• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
Gabi ja myslim jak psala OLi i kdyz vetsinou do 10 musis vypadnout z pokoje a spis byva ubytovani az kolem 13 - 14 nicmene jestli dorazime po o tak v klidku :slight_smile:)
9. dub 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi díky :slight_smile:

já snad ani nevím, že 34 existuje (a 32?), úlet :slight_smile:

my taky myslím tak po oo, ještě nevím, jestli pojedeme z domu nebo odkud

tak to Kač už byla ledaskde, většinou včude spí líp jak doma, i když už i doma se to zlepčilo :dizzy_face:
9. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a batoh moc pěknej, ten topgal je nejlepší :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, topgaly vycházely dobře v testech :wink: ono si cenově moc nevybereš :sweat_smile: já jsem zas chtěla něco lehkýho a pro ty kluky je to děs vybrat v těch dezénech, že bych musela mít spidermana apod., když Hyneček vůbec netuší, co to je... :sweat_smile:

Zdeni, jj, vlastně máš pravdu, to 10h se musí pokoj opustit :wink:

já a děsná :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se hlavně těším, že vypadneme do úplně jinýho prostředí, si odpočineme a přitom se i fajn pobavíme.

Batoh pro Hynečka je moc pěkný, asi mi taky ukápne slza, až budeme takhle nakupovat pro Matěje
9. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, holky, tohle počasí miluju :slight_smile: žádnej fusak, žádná deka, žádnej nánožník, nic :sunglasses: jen včera, když se zatáhlo a začlo pršet, tak jsem ho na spaní přikryla slabou dečkou a pohoda :sunglasses: na tohle jsem se těšila celou zimu :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter, jj, je rozkošný, jak se prcek ve sporťáku roztahuje a má spoustu prostoru. Ale jak jsme rovnou skočili do léta, tak občas tápu jak ho oblíct, ptz před 14dny nosil ještě teplou bundu a teď ho nechávám skoro jen v punčoškách
9. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
souhlas e to bozi a doufam ze i na srazu bude pekne
9. dub 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead, já bych řekla, že jsem se už s tím oblíkáním srovnala, minulej tejden mi to bylo ještě blbý oblíkat ho tak málo, ale teď už pohoda :wink: většinou oblíkám míň a s sebou mám věci na přioblečení
9. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my vcera byli jen v kratkym rukavu a laclace a ponozky a jeste se sem tak opotil
9. dub 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako, Zdeni, kdyby nám ty tři dny měli proprššet, tak by mě omylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenze neudelas nic :angry:
9. dub 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, u nás dopoledne vedro, takže bodýčko (teda nechávám pořád dlouhej rukáv), ponožky a lacláčky, ale po obědě se zatáhlo, takže jsem dala punčocháčky a ještě slabý tričko s dlouhým rukávkem na bodýčko :wink:
9. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky moc nevím s tím oblékáním :slight_smile: ale to je jedno, hlavně že je hezky hurááááááááá :dizzy_face:
já vím, neporučím větru, dešti :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
autor
jeeee ted mi rek mama :slight_smile: to je sladous :grinning:
9. dub 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, u nás se zase do 2 let pojede jen táta a ee a trrrrr a pak zase tu pusu nezavře jako Hynďa počítám :grinning:
9. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ráno většinou dám punčošky, tenký kalhoty, body a tričko a pak to horní svlíknu a přijde mi, že v tom sporťáku vypadá úplně jinak :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpoledne jdeme s kámoškou s velkýma klukama na kolo, tak jsem zvědavá, jak je tu budem po nádraží s kočárama nahánět :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to se mate....me se dneska nikam ani nechce :slight_smile: zas vedro.....
9. dub 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, on by s ním jel David, ale už jsme domluvený... sám si s dvěma klukama netroufne :unamused: já se mu nedivím... no a zítra si Hynďu nechávám doma a musíme barvit vajíčka :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme vykočárkovaní, najezení a Martin tu pospává na kanapi půjde na noční a Joli se tu pokouší chodit kolem nábytku, ale lezení je prý rychlejší :wink:
9. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já se taky musím pochlubit :wink: Pepča už u nábytku klečí...a začal popolézat po čtyřech, hezky střídá ručičky....ale převažuje plazení, tak už se to zase hlo.....jo a máme od včera šestý zub :grinning:
9. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se plazíme jen my? já teď teda taky, doplazila jsem se z obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem to nějak přehnala s nákupem, ale aspoň je nakoupeno na víkend
9. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dito neboj :grinning: my taky máme rychlopaza :wink: sem tam se dostane na 4, ale tím to končí, zas zalehne a plazí se jak voják :sweat_smile: a taky nesedí ani nevstává

zato bezzubí jsme asi jediní :grinning: ... snad už se to změní, 3dny má srajdu a měla i teploty, noci jsou děsné, v puse sice furt nic, ale doufám že už se brzy něco vyklube
9. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale vy jste ještě malí :grinning:
9. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
titi nene my se ani neplazime :grinning:
9. dub 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zas ale sedi no....samo kdyz ho posadim sam si sedne jen v kocare nebo v lehatku...i kdyz dr mi tedka rikala ze uz sedi pekne rovne takze sedet muze i kdyz si nesedne sam a chce porad tapat a to me teda neba....

nicmene mi uz treti den odpoledne nespi.....doufam, ze to je nejaka vyjimka pac me jinak jebne, potrebuju aspon hodku klid :angry:
9. dub 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a poridila jsem slunecni strisku dneska....pac je s tim slunickem desnej a ten slunecnik origo co mame je naprd
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13882440

je divna ale myslim ze bude ucinna :slight_smile:
9. dub 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dala se do me teda pekna ryma... :unamused: pali me oci, ucpanej frnak..chjo
9. dub 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek