Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
9. dub 2009
Gabi ja myslim jak psala OLi i kdyz vetsinou do 10 musis vypadnout z pokoje a spis byva ubytovani az kolem 13 - 14 nicmene jestli dorazime po o tak v klidku 🙂)
titida
9. dub 2009
plechi díky 🙂

já snad ani nevím, že 34 existuje (a 32?), úlet 🙂

my taky myslím tak po oo, ještě nevím, jestli pojedeme z domu nebo odkud

tak to Kač už byla ledaskde, většinou včude spí líp jak doma, i když už i doma se to zlepčilo x-)
titida
9. dub 2009
jo a batoh moc pěknej, ten topgal je nejlepší 🙂
panterka
9. dub 2009
Dituš, topgaly vycházely dobře v testech 😉 ono si cenově moc nevybereš :-N já jsem zas chtěla něco lehkýho a pro ty kluky je to děs vybrat v těch dezénech, že bych musela mít spidermana apod., když Hyneček vůbec netuší, co to je... :-N

Zdeni, jj, vlastně máš pravdu, to 10h se musí pokoj opustit 😉

já a děsná 😃 😃 :-p
swead
9. dub 2009
Já se hlavně těším, že vypadneme do úplně jinýho prostředí, si odpočineme a přitom se i fajn pobavíme.

Batoh pro Hynečka je moc pěkný, asi mi taky ukápne slza, až budeme takhle nakupovat pro Matěje
panterka
9. dub 2009
teda, holky, tohle počasí miluju 🙂 žádnej fusak, žádná deka, žádnej nánožník, nic 😎 jen včera, když se zatáhlo a začlo pršet, tak jsem ho na spaní přikryla slabou dečkou a pohoda 😎 na tohle jsem se těšila celou zimu 🙂
swead
9. dub 2009
Panter, jj, je rozkošný, jak se prcek ve sporťáku roztahuje a má spoustu prostoru. Ale jak jsme rovnou skočili do léta, tak občas tápu jak ho oblíct, ptz před 14dny nosil ještě teplou bundu a teď ho nechávám skoro jen v punčoškách
plechajdaautor
9. dub 2009
souhlas e to bozi a doufam ze i na srazu bude pekne
panterka
9. dub 2009
swead, já bych řekla, že jsem se už s tím oblíkáním srovnala, minulej tejden mi to bylo ještě blbý oblíkat ho tak málo, ale teď už pohoda 😉 většinou oblíkám míň a s sebou mám věci na přioblečení
plechajdaautor
9. dub 2009
my vcera byli jen v kratkym rukavu a laclace a ponozky a jeste se sem tak opotil
panterka
9. dub 2009
jako, Zdeni, kdyby nám ty tři dny měli proprššet, tak by mě omylo :-p
plechajdaautor
9. dub 2009
jenze neudelas nic ]-(
panterka
9. dub 2009
no, u nás dopoledne vedro, takže bodýčko (teda nechávám pořád dlouhej rukáv), ponožky a lacláčky, ale po obědě se zatáhlo, takže jsem dala punčocháčky a ještě slabý tričko s dlouhým rukávkem na bodýčko 😉
titida
9. dub 2009
taky moc nevím s tím oblékáním 🙂 ale to je jedno, hlavně že je hezky hurááááááááá x-)
panterka
9. dub 2009
já vím, neporučím větru, dešti 😃 😃 8-(
plechajdaautor
9. dub 2009
jeeee ted mi rek mama 🙂 to je sladous 😃
panterka
9. dub 2009
no, u nás se zase do 2 let pojede jen táta a ee a trrrrr a pak zase tu pusu nezavře jako Hynďa počítám 😃
titida
9. dub 2009
já ráno většinou dám punčošky, tenký kalhoty, body a tričko a pak to horní svlíknu a přijde mi, že v tom sporťáku vypadá úplně jinak :-N
panterka
9. dub 2009
odpoledne jdeme s kámoškou s velkýma klukama na kolo, tak jsem zvědavá, jak je tu budem po nádraží s kočárama nahánět :-N
plechajdaautor
9. dub 2009
Oli to se mate....me se dneska nikam ani nechce 🙂 zas vedro.....
panterka
9. dub 2009
no, on by s ním jel David, ale už jsme domluvený... sám si s dvěma klukama netroufne :-| já se mu nedivím... no a zítra si Hynďu nechávám doma a musíme barvit vajíčka :-N
e.k.t
9. dub 2009
Ahojky, tak my jsme vykočárkovaní, najezení a Martin tu pospává na kanapi půjde na noční a Joli se tu pokouší chodit kolem nábytku, ale lezení je prý rychlejší 😉
slavikovci
9. dub 2009
holky tak já se taky musím pochlubit 😉 Pepča už u nábytku klečí...a začal popolézat po čtyřech, hezky střídá ručičky....ale převažuje plazení, tak už se to zase hlo.....jo a máme od včera šestý zub 😃
titida
9. dub 2009
tak už se plazíme jen my? já teď teda taky, doplazila jsem se z obchodu :-p jsem to nějak přehnala s nákupem, ale aspoň je nakoupeno na víkend
gabka32
9. dub 2009
Dito neboj 😃 my taky máme rychlopaza 😉 sem tam se dostane na 4, ale tím to končí, zas zalehne a plazí se jak voják :-N a taky nesedí ani nevstává

zato bezzubí jsme asi jediní 😃 ... snad už se to změní, 3dny má srajdu a měla i teploty, noci jsou děsné, v puse sice furt nic, ale doufám že už se brzy něco vyklube
titida
9. dub 2009
no jo, ale vy jste ještě malí 😃
plechajdaautor
9. dub 2009
titi nene my se ani neplazime 😃
plechajdaautor
9. dub 2009
zas ale sedi no....samo kdyz ho posadim sam si sedne jen v kocare nebo v lehatku...i kdyz dr mi tedka rikala ze uz sedi pekne rovne takze sedet muze i kdyz si nesedne sam a chce porad tapat a to me teda neba....

nicmene mi uz treti den odpoledne nespi.....doufam, ze to je nejaka vyjimka pac me jinak jebne, potrebuju aspon hodku klid ]-(
plechajdaautor
9. dub 2009
a poridila jsem slunecni strisku dneska....pac je s tim slunickem desnej a ten slunecnik origo co mame je naprd
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13882440

je divna ale myslim ze bude ucinna 🙂
plechajdaautor
9. dub 2009
a dala se do me teda pekna ryma... :-| pali me oci, ucpanej frnak..chjo

Začni psát odpověď...

Odešli