• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
aaaa ja uz tu mam spartana taky... :wink:
23. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe
23. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cemu se tlemis ? :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze budes mit taky romantiku:slight_smile:))))
23. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nedelej se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fakt, jak mam nastekano tak se me moc nechce hele :grinning:
23. srp 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak první noc doma po dlouhé době bude asi krušná....usnul až někdy v půl 10 s řevem a mastičku na dásně jsem nechala na chatě, to jsem ale blbka, tak jsem zvědavá :confounded: vy už chrníte?
23. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco tak to nezavidim.nam ted lezou 4 najednou,takze taky docela vzruso,ale neni to tak hrozny jako kdyz lezly ty prvni!
23. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz jdu chrnet,romantika se dnes nekona :angry:
dobrou noc,snad tu rano nekdo bude!
23. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás je to krize....s prvníma jsme tohle neměli vůbec....no snad to bude v pohodě....tak dobrou noc
23. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cuuus :slight_smile:

Slavi nejste v tom sami, u nas taky s kazdym zubem je to horsi a horsi... :angry:
24. srp 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem to zakrikla,ze to jde!dnesni noc humus,porad knourala..ja u ni byla 4krat,MM trikrat :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobre rano preju:slight_smile:
24. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell to je u nas normalni noc :wink:
24. srp 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO U NAS UZ DELSI DOBU NE,SOTVA JSEM USNULA SLA JSEM ZAS :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted me tak vytocila ze dostala na prdel :angry:
dala jsem ji na nocnik,hned rev a sla z nej pryc,sla do kuchyne,tam se vycurala tak jsem to utrela a nez jsem ji udelala caj tak se v obyvaku pro zmenu vykadila a jeste to rozpatlala :angry: :angry: :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell muheh :grinning: ty uz ji takhle nechavas bez pleny jo?
24. srp 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen po ranu,kdyz jde na nocnik(jeste pred 4 dny chodila totiz normalne :angry: )...a pak chvilku aby si provetrala buchtanu:slight_smile:
24. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile: tak naše krize je taková,že jestli se budeme za měsíc stěhovat,jako že musíme,tak nevíme kam :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme jít na čas k MP babičce,jenže ta mění verze častěji než ponožky,takže už tam nechci a stejně to jsou podmínky,že by to bylo na chvilku.Tak teď nevíme,kam se vrtneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak alespoň u ostatních se to uklidnilo.
Zuzik běhá jak ďábel,ale jak jsem se toho bála,tak je to v pohodě.Je zlatá,tancuje na všechno,včetně reklam,brebentí a já jsem díky ní v pohodě :slight_smile: :slight_smile: .
24. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel tak at uz je u vas taky brzy klid!
24. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus Mel,

to stehovani jako jen ty a Zuzka od manzela? Nebo musite vsichni z bytu ?? Asi to bude muset byt podnajem ne? POkud byla babicka jedina varianta tak nic jineho Vam asi nezbyde... :unamused:
24. srp 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jsme v pronájmu a momentálně nemáme na nic.Tak buď půjdeme am,nebo já a Zuzi k mamce a pak společně něco najdeme.No je to masakr,ale nedá se nic dělat.Hledám s mamkou různé varianty,ale každá je o tom,že nás bude asi nějaký čas živit.To jsme dopadli,vraždila bych za to,ale zase to nějak dopadne.
No ale dosti o mých problémech.Jdu se rychle najíst,protože až se vzbudí Zuzanka,tak už to v klidu nehrozí.Je to hroznej jedlík a jak vidí,že někdo jí,tak se hrne a mňam mňam :grinning: .
24. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to je kvuli nejaky vasi chybce ze te to tak stve ??

Jinak u nas to je s jidlem sice podobny, Mates taky skemra a mlaska na me, ale pak si trikrat zobne a uz stejne neprijde :grinning:
24. srp 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Zuzanka si dá od nás i po svém obědě.V jídle je prostě po mě.Kykoli a cokoli :grinning: .
24. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky máte dneska ty děti tak ukňouraný?mě snad klepne.....naštěstí teď usnul, tak půjdu něco dělat, ale nakouknu....
24. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me Mates stve, pac svoje nechce nebo nedojida a to i kdyz ma to sami co my..ale od nas by jed :sunglasses: se mam divit ze ma 9kg ze jo :angry:
24. srp 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepča si dá taky s chutí i po svém obědě náš.....taky je to žrout...po mamince chudák :grinning:
24. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
o Elus ani nemluvim:slight_smile:...taky ma 12kg a papa neustale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi a vůbec nevím, už bydlíte v domečku?
24. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek