• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahoj holky mámy máte postýlku se stahovací bočnicí ?? :confused: Lada si vybrala zase spešl postýlku bílou polohovatelnou ale nedá se sundat bok a to mi přijde nepraktické ? Nebo nepoužíváte ? :sunglasses:
30. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi my nemame,jen s tema odnimatelnyma spryclema
30. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewelí já myslela že si postýlku přitáhnu aspon na začátku k posteli a stahnu dolů bok a jen bych si k sobě přitahovala :grinning: :dizzy_face: na kojení a muchlání :dizzy_face:
30. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho jen vytahnes:grinning:...stejne jak budes kojit v noci tak ho tam budes mit u sebe protoze u toho usnes:grinning:
30. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no dala sem si předsevzetí, že bude od malinka v postýlce a né u nás v pelechu ale už to vidím :grinning: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho,uz 27tt tobe uz se to blizi holka:slight_smile:
30. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě musí vydržet ... máme čas :wink:
30. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
co u vás ?? zlepšilo se to s TM? :wink:
tak to ja taky a povedlo s emi to...akorat u toho kojeni jsem usinala,ale kdyz jsme s epak vzbudila tak jsme ji zas soupla do postylky a ona je ve sve postylce spokojena,je zvykla..u nas neexistuje ze by sla s nama do postele...to teprve prijde pozdeji :grinning:
to jo jewste at se dopejka:slight_smile:
jj u nas dobry,nechci to zakriknout:slight_smile:..obcas nejaka ta hadecka jeste je ale uz ne krizova..bylo to hrozny a snad uz je to za nami:slight_smile:..jsme rada..jediny co me stve ze jsem se zase rozezrala a ty 4 k co jsem zhubla zas urcite naberu :unamused:
30. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá vzbudil se mi manžel ... jdeme na snídani.
Hezkou neděli holky :dizzy_face:
30. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa laadi
30. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewelí to je dobře, že se to rovná .... ona se může objevit nějaká bouřka, ale důležitý je najít společnou řeč :wink:
30. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa holky,jinak je dobry si deti ucit hned od malinka usinat v postylce,ale je fakt kdyz se koji je to horsi,my to nemeli tak usinala vzdy v klidu sama :slight_smile: Ted taky a suprrrrr
30. srp 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj my mame taky bourky,vzdy uz to vidim taky blede.Ted to je kvuli tomu seiku,ale to se da snad resit doufam
30. srp 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam ta nase bourka trvala skoro pul roku :rolling_eyes:
30. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi no tys musela fungovat s opicou páč jsi ženská a matka od dítěte, to tě předurčuje na sebe kašlat, ale u chlapa to je něco naprosto diametrálně odlišnýho :sweat_smile: ty děláš jak kdybys to snad neznala :sweat_smile:

Laadi ke stahovacímu boku asi tolik, dobrá věc jen pokud jsou ti rodiče malý, když se to pak dá dolů ta matrace u většího dítěte tak na něho líp dosáhnout. Mi to máme teda, ale nikdy jsme to nepoužili (prostě to tam bylo ta postýlka je ještě po mně a dalších x dětech), máme to otočený ke stěně :wink: Jinak ta teorie s přitažením si prcka k sobě je moc hezká, ale i se stahovací bočnicí by to bylo jen těžko proveditelný (nejde to stáhnout až tak nízko (a navíc mimi se většinou často přebaluje takže vstát stejně budeš muset. Na to cos měla na mysli se spíš vyndává celý ten bok, ale na to bys potřebovala nějakýho kutila spíš, který by to vymysel :wink:

já se loučím jsem zase aspoň něco vyžehlila a prcek vstává tak se jdu věnovat jemu :wink:
30. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne
mam hotovy obidek mnamka dneska tvarohovy knedliky,,to bude mnamka ,Filipek ma stale horecku,ale aspon uz neblinka tak to je fajn,,to jsem rada,,Domik je zatim ok,,tak aspon tak,,

Ladi ja mam jak Evca postylku s odelavacima spruslatama,,a ani to Domikovi nebudu ukazovat,,jinak me s postylky bude vylejzat,v noci se budi a tam k nemu musim stavat a to ho mam u postylky,,takze vstavam taky,,
30. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRAVE ZE TO ZNAM jITO TAK SI JAKO NA OKO STEZUJU ZE JA FUNGOVAT MUSIM:slight_smile:
my mame dnes k papani kureci rizky a br. salat:slight_smile:
30. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
napapame a pak jedeme na vylet..tady kousk za Most na jeden zamek:slight_smile:
30. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

děkuju za rady koupím teda bez stahování když budu k Vítečkovi celou noc lítat :sunglasses:
30. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nonono,co je to tady dneska za flakarnu? :angry: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, hlásím se z domova :sunglasses:

Laduš, já mám doma tu, co mají holky, ale větší (velikost 140x70), co se pak dá předělat na klasickou postýlku bez spršlí :wink: na chalupě jsem loni v létě měla tu starou s tou stahovací bočnicí a měla jsem to přesně tak, jak jsi to psala Ty :wink: přiražený k posteli a staženou bočnici a teda musím říct, že to bylo fajn :wink:
30. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli,konecne nekdo:slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Evi, koukám, že mě nikdo nevítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ještě běžíím pověsit prádlo do sušárny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja te vitam,to ti nestaci? :angry: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska byl fajn den na tom zamecku.krmili jsme jeleny i Elenka...ani jsme nevedeli jakej zamecek mame za humny :grinning:
akorat ze Elusa spala po o asi pul hodiny tak pak byla zrala na delo zbytek dne:slight_smile:...zitra s ni jdu k doktorce kvuli te buchtine a taky ma asi moucnivku!ach jo,kdyz se to sere tak poradne :rolling_eyes:
30. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno :slight_smile:

včerejší pouť byla super, po delší době (jezdíme tam už xy let) jim zase pořádně vyšlo počasí. Hony největší zážitek z koní a maminka z toho že jsme zapomněli doma dudla, takže jsme skoro celou zpáteční cestu museli s mm prozpívat aby nebyl řev. Vážně zááážitek :grinning:
31. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Evi tak snad vám na to dr. něco dá aby to měla brzy dobrý, to jí musí chudinku bolet :frowning2:
Já jsem tě nechtěla strašit, ale jak jsi psala že to má do krve tak mě napadlo jestli to taky nejsou kvasinky :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek