• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
bry vecir
tady dneska chcalo,tak jsme odpol.nechala detatko manzovi a sla si na hodku lehnout a pak jsme sly s kamoskou a s detma na hriste a daly si tam jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vcelku nudny den,ale aspon byla hodna,zadne vztekani atd.
akorat venku bylo desny dusno tak ze me chcalo jako z vola :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to mě neděs, tady to hlásili taky, ale naštěstí nespadla ani kapka :wink:
zítra se ještě asi chystáme do zoo, tak snad počasí vydrží spolupracovat
26. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pch chcaní jak z vola ani nebudu komentovat po té co jsem naše opičátko 5 hodin nosila na těle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jako vrchol všeho mu ještě asi po hodině protekla plena, no plena asi ne, ta byla skoro suchá, ale mě záhadným způsobem se schrnula a pustila obsah kolem nožičky, takže jsem převlíkala sebe i prcka, no ještě že nosím dostatek náhradních hadrů všude sebou :grinning:
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry vecer:slight_smile:

muzete mi nekdo rict kdy ma svatek Ondrej ?? Ja uz jsem tak vymatlana ze to ani najit nemuzu :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi že by byli na přetřesu jména dítka :grinning:
26. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ONDREJ PLECH:to měla být Eliška naše,do poslední chvilkyale pak vykoukla ona :slight_smile: Druhe bude bud ONDRA,FILIP,KRYŠtof a holčička VERUNKA a dál nevíme
27. srp 2009 v 06:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zitra jdem na to ockovani,co se chodi v 15 mesicich,nevite na co to je?+jestli se pak muzem jit koupat ci s ni byt radeji doma?Popr.se zeptam doktorky,díky a papa
27. srp 2009 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

vrkoc, to jdete na spalničky, zarděnky, přiúšnice, je to priorix a píchá se do předloktí :wink: My na tom byly v úterý a pokud bude nějaká reakce, tak až za 7 až 10 dní říkal dr, takže koupat se určitě jít můžete, já jsem hlavně zvědavá, zda nás potká reakce nebo to projdeme v klídku, což bych byla fakt ráda, jelikož má MM příští týden dovču a chtěli jsme někam jet, tak by bylo fajn, kdyby byla Nelunka OK :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
fuj mela jsem nocni muru :grinning: ...ze mi psal bejvalej a chtel se se mnou sejit a MM mi chtela odloudit nejaka slecna!fuj,jsem tam o nej bojovala az jsem se zapotila..jaka uleva,kdyz jsem se vzbudila a zadna slecna ani bejvalej,jen MM spokojene chrupkal vedle me :grinning:
27. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin ani ne vcelku uz je jasno, jen jsem si chtela ujasnit ty svatky :slight_smile:

No nic razim na socialku poptat se jak to bude pak s dalsi materskou atd
27. srp 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska noc psycho,eli porad rvala a knourala,mm uz byl na prasky,no jo at se stara taky,je i jeho :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:

tak u nás mlha jak v prádelně, to teda nevím s tou zoo :frowning2: no počkám až se vykope z peřin kámoška a vyjádří se :sweat_smile:
a v noci se u nás 2x vstávalo na dudlík, to už teda neznám a nechci si znova zvykat :confused: :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz to jito taky prave neznam nejaky knourani a rvani a zvykat si vubec nechci :angry:
27. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko:wink: Zdeni, takze Ondrej nebo Anezka? Nebo jak holcicka? Vrkoc, nam to pichali do raminka a reakci jsme zadnou nemeli, ale nekdo je miva, jak me holky strasili. Ja doufam, ze bude prijatelne o vikendu...
27. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla nakrmit hafany a se divim ze me videli v te mlze :grinning: to je pocasi,to uz je podzim ci co? :angry:
27. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
;++++++++++++řčžžčřčččřč

Elenka zdravi :wink:
27. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne
dneska jsem spali do 8:45hod ale v noci kazdou hodinu vstavacka a knourani desny,,nevim co mu ted posledni dobou je..desny
nekdy me to tda leze pekne na nervy,,,,celj den litat a v noci tohle
dodelvam obidek a cekam jak bude odpoledne pocasko
27. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nase deti jsou nejaky sehrany ne?:slight_smile:
ja ted lupla elusi do postylky.vyjimecne driv,byla nejaka nakrapla,se nedivim po te jeji noci,taky bych si dachla ale ceka me vytirani celeho baraku,vareni,pradlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell no ja pujdu po o to si dame pekne 2 hodky to je super spinkanicko...
27. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mas..ja musim vyuzivat toho ze spi a udelat ty hnusny domaci prace,jinak me nenecha an ustlat!ma z toho desnou prcu a co ustelu tak bud se potom zacne valet a nebo mi to sunda
27. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz myju nadobi tak se po me sape a breci takze to uz jsem taky vzdala :grinning:
jediny co muzu pri ni delat je vysavani,to ji bavi :wink:
27. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to je podobny,,ale na nadobi mam mycku luxuju hnedka rano a obed,,delam tak nejak s nema,,hhii
27. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mycku nemam a ani nebdu pac by se mi nevesla do me idi kuchyne akze mycka jsem ja bohuzel :angry:
driv jsem taky pri ni varila ale uz mam strach.otaci mi knofliky takze uz jsme dvakrat malem horeli a bojim se aby na sebe neco nesvrhla nebo nevycakl na ni olej atd...mam ji proste furt za prdeli,tak vyuzivam jejihospanku a delam vse v klidu:slight_smile:
27. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak u nas dneska i vcera krasne:wink: Vcera trochu pod mrakem, ale hicB-) U nas kupodivu ty dve noci klidny, takze nurofen ani gel na zuby nebyl vubec potreba:slight_smile: Aspon tak, kdyz jsem je nechala doma. A to jsem dneska objevila vylezlou stolicku vlevo dole:wink: Takze zubu mame 9. Jo, a potrebujem novy gumovky..
27. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli teda tak to jste nas s tema zubama predbehli hihi to gratulace,,,
27. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky devet a dalsi lezou:slight_smile:
tady uz taky vyleza mozol a mlha se rozpousti tak snad bude fajn a budeme moct na hriste..necham ji radit a pak hezky spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak spat asi nic,uz jde a rve u toho..to je zas naladicka :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell to je teda fofr my od tech 8 mame nejakou pauzu,,no u nas se radi at uz je po jidle a jde do postele,,,
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbvbv yz0yyyyyyyyííí-....íííííe.wx\íí jh cvf :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek