Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
quinny
28. srp 2009
pche o cenách za brýle pomlčmež protože MM jak zničí brýle tak je to hned 10 tis. :-p :-p

plechi ještě jsem se chtěla zeptat jak to máte s kolaudací, to řešila ta firma??
a jak to máte s parkováním?
vytřít potřebuju taky, ale to se mi moc nechce, asi půjdu hodit něco píct do trouby, asi rybu, ale nevím co k tomu, mi přijde že máme pořád brambory :-|
a konečně pohnout s tím žehlením, už jsem byla nucena vyprat další 2 várky tak ať je to kam dávat
slavikovci
28. srp 2009
jo Ewi, Pepča taky a navíc se naučil vylezt ze sedačky na parapet od okna....máme pod oknem sedačku, ale tohle okno vůbec neotvíráme, bohudík....a je to taky strašná sranda, ale já mám z toho pomalu hadr na palici a taky už si vyleze na stoličku a vůbec už je to hukot
plechajdaautor
28. srp 2009
quin nemusime mit kolaudaci, ale staci nam jen ohlaseni uzivani stavby to je pro baraky s podl.plochou mensi nez 150m2....je to jen trosku min papirovani...jdem to podat asi pristi tyden...

k parkovani, kdyz nemame garaz musime mit zpevnene parkovani pro2 auta...to mame v planu vedle baraku udelat to ze zamkovy dlazby....ale zatim tam mame jen sterk a pro ohlaseni to staci....pristi tyden zacnou delat plot tak to bude taky rachot
slavikovci
28. srp 2009
plechi a v tvém stavu, nevadí ti všechno obíhání atd. a je ti dobře?
ewelly
28. srp 2009
jsou to fiskusove ty deticky nase 😃
tak holky my jedem k nasim..nejdriv hulakaj do telefonu ze nas tam chtej videt az ve ctyri a ted mi pisou kdy prijedem ze deda vari!no mam dost,jsem si mohla usetrit praci s tou debini polivkou 😃
tak papa vecir,snad tu nekdo bude!
plechajdaautor
28. srp 2009
ewell jeste si stezuj ze ti varej ty fole 🙂 😃

slavik 🙂 diky za optani, ale jsem uplne v pohode.....jen vcera na me najednou padla totalni unava ...jinak porad nekde chodim a neco vyrizuju, nemam proste poradne cas to tehu vnimat....takze pepina uz kope tak si to vychutnam jen po ranu u snidane a pak vecer u PC...nebo ted kdyz tu sedim a Mates chrni 😃 jsem rada ze to je opet bezproblemove tehu, jelikoz ted je toho fakt hodne.....ale on ten nejvetsi mazec jeste prijde...pocitam listopad/prosinec...jenze to uz snad budem zabydleny tak to bude taky o necem jinem...
quinny
28. srp 2009
soni no manža to měl právě už asi 5 let stejný a teď si nechal dělat nové brýle a má to úplně jinak =-)
a už není nejmladší tak aby se ta investice vyplatila :-N
no když do tý doby bude potřebovat i na blízko tak se ty peníze budou hodit na mojí plastiku 😃

plechi aha no mě právě říkal kamarád, že teď je pro kolaudaci potřeba bud garáž nebo krytý stání jinak že je prob tak se ptám 😉
vrkocka
28. srp 2009
tak se hlásíme,očkováni byla 4 hexa,na spalnicky atd.jdem za mesic.Jinak mala byla docela ok,ale po ceste domu zjistila,ze ji boli nozka,tak fnukala a doma pekne vytuhla-hotova.Je tu vedro,jak je v Praze,manzel pres ni jel a pry zatazeno.
PLECH:kdy se stehujete,nadhera,ta firma Rymarov je z Rymarova u Šumperka?papa
plechajdaautor
28. srp 2009
quin zalezi na konkretnim stavebnim urade...dve mista a na kazdym ti reknou ze chteji jiny veci..da se rict ze si dost veci muzou urcit sami a pak uz jen zalezi jak jsou na tom s sedou kurou mozkovou 🙂 my mame stesti na stavebni urad nastesti 🙂
plechajdaautor
28. srp 2009
vrkoc jsem v pze a sviti tu od rana slunicko tak nevim teda 😉

jinak ano je to ten Rymarov....
quinny
28. srp 2009
plechi tak to je super, to ti přeju, no on líčil peripetie neskutečný s nima, to je pak radost, když narazíš na nějakýho idiota, to ti pak vezme radost ze života |-| tak hlavně že u vás aspoň tohle dobrý 😉
sonik05
28. srp 2009
quinny: Já měla dioptrie stejný, jen mi tam museli přidat "cylindry", protože jsem měla astigmatismus. Tak ať manža ještě rok počká a uvidí.
vrkocka
28. srp 2009
no tak nevim co ten tatka meln ze tam je zatazeno,jeeeeee Rymarov tak to je hezky
slavikovci
28. srp 2009
jsem taky v Praze a nevím teda ale tady momentálně zataženo...už aby sprchlo....Pepča vytuhnul, tak jdu uklízet :-S
plechajdaautor
28. srp 2009
nam porad sviti do oken, uz tu mam asi 27 ]-(
quinny
28. srp 2009
soni no počkat bude muset určitě, protože finanční situace nám to teď nedovolí :-N

vrkoc tý jo, tak teď má TM problém, to bude vysvětlování kde to vůbec byl :-o :-N

ta Praha je tak velíkááááá 😃
plechajdaautor
28. srp 2009
si pis 😃
slavikovci
28. srp 2009
tak mám uklizeno, vytřeno, peru....jsem rychlá 😃 jinak teď tu už teda taky svítí a sem tam se zamračí a doma máme stejně 28 stupňů, to je fakt na chcípnutí
panterka
28. srp 2009
nazdarek😉 tak jsme nikam nejeli😞 deticky maji anginu😞 teda ne nase, ale znamych.. tak jsme pozvany za mesic na vinobrani😉 Teda, Zdeni, domecek parada a ta rychlost, to je nadhera🙂 a hlasin, tady na chalupe je krasne😉
laada
28. srp 2009
Ahoj jdu se zahlasit 🙂 sem takovej "koni" lajdak ale sem rada, ze uz nemam zavislost sem lezt 😉
Dnes probehl 4D tak vlozim fotky naseho milovanyho mazanka VITECKA x-)
ewelly
28. srp 2009
laadi takze fakt chlapak jo?🙂
my jsme bez detatka,byli jsme nakupovat,ted jsme uklizeli a pujdeme se odreagovat do hospudky🙂
tak se mejte hezky,krasny vecer,papa
d.aniela1
28. srp 2009
ahojky
hlasime zpet z plovky,,,ale boli me v podbrisku jako kdyz to mam dost,,tak doufam ze jsem nenastydla a nebo nejaky zanet ]-(
laada
28. srp 2009
ewelí jo jo bylo to krásně vidět 😉
Hezky si užijte večer 🙂
slavikovci
28. srp 2009
Ahojky, tak mezi balením mrkám a gratuluji Ladušce k Vítečkovi, ty nožičky přes sebe jsou roztomilý, to bude pohodář 😃
d.aniela1
28. srp 2009
Ladi no to je krasaa tezkej pohodar,,ty brdo,,i fotka,, velka gratulace,,,,,,
laada
28. srp 2009
děkuju holky 🙂 doma sem tu naší lásku obrečela jak je krásnej x-)

doufám, že se máte dobře 🙂 teď v těch vedrech moc u PC nesedím ...
plechajdaautor
28. srp 2009
Heh Ladi super 🙂 Jinak ty nozky pres sebe znam moc dobre, Matesova nejoblibenejsi nozni poloha 😃
slavikovci
28. srp 2009
a vy dvě těhulky, co takhle vyfotit těhotenské bříško co? :-N
plechajdaautor
28. srp 2009
se mnou teda nepocitej 😃
laada
28. srp 2009
Haha brisko 🙂 vcera mi Vitek lakoval nehty u nohou, protoze si na ne ani nevidim chudera 😃

Začni psát odpověď...

Odešli