• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Olí jéé vy jste teda vybavený do marastu, teda Jáchymek, my nemáme nic, to asi teď budeme muset něco pokoupit, když už teda frajer chodí že :sweat_smile:
a ten Hynďa s taškou to je mazééc, je skoro větší než on :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo schováváme se. On si třeba přikryje hlavu záclonou, nebo zaleze za židli, je to pak sranda....tak už opravdu jdu, pak sem mrknu
nemá :sweat_smile: musí mu stačit kapuca :grinning: :grinning: je to focený narychlo, takže nic moc fotka
autor
je to dobra fotka :slight_smile:

Tak jsem se konecne najedla a musim na smradocha...ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, to ani ne, on je dost velkej, takže bych řekla, že ta jeho taška vypadá ještě v pohodě, když to tak srovnám s těma ostatníma prvňáčkama :wink: když vidím nějaký ty holčičky, tak je mi jich fakt líto :frowning2: některý rodiče nemají rozum...
4. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já si půjdu asi chvíli číst, nějak si na to koukání do noťasu nemůžu zvyknout a bolí mě hned oči :sweat_smile: taky musíme s Hynďou udělat úkol, abysme to nenechali na neděli
4. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz maji ukoly jo ?:slight_smile:)

Hele ja mam doma asi akrobata nebo co....nebot pri prebalovani se vzteka tak ze skoro stoji na hlave a to fakt nekecam....je to normalni jako?? nevim co mu zas prelitlo pres frnak teda :angry:
4. zář 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já to nemyslela zle, a Hynďa je velkej na svůj věk, teda vysokej určitě, ale že prostě jsou to ještě prcci a ta taška to tak podtrhne. Jj některý rodiče jsou ujetý, bydlíme kousek od školy a kolikrát taky vídám věci :angry: :unamused:

výbornej nápad s tím čtením, asi se taky chvilku svalím

jéé úkoly, to teď bude mazec :sunglasses: ale krásnej :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem byla s Eli nakoupit..chtela jsem jen malinkej nakup a opet 1200 v pr...minulej tyden to bylo 2500!pomoooc,uz nic nekupuju:slight_smile:...uz ani nemam za co..hehe
ted jsem dovarila a piju shock abych mela silu jeste na drbani koberce a zehleni..mame vsude zaschlej syr a ruzne potraviny,ktere Elenka hazi na zem kdyz uz nechce papat :rolling_eyes:
4. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás byl dnes taky frkot, sestřenka nás odměnila Verunkou 48/2980 :wink: no a mm šel na noc a Joli těď vytuhla, tak počítám budu mít taky noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff tak jsem pracovala víc než jsem chtěla, ale tak mm vzal dítko ke tchánovcům, tak si to musím užít že můžu uklízet a nemít ho za zadkem :grinning: Konečně došlo na odmražení mrazáku a zmizelo pár krabic z budoucího dětského pokoje. Jsem hvězda :sweat_smile:

kde jste kdooo :confused:
4. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity jsi šikulka :wink:
4. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jiného mi nezbylo, teď jsem dala zasloužený odpočinek a už jen čekám až se kluci vrátí :sweat_smile:
4. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli dve hodiny venku!tady pekne chcije :angry: ,,,,ja chci zase kveten!!!
mate neco pro prcky na zimu?ja vubec nic tak uz zacinam cihat po mimaci!to zas bue penez :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer :wink:

Ewi, musím pak prohrábnout věci po Hynečkovi, ale počítám, že tam budou max. oteplovačky :unamused: bundy jsou oddělaný, tu budu muset pořídit novou... no, hlavně, že už máme boty na podzim, jsem měla strach, jak zas budu kde co shánět, ale včera se zadařilo, ani do budějc nemusím :sunglasses:
4. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to se mas ze mas aspon neco:slight_smile:
4. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to moje dite zbiju...15 min sedime na nocniku a rikam ji at udela cis a to nic,pak se zvedla a stoupla si za mne a pochcala me :angry: ...tatar malej :grinning:
4. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, to mi něco připomíná :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted znova!nocnik je suchej,hlavne ze koberec nestiham cistit :angry:
4. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to radosti :grinning: :grinning: my teď měřili Hynďu, tak má 126,5cm, hurááá, ještě může chodit zadara na hokej :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu dát vanu a zalehnu ke knížce :sunglasses: ty moje oči fakt ten noťas nesnáší :pensive:
4. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa a krásný víkend :wink: my zítra ráno frčíme na chalupu :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych si neco precetla,ale bohuzel nic nemam a stejne budu zehlit..a zase budu slamena vdova,tak si otevru vinko a opiju se :grinning:
4. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vám už prdelky spinkají? naše zlato si tu sundává tepláky a sedá na nočník a zase zpět, ale když sundám plínku tak prostě nic, no třeba to časem pochopí :wink:
4. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli usnula v pul devate..to je nas cas
4. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli ještě ponocuje, ale už si dává teplé mlíčko, a to ji snad brzo skolí :wink:
4. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to ti teda nezavidim...mne uz by hrablo :unamused:
4. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko!
vcera posledni,dnes prvni...a je vikend takze tu ani nikdo dnes nebude :wink:
5. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky
tak definitiví usnutí bylo v 0:15
to ona a chvilku zbrala a pak řev, asi noční běsy
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

v 2:30 vítr mlátil sušákem do okna tak jsem ho byla zlkvidovat, no v 7 mm z pace a v 8 slečna fakt mazec, a to nyní fakt prudí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to by byla moje smrt kdyby mi dite usnulo v 0:15 :rolling_eyes:
5. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek