Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
1. zář 2009
Oli no tak co ten skolacek ,, :-N
panterka
1. zář 2009
právě stahuju fotky 😉
ewelly
1. zář 2009
ahojky holky
Jani dik,uz je to lepsi,musim ji jeste davat do buchtiny fungicidin,ale vevnitr uz to ma mnohem lepsi..zelene tesco pliny nebraaat..brrr....ted mame albertacky a OK.tuk tuk
a jak se libilo Hyndovi? 🙂
d.aniela1
1. zář 2009
je to uz se tesim,,, 😉
panterka
1. zář 2009
ahoj Evi, hlavně, aby se to Elence brzo zlepšilo 😞
ewelly
1. zář 2009
diky,snad jo,fakt to vypada mnohem lip 🙂
d.aniela1
1. zář 2009
holky letim dom jsem u segry na pc a nejak jsem se zakecala
panterka
1. zář 2009
no, já jdu taky, my jsme si pustili včerejší Vyprávěj, včera nebyl čas 😉 tak papa a zítra snad bude víc času :-N
e.k.t
1. zář 2009
Ewi hlavně aby už Eli měla klid 😉
ewelly
1. zář 2009
zas vsichni mizej :-|
ewelly
2. zář 2009
teda vrkoc parada!Eliska je sikulka..dobry den a mnam mnam bobik opravdu nerikame,to jste lepsi 😉
jinak jak tam na ni na zacatku volas Eli,Eli,tak Elenka koukala kdo ji vola 😃
vrkocka
2. zář 2009
no ta toho nakecá síla,,,jsou to sikulové ty naše dítka.Elenka je podobný to je fakt,říkáte jí Eli?
ewelly
2. zář 2009
no Elenka taky dost mluvi,ale ne takhle rozsahle..jedinou "vetu"kterou rekla byla tata haji🙂
jj rikame ji prave Eli🙂nebo Elusko a kdyz zlobi tak Eleno:-)
vrkocka
2. zář 2009
jjj hezky,no jo oni se deti rozkecaji,my kdyz jdem ven,tak Eli na kazdyho dobý den,dnes jsem sla ke svemu prakt.lekari,tam plna cekarna lidi a nase eli samozrejme pozdravila a najednou vseci vybuch smichu.No ma po kom byt.... 🙂
vrkocka
2. zář 2009
ted zas furt opakuje auto,auto 😉
ewelly
2. zář 2009
auto je u nas zatim jen drrrrrn 😃
ale umi zavolat na svoje dva kamarady Adí a Tutí,to je Kubí,to uz jsem tu psala 😃
no slovicek umi hodne,ale vetu zatim zadnou,krome tata haji😃
ewelly
2. zář 2009
jdu se na chvili natahnout,jsem po o a pada na me unava prezranecka😃
vrkocka
2. zář 2009
holky od kdy se detem muze davat normalni voda s kohoutku a ne prevarena nebo kojenecka?
quinny
2. zář 2009
ahojky 🙂

téda ty holčičky jsou všechny nějaký ukecaný 😃 😃

vrkoč pěkný videjko 😎
quinny
2. zář 2009
vrkoc my máme hodně dobrou vodu z kohoutku a kvalitní takže kojeneckou jsem moc nevyužila a převařenou jsme používali cca do roka, teď už to nehrotím vůbec 😉

a myslím že nějak kolem toho roka se to říká že už není nutný převařovat, ale třeba když jsme bydleli v Praze tak tu vodu jsem nepila pomalu ani já, natož abych jí dávala pít dítěti
slavikovci
2. zář 2009
ahoj holky.....my teda v Praze bydlíme a vodu z kohoutku pijeme všichni, je dobrá a bez problémů jí dávám i Pepčovi a v pohodě....

jinak vrkoc, moc pěkný video, je to šikulka, Pepča říká slovíčka, ale když se mu chce, ale věty teda neee 😃
vrkocka
2. zář 2009
díky holky,tady u nas V Pce moc dobra neni,nam teda nechutna,ale tzas furt kupovat kojeneckou nevim. 😞
ewelly
2. zář 2009
ahojky.zhruba od roka uz taky vodu neprevaruju a kojeneckou jsem nikdy nekupovala..nA MOSTECKU MAME KUPODIVU DOBROU VODU,ASPON NECO 😃
plechajdaautor
2. zář 2009
Cest

my teda pijem vodu v pze z kohoutku taky a nic nam neni 😉
quinny
3. zář 2009
zdar

vrkoc a vy ji pijete nebo ne?? pokud vám nechutná, že je v ní třeba chlor tak stačí ji natočit předem a nechat odstát, pokud vám nechutná vůbec tak bych ji teda asi Eli nedala. My kdybychom neměli dobrou vodu (např. kdybychom zůstávali v praze tak by se to řešilo buď filtrem, nebo takovým tím barelem na vodu). 😉
ewelly
3. zář 2009
teeeda tady se vubec nedrbe :-N
dneska to vypada na hnusny pocasko,snad se to trochu probere!na podzim casu dost :-|
vrkocka
3. zář 2009
jjj hlasime taky hnusne a Eli prekvapila vzbudila se v sest,ale ja se nemohla vyhrabat z pelechu,tak jsem jeste usla a pak koukam ze ona taky a kdyz jsme se probraly,myslela jsem ze je 7h a ono bylo 8h. 🙂 kez by ji to taky vydrzelo
ewelly
3. zář 2009
ja uz kolikrat vstavam driv nez Eli 😉
slavikovci
3. zář 2009
Ahojky, my jsme měli taky budíčka v šest, ale už se mi nepodařilo, aby znova ještě na chvilku usnul, tak jsem taková přejetá..... 🙂