• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ne me uz boli od nejaky sestnacti a na nic me neprisli,,delali me ruzne testy a nic,,,jen mensi slinivku,,jinak nic,,ale uz me to teda sere,,protoze to neni normalni a ve stresu nejsem,uz ne bohu dik
29. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to je zajimavy,taky me boli zaludek od 16:slight_smile:,ale taky mi nic nezjistili pac jsem nesla na tu sondu!ale ted musim zaklepat,delsi dobu uz me to nebolelo!...a stres uz taky zadnej nechciiiiiiiiiiiiii
29. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no me delali i gastroskopii a je to ok,,asi jsem debil,,no,,ale to je jedno,,hihi no prece si nebudu stezovat muze bejt hur
29. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
večííír :slight_smile:

no Jani aby to nebylo těhu :sunglasses:
29. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito ne,,ne to je jisty,,to uz bych byla tehotna,,,hooodne krat,,ne v tom sem si jista,,
29. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
he to by byla jina:slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ne---e
29. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no jisté to není nikdy, dokud má ženská dělohu :grinning: :grinning: ale budeme ti věřiti tedy :wink:

Evi no neříkej dvakrát, tý jo tohle teda nebylo moc pěkný na začátku těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito to mas recht,,ale verte me,,hihi ,,v tom bude jinej zadrhel,,,co Honzik??
29. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: to by bylo horší jak ta opice, z tý se aspoň každej vyspí a je to, a zase si chvíli nedá, ale tohle bylo každej den, brrrr na to se teda netěším
ja si tak ale pripadam§jsem se rozezrala :angry: ted se cpu polomacenyma lineckyma rohlickama :rolling_eyes:
nazdarekB-)
29. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky blila jak amina kazdej vecer celej vecer a nadavala jsem kterej debil to nazval ranni nevolnosti :grinning:
29. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak snad ne nějakej velkej zádrhel a rychle to přejde :wink: ti přeju
Honzula spinušá, odpadnul jak jsme došli, jen vylemtal mlíko, vyčistit zuby a už drapnul myšku a povídal jí zážitky (jsme byli odpolko u našich na zahradě tak byl celej rozlítanej)
29. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky Oli:slight_smile:jo Jito tebe jsem taky nepozdravila,omlouvam se:slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi bléé ani nemluv, mě asi budou muset zašít pusu nebo co. já jako nejím moc, ale ty kombinace zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zdááár Oli už jste domáá
29. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli ahoooooooooooooojik

Jito diky moc je no ja koukala na fotky,,na tu krysecku co sni spinka,,,ty brdo,,to je super to ji tak muchla od mala??
29. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych vynechala z tehu to bliti,tu tloustku a ty bolesti :wink: a bylo by to fajne :slight_smile:
Evi tak to jsme byly 2. Pro mě byli taky tragicvký večery. Jako ráno jsem měla žaludek na vodě, ale to se zapláclo jídlem, ale jak padla pátá odpolední tak už jsem valila uctívat porcelánového boha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už jsem byla nepoužitelná a nejlepší bylo to zaspat, takže MM byl vyloženě nadšenej, tolik samotinkejch večerů nezažil co jsme spolu :sweat_smile:
Cau vsem:slight_smile: nejsme doma, ale bracha nas premluvil, tak jeste nejdem spat:wink: co se probira? Jani je tehu:grinning:? Me teda mrcha uz nenavstivila asi 3mesice, ani spineni, ale tehu snad nejsem:grinning: teda doufam!
29. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe,ja byla jak umiracek!MM kolem me chudak porad lital,varil mi polivky,cajicky :grinning:
29. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no má jí v postýlce skoro od narození, ale víc jí muchlá cca tak od toho půl roka, co se učil spát sám, tak od tý doby bez ní už ani ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jsem to tady už asi psala, jak jsme přijeli z návštěvy a já ji nechala zabalenou v cestovní postýlce co zůstala v autě a už se mi tam nechtělo, a on byl sice totálně unavenej, jsme dojeli v noci, ale ne a ne spát a řev, až mi to došlo, že problém je nedostatek krysky, ale naštěstí mám ještě v komodě náhrádní tak jsem vyndala tu. Sice byl trošku nedůvěřivej, jako jiná vůně asi, ale pak jí chytil za ocas a dobrý, svahilštinou povyprávěl zážitky a byl klid :sweat_smile:

Evi ty jsi nenáročná :grinning:
29. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli to je dobry a to s tim jako nic nedelas ze nemas mrchu??ja bych byla na bednu!
Oli nejsem ,,to je jen plany poplach,,,vubec ne
autor
byr vecer ...

jsem desne utahana, takze asi zas jdu :wink:
29. srp 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jemu me bylo lito,tak chtel byt hodnej a ja to ocenila:slight_smile:..ale tu polivcicku mi uvaril zpytliku a asi jen dvakrat,takze si nemysli,zas tak hodneho muzicka nemam :grinning:
29. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mne s obema klukama bylo blbe poranu, ale prakticky jsen nezvracela, horsi byla ta zaha vecer:frowning2:
29. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak plech cau a dobrou :grinning:
29. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, nedelam, predpokladam, ze s mirenou je to normos:wink: mozna doma pro jistotu testnu, ale az se dostanu pro test:wink: Jani, tak planej poplach, jo?:grinning:
29. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli to néé to by nebylo pěkný mimi, s mirenou na čelíčku :sweat_smile: a tak to si užíváš že mrcha není ne :wink:
fuj žáha humus na konci jsem to snad měla už pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi tak tos měla super, že se manža o tebe tak staral, to u nás nehrozilo, ale je fakt, že mě pomáhalo jen jedno a to spáát :sunglasses:

Plechi ahoj a páá :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek