• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no to nevim jestli kvasinky..sice to ma cervene i v buchtine ale treba zadnej vytok nema tak nevim...no uvidime!nasnida se a frcime!
noc dneska katastrofa,porad plakala nebo knourala,takze ja jsem KO!za to ona je vesela potvora:slight_smile:
tak zatim pa,pak se ohlasim!
31. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dej vedet jak jste dopadly,mi mely canesten na kvasinky :frowning2:
31. srp 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den,

to je zas vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: premyslim jestli jet dobazenu nebo nic nedelat....po vikendu se priklonim k druhe variante :wink:
31. srp 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dopo byli venku a teď prcek spí :sunglasses:
31. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá tak jsem si konečně uklidila koupelku a wecko, zase aspoň nějaká prácička udělaná huráá
prcek je po obídku a teď tady lítá a krámuje
tak nakukuju co je nového
co Evča zatím nic?
31. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat jaký dáváte dětem pečivo???

chleba s kůrkou nebo bez (někde jsem četla že by se neměla??)

světlý/tmavý?? vím že se nemá celozrný pro vysokej podíl vlákniny, ale my teda moc bílý pečivo jako rohlíky třeba nekupujeme, myslíte že to je nezbytný? díky za info :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky pondeli
venku je nadherne malej spi tak toho chvily vyuziju nez prijde segra,Filipek je uz lepsi tak sem rada,,aspon neco hihi,,
ewell tak snad to nebude nic vaznyho,chudera jedna

Jito ja davam teda chleba a rohliky oboje svetli pecivo ,chleba bez kurky,,moc chutna,,,tmavy by se prej davat nemelo,,no nevim co je na tom pravdy.....
31. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :wink:

já dávám jen chleba a světlý pečivo, taky jsem slyšela, že to tmavý pro malý děti není moc dobrý :confused: a dávám to normoš s kůrou :wink:
31. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak, že by se kůra neměla, to jsem nikdy neslyšela, leda, že by jí dítka nezkousaly :sweat_smile: ale nám to nedělá problém :grinning: my už jíme tak 2 měsíce prakticky všechno :wink:
31. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám i kůrku :wink: myslím, že jsou určitě horší potraviny než je kůrka z chleba :grinning:
31. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahojky tmavý se nemá dávat protože je tam hodně vlákniny a děti na to ještě nemají střevo aby to strávili, stačí jim z ovoce a zeleniny :wink: to asi pravda bude

a proč vy teda dáváte bez kůrky :confused:

nazdárek Oli tak zítra vás čeká velký den co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kůrka asi ne že by se vůbec neměla, ale asi ne tmavá, jsou tam údajně nějaký produkty pražení a ty můžou bvýt pro dítko jedovatý, samo asi ve větším množství, ale odhadni to že :confounded:

Soni určitě :slight_smile:

holky díky za názory a budu ráda, když se vyjádří i ostatní, pokud teda ještě někdo někdy dorazí, ale třeba jo, končí prázdniny tak se tu třeba zase sejdeme v hojnějším počtu :confounded:
31. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jito melas pravdu,jsou to kvasinky!tak jsme dostali fungicidin a imazol a do toho ma tu moucnivku tak jeste neco na to!tak jsem rada,ze jsemtam sla,snad uz bude lip!a sstrenky holka ma uplne to samy,takze debilni tesco pliny!jsem zvedava jestli narazim jeste na nejakou holcicku ktera to bude z toho mit!chlapaci zatim zadni nemeli problemy!
spi u me bracha tak az eli usne tak mu zas musim uvarit moje spagety pac je na ne uchylnej:grinning:
tak zatim papa
31. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem přišla juknout jak jste dopadly

Evi no to mě mrzí, lepší by bylo jí nemít :frowning2: ale bylo to logický, ta moučnivka je vlastně totéž :unamused:
Asi jenom na ty plíny to svádět nejde, to je tak všechno dohromady, ale fakt že tomu asi pomohly
přeju ať je brzo líp
papa hezký večer
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berušky, tak jepo výstavě a občerstvovna po občerstvení uklizená a pedabná, martin ještě provádí vyúčtování, ale my už jsme doma, pokus o důkladno čistudítka ztroskotal a neteplé vodě a teď pořvává z postýlky, ale jina najíždíme a běžný režim :wink:
31. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pedabná mělo být předaná no únava je fakt znát
31. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jasny ze caste koupani a vedro ma na tom taky vliv ale koupala se cele leto a v pohode :unamused:
ja jen doufam,ze na to nebude trpet jako ja :angry:
31. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se nacpali na noc spaget a ja jdu spat,jsem KO...dobrou noc
31. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
klukům školákům dnes přeju ať vyjdou do školy pravou :dizzy_face: a líbí se jim ve školičce :dizzy_face: :wink:
1. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pridavam se ke gratulaci skolakum, ale myslim ze tu mame prvnacka jen jednoho ne ? :slight_smile: :wink:
1. zář 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zvoniiiiiiiiiiii :grinning:
1. zář 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi já myslela že jde i Filípek od Danči :grinning:
1. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky přejeme Hynďovi krásný první školní den a mamince pevné nervy :grinning:
1. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj toto uteklo,no celej zivot letí,nedávno se nám prcci vylíhli a už mto jsou batolátka jak mají být :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak Elenka uz to ma o trosicku lepsi,no jo,kdyz je spravna lecba:slight_smile:
ted si ji vzal strejda ven,tak jdu uklizet..brrr
Hyndovi hodne uspechu ve skolicce:slight_smile:...muzu rict,ze jim to vubec nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..uz bych byla na uceni uplnej tupoun :sweat_smile:
1. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak Hyneček už je asi plný dojmů, a Oli kolik bylo kapesníčků z dojetí? :wink:
1. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :sunglasses: díky moc všem, první den jsme zvládli v pohodě :slight_smile: až bude čas, tak přijdu, vylíčím a přidám fotky :wink: od zítra už nám to začíná, i když mají zítra jen dvě hodiny a čtvrtek pátek tři hodiny :sweat_smile:
1. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky no nejak nestiham,ty jo fido ve skolce porad nekdo kolem baraku jedna realitka a druha to je masakr mam to tu jak v nejakym muzeu jak e ro tu strida,,,

ewellto je me lito ale to prejde,,my meli taky kvasinky kolem pytlika,,a imazol nam taky zabral,,,jinak tesco sem pliny nemeli jen ty zeleny,,,

Oli ty brdo ty mas doma skolacka,,to je masakr,,ty jo toto leti,,

jinak hlasim ze moje nej kamaradka,,ma nadhernou holcicku beeee ja ji tak zavidim,,,hihih
1. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a leze nam konecne stolicka,,zatim jen jeden ruzek
1. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :sunglasses:
1. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, houby béééé, Ty máš nádhernýho chlapáka :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek