Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
4. zář 2009
ty dve auta jsou fakt docela nutnost...jenze na to druhy nejsou prachy a hned tak ani nebudou....cili to budu muset nejak vydrzet, neni mi to uplne jasny, ale manza bude muset vic jezdit na nakupy asi 😃 s jednim to jeste jde, ale s tema dvema cestovat busem todost tezko,navic tu jezdi jen ty mezimestsky....jinak my jsme asi 10min autem od nakupniho centra...jenze tim busem se to neda :-|
mala.lenka2
4. zář 2009
utíkám něco dělat paaa
plechajdaautor
4. zář 2009
teda jako Mates uz chrni pres 2h to kdybych vedela tak spim taky ]-( je videt ze se pocasi umoudrilo
vrkocka
4. zář 2009
jjj eli spala od tech 10.30h do 12h,ale neni zvykla na tenhle cas,ted poobedvala,ale na ranu,flusala ryzi po zemi.jinak Plech Matysek pekne chodi 🙂
vrkocka
4. zář 2009
jinak se loucime za chcili dorazi tatka a frcime k holicce a pak huraaa k babi,to bude zas tchyne malou bude kazit jidle,,pak prijedem vzdy posrani.Ahoj v nedeli 🙂 Prozijte hezky vikend a budte zdravy 🙂
plechajdaautor
4. zář 2009
jooo chodi dobre to je fakt, ale snazi se behat a to mu teda moc nejde....doma jo, ale venku hazi tlamy :-N 😉
panterka
4. zář 2009
tak u nás už asi taky neprší, a chrní se u nás 😎
quinny
4. zář 2009
u nás se taky chrní
hezký den 🙂
slavikovci
4. zář 2009
tak všude se chrní, u nás se dochrnělo, spal taky 2,5hod. tak jsem něco podělala a teď jen domyju nádobí a jdu dělat lečo 😉
panterka
4. zář 2009
ahoj holky 😉

Irčo, u nás jsme najeli na režim spánek po obídku 😉
quinny
4. zář 2009
plechi tak tenhle týden máte teda nabitej, tak ať to klapne všechno tak jak má 😉

novej kočík ju? pro oba prcky nebo jen pro pepinu =-) :-N
slavikovci
4. zář 2009
panter on taky spal vždycky po obídku, ale tady u tchána vstává už v šest, tak do oběda ani nevydrží, ale za to zase krásně usne večer a to většinou hned.....doma to zas bude nejspíš jiný.....
plechajdaautor
4. zář 2009
mno takze mates si dal 3h spanku a ted mi sprdnul tak tretinu myho rizota ]-( 😉
panterka
4. zář 2009
no, my vstáváme ráno normálně kolem půl až třičtvrtě na sedm, ale dneska vstával už ve čtvrt, ale i tak to zvládl 😉 večer taky usíná v pohodičce 🙂
plechajdaautor
4. zář 2009
quin pro oba samo 😉
plechajdaautor
4. zář 2009
hele posadit ho do zidlicky davat mu to riziko z misky tak si neda bez revu ani lzicku ]-(
slavikovci
4. zář 2009
ty červňátka jsou všechna hodná 🙂 Mates je dobrej jak se u toho chození řehní...... 😃
panterka
4. zář 2009
červňátka jo, ale na Hynďu nám jde nějaká brzká puberta, tak jsem zralá na bohnice :-p
plechajdaautor
4. zář 2009
slavi jojo a nejvetsi prca je kdyz se obrati a utika pryc od nas to se tlemi obcas i nahlas ]-(
slavikovci
4. zář 2009
povídej přeháněj? 😃 tak už je to školák tak ti to začne....už se mu aspoň ve třídě líbí nějaká holka? 😃
panterka
4. zář 2009
Zdeni, jsem hodila do alba Jáchymajdu 😉 jak sis přála
slavikovci
4. zář 2009
Pepča jen když ho jakoby honíme, tak se řehtá u chození ale jinak je hrozně vážnej 😃 Ne, už je to sranda...
panterka
4. zář 2009
no, co vám budu povídat, některý ty jeho poznámky, znuděný ksichty a připomínky jsou na ránu 8-(
slavikovci
4. zář 2009
Tak Jáchymajda je taky boží 😃
slavikovci
4. zář 2009
jojo a bude hůř viď? 🙂
panterka
4. zář 2009
holky, já jsem teď z tý chalupy nějaká přecitlivělá :-p důchodkyně nahoře si pustila víc nahlas muziku a mě tu tečou nervy, a to to není skoro slyšel:-p no, musím si zvyknout, že už nejsem na samotě u lesa :-N
plechajdaautor
4. zář 2009
jdu se na to juknout jsem si jeste delala trosku rizota 🙂

Slaviku a zkouseli jste hrat uz na schovku ?? ja se tlemim Mates se nekdy fakt schova za roh postylky nebo tak...ale obcas ta detska naivita je fakt drsna 🙂 da si ruce pred oci jako ze je schovanej nebo se jen skrci za zidli u ktery stojis 🙂) hehe fakt se musim tlemit
slavikovci
4. zář 2009
jo to máme podobný panter, na chatě klídek a doma nad náma kašle ženská jak když má tuberu a vždycky tak nechutně odkašle, že se mi zvedá kufr......taky si musím zvyknout....
No nic, ráda bych s váma kecala, ale musím udělat to lečo a nádobí , i když se mi teda vůbec nechce 8-( tak pa
panterka
4. zář 2009
jojo, my hráli na schovku v obchodě 😃 😃 se mi schovával mezi ty věšáky a tlemil se na celej obchod 😃
plechajdaautor
4. zář 2009
hehe Oli super zlutasek 🙂 Nema k tomu takovej ten klobouk jeste ?? 😃