Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
24. srp 2009
co budete zitra varit?chci inspiraci🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
ewell nic extra, jsme klasici 😉

Varit ?? vidim to na spagety s "co dum da"
d.aniela1
24. srp 2009
plechi no vidis to jaky jste sikulky,,,

ewell no ja delam cinu mam to uz nalozeny,,,
ewelly
24. srp 2009
hmm to by ten dum musel neco dat😃..ale spagetky by nebyly spatne
d.aniela1
24. srp 2009
hooolky ja se loucim jdem si S MM pustit nejaky filmek ale zas se ukazu ted uz casteji hihih
tak pa dobrou noc
ewelly
24. srp 2009
hmm cina,kureci mam,ale v mrazaku :-|
neco vyspekuluju,dik za tipy🙂
ewelly
24. srp 2009
tak papa
ewelly
24. srp 2009
tak ja jdu taky teda,do sprsky a cekat na MM :-p
quinny
24. srp 2009
plechi tak nám uka co jsi vybrala 😉

o demenci psst nebo to na mě zase sedne ]-( ]-( 😃

dani jo filmek jo? takhle se u vás tomu teď říká no tak pááá ahezky si to užijte 🙂
plechajdaautor
24. srp 2009
quin uz jsem mrtvola ani zkopirovat se mi to uz nechce 😉 nekdy priste....az to bude doma 😃

jdu taky chrnet tak paa 😉
quinny
24. srp 2009
zrádkyně :-p

tak dobrou teda
panterka
25. srp 2009
dobré ránko 😉

pist, takže posílám obrovskou gratulaci (zatím tichounkou)!! x-) x-) já to věděla jistě, že jsi to Ty 😃 😃
panterka
25. srp 2009
Jani, jéééééé!!! 😞 já Tě prošvihla 😞 😞 hele, od příštího týdne máš povinnou účast, to už budem doma 😃
quinny
25. srp 2009
ránko 🙂

Oli nejsi ty vědma :-o :-o :-o :-N
ewelly
25. srp 2009
AHOJKY
tak MM mi opet upil trochu krve z meho tela ]-( 😃 ..dlouho nam idyla nevydrzela.nojo,ale tohle je normal,je to chlap..jel s mym tatinkem odtahnout me auticko do opravny,tak az to opravi,nebudu uz muset jezdit nasim favousem ale dostala jsemod tatky tipo 😉 .akorat tam zlobi valce
d.aniela1
25. srp 2009
ahojky

dneska je venku ale krasne asi pujdeme na plovku,,hihi no uvidime mam uklizeno udelam cinu a jdem
Jito no nerika ,,opravdu ,,hihi pustili jsem si rychle a zbesile,,je to fajn film,,no o zavodnich autech,,to ja rada,,a romantika byla potom hm,,,,,,,,,,,

Oli nazdááárek,,jasne jsem tu uz casteji i kdyz kluci me tu litaji jak o zivot,,,ale uz aby sel afido do skolky bude to klidnejsi :-N

ewell to je pech.,ale neboj to se zas uklidni,,i my se nekdy rafnem ale uz to neni tak jako poprvy,,to byl fakt jako mazec,,,a ty slova co litaly =-)
ewelly
25. srp 2009
jo to nic neni,jen me nastval a to je normal🙂..my vcera romantiku vynechali teda,pac jsem padla za vlast🙂
ewelly
25. srp 2009
tak MM prijel,tak jdeme na obed a pak jedeme k vode,tak papa vecer,snad tu bude nejaka drbarna 😉
slavikovci
25. srp 2009
Ahoj holky....nejdřív gratuluji pist k druhému mimískovi....tak se opatruj....

Jinak se picnu, Pepča má zřejmě šestou nemoc....takže ty tři dny, co měl horečky nebyly prý nejspíš jen od zubů a dneska se teda pěkně osypal....takže zítra jdeme na krev a pak znova k dr...... my to nemůžeme mít v klídku....kort v takových vedrech....

všichni jste určo na koupáku, tak to tiše závidím.....asi půjdu uklízet...po příjezdu z chaty je to tu pořád jak po výbuchu ]-(
pistacia
25. srp 2009
HOlky moc děkuji 😉

Jinak Oli, by mě zajímalo jak jsi přišla, že to jsem já teda ? =-) :-N
plechajdaautor
25. srp 2009
slavi proc mu berou krev ? Nam u sesty nic nebrali, dr ho prohmatala vzadu na uzlinach, rekla zejsou zvetseny a ze to k tomu patri, teploty uz nemel byl osypanej tak to bylo jasny....zbytecny muceni jestli mu to chtej brat ze zily
slavikovci
25. srp 2009
plechi já nevím, prý ho jen ďobnou do prstu...máme žádanku na nějaký leukocyty aby zjistili....prohmatal ho, kouknul do krku a řekl, že to vypadá na tu šestou nemoc....asi se chce ujistit nebo co...
slavikovci
25. srp 2009
..přidala jsem také nějaké nové fotky 😉
panterka
25. srp 2009
nazdarek😉 hlasim se z chalupy🙂 Jani, ani nevis, jak uz se taky tesim, az Hyndovi zacnou povinnosti, uz ma pekny roupy a me z nej uz nekdy cukaj nervy:-S Pist, no, panemi byla jasna😎 jinak bych na to samo neprisla, jasnovidec nejsem😃
pistacia
25. srp 2009
krásný večer,

Oli jj to mi došlo, že jsi to zjistila nejspíš z panemi, ale jako spíš nechápu jak tě jako napadlo prolézat nové témata :-N =-) a bez tak panemi nebyla dle mého jasná pistacia teda, takže asi jsi fakt jasnovidec, jinak nechápu jak by jsi mohla přijít na to, že jsem to zrovna právě já 😉
plechajdaautor
25. srp 2009
ja myslim ze to bylo z toho jak jsi se upsala tady.....pochybuju ze by Olca chodila jeste jinam 😉
panterka
25. srp 2009
Pist, tak ja to tu na chalupe procitam a to me to nijak nezaujalo, ale jak jsme prijeli dom a nikdo tu nebyl, tak jsem si to prochazela a zaujalo me, ze predtim tam bylo v profilu snz a ted tam uz bylo 1d a to tehu. Navic dite holcicka 1rok a 3mes., tak jsem tam jen pro zajimavost jukla, taky me zaujal termin 16.4. (den pred Jachymajdou, jsem zvedava, jestli to bude taky takovej ukazkovej beran, jako mame my). No, a tam jsi psala o Nelunce😉 a pak PANEMI - PAvla, NElinka, MIlan (manzou si nejsem jista, ale sedelo mi+to)+Tak+asi+tak😃+Bylo+to+jen+z+toho,+ze+na+koni+nikdo+nebyl😎+Jsem+hledala+plechajdy+video+jejich+chodce,+na+mobilu+to+totiz+neprehraju😞
panterka
25. srp 2009
cus Zdeni🙂 jako ja bych dobrovolne do dalsiho berana nesla😛 jeden je azaz😠 teda jestli jsi to myslela, ze bych navstevovala duben 2010 zistne😃
ewelly
25. srp 2009
ahojky
tak jsme doma z koupanicka a od tchyne.byli jsme na panackach pac MM ma svatek
koupila jsem mu k svatku 5 jizd na wakeboardingu,tak se vyradil a my se s eli pekne nudili nez dojezdil 😃 ,ale hlavne ze mel radost.utahla jsem petikilo ani jsem nemrkla,jeste ze ted uz nikdo nic nema,od kvetna do srpna to mame nabite 🙂 ..ted az ty pitome vanoce.az eli usne pridam fotecky z dneska!nechtela se hnut z vody tak jsme porad hazeli kaminky do vody,delali spadla lzicka do kaficka atd:-)
pistacia
25. srp 2009
Oli, jsi fakt Sharlock HOlmes 😃 jj ta přezdívka je přesně takhle vymyšlená :-N No já jsem taky zvědavá na beránka, já jsem beran a to se pak už doma asi pozabíjíme, Nelu býk, já beran, MM kozoroh a miminečko beran, no to bude nářez 😃 stačí jak je Nelu tvrdohlavá a vzteklá kolikrát, ale jinak je to zlatíčko, tak uvidíme co bude s beránkem, hlavně abychom to zdárně dotáhli do konce, když si vzpomenu na těhu s Nelu |-|

Začni psát odpověď...

Odešli