Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
25. srp 2009
no, zarlivka by to prekous nakonec v pohode, ale ja teda ne, chci si je uzit a vypiplat postupne
d.aniela1
25. srp 2009
ewell bohuzel evidentne dneska nemel chut ,,chjo to nebudeme resit pres net,,,
d.aniela1
25. srp 2009
jinak moje ditko co dva dny spi a kazdou hodinu rve,,,a to ma dudlik a rve jak o zivot,,no ja se vzdycky leknu dam mu na=pit je chvily klid a pak na novo to me slehne ,,pak jsem mu dala nurofen a byl klid do rana tak nevim co to
ewelly
25. srp 2009
chlap co nema chut...neznam 😃
ewelly
25. srp 2009
my to mivame taky,prisuzuju to zubum,mame jich ted plnou hubu 🙂
d.aniela1
25. srp 2009
no my porad jen 8 hihi a kde nic tu nic
ewelly
25. srp 2009
my 9 a dalsi na ceste!ted behem tydne nam lezou tri zuby!se zblaznily asi! 😉
panterka
25. srp 2009
holky, loucim se a jdu spat😉 taky mame rusny noci a nurofen i gel na zoubky jsme zapomneli doma😞 chjo, uz vidim tu noc. Tak dobrou
d.aniela1
25. srp 2009
ewell no to potes teda,,

Oli dobrou noc no ja jeste nejdu budu koukat na tel kdyz MM sel spat :-S :-S :-S
panterka
25. srp 2009
Jani, my taky 8, ale dalsi min. 2 uz vykoukavaj
ewelly
25. srp 2009
Oli dobrou..ja zas neusnu kdyz nemam MM vedle sebe! 😞
d.aniela1
25. srp 2009
nahore??myslim si ze nam taky roste nahore??sle nenecha me tam kouknout
ewelly
25. srp 2009
mne zas nenechala kouknout dolu a tam uz zub asi 4 milimetrovej🙂..to s enam jeste nestalo,abysme nejakej takhle prosvihli
d.aniela1
25. srp 2009
hele Radim ma dnes svatek ze mu preju vse nej nej,,hihi to sel slavit ne,,, hihi,,,
ewelly
25. srp 2009
jj jsem to tu psala ze sel🙂..ale rano vstava,tak to nemuze nejak prehnat🙂
jinak diky,vyridim🙂..kamoska mi volala,ze mu taky preje,ze mu to mam vyridit ale pusu mu pry da pak osobne ]-( ..tsss 😃 😃
d.aniela1
25. srp 2009
haha to je husty,,ja jsem to necetla ale psala jsem si do diaREA nejaky veci,,a koukam kdo dnes slavi,,,

plechi sla na rychlovku,asi ???
ewelly
25. srp 2009
no jo,nastesti je to hoodne dobra kamoska,tak mi to neva..s tou bych ho nechala i v jedne posteli pres noc 😃 😃 ....to kecam 😃

hehe nejaka dlouha rychlovka!JM ji asi nechce posrat vecer 😃 😃
d.aniela1
25. srp 2009
no to je pravda,,,hihi
no ja teda neverim nikomu uz jsem se spalila bohuzel 😢 😢 😢 😢 tak nikomu
ewelly
25. srp 2009
fakt?no ja bych verila vic te kamosce nez MM,i kdyz jsem s enejak extra jeste nespalila a dufam ze nespalim 8-(
d.aniela1
25. srp 2009
ewell ja jdu chrupkat tak dobrou noc
ewelly
25. srp 2009
jee ja tady ztvrdnu sama 😞 tak dobrou teda no😞
plechajdaautor
26. srp 2009
Bry rano 🙂

Prdlajs rychlovka, jsme to cely prokecali a v 23 jsem se sebrala a sla spat 🙂

Jinak ty noci co jste tu psali mame taky, akorat ze ne dva dny ale uz tak pul roku....takze u nas to zuby nebudou ]-( fakt uz nevim co s nim.....jinak zubu uz mame 12 ale nejaky masticky chladici teda fakt nepomahaj, to ze jen prestane rvat pac ma najednou nejakou jinou chut v puse....a ladovat ho vzdycky kdyz rve nurofenem ci necim podobnym to by z neho byl peknej zavislak za chvili teda ]-(
ewelly
26. srp 2009
dobre ranko
plech tak to zuby asi opravdu nebudou :-|
ewelly
26. srp 2009
dite me zase vytocilo hned po ranu,tentokrate u snidane..vse co jsem ji dala hodila na zem,snedla jen brumika...zacina si pekne vymyslet...asi zustane bez snidane a bude ]-(
e.k.t
26. srp 2009
Ahojky kočky po cca týdnu 😃 😉

20 ve čtvrtek jsem měla svoji první směbnu a hned jsem byla opravdu nadšená, zase tak moc se nezměnilo a změny a techniku jsem pochopila celkem rychle, v 17 dojel Martin s autem a Joli a kolega nám vyměnil rozbité zrcátko a pak jsem byla odvezena k babi mimo inet

pá,so,ne jsedm makala jako divá, aby nemusela babi sama, je jí 77 tak jsem jí pomohla, ale zvládla by to i beze mne 😃 😃 😃

v ne mne brácha odvezl s Joli domů, martin byl tedá v práci na noční a já šla ráno na den, takže jsem nás ráno vzbudila, Joli v polospánku převlíkla a zateplila, bylo jen 6°C blééé a hurá vlakem, v Pcích si ji převzal Martin a já svištěla do práce. Po o odvezl Martin Joli k našim, protože jsme měli včera oba den a dnes máme oba noc, zítra po noční hned jedu za Joli, no v práci si taky moc neškrtnu, síť tam není :-p ale u našich bude, ale zase dračice nedá chvíli klidu 😃 😃 😃

jinak jí teď lezou stoličky jedna po druhé :-p ale ono se to poddá 😉
ewelly
26. srp 2009
ahoj evi
uz jen z toho tveho psani srsi nadseni a elan🙂..tak hlavne ze jsi spokojena🙂
mne uz ten stereotyp doma desne unavuje,varit uklizet,prat zehlit..blee,chtelo by to nejake pozdvizeni 😉
e.k.t
26. srp 2009
jj a ghlavně 15.9. bude první berousek a něco přes 3000 se budou hodit na dluhy a hned se zbavím části stresu, no začíná hrozit exce, tak už se těším že se to srovná a bude zase pohoda, a navíc mne ta práce fakt baví 😉
vrkocka
26. srp 2009
ty jo dnes desssssss,jsme s maloun samy a nevime co s casem 😞
vrkocka
26. srp 2009
jjj taky bych potrebovala makat,jinak Eli s tou snidani taky blbne des
quinny
26. srp 2009
brý večír, dnešek mi teda dal. Vyrazili jsme s kámoškou a dětma do skal. Pche jsem si myslela, že jako dítě na mě bude hodný a něco jako odšlape sám, tak smolík jako, hrabat a válet se tam v písku to jo, ale chodit to teda moc nenene :-p Takže mě bolí nohy jak psa, protože jsem ho skoro 5 hodin nesla...a to jsem se ještě luxusně nacápla na schodech a luxusně si natloukla nohu, ale jinak to byla nááádhera x-)

Začni psát odpověď...

Odešli