• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky
tak se hlasim z narozeninoveho dne:slight_smile:super
ted sem dostala od MM darecek,hromadu spodniho pradla,tak jsem mu musela udelat modni prehlidku :sweat_smile:
teda akorat se dvema podprdama se netrefil,byly male a jedny gatky,jinak parada,to bude romantika.hihi
a jedna perla.od zacatku kamosky tehotenstvi jsem ji rikala ze malej se ji narodi na me a co myslite,vcera ve 23:25 mi psala ze ji praskla voda :grinning: :grinning: ..
jdu koupat zvire je nevrle!
jano moc diky za gratulaci.mejte se zatim.papa
20. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tam melo byt:slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tady zas nikdo!
k nam se blizi burina,tak nevim jestli odpol.nekam vyrazime :unamused: ...ted jsme byli s kamoskou na hodku na drbu a vyvetrat deti.pred chvilkou jsem prdla detatko do postylky a pujdu varit.pangana s br.kasi a uklizet!faaakt me to bavi,furt dokola:slight_smile:...no jo,nejste na tom lip,tak co si budu stezovat :grinning:
nebudu si tu uz povidat sama pro sebe,tak snad se tu nekdo ukaze,pacek
21. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj eweli vsechno nejlepsi :slight_smile: sem rada, ze se to doma urovnava :slight_smile:

Jdu se taky zahlasit ale dodrzuju letni rezim a na internet lezu minimalne, hodne ted ctu knizky je to relax :slight_smile: dnes sme meli KO tak pry nemame tolik lezet, ze je maly nasponovanej hodne nahore a co, nejdriv jen lezet ted chodit a cvicit radeji si budu dodrzovat ten svuj klidnej rezim :slight_smile: cukrovku nemame takze pokracuju ve sladke vlne a mam narizeno pribrat :slight_smile:
Dnes vecer si vas u bourky doctu at vim kdo kde s kym a proc :grinning:
21. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi diky:slight_smile:
hehe,kdo,kde s kym a proc snad tady resit nebudeme :grinning:
teda ty si na tebe vymejslej!tak mozna jen nejake prochazky.jen lezet taky asi neni moc dobre...a jinak se citis dobre?jee jak ja rada vzpominam,kdyz jsem si v tehu cetla knizky po vecerech.ted jsem kazdej vecer rada,ze aspon dejcham :wink:
21. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak jsme zpátky z nákupu na víkend fujj, a byli jsme juknout na nevěstu (vdávala se kolegyňka) ale ani jsme tam pořádně nebyli, bylo tam šílenejch lidí a na slunci, já ten pařák nějak čím dál hůř nesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám ráda když je hezky,a le nakonec budu ráda, za víkednový ochlazení, i když mi jedeme na hory tak je to jedno, tam je krásně vždycky :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a málem jsem tam sebou sekla, svatba před nima byla další kolegyně, ještě asi před 2 měsícema kdy jsem jí viděla naposledy mi tvrdila, že ona se nikdy (určitě příštích 10 let) vdávat nebude :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem to tvrdivala Jito:slight_smile:..a ted zase tvrdim,ze jestli se rozvedu,tak podruhe uz nikdy:grinning:...ale spis doufam,ze se rozvadet nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell tak uz leje ?? ja tu asi zdechnu...Mates porad 39 :angry: tak zdechnem asi voba..fuj at uz prsi...

Ladi jak ze je vysoko ?? to te jako nekope do mocaku ? to mi ani nerikej :angry: ja si dneska malem cvrnkla jak se tam mrska :wink:
21. srp 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:wink: jen se hlasim, ze zijem, uzivame si dovoleny s tatkou a je to fakt fajnovy:slight_smile: pocasi je super, meli jsme tu navstevy, grilovali jsme, koupeme se v bazenu, byli jsme na velkym vylete na kolech a dneska na kolech u Lipna:wink: Jachymajda se zamiloval do pisku a je tam tak hrozne hodnej, ze je to relax i pro me:slight_smile: Uz je to v chozeni profik, takze taky pohodickaB-) zitra vecer se stehujem domu, protoze v nedeli rano jedu pro nase k busu, tak se v nedeli prihlasim z domova:wink: v utery pak musim zabehnout koupit Hyndovi stravenky do skoly...+a+pak+zas+asi+do+ctvrtka+pojedem+sem+a+v+patek+k+tem+znamym+k+Brnu:wink:+a+pak+uz+me+tu+budete+mit+furt:grinning:
21. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli hura hura :wink:
21. srp 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,podle toho co naslibovali to bylo uplny hovno :grinning: prselo jen trochu.tak jsme zasli na pivko :sweat_smile: a ja dala tri a pul,ctvrte uz jsem nestihla pac uz se tam eli nelibilo,no nedivim se,matka alkac:slight_smile:.jdeme koupat
jinak MM jeste chlasta s mym bratrem,rozesel se s pritelkyni a zas mi ho vtahl na pivo,no jo bracha je bracha,neudelam nic:slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja si vcera od mm nalila malou sklenicku, pulku jsem vyzahla a uz me tahly ruce dolu :sweat_smile: takze jsem tu druhou uz ani nedopila....
21. srp 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech,s tebou radsi nesoutezit kdo vic vypije :grinning:
21. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted tady vyjidam studenou kasi z hrnce,fakt super vecere :grinning:
21. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer.koukam,ze si tady povidam sama :sweat_smile:
dneska jsme byli na oslave pro zmenu tatkovych narozenin a ja se tam tak prejedla,ze budu asi zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem prase
mam tu hromadu na zehleni,tak to musim rozhybat! :angry:
22. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak se hlásím z domova, ale myslím, že tu nikdo nebude :sweat_smile: je sobota, že jo :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska nedele :grinning:
mrtvo
MM ted jede na (ted nevim jak se to zas jmenuje)na to prkno na vode,berou me zas mrakoty! :rolling_eyes: ..prijede zas zlamanej,doufam ze s emu nic nestane!booze
23. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ewi :wink: já jsem tu, ale protože je tu, jak píšeš mrtvo, tak projíždím albíčka :dizzy_face:
23. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wakeboarding :sweat_smile:
ahoj Oli,s tebou jsem nepokecala snad sto let :wink:
23. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, však já už tu budu víc :grinning:

jsem ráda, že se to u vás doma uklinilo :wink:
23. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju,bylo to hrozny opravdu.uz jsem byla i zadat o byt s tim,ze se budeme rozvadet a ze spolu uz nemuzeme byt v jednom byte!takze pozdvizeni po vesnici.jsme za blazny,ale to je mi jedno,hlavne ze jsme v pohode!tuk tuk
23. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, tak vám přeju, aby to už bylo v klidu napořád :wink:

a co Elenka? nenašla jsem žádný nový fotečky, to je chyba! :grinning:
23. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fotecky nejsou,ted budou z mych narozenin nejake,ale musim pockat az mi je hvezda(kamaradka) milostive posle:slight_smile:
23. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá, koukám, že tu máme nejspíš další těhulku :grinning:
jakou?
Ewi, teda já mám co říkat :sweat_smile: nejsem schopná sem nic dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to ze nevaris?ja to mam dnes zarizene,obed priveze dedecek :wink:
23. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já půjdu za chviličku, vlastně si vezmu noťas do kuchyně a jdu na to :grinning:
23. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek