Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
slavikovci
28. srp 2009
ty jo plechi, to hrozně letí, ty už jsi 22tt......to je bomba..... a dalšího porodu se nebojíš?
plechajdaautor
28. srp 2009
ladi to brzo 🙂) 😃

ja mam zatim problemy se jen predklonit a neco sebrat ze zeme...se musim hodne roznozit 😃
laada
28. srp 2009
Zdeni tak uz zarizujete a mate bomba sedacku koukam prakticka barva jako nas kocar 🙂
slavikovci
28. srp 2009
plechi proč s tebou nemám počítat?u prvního jsi taky břicho fotila.....a Laduš, ukaž velké bříško.... 😃
plechajdaautor
28. srp 2009
heh no fotka je blba, pac sedacka je sediva 🙂 😉 ale rozhodne je svetla....aspon jsem si prosadila ze nebude uplne jak vas kocar coz Martin chtel....ale jako se dvema priserkama to teda ne 😎
plechajdaautor
28. srp 2009
slaviku protoze u prvniho je vsechno jiny 🙂 😃

Ladi videlas moji kolibku ? 😉 jediny co jsem pepine poridila....jestli to bude holka uz ted mi je ji lito 😃
laada
28. srp 2009
V patek jdu kamaradce na svatbu tak me snad nekdo vyfoti :-N
plechajdaautor
28. srp 2009
slavi no kupodivu se zas nebojim a zas na to doplatim urcite ]-( jen mi pomalu dochazi jakej mazec to bude :-N
laada
28. srp 2009
Hod link uz jedu z pelechu pres telefon....
laada
28. srp 2009
Slaviku a kdy u vas budou // 😉
plechajdaautor
28. srp 2009
ja ji nemam v albu jo ? aha tak mmt
laada
28. srp 2009
Tusim, ze bude mates brachu tak klid 😉
plechajdaautor
28. srp 2009
quinny
28. srp 2009
brý večír 😎
plechajdaautor
28. srp 2009
bude ze me dozivotni otrok pindikovcu ]-(
plechajdaautor
28. srp 2009
mno nic strudly jsou hotovy...ted uz jen dozahustit gulasek a na zitra jsme ready 😎
laada
28. srp 2009
Quin ahoj
Zdeni je super 🙂
laada
28. srp 2009
Ty ses teda aktivni v takovym vedru vyvaret. Kdy je presun do baracku?
slavikovci
28. srp 2009
Laduš, u nás tak za rok 😃 chcem začít příští rok v létě....spíš ke konci léta....tak uvidíme, jak to půjde... 😃
slavikovci
28. srp 2009
plechi neboj, já myslím, že až se nám druhé mimčo povede, tak to bude taky kluk....i když si hrozně přeju holčičku 😉
quinny
28. srp 2009
plechi ty jsi děsnej pracant ve 22 tt fuj styď se ]-( 😃

Laadi ahojda tak Víteček 🙂 🙂 moc pěkný fotečky gratulka a 27tt uups to je teda rychlost 😉
slavikovci
28. srp 2009
a plechi, v čem je druhý těhu jiný? povídej přeháněj, ať vím, na co se mám těšit 😃
plechajdaautor
28. srp 2009
ladi nejpozdeji do konce zari...od rijna uz tu bude bydlet nekdo jinej 😉

holky a to jsem jeste vyluxovala, vytrela 2x umyla nadobi a jednou ho uklidila, dojela na vikendovy nakup.....dneska jsem si dala teda 😉 😎 😃
plechajdaautor
28. srp 2009
slavi pro me v nicem, je mi na zacatku bylo vic blbe nez s Matesem.....spis tohle tehu nestiham teda
slavikovci
28. srp 2009
plechi no to teda....dneska jsi teda makala....tě obdivuju 😉
laada
28. srp 2009
😎Nakonec Vitecek, protoze mi jiny jmeno proste nelezlo z pusy 😉 ja sem z toho dneska cela na mekkoo je tak krasnej
plechajdaautor
28. srp 2009
dneska jsem si poprve udelala cas, ze jsem si lehla a pozorovala jak se mi vlni pupek kopancema.. 😉
plechajdaautor
28. srp 2009
ladi taky ma bejt po kom ne ? 😉
laada
28. srp 2009
Zdeni ty ses fakt akcni, pepina bude zvykla na houpani 😉
plechajdaautor
28. srp 2009
ta se v tom mym speku houpe i bez moji vetsi zasluhy 😃

Začni psát odpověď...

Odešli