• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no nadhera!hlavne tu kuchyn zavidim!to je mistecka!ja nemam ani ctvrtinu z toho :grinning: :angry:
28. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jako hele takhle jsme se nedomluvily, ten koš toho prádla tady pořád čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Plechi aha no my tak 14 dní zpět kupovali v praze v akcí 2+1 zdarma, já je za plnou cenu nekupuju :wink:

tééda to bude ale super haloo až důchodantům ukážete záda, já chci takýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
stejně to musí být nádhera, si to snad ani nedokážu představit :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell dik, ten prostor je dobrej, ale taky tam zatim nic neni....vsak my to zastavime nabytkem :grinning:

quin ja tomu taky porad jeste moc neverim :sweat_smile: :wink: jojo duchodci budou nasrany a to doslova, pac jsou z matesa vsichni vyrizeny :sunglasses: nojo, to je holt zivot....
28. srp 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito posli mi to postou:slight_smile:..ale zadarmo ani kure nehrabe..co za to :grinning:
ja jsem si rikala ze to bude to same jen vylepsene a oni na nas takhle..zlaty fialovy,se mi po nich styska:frowning2:

joo domecek to je taky muj sen....tak do duchodu se snad dockam :grinning:
28. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky vase deticky hazou snidani na zem? :grinning: :angry:
28. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne, moje dite jen tluce hlavou do veci co potkava cestou :grinning:
28. srp 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi zase je super, že máte na stěhování tolik času, my měli jeden den a to jsme se stěhovali 150km, a já po noční a na silvestra, no bylo to výživný teda :sweat_smile:

no oni si důchodci zvyknou, nic jinýho jim nezbyde, a kupci bytečku nemají děti nebo co :grinning:

Evi to se mi to teda prodraží, sakriš :angry: :grinning:

snídani jsme dneska vynechali, dostal piškoty a čaj to zmákne sám a nikam to neháže protože to miluje :grinning:
28. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon musela jsem likvidovat písmenka ze scrabblu po celý podlaze :angry: :angry:
a ještě se rozčiluje že jsem mu to sebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak půjdeme radši pověsit prádlo, to bude rozumnější, doufám, že se to jeho rozpatlaný hov** po pyžamu a povlečení vypralo :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem ji pustila na you tube krtecka..nejdriv vypadala jako ze bude zajem a volala:tutek,tutek :grinning: ...a pak ji to bavilo asi minutu :angry:
no vidis jito tak si to pekne vyzehli sama a mas to zadarmo :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin a to bylo z niceho nic ?? To jste nevedeli dopredu ze se musite stehovat ? :confused: by meslehlo behem 1 dne teda.....

nene kupci jsou rodice ve veku mych rodicu a kupujou to synovi ( ten ma stesti co ?) a je to vystudovany operni pevec takze to je nejaky klidas a pritelkyne je prej psycholozka ci co....

normalne Mates kolem me prave prosel nenapadne a sel az do druhy mistnosti kde si sednul zady a klidek...tak se jdu podivat co jako dela....vyndal si z kose kurku od chleba a uz ji zvejkal....jak me videl ze se blizim, tak se chtel schovat pod gauc a kdyz videl ze se nevejde tak tam strcil aspon tu kurku...ja ho sejmu :grinning:
28. srp 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell to uz takhle mluvi jo ? to je sikula...mates nic...teda brebenti desne, ale vubec mu neni rozumet....jak dela pejsek udela HA a jak kocicka udela BA takze asi tak :grinning:
28. srp 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech hehe :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem se zasmala!my to mame podobny..vzdycky pozna,ze se k ni blizim a bud zacne zdrhat nebo zmatkovat a jeste se u toho desne zubi vychcandira
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?no tak rika par slov:haji,haci,halo(kdyz ma v ruce tel),tutek misto krtek,ci ci,haf,pipi.tutyl je motyl,číš kdyz cura a pak ten zaklad tati,mami,dedo,babi...jo a umi zavolat na psa co maj nasi Dare a na meho maleho Bade...tak asi tak
28. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je dobra :slight_smile: Ja jsem zvykla nalenocha a kluka, to je vrazedna kombinace takze necekam ze zacne mluvit driv nez na vanoce :slight_smile: :grinning:
28. srp 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na druhou stranu staci ze drzkuje kdyz mu neorzumim, jeste abych vedela co rika tak uz mam v ruce asi varecku :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa jeste rve ero a ukazuje do nebe i kdyz je to treba jen traktor :grinning: a umi zavolat na svoje dva kamarady:Adí a misto Kubi Tutí :grinning: ,ale hlavne ze vime co to znamena...
28. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ona drzkuje taky,,uz jen cekam kdy mi rekne drz hubu :angry:
28. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem byla v úterý na operaci očí a je to paráda, vidět bez brýlý. Pokud o tom některá uvažujete, tak vřele doporučuju a opravdu se není čeho bát. Druhý den jsem už nic necítila a navíc jsem byla schopná sednout za volant.

Jo, jinak u nás už se taky chodí...hurá. Ale povídat hned tak nebudem.
28. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no že se budeme stěhovat jsme věděli asi měsíc, ale než se našel byt a než ho původní majitelé vyklidili tak nám zbyl fakt jen ten jeden den, no aspoň to byla rychlá smrt, 1 náklaďák a 2 osobáky, stěhovali jsme se z bytu 1kk takže se to dalo :sweat_smile: ale hnus teda, no do baráčku se to stěhuje veseleji :dizzy_face: kor do novýho :wink:

hehe no s tím zdrháním to je všude stejný, a nejlíp když začne utíkat a švihne sebou :grinning: no teď jsme věšeli to prádlo tak stojí u balkonových dveří a pořád mi je zavírá, říkám dej bacha skřípneš si prsty, no a už to bylo, ale asi nic hroznýho, ukonejšil se sám :sweat_smile:

Evi to teda Elenka fakt brebentí, no plechi buď v klidu u nás je to taky svahilština, když má dobrý den, tak pozná psa a řve baf baf ale to je tak všechno, na ostatní musíš mít jen leda hodně velkou fantazii :sweat_smile:

ahoj Soni tak to je super, já to nepotřebuju, ale manža taky uvažuje, kolik jsi měla dioptrií a na kolik tě to vyšlo, vloni byl na tom náš kamarád a prý je to docela mastný. A dělali ti obě oči najednou jo? jemu nechtěli měl to nějak s odstupem myslím asi 3 neděl nebo měsíce?
však na to povídání mají čas, ještě nám z nich bude drnčet hlava nebojte nic :grinning:
28. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinn: měla jsem 3,75 a 3,25 dioptrií, takže mi dělali obě oči najednou. Jinak dělají s odstupem týdne. Stojí to 18tis. za oko, je to dost, ale když si spočítám brýle, čočky, a roztoky, tak to mám za pár let zpět a to pohodlí je k nezaplacení. Koukni na webovky, kde mi to dělali refrakcnicentrum
28. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda plechi, máte fakt krásný domeček a jak rychle postavený....tiše závidím :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes varim jen polivku,nic jineho tu nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..odpol pojedeme nakoupit az odvezu zvire k babi:slight_smile:
teeda je to sila ta cena,ale kdyz je to pro zdravi,tak to beru...ja bych sla na liposukci,ale nemam na to :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes nevařim vůbec, dojdem si na pizzu :grinning:

ewelly: když si spočítám, kolik jsem už dala za těch 10 let za brýle, očky a ostatní, tak mi to vyjde asi i dráž, než ta operace. Doufám, že mi alespoň 10 vydrží a že se mi to nebude zase zhoršovat, ale už jsem to měla ustálený
28. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni no manža má 2,75 a 1,5 tak prý ještě počká, tak máme aspoň čas šetřit. a to už teď :sweat_smile:
ale ono se to pak zase může zhoršovat časem ne?
28. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje mama dela v optice, takze musim dat Sonikovu za pravdu, ta cena za to stoji, protoze se Vam to behem let 100% vrati.....ty ceny za brejle atd jsou sileny....

slaviku dik :slight_smile: ale prace jak na kostele.....naporad :wink:
28. srp 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dite uspany, vyluxovano tak jdu vytrit a umejt nadobi aspon :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný, plechi, ale je váš a i zahrada, to je bomba....pak ještě bazén, Mates se bude rochnit v bazénu, kočár šoupneš pod okna....co víc si přát.... taky bych měla uklidit a sbalit, zítra frčíme na 14dní k dědovi, ale nějak se mi vůbec nechce něco dělat...navíc Pepíno prudí a spát nechce :frowning2:
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenka ma zase u prdele vrtuli!lita tady jak pometlo!skace zas po gauc a posteli a desna prca a ja kvetu :rolling_eyes:
28. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny: říkají, že můžeš mít +/- 1 zbytkovou dioptrii. Pokud jdeš na operaci v době, kdy už se ti zrak nehorší (tzn. máš ho alespoň rok stejný), tak je velká šance, že už se ti to horšit nebude. Já měla stejné dioptrie už 3 roky. Musíš mít ustálený zrak, abys předešla tomu, že budeš za rok brýle zase potřebovat.

Jinak brýle na blízko mě prý neminou, to je ale způsobeno opotřebováním očí, to má po čtyřicítce prý každý druhý
28. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek