• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Kdy jdou deti do skoly? V utery?
28. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že v úterý
28. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze mazou hned prvniho... No jo ted to vyslo bez prodlouzenyho vikendu.
28. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis to zas bude noc, jak jsou tyhle horky noci tak spi naprdlacky :angry: uz 3x rval
28. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zase na moment od našich. Daří se nám dobře zuby trápí takže taková normálka :wink:
28. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jdu taky asi chrnet. Dobrou a mejte se :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ať už děti šupou, už to potřebujou jak sůl :sweat_smile:

Laadi brou
28. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahojda, ještě že tohle jednou skončí, i když zase začnou jiný jobovky, ale na to radši nemyslet :wink:
28. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj,ja uz nepiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak Ewi, opička ti sedí na rameni? to je ale nemilé, ale já se nesměju, fakt ne :grinning:
29. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ne uz to jde...dost jsem michala tak to nejak nesedlo...a byla jsem po sto letech na diskotece..no teda des,mne se tam vubec nelibilo :grinning: ..jako samej mladoch a namachrovani frajirci!brr
chtela jsem myt okna ale v tomhle pocasku na to teda prdim a umyju ho jen Elence v pokojicku a vymenim zaclonu...jsem si rikala jak budu makat a nechce se mi niiiic :grinning:
29. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe na diskošce za oldies, no to je zlý :grinning: :grinning:
okna no to nevím asi až před Vánocema, jsou čistý zatím, to zase není tak dávno co jsou mytý :sweat_smile:
ale to žehlení doprčic, jdu na to :angry:
29. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravim pri sobote u nas se marodi Filipek ma horecku,,a poblinkal se me tak uvidime co z toho bude,,MM jde do hospudky ,,tak to snad zvladneme Domca je zatim ok ale nemuzu je od sebe odelit to nejde,,, jinak zadny novinky ani zuby,,haha u nas skoncime ai na 8 haha

Jito ja mam pro dnesek vyzeleno jeste jeste povesim jednu varku a je tomam hotovo
29. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda my taky marodime,mala ma taky horecku,dnes jsem byly na vylete v Praze,ale vcera po ockovani nejspis reakce,ale je mi divny ze to stehynko do ktereho ji pichali je zarudle okolom a ztvrdle,holky je to normalni?,,,jinak mae po odecteni ted uz 38,1 vecer k 39,4.Napiste at vim,mam strach
29. srp 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsme doma a Eli uz usina pac dneska ma dost,skoro nespala.prijeli jsme pro ni k nasim a ta nas tak krasne vitala:slight_smile:nejdriv objimala mne a pak bezela za MM:slight_smile:
my tady meli indianske leto,tak jsme tancili,Elenkce se to libilo:slight_smile:..akorat me trapi ta jeji buchta,dneska uz ji to prasklo a mela tam trosku krve:frowning2:...v pondeli pujdem k doktorce,kaslu na to,mam pocit ze nepomaha ani bepanthen plus ani rybilka :unamused:
Jani taky osirime,MM jede na party do kanonu...asi mu to vcera nestacilo,ale pry uz nebude chlastat :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkocko js nevim jsk to je po spalickach atd,,ale my vetsinou po vsech reakcich meli zarudle stehynko a a tvrde,,i nekolik dni po tom..myslim ze to je ok,,a ta teplots nevim,,,

ewell to je no nemaji se ti chlapiska lepe,,,hihi no ale ja relaxuju,,,taky,,evi copak ma s buchtinou??? :confused:
29. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona mela 4 hexutakze stehynko je normalni tak to je ok diky
29. srp 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLAVIKU:taky bude snaha o mimise tak pristi leto,ale zatim to nechavame
29. srp 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma ji strasne opruzelou...pravdepodobne z tech novych tesco plinek!udelalo se to i sestrenky holce,ktera je ted taky koupila tak jsem si temer jista ze to je tim!tak je davam pryc pac jem koupila tri baliky a vcera jsem ji koupila jine z alberta tak snad uz to bude ok!

no jo,chlapi se maj nejlip,ale ja taky relaxuju,uzila jsem si vcera:slight_smile:..a chlapi to potrebujou,aby byli doma spokojeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell aha nam ty tesco pliny co maji ted zeleny obal vyhovuji naprosto ,,na 100% jsou jedinecny chuderka mala,,no to je myska,,tak uvidis treba bude lepe,,no dr,,me rikala at ho chvily nepouzivam ono si na to telo pak zvykne a tak ja to strima a opruzeny jsem snad jeste nebyli
29. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj tak ja toho myh nejak mam strach poustet teda spis nema s kym a pak je to blby,i v sexu,ted jse kvuli tomu taky dost dohadujem-teda spis ja jsem napruzela :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrupat Prague nam dala zabrati :slight_smile: ,ale bylo hezky
29. srp 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,tak strach mam taky,mam doma peknyho chlapa :wink: ,ale zakazovat mu to prece nemuzu a ani nechci,i kdyz se stane ze taky cumim jak bublina,kdyz se mi neco nezda :wink:
29. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam vyhovovali prave ty fialovy,tyhle bohuzel :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to je blby teda,,
29. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo no,hlavne mi dela starosti,ze mi prijde ze je to porad horsi a ze ani ten bepanthen nejak nezabira :unamused:
29. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
áha tak pak k dr,,at vam da neco lepsiho,,aby to nemela jeste horsi,,
29. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny,vsak jsem psala ze tam v pondeli zajedem...je mi ji lito..vim jaky to bylo desny,kdyz jsem byla opruzela po porodu a ona chudinka jak ji svliknu tak uz se tam drape,takze ji nemuzu ani nechat dluho vetrat coz je taky spatny!
deticky uz ti spi?Elenka usnula jak drevo a MM odjel asi pred dvaceti minutama,tak vychutnavam ticho a koukam na svatbu na bitevnim poli..ale je to nejaka kravina,jako vetsina ceskych filmu v posledni dobe :grinning:
29. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kluci uz spi Fidovi neni ok,tsk uz spi domik usnul a ja se laduju houskou,,posledni dobe me zlobi zaludek,,nevim cim to a pak me je tezko,,no a MM odesel,,asi pred hodinou,,,a ten film je paaakarna ja uz to videla moc me to nenadchlo
29. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zas jim cinskou polivku:slight_smile:
a nejsi ve stresu?ja to mela v te krizovce..porad me bolel zaludek a nemohla jsem jist!
29. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek