• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
pche o cenách za brýle pomlčmež protože MM jak zničí brýle tak je to hned 10 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

plechi ještě jsem se chtěla zeptat jak to máte s kolaudací, to řešila ta firma??
a jak to máte s parkováním?
vytřít potřebuju taky, ale to se mi moc nechce, asi půjdu hodit něco píct do trouby, asi rybu, ale nevím co k tomu, mi přijde že máme pořád brambory :unamused:
a konečně pohnout s tím žehlením, už jsem byla nucena vyprat další 2 várky tak ať je to kam dávat
28. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Ewi, Pepča taky a navíc se naučil vylezt ze sedačky na parapet od okna....máme pod oknem sedačku, ale tohle okno vůbec neotvíráme, bohudík....a je to taky strašná sranda, ale já mám z toho pomalu hadr na palici a taky už si vyleze na stoličku a vůbec už je to hukot
28. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin nemusime mit kolaudaci, ale staci nam jen ohlaseni uzivani stavby to je pro baraky s podl.plochou mensi nez 150m2....je to jen trosku min papirovani...jdem to podat asi pristi tyden...

k parkovani, kdyz nemame garaz musime mit zpevnene parkovani pro2 auta...to mame v planu vedle baraku udelat to ze zamkovy dlazby....ale zatim tam mame jen sterk a pro ohlaseni to staci....pristi tyden zacnou delat plot tak to bude taky rachot
28. srp 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi a v tvém stavu, nevadí ti všechno obíhání atd. a je ti dobře?
28. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to fiskusove ty deticky nase :grinning:
tak holky my jedem k nasim..nejdriv hulakaj do telefonu ze nas tam chtej videt az ve ctyri a ted mi pisou kdy prijedem ze deda vari!no mam dost,jsem si mohla usetrit praci s tou debini polivkou :grinning:
tak papa vecir,snad tu nekdo bude!
28. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell jeste si stezuj ze ti varej ty fole :slight_smile: :grinning:

slavik :slight_smile: diky za optani, ale jsem uplne v pohode.....jen vcera na me najednou padla totalni unava ...jinak porad nekde chodim a neco vyrizuju, nemam proste poradne cas to tehu vnimat....takze pepina uz kope tak si to vychutnam jen po ranu u snidane a pak vecer u PC...nebo ted kdyz tu sedim a Mates chrni :grinning: jsem rada ze to je opet bezproblemove tehu, jelikoz ted je toho fakt hodne.....ale on ten nejvetsi mazec jeste prijde...pocitam listopad/prosinec...jenze to uz snad budem zabydleny tak to bude taky o necem jinem...
28. srp 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni no manža to měl právě už asi 5 let stejný a teď si nechal dělat nové brýle a má to úplně jinak :confused:
a už není nejmladší tak aby se ta investice vyplatila :sweat_smile:
no když do tý doby bude potřebovat i na blízko tak se ty peníze budou hodit na mojí plastiku :grinning:

plechi aha no mě právě říkal kamarád, že teď je pro kolaudaci potřeba bud garáž nebo krytý stání jinak že je prob tak se ptám :wink:
28. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásíme,očkováni byla 4 hexa,na spalnicky atd.jdem za mesic.Jinak mala byla docela ok,ale po ceste domu zjistila,ze ji boli nozka,tak fnukala a doma pekne vytuhla-hotova.Je tu vedro,jak je v Praze,manzel pres ni jel a pry zatazeno.
PLECH:kdy se stehujete,nadhera,ta firma Rymarov je z Rymarova u Šumperka?papa
28. srp 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin zalezi na konkretnim stavebnim urade...dve mista a na kazdym ti reknou ze chteji jiny veci..da se rict ze si dost veci muzou urcit sami a pak uz jen zalezi jak jsou na tom s sedou kurou mozkovou :slight_smile: my mame stesti na stavebni urad nastesti :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrkoc jsem v pze a sviti tu od rana slunicko tak nevim teda :wink:

jinak ano je to ten Rymarov....
28. srp 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi tak to je super, to ti přeju, no on líčil peripetie neskutečný s nima, to je pak radost, když narazíš na nějakýho idiota, to ti pak vezme radost ze života :pensive: tak hlavně že u vás aspoň tohle dobrý :wink:
28. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny: Já měla dioptrie stejný, jen mi tam museli přidat "cylindry", protože jsem měla astigmatismus. Tak ať manža ještě rok počká a uvidí.
28. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nevim co ten tatka meln ze tam je zatazeno,jeeeeee Rymarov tak to je hezky
28. srp 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky v Praze a nevím teda ale tady momentálně zataženo...už aby sprchlo....Pepča vytuhnul, tak jdu uklízet :confounded:
28. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nam porad sviti do oken, uz tu mam asi 27 :angry:
28. srp 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni no počkat bude muset určitě, protože finanční situace nám to teď nedovolí :sweat_smile:

vrkoc tý jo, tak teď má TM problém, to bude vysvětlování kde to vůbec byl :astonished: :sweat_smile:

ta Praha je tak velíkááááá :grinning:
28. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si pis :grinning:
28. srp 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám uklizeno, vytřeno, peru....jsem rychlá :grinning: jinak teď tu už teda taky svítí a sem tam se zamračí a doma máme stejně 28 stupňů, to je fakt na chcípnutí
28. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek:wink: tak jsme nikam nejeli:frowning2: deticky maji anginu:frowning2: teda ne nase, ale znamych.. tak jsme pozvany za mesic na vinobrani:wink: Teda, Zdeni, domecek parada a ta rychlost, to je nadhera:slight_smile: a hlasin, tady na chalupe je krasne:wink:
28. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jdu se zahlasit :slight_smile: sem takovej "koni" lajdak ale sem rada, ze uz nemam zavislost sem lezt :wink:
Dnes probehl 4D tak vlozim fotky naseho milovanyho mazanka VITECKA :dizzy_face:
28. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi takze fakt chlapak jo?:slight_smile:
my jsme bez detatka,byli jsme nakupovat,ted jsme uklizeli a pujdeme se odreagovat do hospudky:slight_smile:
tak se mejte hezky,krasny vecer,papa
28. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hlasime zpet z plovky,,,ale boli me v podbrisku jako kdyz to mam dost,,tak doufam ze jsem nenastydla a nebo nejaky zanet :angry:
28. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewelí jo jo bylo to krásně vidět :wink:
Hezky si užijte večer :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mezi balením mrkám a gratuluji Ladušce k Vítečkovi, ty nožičky přes sebe jsou roztomilý, to bude pohodář :grinning:
28. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no to je krasaa tezkej pohodar,,ty brdo,,i fotka,, velka gratulace,,,,,,
28. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky :slight_smile: doma sem tu naší lásku obrečela jak je krásnej :dizzy_face:

doufám, že se máte dobře :slight_smile: teď v těch vedrech moc u PC nesedím ...
28. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Heh Ladi super :slight_smile: Jinak ty nozky pres sebe znam moc dobre, Matesova nejoblibenejsi nozni poloha :grinning:
28. srp 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy dvě těhulky, co takhle vyfotit těhotenské bříško co? :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mnou teda nepocitej :grinning:
28. srp 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha brisko :slight_smile: vcera mi Vitek lakoval nehty u nohou, protoze si na ne ani nevidim chudera :grinning:
28. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek