• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
ty dve auta jsou fakt docela nutnost...jenze na to druhy nejsou prachy a hned tak ani nebudou....cili to budu muset nejak vydrzet, neni mi to uplne jasny, ale manza bude muset vic jezdit na nakupy asi :grinning: s jednim to jeste jde, ale s tema dvema cestovat busem todost tezko,navic tu jezdi jen ty mezimestsky....jinak my jsme asi 10min autem od nakupniho centra...jenze tim busem se to neda :unamused:
4. zář 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
utíkám něco dělat paaa
4. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda jako Mates uz chrni pres 2h to kdybych vedela tak spim taky :angry: je videt ze se pocasi umoudrilo
4. zář 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj eli spala od tech 10.30h do 12h,ale neni zvykla na tenhle cas,ted poobedvala,ale na ranu,flusala ryzi po zemi.jinak Plech Matysek pekne chodi :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se loucime za chcili dorazi tatka a frcime k holicce a pak huraaa k babi,to bude zas tchyne malou bude kazit jidle,,pak prijedem vzdy posrani.Ahoj v nedeli :slight_smile: Prozijte hezky vikend a budte zdravy :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo chodi dobre to je fakt, ale snazi se behat a to mu teda moc nejde....doma jo, ale venku hazi tlamy :sweat_smile: :wink:
4. zář 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už asi taky neprší, a chrní se u nás :sunglasses:
4. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky chrní
hezký den :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všude se chrní, u nás se dochrnělo, spal taky 2,5hod. tak jsem něco podělala a teď jen domyju nádobí a jdu dělat lečo :wink:
4. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Irčo, u nás jsme najeli na režim spánek po obídku :wink:
4. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi tak tenhle týden máte teda nabitej, tak ať to klapne všechno tak jak má :wink:

novej kočík ju? pro oba prcky nebo jen pro pepinu :confused: :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter on taky spal vždycky po obídku, ale tady u tchána vstává už v šest, tak do oběda ani nevydrží, ale za to zase krásně usne večer a to většinou hned.....doma to zas bude nejspíš jiný.....
4. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno takze mates si dal 3h spanku a ted mi sprdnul tak tretinu myho rizota :angry: :wink:
4. zář 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my vstáváme ráno normálně kolem půl až třičtvrtě na sedm, ale dneska vstával už ve čtvrt, ale i tak to zvládl :wink: večer taky usíná v pohodičce :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin pro oba samo :wink:
4. zář 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele posadit ho do zidlicky davat mu to riziko z misky tak si neda bez revu ani lzicku :angry:
4. zář 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty červňátka jsou všechna hodná :slight_smile: Mates je dobrej jak se u toho chození řehní...... :grinning:
4. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
červňátka jo, ale na Hynďu nám jde nějaká brzká puberta, tak jsem zralá na bohnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slavi jojo a nejvetsi prca je kdyz se obrati a utika pryc od nas to se tlemi obcas i nahlas :angry:
4. zář 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
povídej přeháněj? :grinning: tak už je to školák tak ti to začne....už se mu aspoň ve třídě líbí nějaká holka? :grinning:
4. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jsem hodila do alba Jáchymajdu :wink: jak sis přála
4. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepča jen když ho jakoby honíme, tak se řehtá u chození ale jinak je hrozně vážnej :grinning: Ne, už je to sranda...
no, co vám budu povídat, některý ty jeho poznámky, znuděný ksichty a připomínky jsou na ránu :rolling_eyes:
Tak Jáchymajda je taky boží :grinning:
4. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo a bude hůř viď? :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem teď z tý chalupy nějaká přecitlivělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: důchodkyně nahoře si pustila víc nahlas muziku a mě tu tečou nervy, a to to není skoro slyšel:stuck_out_tongue_closed_eyes: no, musím si zvyknout, že už nejsem na samotě u lesa :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se na to juknout jsem si jeste delala trosku rizota :slight_smile:

Slaviku a zkouseli jste hrat uz na schovku ?? ja se tlemim Mates se nekdy fakt schova za roh postylky nebo tak...ale obcas ta detska naivita je fakt drsna :slight_smile: da si ruce pred oci jako ze je schovanej nebo se jen skrci za zidli u ktery stojis :slight_smile:) hehe fakt se musim tlemit
4. zář 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to máme podobný panter, na chatě klídek a doma nad náma kašle ženská jak když má tuberu a vždycky tak nechutně odkašle, že se mi zvedá kufr......taky si musím zvyknout....
No nic, ráda bych s váma kecala, ale musím udělat to lečo a nádobí , i když se mi teda vůbec nechce :rolling_eyes: tak pa
4. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, my hráli na schovku v obchodě :grinning: :grinning: se mi schovával mezi ty věšáky a tlemil se na celej obchod :grinning:
4. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe Oli super zlutasek :slight_smile: Nema k tomu takovej ten klobouk jeste ?? :grinning:
4. zář 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek