• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
hlavne ze dava hlavu na klavesnici a rika haji a kdyz ji dam do postylky tak rev!no je zrala na delo
27. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jani to jo,na to ze jsme meli prvni zub v deviti mesichich tak uz jich mame dost:slight_smile:
27. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
hihi no u nas to je podobny,,,jdu dodlat obidek prozatim se loucim papaa
27. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jeste chvili pockam jestli zabere a pak se vrhnu do prace,i kdyz se mi klizi ocka,hned bych to zalomila :angry:
27. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamky je tu někdo?
27. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ženský neberete některá z Vás antikoncepci pramino? musela jsem přerušit a mám tu jedno balení, teď mi napsal yaz,tak doufám,že mi sedne,jinak už na anti pak prdim.furt něco.
27. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, zas tak moc jsme vas nepredbehli, i kdyz je fakt, ze 10. urco vyleze behem par dni. Jinak uz spime jenom jednou denne, asi 14dni, do ty doby spal hodku dopo a tak hodku, hodku a pul odpo, ted si da tak 2hodky po o:wink:
27. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme teď nějak v předstihu, teda našich 12 zubů...no né že bysme na tom měli nějaký zvláštní zásluhy, ale očistec to teda je :sweat_smile:
27. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
evcul petrik je bozan:slight_smile:..dlouho jsi tu nebyla!jinak bohuzel,ja beru lindynette!
jinak MM mi itra neodjizdi na moravu jak mel,tak jsem rada..nedostatek financi neni nekdy na skodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Elusku si berou nasi na noc tak budeme samotinky :wink:
27. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cest :slight_smile:

teda Mates nikdy jeste bez nas nespal :angry:
27. srp 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
treba by spal kdybyste ho nekomu "soupli" nebo kdyby bylo komu.to nevim jestli mate komu!my mame tchyni o dva baraky dal,ale tam nikdy nebyla...jednou za 14 dni spi u nasich,aspon ze tak:slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
hele co je s laadi,dlouho tu nebyla :unamused:
27. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je dneska mrtvo,tak ja jdu zehlit...mne ser..e:slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jsem necekala ze tu nekdo bude a davala jsem nejaky fotky na strechu :slight_smile:

Mates by nespal lip bez nas, na to ho znam uz moc dobre :slight_smile: ale maminka se by se lip vyspala to je fakt :grinning:

co je s Laadou nevim, me nepise....

az dozehlis prijed k nam, taky tu neco mam :grinning:
27. srp 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plech nas.at :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dik, taky te mam rada :sunglasses:
27. srp 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
27. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu mám megakupu takže pokračování u nás ju, Evi jsme domluvený :wink: :grinning:

plechi fotky drsný, už se můžete stěhovat, máte kuchyň, to je mazec teda, co budeš dělat s takovým prostorem :confused: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
uff to byla sichta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a mam na dva dny zas klid,dneska jsem vyprala 4 pracky :angry:
jeste jsem chtela napsat,ze mala ma chudinka desne opruzenou buchtajznu,strasne zivy to ma:frowning2:....mame alergii na 100% na ty nove tesco pliny!dokud jsme pouzivali ty fialove tak pohoda a na ty zelene ted ma stejnou reakci jako na pampersky!tak ja uz nevim co mam pouzivat :rolling_eyes:
tak dobrou noc,ja sice jeste nejdu do hajan,ale uz sem neprijdu :slight_smile: pa
27. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
fujj já mám plnej koš špinavýho, ale copak můžu prát když to nemám ani kam dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uff ty mě děsíš, ještě že jsem se nenechala zlákat a koupila ty fialový :unamused:
27. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak brou
27. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele u nas uz ty fialovy ani nemaji, ty zeleny mam doma a pohoda, akorat nejsou tak promakany....treba vzadu chybi ten pasek...
28. srp 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vid plech,ze je nahradili blbci :angry: ...to me fakt s..e!jsem koupila tri baliky,tak je muzu dat kmoskam :angry:
28. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
posli je sem :slight_smile: nam nevadej :grinning: Ja teda vubec nevedela ze se nejaka nahrada chysta :angry:
28. srp 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to ja taky zjistila az kdyz byla :grinning: ..no jeste chvilku pockam,ale urcite je to z toho :frowning2:
28. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
me jediny z ceho se Mates oprudil byl krem Aviril....
28. srp 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak to teda nevím, že je to náhrada, já zatím byla 2x v různých tescách a všude měli oboje, i v tý akci 2+1 zdarma, ale myslím že v těch zelenejch je jich míň není?
28. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
quin to nevim, ale cena je stejna a zadnou akci u nad ted ani nemeli :angry:
28. srp 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
quin jinak k tomu stehovani, muzem a hlavne do mesice musime :grinning: zitra bude sedacka, odvezem TV a nejaky periny....mno asi se zaciname pomalu presouvat....v baraku to jeste nikdo nevi, to zas bude halo :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plech posli odkaz na fotky domecku pls :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek