• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jinak já mám teda dnes dobrý den, dověděla jsen se že mám 20 první směnu hurááá a těším se jak malé dítě :wink:
17. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis me je vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja nic nestiham....ale tady se beztak nic nedeje takze vlastne pohoda :wink:
17. srp 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neděje, ono v tom vedru co by se taky dělo, každý se snaží odpočívat
17. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,koukám že vždyráno jsme tu první.Eli vtává kolem 6h.jinak výsledky stěru vyšly v pořádku,takže to byla viroza.Tak pěkné dny a at Vás dětičky a manžílci nezlobí.Eli a Zuzka
18. srp 2009 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení - tak co včerejší UTZ, neviděla jsi pindíka nebo pipinku? :grinning:
18. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnesni :slight_smile: vsechno dobry, pohlavi bylo videt ale Martin me ukecal takze nic nevim :grinning:

hele speji Vam prckove odpoledne jeste ?? Me uz Mates jako asi tejden spi jen dopo hodku a jinak uz ne :angry:
18. srp 2009 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
mne Eluska spinka po obidku 2-3 hodiny,teda pokud jsme doma,kdyz spi v kocarku tak max. hodku.tak se radeji toho snazim vyuzit a po jejim obidku varim nam obed,uklizim a delam dalsi ty hnusny stereotypni prace:slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo plech,ty ses dobra,ja bych silela zvedavosti:slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy :slight_smile:tak u nás krizovou situaci asi zatím pořešíme odstěhováním k MP babičce,což bude asi psicho,ale musím vydržet.A nebo zkončíme jak vy Ewelly,protože problémy s financ a bydlením a prací MP v Praze pěkně komplikují vztah.No je mi na blití doufám,že nám tohle řešení pomůže a vše bude OK.Co vy Ewelly?
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda psycho :grinning:
18. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel co my radeji nepisu,pac to sama nevim.uvidime,ale diky za optani...penize uz jsem prestala resit,ale obdobi hadek kvuli penezum jsme taky meli!my se hadame kvuli vsemu :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zas nikdo!ach jo,kde litate :unamused:
19. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim kde ostatni, ale ja po uradech :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz me to faaaaaaaakt nebavi
19. srp 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Zdeni ty vydrž, za chvíli se přestěhujete a bude to labůžo :wink:
19. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska po horách, jsem si nějak zapomněla máznout ramena auuuuu mám je luxusně spálený no debilka no :unamused:
ale jinak labůžo neskutečný a dítko už udělá pár kroků a padáááá :grinning:

ale tady to teda hnije :astonished:
19. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic no, se se mnou nebavíte, tak já zase jdu, páááááááááá
19. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito.zrovna kdyz mam doma pc,tak je to tu chciply!
my dnes byli u kamaradky rodicu na bazenu.akorat jsem si chtela zaplavat poprve letos a mela jsem smulu no,zivocich me nenechal:slight_smile:..ale co ta dela ve vode,to neni mozny:slight_smile:
a ted mi dala kamaradka na ajsku ukol,at ji napisou co mi maji koupit k narozeninam!pry jen neco pro me,kdyz jsem rekla ze chci neco do domacnosti:-/....tak ja fakt nevim,nic nepotrebuju :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jen nakukuju,
Evi tak si přej masáž nebo nějakou krášlící proceduru a zároveň hlídání pro prcka a je to :wink:
to beru podle sebe co by se mi líbilo,
a myslím že tobě by to taky hodně prospělo
a už fakt letím páá :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nestiham a predem se omlouvam doma se to uklidlilo jsem stastna,,jsm zas rodina,,no fakt super pocit uz proto ze jsme kompletni,, :grinning: :grinning:

jinak resime bydleni ,tak neni cas na net,,,porad neco,uf uf uf,,,
taky Fido a pujde :grinning: do skolky,,,tak resime obleceni on ze vse vyrostl
koupili jsme si domu rybicky,tak mame oa zabavu postarano je to uklidnujivi pokoukanicko,,

taky kdyz je pekne jsem na plovarne u vody,,kluci ji miluji.travime tam celeeee odpoledne...
ewell drzim palecky ,st se to zklidni,,,,

Jito ty brdo ty cestujes jak o zivot,,mas toho dost prolezleho,vid?

plechi jsi dobra ja bych zo strasne chtela vedet
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani ja taky :grinning:
19. srp 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani,tak to je fajn:slight_smile:...ja nechci nic zakriknout,ale u nas to vypada taky uz mnohem,mnohem lepe:slight_smile:..romantika kazdy den,desitky krasnych sms,snad nam to vydrzi.je to ted jak na zacatku,ale zatim se jeste mooc bojim :pensive:
tak jdeme do hajan,krasavec uz mi konecne leze z vany :grinning:
dobrou noc!
19. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě žehlím tak nakukuju :sweat_smile:

Dani no to jsou super zprávy :dizzy_face: moc vám to přeju, jste super sympatická rodinka tak na tom makejte :slight_smile:

cestuju jak se dá, co taky v paneláku, tak jak je šance někam vypadnout tak padáme.

Mmch holky my teď máme taky fajn období rodinný tak ťuk ťuk ťuk, abych si to nezakřikla :pensive: :sweat_smile: :confused: :wink:

Zdeni jako takys mohla dát aspoň dr. email, aby to rozeslala nám zvědavkám, my bysme ti to neřekly :grinning: :grinning: :grinning:

Evi to zní dobře, krásnou noc přeju :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak konecne koukam obraty k lepsimu tak ted uz at to vydrzi :slight_smile:)

Quin vsak za ty tri tydny jdu sama tak si to asi necham rict :grinning:
20. srp 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi za 3 týdny jdeš zase jooo? no to nééééch :cry:
20. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ASI NEJAKY ERUPCE NA SLUNCI CI CO:slight_smile:SNAD UZ BUDE HEJ!MM MI POPRAL,UDELAL SNIDANI,TED MI SKOCIL DO KRAMU A ZA CHVILKU NAM ODEJDE DO PRACE A MY JEDEME ZA NASIMA A PAK ODPOL.MAME S KAMOSKAMA PARTY U BAZENU:slight_smile:
TAK HEZKY DEN VSEM!PAPA
20. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš co se mi to povedlo za smajlíka?? tenhle tam měl samo být :grinning:
těsně vedle no, tak už zase padám výletit tak pááá
20. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to jsem Vam mozna nerekla, posoupli mi termin na 1.1 :grinning: asi me picne :grinning:
20. srp 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hollky, tak to je super, že vám to doma zase začíná klapat, tak budu držet palečky, ať to vydrží minimálně dalších 30 let :slight_smile:
Jinak hlásím, že se už taky skoro řadíme mezi chodící. Předevčírem udělala sama první krůčky. Upřímně řečeno, nevím, jestli mám být ráda, nebo ne...to teprv půjde do tuhého. Jak ráda vzpomínám na doby, kdy jen hajala v postýlce :wink: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell vse nej nej narozkam,,,hihi,,a uzijte si to
my dneska jdeme taky nakoupalko bude jeste pekne tak at si to uzijeme

plechi az to budes vedet hnedka to rict,,zadny tajnosti pak dame nejaky tipy,,jako u laadi hihi treba se zas trefim,,hihi

Jito vsak jo to je fajn doma by jste se zblaznili,ale je desny vedro tak nekam k vode,,,

tak jdem jist a pak valime tak zatim pacek,,heeele ono se bude rodit na silvestra vid plechi hahahahaa
20. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haha :slight_smile:)

jinak my jsme v tom vedru doma, Mates fajruje pres 38 tak srazime, jinak nic....tak nevim kde ho ofouklo...v tehle vedrech to je teda fakt paradicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek