• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no, zarlivka by to prekous nakonec v pohode, ale ja teda ne, chci si je uzit a vypiplat postupne
25. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell bohuzel evidentne dneska nemel chut ,,chjo to nebudeme resit pres net,,,
25. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak moje ditko co dva dny spi a kazdou hodinu rve,,,a to ma dudlik a rve jak o zivot,,no ja se vzdycky leknu dam mu na=pit je chvily klid a pak na novo to me slehne ,,pak jsem mu dala nurofen a byl klid do rana tak nevim co to
25. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap co nema chut...neznam :grinning:
25. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to mivame taky,prisuzuju to zubum,mame jich ted plnou hubu :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my porad jen 8 hihi a kde nic tu nic
25. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my 9 a dalsi na ceste!ted behem tydne nam lezou tri zuby!se zblaznily asi! :wink:
25. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, loucim se a jdu spat:wink: taky mame rusny noci a nurofen i gel na zoubky jsme zapomneli doma:frowning2: chjo, uz vidim tu noc. Tak dobrou
25. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell no to potes teda,,

Oli dobrou noc no ja jeste nejdu budu koukat na tel kdyz MM sel spat :confounded: :confounded: :confounded:
25. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my taky 8, ale dalsi min. 2 uz vykoukavaj
25. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli dobrou..ja zas neusnu kdyz nemam MM vedle sebe! :frowning2:
25. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahore??myslim si ze nam taky roste nahore??sle nenecha me tam kouknout
25. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne zas nenechala kouknout dolu a tam uz zub asi 4 milimetrovej:slight_smile:..to s enam jeste nestalo,abysme nejakej takhle prosvihli
25. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Radim ma dnes svatek ze mu preju vse nej nej,,hihi to sel slavit ne,,, hihi,,,
25. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsem to tu psala ze sel:slight_smile:..ale rano vstava,tak to nemuze nejak prehnat:slight_smile:
jinak diky,vyridim:slight_smile:..kamoska mi volala,ze mu taky preje,ze mu to mam vyridit ale pusu mu pry da pak osobne :angry: ..tsss :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha to je husty,,ja jsem to necetla ale psala jsem si do diaREA nejaky veci,,a koukam kdo dnes slavi,,,

plechi sla na rychlovku,asi ???
25. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,nastesti je to hoodne dobra kamoska,tak mi to neva..s tou bych ho nechala i v jedne posteli pres noc :grinning: :grinning: ....to kecam :grinning:

hehe nejaka dlouha rychlovka!JM ji asi nechce posrat vecer :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pravda,,,hihi
no ja teda neverim nikomu uz jsem se spalila bohuzel :cry: :cry: :cry: :cry: tak nikomu
25. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?no ja bych verila vic te kamosce nez MM,i kdyz jsem s enejak extra jeste nespalila a dufam ze nespalim :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell ja jdu chrupkat tak dobrou noc
25. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja tady ztvrdnu sama :frowning2: tak dobrou teda no:frowning2:
25. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano :slight_smile:

Prdlajs rychlovka, jsme to cely prokecali a v 23 jsem se sebrala a sla spat :slight_smile:

Jinak ty noci co jste tu psali mame taky, akorat ze ne dva dny ale uz tak pul roku....takze u nas to zuby nebudou :angry: fakt uz nevim co s nim.....jinak zubu uz mame 12 ale nejaky masticky chladici teda fakt nepomahaj, to ze jen prestane rvat pac ma najednou nejakou jinou chut v puse....a ladovat ho vzdycky kdyz rve nurofenem ci necim podobnym to by z neho byl peknej zavislak za chvili teda :angry:
26. srp 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
plech tak to zuby asi opravdu nebudou :unamused:
26. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dite me zase vytocilo hned po ranu,tentokrate u snidane..vse co jsem ji dala hodila na zem,snedla jen brumika...zacina si pekne vymyslet...asi zustane bez snidane a bude :angry:
26. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky po cca týdnu :grinning: :wink:

20 ve čtvrtek jsem měla svoji první směbnu a hned jsem byla opravdu nadšená, zase tak moc se nezměnilo a změny a techniku jsem pochopila celkem rychle, v 17 dojel Martin s autem a Joli a kolega nám vyměnil rozbité zrcátko a pak jsem byla odvezena k babi mimo inet

pá,so,ne jsedm makala jako divá, aby nemusela babi sama, je jí 77 tak jsem jí pomohla, ale zvládla by to i beze mne :grinning: :grinning: :grinning:

v ne mne brácha odvezl s Joli domů, martin byl tedá v práci na noční a já šla ráno na den, takže jsem nás ráno vzbudila, Joli v polospánku převlíkla a zateplila, bylo jen 6°C blééé a hurá vlakem, v Pcích si ji převzal Martin a já svištěla do práce. Po o odvezl Martin Joli k našim, protože jsme měli včera oba den a dnes máme oba noc, zítra po noční hned jedu za Joli, no v práci si taky moc neškrtnu, síť tam není :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u našich bude, ale zase dračice nedá chvíli klidu :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jí teď lezou stoličky jedna po druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono se to poddá :wink:
26. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi
uz jen z toho tveho psani srsi nadseni a elan:slight_smile:..tak hlavne ze jsi spokojena:slight_smile:
mne uz ten stereotyp doma desne unavuje,varit uklizet,prat zehlit..blee,chtelo by to nejake pozdvizeni :wink:
26. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a ghlavně 15.9. bude první berousek a něco přes 3000 se budou hodit na dluhy a hned se zbavím části stresu, no začíná hrozit exce, tak už se těším že se to srovná a bude zase pohoda, a navíc mne ta práce fakt baví :wink:
26. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo dnes desssssss,jsme s maloun samy a nevime co s casem :frowning2:
26. srp 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj taky bych potrebovala makat,jinak Eli s tou snidani taky blbne des
26. srp 2009 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír, dnešek mi teda dal. Vyrazili jsme s kámoškou a dětma do skal. Pche jsem si myslela, že jako dítě na mě bude hodný a něco jako odšlape sám, tak smolík jako, hrabat a válet se tam v písku to jo, ale chodit to teda moc nenene :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mě bolí nohy jak psa, protože jsem ho skoro 5 hodin nesla...a to jsem se ještě luxusně nacápla na schodech a luxusně si natloukla nohu, ale jinak to byla nááádhera :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek