Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
20. srp 2009
ewelly
20. srp 2009
ahojky
tak se hlasim z narozeninoveho dne🙂super
ted sem dostala od MM darecek,hromadu spodniho pradla,tak jsem mu musela udelat modni prehlidku :-N
teda akorat se dvema podprdama se netrefil,byly male a jedny gatky,jinak parada,to bude romantika.hihi
a jedna perla.od zacatku kamosky tehotenstvi jsem ji rikala ze malej se ji narodi na me a co myslite,vcera ve 23:25 mi psala ze ji praskla voda 😃 😃 ..
jdu koupat zvire je nevrle!
jano moc diky za gratulaci.mejte se zatim.papa
ewelly
20. srp 2009
jani tam melo byt🙂
ewelly
21. srp 2009
ahojky
tady zas nikdo!
k nam se blizi burina,tak nevim jestli odpol.nekam vyrazime :-| ...ted jsme byli s kamoskou na hodku na drbu a vyvetrat deti.pred chvilkou jsem prdla detatko do postylky a pujdu varit.pangana s br.kasi a uklizet!faaakt me to bavi,furt dokola🙂...no jo,nejste na tom lip,tak co si budu stezovat 😃
nebudu si tu uz povidat sama pro sebe,tak snad se tu nekdo ukaze,pacek
laada
21. srp 2009
Ahoj eweli vsechno nejlepsi 🙂 sem rada, ze se to doma urovnava 🙂

Jdu se taky zahlasit ale dodrzuju letni rezim a na internet lezu minimalne, hodne ted ctu knizky je to relax 🙂 dnes sme meli KO tak pry nemame tolik lezet, ze je maly nasponovanej hodne nahore a co, nejdriv jen lezet ted chodit a cvicit radeji si budu dodrzovat ten svuj klidnej rezim 🙂 cukrovku nemame takze pokracuju ve sladke vlne a mam narizeno pribrat 🙂
Dnes vecer si vas u bourky doctu at vim kdo kde s kym a proc 😃
ewelly
21. srp 2009
laadi diky🙂
hehe,kdo,kde s kym a proc snad tady resit nebudeme 😃
teda ty si na tebe vymejslej!tak mozna jen nejake prochazky.jen lezet taky asi neni moc dobre...a jinak se citis dobre?jee jak ja rada vzpominam,kdyz jsem si v tehu cetla knizky po vecerech.ted jsem kazdej vecer rada,ze aspon dejcham 😉
quinny
21. srp 2009
ahojky 🙂

tak jsme zpátky z nákupu na víkend fujj, a byli jsme juknout na nevěstu (vdávala se kolegyňka) ale ani jsme tam pořádně nebyli, bylo tam šílenejch lidí a na slunci, já ten pařák nějak čím dál hůř nesu :-p mám ráda když je hezky,a le nakonec budu ráda, za víkednový ochlazení, i když mi jedeme na hory tak je to jedno, tam je krásně vždycky 🙂
quinny
21. srp 2009
a málem jsem tam sebou sekla, svatba před nima byla další kolegyně, ještě asi před 2 měsícema kdy jsem jí viděla naposledy mi tvrdila, že ona se nikdy (určitě příštích 10 let) vdávat nebude 😃 😃
ewelly
21. srp 2009
taky jsem to tvrdivala Jito:-)..a ted zase tvrdim,ze jestli se rozvedu,tak podruhe uz nikdy😃...ale spis doufam,ze se rozvadet nebudu :-p
plechajdaautor
21. srp 2009
ewell tak uz leje ?? ja tu asi zdechnu...Mates porad 39 ]-( tak zdechnem asi voba..fuj at uz prsi...

Ladi jak ze je vysoko ?? to te jako nekope do mocaku ? to mi ani nerikej ]-( ja si dneska malem cvrnkla jak se tam mrska 😉
panterka
21. srp 2009
ahoj holky😉 jen se hlasim, ze zijem, uzivame si dovoleny s tatkou a je to fakt fajnovy🙂 pocasi je super, meli jsme tu navstevy, grilovali jsme, koupeme se v bazenu, byli jsme na velkym vylete na kolech a dneska na kolech u Lipna😉 Jachymajda se zamiloval do pisku a je tam tak hrozne hodnej, ze je to relax i pro me🙂 Uz je to v chozeni profik, takze taky pohodicka😎 zitra vecer se stehujem domu, protoze v nedeli rano jedu pro nase k busu, tak se v nedeli prihlasim z domova😉 v utery pak musim zabehnout koupit Hyndovi stravenky do skoly...+a+pak+zas+asi+do+ctvrtka+pojedem+sem+a+v+patek+k+tem+znamym+k+Brnu😉+a+pak+uz+me+tu+budete+mit+furt😃
plechajdaautor
21. srp 2009
Oli hura hura 😉
ewelly
21. srp 2009
Zdeni,podle toho co naslibovali to bylo uplny hovno 😃 prselo jen trochu.tak jsme zasli na pivko :-N a ja dala tri a pul,ctvrte uz jsem nestihla pac uz se tam eli nelibilo,no nedivim se,matka alkac🙂.jdeme koupat
jinak MM jeste chlasta s mym bratrem,rozesel se s pritelkyni a zas mi ho vtahl na pivo,no jo bracha je bracha,neudelam nic🙂
plechajdaautor
21. srp 2009
no ja si vcera od mm nalila malou sklenicku, pulku jsem vyzahla a uz me tahly ruce dolu :-N takze jsem tu druhou uz ani nedopila....
ewelly
21. srp 2009
plech,s tebou radsi nesoutezit kdo vic vypije 😃
ewelly
21. srp 2009
ja ted tady vyjidam studenou kasi z hrnce,fakt super vecere 😃
ewelly
22. srp 2009
dobry vecer.koukam,ze si tady povidam sama :-N
dneska jsme byli na oslave pro zmenu tatkovych narozenin a ja se tam tak prejedla,ze budu asi zvracet :-p
jsem prase
mam tu hromadu na zehleni,tak to musim rozhybat! ]-(
panterka
22. srp 2009
ahoj holky 🙂 tak se hlásím z domova, ale myslím, že tu nikdo nebude :-N je sobota, že jo 😃 😃 😃
ewelly
23. srp 2009
a dneska nedele 😃
mrtvo
MM ted jede na (ted nevim jak se to zas jmenuje)na to prkno na vode,berou me zas mrakoty! 8-( ..prijede zas zlamanej,doufam ze s emu nic nestane!booze
panterka
23. srp 2009
ahoj Ewi 😉 já jsem tu, ale protože je tu, jak píšeš mrtvo, tak projíždím albíčka x-)
ewelly
23. srp 2009
wakeboarding :-N
ahoj Oli,s tebou jsem nepokecala snad sto let 😉
panterka
23. srp 2009
Ewi, však já už tu budu víc 😃

jsem ráda, že se to u vás doma uklinilo 😉
ewelly
23. srp 2009
dekuju,bylo to hrozny opravdu.uz jsem byla i zadat o byt s tim,ze se budeme rozvadet a ze spolu uz nemuzeme byt v jednom byte!takze pozdvizeni po vesnici.jsme za blazny,ale to je mi jedno,hlavne ze jsme v pohode!tuk tuk
panterka
23. srp 2009
Ewi, tak vám přeju, aby to už bylo v klidu napořád 😉

a co Elenka? nenašla jsem žádný nový fotečky, to je chyba! 😃
ewelly
23. srp 2009
no fotecky nejsou,ted budou z mych narozenin nejake,ale musim pockat az mi je hvezda(kamaradka) milostive posle🙂
panterka
23. srp 2009
ááá, koukám, že tu máme nejspíš další těhulku 😃
ewelly
23. srp 2009
jakou?
panterka
23. srp 2009
Ewi, teda já mám co říkat :-N nejsem schopná sem nic dát :-p
ewelly
23. srp 2009
a jak to ze nevaris?ja to mam dnes zarizene,obed priveze dedecek 😉