• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
no tak pes taky dobrej ne ? :slight_smile: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani ty se mas...ja chci taky klid
8. dub 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mas nemam to moc rada,,blbej pocit ale ted mi to nevadi a pes ten na me tak kasle uz spi u filipka
8. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se nalozit do vany kdybypak se me to postesti hihi

tak se tu mejte pacek dobrou noc
8. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem si dneska udělala radost, koupila jsem si tříčtvrťáky a dvě košile, Pepíkovi kšiltovku, botičky, takový capáčky do kočáru a brejličky, je boží....celý odpo po nákupech ani nezafňukal, koukal po lidech, po hadrech, kousal křupičky, pak si dáchnul.....paráda....to bude první chlap, s kterým budu moc bez keců nakupovat :grinning: nééé vím že to nevydrží dlouho,ale zatím super....
8. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, Hyneček byl taky boží na nákupy :sunglasses: ale jen tak do 2,5roku :grinning: teď je to děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme koupili Hynečkovi školní batoh... tenhle http://www.topgal.cz/batohy/skolni/CHI-106/D---Blue/ :wink:
8. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak znovu ahoj :slight_smile: ,nebudu tedy dočítat,to mi musíte odpustit :grinning: to bych tu pak nebyla dalších x let.U nás novýho to,že tedy s náma MBP už tři měsíce nebydlí,já se s tím v podstatě už úplně srovnala a sem teď když mě dohnaly věci o kterejch sem neměla ani páru i spokojenější,jen nějakej ten chlap by se šiknul :wink: .Sárinka je strašně hodňoučký a usměvavý dítátko,máme už osm zubů a začíná chodit,Laurinka chudák to odnesla asi nejhůř,docházim s ní k dětskýmu psychologovi,ale veřim,že z nejhoršího jsme venku.U mě to můžu brát taky tak,že to pro mě byla dobrá odtučňovací kůra i když mi lidi okolo mě řikaj,že už je to nehezký,takže dámy,těm kterejm jsem slibovala,že po druhym dítěti budu mít konfekční velikost 34-tak se podržte,mam 32,vážim 50 kilo a moje míry jsou 88-61-90 :grinning: :grinning: :grinning: aspoň nějaký pozitivum před létem :grinning: :grinning: :grinning: V pondělí jsem oslavila 30tý narozeniny(život prej začíná ve třiceti-tak čekám)a dostala od maminky notebook a od zejtřka budu už snad mít wifinu,tak budu on-line :wink: takže babuchy zatim papa ani nevíte,jak jsem ráda zpátky :wink:
8. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Agness ahoj, jsem ráda, že ses po dlouhé době ozvala. :wink: Já chlapi občas nepochopím, takže mozkové pochody tvého BP jdou mimo mě :angry:
Alespoň že holky to zvládají, Sárinka v pohodě a Laura s pomocí, hlavně že už se lepší. Když čtu tvoje míry, tak si připadám jak slon :grinning: každopádně máš modelkovský míry a na to, že máš dvě děcka klobouk dolů. Teď už to bude jen dobrý a když tě pomáhá ostatní rodina, taky je to jednodušší.
9. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak po nějaký době nakukuji a ona Agness - ahoj!!!
no tak u Vás asi nic moc, ale snad už bude dobře, budu na Vás myslet a Laura je šikulka, určo to její hlavinka a srdíčko nějak pochroustá a bude líp.

u nás snad ani nic nového, máme třetí zub a řtvrtej na spadnutí, stále se jen platí :slight_smile: ale konečně se nauřila slabiku MA, takýe když je krize, tak volá MAMAMAMAMA :grinning:

ty, jo, za měsíc je sraz! mi to přišlo jak za sto let a už to bude tady, normálně jsem z toho nervozní, co si jako povíme a tak :sweat_smile:

jo byly jsme na 10m prohlídce, tak má Kačka 7950 g a 73 cm :dizzy_face:
9. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi, u nás prcek taky začíná slabikovat, sice vůbec neví, co to znamená, ale jede bababa, gegege, gigigi, dedede, ale mama a tata to se ještě nenaučil :slight_smile:

já se na srazík moc těším, ale taky jsem z něj trochu nervozní a navíc to bude prvně, co nebude Matěj spinkat doma, takže uvidíme jak to zvládneme
9. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

titi zapsano....

agness tak ja doufala ze treba napises ze se to uravnolo...hm tak je to zrejme idiot na to se nic jinyho rict neda. Laura chudera ty je mi lito teda, ale verim ze bude lip....uz se tesim az tu budes a napises vic a ukazes holky jak vyrostly :slight_smile:

jinak u nas je baba na dennim poradku, tedka zacal hodne papa, mama kdyz je vzteklej nebo breci a tata jen obcas kdyz ho vidi a dela kraviny....:slight_smile:
9. dub 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nervozni nebudu, ja totiz nic nerikam jak jsem stydliva takze pohoda :slight_smile:) se budu jen blbe usmivat muhehe :slight_smile:))

ja jem spis nez na spani zvedava na tu cestu tam
9. dub 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ooi batoh za 1600? to je vtip ne ?
9. dub 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi, my budem vyrážet někdy brzy ráno, takže část cesty snad bude spinkat a pak budeme dělat víc přestávek, aby se trochu vyblbnul a protáhnul.
Na stydlivku opravdu vypadáš :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to my taky budem delat prestavky to je jasny, ale i tak uvidime...musimvzit hodne hracek :sunglasses:

no ja jako nejsem stydlivka, ale mi proste dyl trva nez se v neznamym kolektivu rozkoukam ze jo :slight_smile: i kdyz Vas nejak znam tak to asi neni o tom, ze prijdu dam herdu do zad a reknu no nazdaaaar ty stara vojno :grinning:
9. dub 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead, vy to máte ještě dál než my, co?

Zdeni, tak my ho kupovali za 1400 a k tomu ještě penál, tím, že jsme to kupovali najednou, tak jsme měli penál o stovku levnější, takže za 200 :sweat_smile: to víš, prvňáček se prodraží... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajdo, Ty stará vojno :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, já mám tu depku asi i z toho, že Hynďa půjde do tý školy... včera, když manža ten batoh přinesl a večer jsme ho prohlíželi, tak mi bylo smutno, je to děsná představa, že ho bude nosit ten náš prcek do školy :pensive:
9. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda agness, velikost 34 nemám ani já :sweat_smile: já jedu v 36-38 :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, holka, moc mě mrzí, jak to u vás vypadá, nedokážu si to vůbec představit... hlavně, ať to Laurinka zvládne, chudinka...
9. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no už jsem málem poslal přihlášku na psí výstavu na 9.5! než mi došlo že je sraz :grinning: :grinning:

já teda nevim kdy vyjedem... ptala jsem se v kolik se můžem ubytovat, ale zas mi neodpověděli, tak já nevím, vždycky se ptám na tři věci a zodpoví jen jednu... máme to daleko tak asi hned po ránu pojedem.
9. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness je fajn že jsi zpátky, 34 bych něměla snad ani na základce :wink:
9. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter, nevím jestli to máme dál než vy, ale pro jistotu si dáme časovou rezervu, ať nedorazíme uřícený jak koně :grinning:

Plechi, si mě pobavila, stará vojno :grinning: :grinning: :grinning: ale nezdáš se podle příspěvků býti moc stydlivá, ba naopak. Proto jsem ti to napsala. :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, normálně bývá možnost ubytování nějak kolem 10h, ne? no, my stejně pravděpodobně dřív nedorazíme, poočítám, že si dáme někde cestou obídek, tak bych to viděla na příjezd až po obědě :wink: každopádně se nám to fofrem blíží, ani jsem nečekala, že to tak rychle uteče :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead, myslím, že z plechajdy budeš překvapená :sweat_smile: mě taky překvapila :grinning:
9. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si našla na mapách cestu a máme to 262km a měli bychom dojet za 3hod46min, takže to uděláme podobně jako Panter, klídek, obídek a po 12,00 jsme tam
9. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ahoj agness, mrzí mě, jak to u vás nakonec dopadlo,ale snad bude už líp a držím palce Laurince ať to všechno zvládne.....
jinak panter taška hezká,ale ta cena uf uf....a to to za pár let asi bude ještě horší že?to se máme na co těšit :confused:
no my vyrazíme na srazík nějak dopoledne asi....prostě jak se vzbudíme, najíme a vyrazíme a kdyby jsme tam náhodou měli být dřív, tak se tam projdeme.....jo a vůbec na kolikátou tak aby jsme se tam všichni srazili? :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter, asi jo, diskuze je v tomhle zrádná. Asi budu taky zpočátku zaražená, než se oťukáme :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OLi ty jsi desna :slight_smile:)

no my taky dame nekde obed hladovet nebudu ze jo :slight_smile:))
9. dub 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek