Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
24. srp 2009
ja chci taky domecek.zavidim🙂
quinny
24. srp 2009
Hezký odpolko 🙂

co se řeší =-)

a abych nezapomněla u nás se od soboty běhá, teda kroky jsou to mírně nejisté, ale skutečně samostatné, nám chlapeček trošku vytřel zrak x-) x-) x-) :-N
slavikovci
24. srp 2009
quinny gratulujeme ke krůčkům..... 😉
quinny
24. srp 2009
slavi děkujeme 🙂
je to nádhera je sledovat, nedávno to ještě byli ležící mimina a teď tohle :-N x-)
ewelly
24. srp 2009
pridala jsem konecne nejaka aktualni fota🙂
slavikovci
24. srp 2009
Elenka má super culíček....hrozně vyrostla, taky vložím pár nových fotek,ale asi zítra nebo pozdě večer, páč na osmou přijede tchýně =-)
ewelly
24. srp 2009
irco dik🙂..je to nase slunicko zlobive🙂...pepcu jsem si taky prohlidla,ten by se Elence libl😉...ale ta uz ma tolik amantu,ze ji budeme muset hlidat,aby nam nezvlcila 🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
slaviku jeste ne 😉 ale do mesice uz asi budem....tedka jsme ve fazi vybirani nabytku coz je sice super, to me samozrejme bavi....ale penez moc neni, takze stridme 😉
d.aniela1
24. srp 2009
Hezky vecer zdravim po dlouhe dobe,,,,hihi s timto se omlouvam za nedochazku

tak nejak ze zacatku

plechi ty brdo vy jedete s tim baarackem,,,to je mazec,,,

Jito gratulujeme k prvnim kruckum...jen tak dal....................

ewell krasny fotky no nase nevesta nam roste do krasy,slusi hezky fotky,,a ty mas novy vlasy ,ne???ale slusi ti to...
plechajdaautor
24. srp 2009
dani no to je dost, tak jak u vas ? 🙂 😉
ewelly
24. srp 2009
jj mam,diky,ale to jsem byla chvili z bazenu tak to mam jak slamu na te fotce🙂
ewelly
24. srp 2009
jinak zdravim devcata🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
ewell vy jste se tam koupali v rece ?? nebo proc ma Elca tu vestu ?
ewelly
24. srp 2009
hehe to ji dal radim pro foto.v rece ne,v bazenu🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
no ja jsem si rikala tak do bazenu snad s vestou neleze :-N 😃
d.aniela1
24. srp 2009
plechi jo uz to je ok snad je krize za nami ale muzu vam rict nebylo to prijemny,,a pekne jsem si v tom pochodila,,,jeste ted mam rozhaseny zaludek,,,
ewelly
24. srp 2009
jani to znam,mne je blbe jeste ted :-p
pistacia
24. srp 2009
Dobrý večer,

tak jsem se včera pobavila u pátrání po nové těhulce 😃 Takže Oli aby jsi dál nemusela hledat :-N , tak ukojím vaši zvědavost a prásknu se, snad tím už nic nezakřiknu. Nechtěla jsem to říkat do srdíčka, dnes jsem byla u dr a mimuško už bylo krásně vidět a srdíčko tlouklo o 106, tak mě to úplně zase dojalo, snad bude vše v pořádku a v dubnu budeme 4 x-)
d.aniela1
24. srp 2009
pist Obrrrrrrrrrrrrovskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulace!!!ty brdo tady to teda jede,,,no tak drzime pesticky,,,
ewelly
24. srp 2009
hurrrraaaaaa
tak jeste jednou verejna gratulace Pavli 🙂
pistacia
24. srp 2009
děkuji moc holky, no pevně doufám, že bude vše OK, nějak se s tím pořád sžívám :-N je to zvláštní být zase těhu 😉
ewelly
24. srp 2009
ja si jeste pockam!doufam :-N
d.aniela1
24. srp 2009
hele kamoska me pise jak vypada hlenova zatka,,a ja to netusim me neodesla,,hihi tak nevim co ji mam rict,,hahaha
ewelly
24. srp 2009
mazlavej hlen🙂
d.aniela1
24. srp 2009
ewell diky moc pisnu ji to to uz asi neco bude ne
d.aniela1
24. srp 2009
jako moje ditko spi jen odpol,,a jinak porad nekam leze na gauc a umi i na zebrik jednou me na nej vylezl a ja myslela ze me trefi a kdyz me videl ze k nemu bezim lezl jeste vejs ja myslela ze padnu
ewelly
24. srp 2009
no myslim ze muze a nemusi,,ale kazdopadne to ma za par🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
Muhehe Pist gratulace 🙂 Konecne se nekdo pridal 😃

Jinak musim rict ze tip Olci byl spravnej 😃 😃 😃

Dani me odesla teda v den kdy se mi rozbehly kontrakce 🙂 Je to krvavej hlen 😉
ewelly
24. srp 2009
jo tak tohle mi elus dela taky a jeste z toho ma desnou prcu!takhle skakala na gauci a kdyz jsem k ni bezela tak zacla jeste vic,desna prdel a zapadla mi za ten gauc a jeste na ni spadla zehlicka z okna!no myslela jsem ze dostanu infarkt ale nastesti se ji vubec nic nestalo,ale uz s epres nej nenaklani🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
ale nekomu odchazi i 3tydny pred....tim bych se moc nestresovala 😃