Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
23. srp 2009
aaaa ja uz tu mam spartana taky... 😉
ewelly
23. srp 2009
hehe
plechajdaautor
23. srp 2009
cemu se tlemis ? 🙂
ewelly
23. srp 2009
no ze budes mit taky romantiku🙂))))
plechajdaautor
23. srp 2009
nene 🙂
ewelly
23. srp 2009
ale nedelej se :-p
plechajdaautor
23. srp 2009
no fakt, jak mam nastekano tak se me moc nechce hele 😃
slavikovci
23. srp 2009
holky, tak první noc doma po dlouhé době bude asi krušná....usnul až někdy v půl 10 s řevem a mastičku na dásně jsem nechala na chatě, to jsem ale blbka, tak jsem zvědavá :-S vy už chrníte?
ewelly
23. srp 2009
Irco tak to nezavidim.nam ted lezou 4 najednou,takze taky docela vzruso,ale neni to tak hrozny jako kdyz lezly ty prvni!
ewelly
23. srp 2009
ja uz jdu chrnet,romantika se dnes nekona ]-(
dobrou noc,snad tu rano nekdo bude!
slavikovci
23. srp 2009
tak to u nás je to krize....s prvníma jsme tohle neměli vůbec....no snad to bude v pohodě....tak dobrou noc
plechajdaautor
24. srp 2009
Cuuus 🙂

Slavi nejste v tom sami, u nas taky s kazdym zubem je to horsi a horsi... ]-(
ewelly
24. srp 2009
no tak jsem to zakrikla,ze to jde!dnesni noc humus,porad knourala..ja u ni byla 4krat,MM trikrat 8-(
ewelly
24. srp 2009
jinak dobre rano preju🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
ewell to je u nas normalni noc 😉
ewelly
24. srp 2009
NO U NAS UZ DELSI DOBU NE,SOTVA JSEM USNULA SLA JSEM ZAS 8-(
ewelly
24. srp 2009
a ted me tak vytocila ze dostala na prdel ]-(
dala jsem ji na nocnik,hned rev a sla z nej pryc,sla do kuchyne,tam se vycurala tak jsem to utrela a nez jsem ji udelala caj tak se v obyvaku pro zmenu vykadila a jeste to rozpatlala ]-( ]-( 8-(
plechajdaautor
24. srp 2009
ewell muheh 😃 ty uz ji takhle nechavas bez pleny jo?
ewelly
24. srp 2009
no jen po ranu,kdyz jde na nocnik(jeste pred 4 dny chodila totiz normalne ]-( )...a pak chvilku aby si provetrala buchtanu🙂
melanykol
24. srp 2009
Ahoj ahoj 🙂 tak naše krize je taková,že jestli se budeme za měsíc stěhovat,jako že musíme,tak nevíme kam :-p měli jsme jít na čas k MP babičce,jenže ta mění verze častěji než ponožky,takže už tam nechci a stejně to jsou podmínky,že by to bylo na chvilku.Tak teď nevíme,kam se vrtneme :-p ]-( :-p .
Tak alespoň u ostatních se to uklidnilo.
Zuzik běhá jak ďábel,ale jak jsem se toho bála,tak je to v pohodě.Je zlatá,tancuje na všechno,včetně reklam,brebentí a já jsem díky ní v pohodě 🙂 🙂 .
ewelly
24. srp 2009
mel tak at uz je u vas taky brzy klid!
plechajdaautor
24. srp 2009
Cus Mel,

to stehovani jako jen ty a Zuzka od manzela? Nebo musite vsichni z bytu ?? Asi to bude muset byt podnajem ne? POkud byla babicka jedina varianta tak nic jineho Vam asi nezbyde... :-|
melanykol
24. srp 2009
Zdeni jsme v pronájmu a momentálně nemáme na nic.Tak buď půjdeme am,nebo já a Zuzi k mamce a pak společně něco najdeme.No je to masakr,ale nedá se nic dělat.Hledám s mamkou různé varianty,ale každá je o tom,že nás bude asi nějaký čas živit.To jsme dopadli,vraždila bych za to,ale zase to nějak dopadne.
No ale dosti o mých problémech.Jdu se rychle najíst,protože až se vzbudí Zuzanka,tak už to v klidu nehrozí.Je to hroznej jedlík a jak vidí,že někdo jí,tak se hrne a mňam mňam 😃 .
plechajdaautor
24. srp 2009
a to je kvuli nejaky vasi chybce ze te to tak stve ??

Jinak u nas to je s jidlem sice podobny, Mates taky skemra a mlaska na me, ale pak si trikrat zobne a uz stejne neprijde 😃
melanykol
24. srp 2009
Tak to Zuzanka si dá od nás i po svém obědě.V jídle je prostě po mě.Kykoli a cokoli 😃 .
slavikovci
24. srp 2009
ahojky, taky máte dneska ty děti tak ukňouraný?mě snad klepne.....naštěstí teď usnul, tak půjdu něco dělat, ale nakouknu....
plechajdaautor
24. srp 2009
me Mates stve, pac svoje nechce nebo nedojida a to i kdyz ma to sami co my..ale od nas by jed 😎 se mam divit ze ma 9kg ze jo ]-(
slavikovci
24. srp 2009
Pepča si dá taky s chutí i po svém obědě náš.....taky je to žrout...po mamince chudák 😃
ewelly
24. srp 2009
o Elus ani nemluvim🙂...taky ma 12kg a papa neustale :-p
slavikovci
24. srp 2009
plechi a vůbec nevím, už bydlíte v domečku?