• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
plechajdi pohoda pupak:slight_smile:
3. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahojky maminy :wink: My už jsme skoro odstěhovaný,no moc si tu Zuzanka nepobydlela.Zatím je to k MP babičce,tak jsem na to zvědavá.
Ewelly u nás je to taky každou chvilku mazec.A co se sexu děvčata týče,tak se se MP diví,že na to nemám každý den náladu.No všude je to zajímavé,že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi, ale u nás poohlo několika denní strost o vše a byl klid a už divendo teda neí :wink:
3. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no jo,vsude je neco :unamused:
u nas co se sexu tyce neni problem,ale jinak bez komentare!bourka se jeste neprehnala :angry:
4. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :wink:

holky, ta škola je zatím teda mazec :sweat_smile: větší shon než se školkou, tam jsem ho mohla nechat spát po o a byl klid, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co teď, když končí brzo a nemáme nárok na družinu? :frowning2: no, jediná výhoda je, že když je hezky, tak jdou s kámošem ven aspoň po tu dobu, co Jáchymajda spí, tj. od jedný do tří :wink:

jinak včera jsme byli v hudebce u zápisu, takže lítačka a to nás ještě čeká, no, bude to mazec, zrovna teď to řeším, jak to bude :unamused:
4. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vcera by snaha byla,ale jakmile je to po desli dobe umite si to predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
he vrkoc myslim ze umime :grinning: ..tak aspon neco ne? :wink:
4. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí to se zaběhne :wink: Hyneček je už velkej kluk :wink:

Když Zdeni dala pupík tak já též :sunglasses: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3235878&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Odpo mě snad někdo na svatbě vyfotí s hlavou a nohama :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, týjofka Laduš, ty už máš pandírko teda :wink: ale krásný a plechajda taky, já snad začnu závidět nebo co :grinning:
4. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj taky zavidim,ale hlavne ze jste vseci zdravi...
Ewel:jjj presne alespon neco :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

Ladi tak az budes na svatbe a budes sedet, zkus si na pupik postavit pullitr s pivem, jestli bude stat tak uz je to fakt pupajz, kdyz ne, tak je to jeste pohoda :grinning: S matesem se mi topovedlo az asi mesic pred finale :grinning:
4. zář 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, jj, Hynďa už je velkej kluk, ale ty kroužky, ty mě zničí :sweat_smile: navíc Jáchymajda je Jáchymajda a není to s ním jednoduchý :grinning: :grinning: ještě že tu školu máme prakticky před barákem, ještě tejden a bude chodit do školy a ze školy sám :sunglasses:
4. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli s tou skolou to mate super...u nas se bude asi dojizdet :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo...no jeste to je daleko...buhvi kde za tech 5 let budem ze jo :wink:

Jinak teda nevim nevim, ale tahle "Pepinka" je teda podstatne akcnejsi nez Mates.... :confused:
4. zář 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jako za školu jsem fakt ráda :slight_smile: ještě že jsme se přestěhovali, by mě šmejklo, teď to jde, ale v zimě... a to vycházíme z bytu mezi 7:40-7:45, aby byl v 7:55 ve třídě :grinning: ale už jsem s ním byla 3x, tak příští týden uvidíme a kolem tý středy ho začnu posílat do školy samotnýho :sunglasses:

hele, Zdeni, oni ty druhý děti většinou bývají takový větší éra :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, začnem se oblíkat, nandáme gumovky a vyrazíme do jídelny bráchu vyzvednout :wink: dneska ještě mají jen 3 hodiny na rozjezd, ale od pondělka začnou natvrdo :grinning:
4. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ona nám je i plášttěnka, tak to je super :grinning: :wink:
4. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne me moc nestras..... :sunglasses: ja si predstavuju nejaky klidny ditko....min jako je Mates, ten prudi jen kdyz se nudi, coz se da pochopit :wink:

to u vas tak leje ?? Tady je teda pod mrakem ale neprsi.....

Oli no natvrdo :slight_smile:) do 1 bych sla hned :grinning:
4. zář 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyfot jachymajdu vodnika :grinning:
4. zář 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vyfotím :grinning: žluťáska, bude v tý žlutý pláštěnce svítit na dálku :grinning: hele, Hynďovi se tam zatím líbí :wink:

Zdeni, já jdu na to, po o, až bude Jáchymajda spát, tak tu budu, teda jestli tu někdo bude :grinning:
4. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tady taky zatazeno,nas odpol.ceka cesta do Šumperka,ale predtim jupiiiii na novy vlasky,jsem zvedava,pak dam foto
4. zář 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli my chodime cca po ty 1 ven....u nas se chrni ted do obeda a pak az tak kolem 15....kdyz se zadari....coz vetsinou uz ne :angry: ale jak je hnusne takze mozna pujdem ven pozdej

dneska se mozna na treti pokud dostaneme na barak a prespime tam...uz to rikame asi tri dny a porad jsme se tam jeste nedostali :sweat_smile: jinak teda pristi tyden mame mazec...

pondeli jdu podepsat definitivne prodej bytu a budou tintily :slight_smile: v utery prijde ze stavebniho uradu na kolaudaci tak drzte palce at nam to daj a tim s uradama snad skoncime....streda poletim s tchyni na UTZ chce se podivat a snad se teda dozvim kdyz tam nebude Martin co to je :slight_smile: Dle vsech tabulek by to mela byt holka, ale silne o tom pochybuju....no a ctvrtek zaciname plavaaaat :slight_smile: na to se tesim moc teda....jo a nekdy v tydnu si dojedem do Liberce pro kocar :wink: Jetej, ale peknej......
4. zář 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chci taky neco zlutyho na sebe a chci taky k holiciiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy..tak se hlásíme po delší době :wink:
všechny vás moc zdravíme a máme se ..tak nějak poprázdinově, takže trošku honička s klukama, tř.schůzky, tréninky..ale až se to všechno zajede, tak bude fajn, snad přečkáme podzim všichni bez rýmy a kdoví čeho..

plech..vy máte kolaudaci, nebo jste stavěli na ohlášku?

jinak bříška máte i ladi moooc krásné, toto letí..
:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni staveli jsme na ohlasku, takze mame jen souhlas s uzivanim stavby, ale nez to tady vysvrtlovat tak pisu radsi kolaudaci tomu aspon kazdej rozumi o co kraci :grinning:
4. zář 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, tak to určo projdete v pohodě, ještě když to staví firma, tak snad jo, u nás měli řeči, že jsme neměli hotové schodiště do patra, byly tam desky a nebyla hotová terasa, takže jen dveře na terasu a díra..kvůli bezpečnosti,ale jinak v pohodě, držím palečky i ke stěhování, ale už se těšíte co?
4. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee tak se Plech tesime na stredu,no me mala usla dnes drive v 11h jinak chodi po obede kolem 12h a pak uz nechodi,protoze spat jde na noc gtak v 19h.Tady je tma jak v mnechu asi bude lejt,to bude cesta,Eli nam ted prestala nejak usinat v aute v sedacce a zabavit ji je docela sila :unamused:
4. zář 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni mno tak pocitames tim ze to projde, presne jak pises...delala to firma na klic takze vyhrady muzou mit jen z vecem na zahrade...ze neni plot a stani pro auto...ale pocitam ze to napisou do nejakych tech dodelavek a do pul roka to vsechno bude - snad :wink: :sunglasses:

tesim se....svym zpusobem....prostor, zahrada atd.....ale zas uplne mimo centrum, dojizdeni a tak...budu si zas muset zvykat no :unamused: :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrkoc jojo Mates uz tam taky nespi pokud neni fakt utahanej...takze si zpivame ...nic jinyho na delsi cesty nezabira
4. zář 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to znám, ale já měla spíše strach kvůli klukům, celý život žili ve městě, ale úplná pohoda, jen musíme mít dvě auta, bez toho to nejde, ale všechno máme blízko, max.6 km, tady je obchod, ale pečivo na objednávku atd..takže jezdíme do marketů a stejně s Kubou jezdívám na tréninky 3xtýdně, takže si v čase povyřizuji co potřebuji..to se vstřebá a pro Matyho to bude fajn,že tak bude odmala :wink:
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne a zpiva i tatka a je u nas veselo :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek