. Tak já půjdu zalehnout, Dáduli rostou všechny stoličky a v noci byla hodinu vzhůru. Dobrou noc
14. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Jani aspon ji rekne ze jede na panskou jizdu:slight_smile:
ale ja bych zarlila i ted na MM :wink:
15. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak mi manža volal, že je vyhnali z pláže prý kuli bombě. Tak doufám, že to tam někde nebouchlo, ozval se mi naposledy v 16h. No, nesmím být nervák, nemůže mi psát každou hodinu.
15. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to dobrý, už se ozval, fuj to jsem si oddychla
15. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni v každým případě je to od tebe hezký, že jsi manžu pustila :wink: a ufff teda takový zprávy tak hlavně že je ok..

btw...dělají se ještě tabulky nebo už nee :confused: :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny: já ještě tabulku dělám, do 10. zoubku. Jinak ty váhový a vejškový asi plechajda ukončila v roce, teď už nám ty batolata stejně tak často neměří.
Dneska je zase krásně, asi půjdu na brusle. Mějte se hezky.
16. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus

tabulky uz nepremavaju :wink: Soniku my uz mame 10 zubu ja uz to ani neposilala..... :wink:
16. srp 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
soni, poslala jsem ti IP do těch 10ti...ale už je to asi stejně jedno :wink:

dala jsem pár letních foteček a padám

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3155550&vReferer=

)páá :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
tady je mrtvo
u nas zmeny jen k horsimu,ted uz je to totalne v pr....!nejim,nespim,skoro ani nepiju,nemam na nic vubec chut :frowning2:
17. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :slight_smile:

Evi to mě mrzí :frowning2: asi by bylo nejlepší už to trápení dál neprodlužovat ne :confounded:
17. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,kdyz ono se to lehce rekne,hur kona,bohuzel :unamused:
porad tu je Eli a neco mezi nami!Eli nas bude drzet asi porad
17. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to vaše dítě, to vás spojovat jentak nepřestane (resp. by bylo horší kdyby přestalo)
to co je mezi váma si musíte vyřešit sami, jestli to za něco stojí abyste ten vztah lepili dohromady (co nějaká poradna...)....je jasný, že je to děsně těžký......a otázkou je jen jestli si neprodlužujete utrpení...teda spíš ty, pochybuju, že manža nejí, nespí...atd
17. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted uz taky neji,ale ten spi vzdycky jak balvan.v tom nema problem!krizovky ma kazdej,jen my jsme takovi pitomci vznetlivi,ze nedokazem mluvit chvili v klidu!a to se ted ucim!je to tezky!podle me je to krize,jinak kdyz jsme v pohode,tak mi MM rika,ze me miluje atd!ale nechci to tady moc rozvadet.je to osobni:slight_smile:
17. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde o to, aby se to chtěl učit i on...snažit se v klidu něco řešit.
pokud máš pocit, že je to opravdu jen krize, tak začátek asi je nemluvit pořád o rozvodu (což už je samo o sobě dost těžký, znám to moc dobře..) a něco s tím dělat, nějak se domluvit. Nějakej ten rodinnej poradce by mohl být fajn, pokud by vám to teda oběma nebylo proti srsti. MOžná to jsou vážně jen nedorozumění, neznáte se tak dlouho, manželé jste chvilku. no je to jen na vás
klidně IP jestli to nechceš rozvádět tady, teda pokud se ti o tom chce mluvit
17. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito o poradne uz jsme taky premyslela,ale kdo vi kolik to stoji a na to asi nemame!
17. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi záleží kdo a pod kým to je, ale pokud to bude třeba peycholog tak to může být normálně na pojišťovnu počítám
zkus někam zavolat a zeptat se za to nic nedáš :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky

Ewi poradna by měla být klasicky hrazená jako lékař, tzm 30 pokud budou procedury tj sezení, skupinky a tak je to s příspěvkem, ale není to drahé, potřebují si udržet klienty tak vwětšinu hradí sponzoři a tak :wink:
17. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek