• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
co budete zitra varit?chci inspiraci:slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell nic extra, jsme klasici :wink:

Varit ?? vidim to na spagety s "co dum da"
24. srp 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no vidis to jaky jste sikulky,,,

ewell no ja delam cinu mam to uz nalozeny,,,
24. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to by ten dum musel neco dat:grinning:..ale spagetky by nebyly spatne
24. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky ja se loucim jdem si S MM pustit nejaky filmek ale zas se ukazu ted uz casteji hihih
tak pa dobrou noc
24. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm cina,kureci mam,ale v mrazaku :unamused:
neco vyspekuluju,dik za tipy:slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa
24. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu taky teda,do sprsky a cekat na MM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi tak nám uka co jsi vybrala :wink:

o demenci psst nebo to na mě zase sedne :angry: :angry: :grinning:

dani jo filmek jo? takhle se u vás tomu teď říká no tak pááá ahezky si to užijte :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin uz jsem mrtvola ani zkopirovat se mi to uz nechce :wink: nekdy priste....az to bude doma :grinning:

jdu taky chrnet tak paa :wink:
24. srp 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrádkyně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrou teda
24. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:

pist, takže posílám obrovskou gratulaci (zatím tichounkou)!! :dizzy_face: :dizzy_face: já to věděla jistě, že jsi to Ty :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jéééééé!!! :frowning2: já Tě prošvihla :frowning2: :frowning2: hele, od příštího týdne máš povinnou účast, to už budem doma :grinning:
25. srp 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ránko :slight_smile:

Oli nejsi ty vědma :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
25. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY
tak MM mi opet upil trochu krve z meho tela :angry: :grinning: ..dlouho nam idyla nevydrzela.nojo,ale tohle je normal,je to chlap..jel s mym tatinkem odtahnout me auticko do opravny,tak az to opravi,nebudu uz muset jezdit nasim favousem ale dostala jsemod tatky tipo :wink: .akorat tam zlobi valce
25. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

dneska je venku ale krasne asi pujdeme na plovku,,hihi no uvidime mam uklizeno udelam cinu a jdem
Jito no nerika ,,opravdu ,,hihi pustili jsem si rychle a zbesile,,je to fajn film,,no o zavodnich autech,,to ja rada,,a romantika byla potom hm,,,,,,,,,,,

Oli nazdááárek,,jasne jsem tu uz casteji i kdyz kluci me tu litaji jak o zivot,,,ale uz aby sel afido do skolky bude to klidnejsi :sweat_smile:

ewell to je pech.,ale neboj to se zas uklidni,,i my se nekdy rafnem ale uz to neni tak jako poprvy,,to byl fakt jako mazec,,,a ty slova co litaly :confused:
25. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to nic neni,jen me nastval a to je normal:slight_smile:..my vcera romantiku vynechali teda,pac jsem padla za vlast:slight_smile:
25. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM prijel,tak jdeme na obed a pak jedeme k vode,tak papa vecer,snad tu bude nejaka drbarna :wink:
25. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....nejdřív gratuluji pist k druhému mimískovi....tak se opatruj....

Jinak se picnu, Pepča má zřejmě šestou nemoc....takže ty tři dny, co měl horečky nebyly prý nejspíš jen od zubů a dneska se teda pěkně osypal....takže zítra jdeme na krev a pak znova k dr...... my to nemůžeme mít v klídku....kort v takových vedrech....

všichni jste určo na koupáku, tak to tiše závidím.....asi půjdu uklízet...po příjezdu z chaty je to tu pořád jak po výbuchu :angry:
25. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky moc děkuji :wink:

Jinak Oli, by mě zajímalo jak jsi přišla, že to jsem já teda ? :confused: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slavi proc mu berou krev ? Nam u sesty nic nebrali, dr ho prohmatala vzadu na uzlinach, rekla zejsou zvetseny a ze to k tomu patri, teploty uz nemel byl osypanej tak to bylo jasny....zbytecny muceni jestli mu to chtej brat ze zily
25. srp 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi já nevím, prý ho jen ďobnou do prstu...máme žádanku na nějaký leukocyty aby zjistili....prohmatal ho, kouknul do krku a řekl, že to vypadá na tu šestou nemoc....asi se chce ujistit nebo co...
25. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
..přidala jsem také nějaké nové fotky :wink:
25. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek:wink: hlasim se z chalupy:slight_smile: Jani, ani nevis, jak uz se taky tesim, az Hyndovi zacnou povinnosti, uz ma pekny roupy a me z nej uz nekdy cukaj nervy:confounded: Pist, no, panemi byla jasnaB-) jinak bych na to samo neprisla, jasnovidec nejsem:grinning:
25. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer,

Oli jj to mi došlo, že jsi to zjistila nejspíš z panemi, ale jako spíš nechápu jak tě jako napadlo prolézat nové témata :sweat_smile: :confused: a bez tak panemi nebyla dle mého jasná pistacia teda, takže asi jsi fakt jasnovidec, jinak nechápu jak by jsi mohla přijít na to, že jsem to zrovna právě já :wink:
25. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja myslim ze to bylo z toho jak jsi se upsala tady.....pochybuju ze by Olca chodila jeste jinam :wink:
25. srp 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pist, tak ja to tu na chalupe procitam a to me to nijak nezaujalo, ale jak jsme prijeli dom a nikdo tu nebyl, tak jsem si to prochazela a zaujalo me, ze predtim tam bylo v profilu snz a ted tam uz bylo 1d a to tehu. Navic dite holcicka 1rok a 3mes., tak jsem tam jen pro zajimavost jukla, taky me zaujal termin 16.4. (den pred Jachymajdou, jsem zvedava, jestli to bude taky takovej ukazkovej beran, jako mame my). No, a tam jsi psala o Nelunce:wink: a pak PANEMI - PAvla, NElinka, MIlan (manzou si nejsem jista, ale sedelo mi+to)+Tak+asi+tak:grinning:+Bylo+to+jen+z+toho,+ze+na+koni+nikdo+nebylB-)+Jsem+hledala+plechajdy+video+jejich+chodce,+na+mobilu+to+totiz+neprehraju:frowning2:
25. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus Zdeni:slight_smile: jako ja bych dobrovolne do dalsiho berana nesla:-P jeden je azaz:@ teda jestli jsi to myslela, ze bych navstevovala duben 2010 zistne:grinning:
25. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsme doma z koupanicka a od tchyne.byli jsme na panackach pac MM ma svatek
koupila jsem mu k svatku 5 jizd na wakeboardingu,tak se vyradil a my se s eli pekne nudili nez dojezdil :grinning: ,ale hlavne ze mel radost.utahla jsem petikilo ani jsem nemrkla,jeste ze ted uz nikdo nic nema,od kvetna do srpna to mame nabite :slight_smile: ..ted az ty pitome vanoce.az eli usne pridam fotecky z dneska!nechtela se hnut z vody tak jsme porad hazeli kaminky do vody,delali spadla lzicka do kaficka atd:slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jsi fakt Sharlock HOlmes :grinning: jj ta přezdívka je přesně takhle vymyšlená :sweat_smile: No já jsem taky zvědavá na beránka, já jsem beran a to se pak už doma asi pozabíjíme, Nelu býk, já beran, MM kozoroh a miminečko beran, no to bude nářez :grinning: stačí jak je Nelu tvrdohlavá a vzteklá kolikrát, ale jinak je to zlatíčko, tak uvidíme co bude s beránkem, hlavně abychom to zdárně dotáhli do konce, když si vzpomenu na těhu s Nelu :pensive:
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek