• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahojky konečně docouráno a opravdu doma, nebo občas v práci, tak tu budu snad i častěji :wink:

Videa s Joli dávám na facebook jinam to neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem i líná to zkoumat :grinning:

Fotečky jem nějké nedávno dodala, ale musm zredukovt stré aby bylo kam dávat nové a nějak chybíčas, ale taKY SE K TOMU TŘEBA DOSTANU.

:grinning: :wink: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jnak když jsme domatak se tu usíná mezi 21-23 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vstává 6-8 :grinning: takže dobrý, ale mě ten čas ky chodila brzo spát dost chybi protože v tu dobu sem vařila uklízela a dělaa jiné resty tresty, ale takto nemám šanci, a když si náhodou usne přes den tak se raději honem nadlábnu :sweat_smile:
3. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dite konecne usnulo,to byl boj,ale vyhrala jsem ho:grinning:
s MM zase pohadani,ach jo,je to horsi jak mor :angry:
3. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
malán si dala 2 knedle+omacku svickove a usla hned.Mame vyhodu,ze si usne sama a vetsinou ji to dlouho netrva.Jinak my s manzelem pohadani nejsme,ale kolikrat my to pripada jako kazdodeni stereotyp a s tim sexem je to u nas spatny. :frowning2:
3. zář 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi to zase přejde a bude líp, by sis toho nevážila kdyby to bylo pořád super.

vrkoc a jak jste spolu dlouho, že už je to stereotyp. :sweat_smile:

no u nás včera ani prd, jsme 2 hodiny uspávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hysterku naši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ewi, Zuzi len vydržať, my jsme spolu tepve něco řes 17 let vzatí něc přes 6 ale jde to, je to jen o kmunikaci, i když poslední dobou mám taky chvilky že bych Martinovi nejraějijednu vetkla, aleětšinou kdy špatně odhadnevelikost vyčerpání, no taková normální rdinka :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze po te dlouhe dobe hadek vazila:slight_smile:
po 17 letech bych ho msela zabit :grinning: :grinning:
vrkoc,jak se sexem?mate ho malo?nekdo z vas nechce?
3. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj manzel nejak rezignuje spis je v tomhle bezohlednej,nevim zda je normalni 3 tydeni pauza atd.
3. zář 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsem spolu od mych 16 let a mozna proto ze jsme nemeli moc zkusenosti,tak to ted nejak vazne i v komunikaci,ale jak kdy.On radeji zasedne k pocitaci a je to,ale o malou se stara to jo
3. zář 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bud unava nebo nebej boze milenka!radsi at je to ta unava...
ale zase kdyz jste spolu tak dlouho,tak 3tydenni pauza neni snad tak hrozna!...uz se nam to taky stalo,ale v te krizovce a to jsem nechtela ja
a nebo zkusit nejakej figl na nej :wink:
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi my jsme spolutaky od mých 16ti Martinovi bylo 17 ale vzhledem k tomujakjsme oba nenároční to jde. s tou střídmou romantikou to je někdy taky tak, jo byly časy že nám nějak stačilo nebo síš muselo sačit i jednou z 3 měsíce, prostě to nešlo, ale náš vztah nebyl nikdyo sexu ale o všem možném, taže to nbyl až tak velký poblém :wink:

jo a pc je spíš moje zaížení, ale vztah nám to teda nkompikuje, trčím tu buďkdyž tu mm není, nbo když jsem vyčerpaná a hledám relax a nebo pracuju :grinning:
3. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 16 to je hezký, takže jste spolu kolik :sweat_smile:

bezohlednej že nechce sex jo? promiň no tomu já se musím smát, protože být tady mm tak bude tvrdit, že jsem bezohledná já když už 2 večer za sebou nic nebylo, protože jsem usla u tv :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity holt máš výkoného muže, nebo není upracovanej tak ho zkus víc zaměstnat a uvidíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky teda ted vytkla MM ze me zanedbava tak to zase napravil:grinning:...pry abych nemela v umyslu nejake kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi teda ten tě dostal :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc, my měli taky krizi, měsíc nic a pořád nějaký dohadování....tak jsem jednou začla já a navnadila ho, že to po dlouhý době bylo tak krásný a najednou jsme si začli zas hezky povídat, příjde a pohladí mě atd.....pak řekl, že se mu líbilo, že jsem začla já. Takže už mu to asi chudákovi taky lezlo na mozek..... tak zkus nějakou fintu :grinning:
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt rikam at zkusi fintu:slight_smile:...jsme zensky vynalezavy ne? :wink:
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
on upracovanej neni,spis nekdy znudenej a asi mu to leze na mozek,potreboval by kamarady,to taky doufam ze nevernej neni to uz jsem jednou zazila,ale radji nic.Fintu uz jsem zkousela,ale nic.Vetsinou pomuze ,kdyz jsme bez Eli coz je malo kdy a trochu se picnem,to je pak jina :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co budu rikat,az bude 6 mesicu pryc :unamused:
3. zář 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja ti nevim,chlapi jsou divny! :angry: :wink:
3. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dejte Eli pohlídat, udělejte si krásný večer a pak si popovídejte :wink: To by bylo aby to nebylo :grinning:
3. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stim hlidanim je to nejak blby,no a nejhorsi je ze muj chlap si moc povidat nechce ma nekdy svuj svet,nekdy mi pripada jak rozdvojena osobnost,jindy je s nim zas prdelka :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerad neco rozebira,furt mi rika jak neco resim.Tak jsem alespon zacala chodit cvicit at mam jiny myslenky,tam se vzdycky vybiju.Asi by potreboval taky nejakej sport a ne byt furt doma s nami.A hlavne si tu jeste zvyka
3. zář 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je u nas taky!porad neco resis!..no jo,za to ty neresis nic!!a uz to jede :rolling_eyes:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu neco delat at tu nesedim ta moje zatim chrupe,tak dokud je klid
3. zář 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, u nás není čas na nudu :grinning: :grinning: v neděli jsme přijeli domů a já jsem se ještě pořádně nezastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem doma 2h, než se malej vyspí a pak zas musíme... :unamused:
3. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem pripravena,tak jdu vzbudit ditko a jedem za nasima..teda ten vitr me ale s..e :angry:
tak papa vecir jestli tu nekdo bude
3. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mizim, Pepča se vzbudil, tak zatíííímmm
3. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

Tak jsem dala pupek do alba abyste teda nerekli....ale bacha at neoslepnete, je to jak s Matesem tak v 35tt :grinning:
3. zář 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nepodceňuj se, nevypadáš na 35 ale max na 28 takže pohoda :wink:
3. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek