• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli no tak co ten skolacek ,, :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě stahuju fotky :wink:
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
Jani dik,uz je to lepsi,musim ji jeste davat do buchtiny fungicidin,ale vevnitr uz to ma mnohem lepsi..zelene tesco pliny nebraaat..brrr....ted mame albertacky a OK.tuk tuk
a jak se libilo Hyndovi? :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to uz se tesim,,, :wink:
1. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Evi, hlavně, aby se to Elence brzo zlepšilo :frowning2:
1. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky,snad jo,fakt to vypada mnohem lip :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky letim dom jsem u segry na pc a nejak jsem se zakecala
1. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jdu taky, my jsme si pustili včerejší Vyprávěj, včera nebyl čas :wink: tak papa a zítra snad bude víc času :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi hlavně aby už Eli měla klid :wink:
1. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas vsichni mizej :unamused:
1. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vrkoc parada!Eliska je sikulka..dobry den a mnam mnam bobik opravdu nerikame,to jste lepsi :wink:
jinak jak tam na ni na zacatku volas Eli,Eli,tak Elenka koukala kdo ji vola :grinning:
2. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta toho nakecá síla,,,jsou to sikulové ty naše dítka.Elenka je podobný to je fakt,říkáte jí Eli?
2. zář 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Elenka taky dost mluvi,ale ne takhle rozsahle..jedinou "vetu"kterou rekla byla tata haji:slight_smile:
jj rikame ji prave Eli:slight_smile:nebo Elusko a kdyz zlobi tak Eleno:slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj hezky,no jo oni se deti rozkecaji,my kdyz jdem ven,tak Eli na kazdyho dobý den,dnes jsem sla ke svemu prakt.lekari,tam plna cekarna lidi a nase eli samozrejme pozdravila a najednou vseci vybuch smichu.No ma po kom byt.... :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted zas furt opakuje auto,auto :wink:
2. zář 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
auto je u nas zatim jen drrrrrn :grinning:
ale umi zavolat na svoje dva kamarady Adí a Tutí,to je Kubí,to uz jsem tu psala :grinning:
no slovicek umi hodne,ale vetu zatim zadnou,krome tata haji:grinning:
2. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se na chvili natahnout,jsem po o a pada na me unava prezranecka:grinning:
2. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky od kdy se detem muze davat normalni voda s kohoutku a ne prevarena nebo kojenecka?
2. zář 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

téda ty holčičky jsou všechny nějaký ukecaný :grinning: :grinning:

vrkoč pěkný videjko :sunglasses:
2. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc my máme hodně dobrou vodu z kohoutku a kvalitní takže kojeneckou jsem moc nevyužila a převařenou jsme používali cca do roka, teď už to nehrotím vůbec :wink:

a myslím že nějak kolem toho roka se to říká že už není nutný převařovat, ale třeba když jsme bydleli v Praze tak tu vodu jsem nepila pomalu ani já, natož abych jí dávala pít dítěti
2. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.....my teda v Praze bydlíme a vodu z kohoutku pijeme všichni, je dobrá a bez problémů jí dávám i Pepčovi a v pohodě....

jinak vrkoc, moc pěkný video, je to šikulka, Pepča říká slovíčka, ale když se mu chce, ale věty teda neee :grinning:
2. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky,tady u nas V Pce moc dobra neni,nam teda nechutna,ale tzas furt kupovat kojeneckou nevim. :frowning2:
2. zář 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.zhruba od roka uz taky vodu neprevaruju a kojeneckou jsem nikdy nekupovala..nA MOSTECKU MAME KUPODIVU DOBROU VODU,ASPON NECO :grinning:
2. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cest

my teda pijem vodu v pze z kohoutku taky a nic nam neni :wink:
2. zář 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar

vrkoc a vy ji pijete nebo ne?? pokud vám nechutná, že je v ní třeba chlor tak stačí ji natočit předem a nechat odstát, pokud vám nechutná vůbec tak bych ji teda asi Eli nedala. My kdybychom neměli dobrou vodu (např. kdybychom zůstávali v praze tak by se to řešilo buď filtrem, nebo takovým tím barelem na vodu). :wink:
3. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda tady se vubec nedrbe :sweat_smile:
dneska to vypada na hnusny pocasko,snad se to trochu probere!na podzim casu dost :unamused:
3. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj hlasime taky hnusne a Eli prekvapila vzbudila se v sest,ale ja se nemohla vyhrabat z pelechu,tak jsem jeste usla a pak koukam ze ona taky a kdyz jsme se probraly,myslela jsem ze je 7h a ono bylo 8h. :slight_smile: kez by ji to taky vydrzelo
3. zář 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz kolikrat vstavam driv nez Eli :wink:
3. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme měli taky budíčka v šest, ale už se mi nepodařilo, aby znova ještě na chvilku usnul, tak jsem taková přejetá..... :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek