Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
25. srp 2009
nazdar Oli

hele se tu rezu smichy jak vy tu debatite

ewell obdivuju vase rychlovky ja teda na to nejsem,,, :-N
ewelly
25. srp 2009
hele Janca sla asi taky plnit manzelske povinnosti ci co😃
plechajdaautor
25. srp 2009
no tak u nas uz se 20ti minutovce rika, pros.....nej celej vecer 😃 😃 😃 😃 😃
ewelly
25. srp 2009
jee uz je tady🙂...tak rychlovky jsou nekdy nutny,jinak mam taky radsi delsi :-p
d.aniela1
25. srp 2009
ëwell ani naaaaaaaaaaaaaaaaapad 😃 😃 😃 😃
panterka
25. srp 2009
hele, Zdeni, ja uz radsi nic nerikam, povime si za par let, co nam z toho vyroste. Jinak my uz se tesime na vase povestny kukani po porodu😃
ewelly
25. srp 2009
jezis jak ja jsem nekdy rada za rychlovku 😃 😃
plechajdaautor
25. srp 2009
Oli vsak ja jsem to dneska pred svagrovkou rikala taky, ze jestli bude jako synovec tak si to hodim asi.... :-p :-S

Jaaaak nase poporodni kukani ?? 🙂
plechajdaautor
25. srp 2009
ewell rychlovka a poloha ala prkno:)

Hele jdu do sprchy pac smrdim a zitra jdu vyrizovat ten prodej bytu, tak at jim tam nezavanim.....ale jeste dojdu, ja mam tu sprchu na 5min 😃
ewelly
25. srp 2009
tak jsem zase osirela,MM prijede az nekdy v noci,sel slavit s jeho povedenym kamaradem,to je vzdycky na dlouho 😃
ewelly
25. srp 2009
no vidis plech jak to znas 😃
ewelly
25. srp 2009
kde zas jste?
d.aniela1
25. srp 2009
ja tu jsem,,
panterka
25. srp 2009
Jani, napodobne, ani napad dalsi dite, aspon ted teda.. za prvy ted zacina ta spravna sranda, ty prcci ted jsou bozani a navic ja si rada pockam na takovy to mimi zlaticko, az s Hyndou bude triskat puberta a Jachymajda bude v tech klackovitych letech jako ted Hynda.. pak to bude takovej muj mazlik😉 teda jestli bude😃 ted si to uzivam🙂
ewelly
25. srp 2009
ja nechci jeste ani druhy natoz treti 😃
ewelly
25. srp 2009
Jachymajda,to je dobry 🙂
d.aniela1
25. srp 2009
no zkusenost z tebe mluvi OLi,??
ewelly
25. srp 2009
i kdyz,kdyz ted obdivuju miminecka co se u nas na vesnici narodila,tak se slzickama...ale snad je to jen z nostalgie a nechci si pripoustet nejake dalsi materske pudy...pripominam zatim...jinak nechci aby Elusa byla jedinacek,je mi jedinacku lito,kazdej si pak v dospelosti stezuje a ja jsem taky rada,ze mam toho sveho svihleho bratra,bez nej si to neumim ani predstavit 😉
ewelly
25. srp 2009
hele vy kecate na ajsku nebo co? 😃
panterka
25. srp 2009
Evi, teda ja musim rict, ze jsem jeste ani s druhym nebyla nijak presvedcena a dodnes si myslim, ze jsme mohli jeste pockat. Spis to byla nutnost. I kdyz je mi jasny, ze vy tak dlouho asi cekat nebudete.
d.aniela1
25. srp 2009
ewell ne ne Olisa neni na ajsku,,a plechi,,asi smiruje zas nejak fotky,,
panterka
25. srp 2009
Evi, ja tady tezko
plechajdaautor
25. srp 2009
no to jste se teda rozjeli 😉
ewelly
25. srp 2009
to ne no,myslela jsem ze druhe uz snad ani nebude(kvuli te krizi),jinak puvodne jsem chtela zaci za rok s druhym,aby od sebe byli o tri roky jako ja s brachou,to mi prislo idealni,ale ted to odkladam o dalsi rok,kvuli Elenky temperamentu :-N ..mam slabe nervy :-N
ewelly
25. srp 2009
a jo,ja zapomnela Oli,ale pak jsem si vsimla,ze na ajsku ani nejsi 😉
panterka
25. srp 2009
Jani, jj, zkusenost a zivotni nazor😉
ewelly
25. srp 2009
holky zase jsem se rozjela se zradlem a mam zas kilo nahore!o vanocich budu zas brecet,jestli se zase nezkrotim,coz asi ne jak se znam ]-( ..kvuli tomu zradlu byla krize zlata,ale jinak jsem rada,ze je fuc 😉
d.aniela1
25. srp 2009
Oli tak nejak jsem to myslela,,,

jako dneska si Dominik usmyslel ze bude skakat z gauce ,,on se na nej postavil a ze jako skoci,,no malem fakt skocil to je prdlous to je fakt mazec,,,
ewelly
25. srp 2009
plechajdaautor
25. srp 2009
prej ze zas smiruju....sem se myla asi neeeeeeeeee ??? :-p 😉

nam zacal mates vylejzat na sedacku v aute....kdyz ho tam postavim tak si vyleze....mit nizsi gauc nebo postel tak uz tam je taky ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli