• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no však jsem zombie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme meli v Moste dneska hornicke slavnosti a hrali mi tam Chinaski,tak jsem byla ve svem zivlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted jsem vyslala MM s mym brachou do hospody na fotbalek a mam klidek :wink:
5. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..sice nevim koho zdravim :grinning: ,ale chci nahlasit 11 zubu:slight_smile:..nenecha me do te kusni podivat,tak jsem si az ted vsimla ze uz ma obe ctyrky i dole:slight_smile:
6. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :wink: teda tady to žije :grinning:
7. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, taky máme čerstvě 11 zubů - všechny jedničky a dvojky a pak dole vlevo čtyřku a vpravo trojku a čtyřku :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka jen nahlizim jestli stale vali letni provoz a koukam, ze jo:sunglasses:
7. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ono je tu mrtvo i v pondeli :grinning:
7. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj mrtvo,maminkam daji ditka cimdal vice zabrat.Reknu tatkovi at me vyfoti v novem harku a dam foto.Jinak LADI:jak svatba a fotecky?
7. zář 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo od kamarada fotku nejakou mam neni to teda profik fotograf, ale slibil, ze posle co vyfotil :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra,tak ji jsem pak dodej :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,ty jooooo tady večer nikdo nebyl.No já se nedivím,jsem :slight_smile: taky vždy ráda,když se natáhnu
8. zář 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak u nás noc opět pořád vstávat a to usla před 22 u mlíčka, ale spala v kuse až do 9 ráno, a plakala jen ze spaní, jinak já už vařím suším prádlo peru nádobí Joli tlačí chleba takže takový běžný provoz :wink:
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme dost rozlítáno, tak se moc nechytáme, ale jinak pohoda :wink:

jen dnes musím stihnout moc věcí :sweat_smile: a hlavně navařit na zítra pro návštěvu vývar s masem a nudlemi a bramborový salát a obrácené řízky :wink:
8. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak poslední dobou se moc nevyspíme - Dádulce rostou stoličky. Tři už má venku, ale než bude mít všechny zoubky, tak to teda bude ještě teror. Mějte se hezky, pa
8. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se moc nevyspíme, ale dnes nám vyrostl 4.zub (ano čtvrtý :angry: ) tak jestli to spaní bude takové do plné pusy zubů, tak ze mě bude asi zoombiiiik či co :angry:

Jinak jak to máte s prckama s plínama? Tomík začal si sám říkat, nejdříve jsme trošku se snažili odchytit bobek, to se naučil a pak začal sám i čůrání, takže se třeba odpoledne podaří bez plíny, to se mi nestalo ani s jedním dítkem, byli s plínama nejméně do 2 let a v noci do tří roků a navíc s klukama prý to bývá horší, tak ťukyťuky :wink:
8. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni, tak to je Tomík šikulka :wink: takhle přesně to měl Hyneček, bylo mu necelých 14měsíců, když si začal sám od sebe říkat i na čůrání, bylo to na zimu, tak sice venku plínku mííval, ale jen preventivně :wink: zato tohle dítě je lenoch :grinning: ten bude mít plíny hooodně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, že už jsme najeli na to, že když jsme doma, tak ho nechávám jen v pipkách bez plínky :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vstáááávat a cvičit :grinning: :grinning: :grinning:

po včerejší návštěvě Prahy jsem sice trošku grogy, ale on už to prcek zařídí, aby maminka moc nezahálela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to nočníkování vám teda závidím, já nejsem náročná, mě by stačilo odchytnout občas bobek, ale u nás tedy bez šance - buď to stihne dřív než já ho stihnu svlíknout a když ne tak se šprajcne aspoň do doby, než je zase propuštěn z nočníku v plíně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se přiznám že už na to nemám moc náladu to zkoušet. Jééé to zase bude keců od sestry v poradně na roce a půl až přijdeme opět bez moči :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona je ta starfá škola co posazovala dítě na nočník nejpozději od 4 měsíců :astonished: :astonished:
9. zář 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Zdení dnes čekám informaci o Pepíně nebo Pepíkovi :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ladi a co váš Víteček jak se má :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vybrali jste krásnej kočík, už je na cestě :confused:
9. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny ahooj :wink: kočár měl být 8 týdnů na cestě, ale paní mi minulý týden volala, že už ho má tak ho máme u kamarádky :dizzy_face: :sweat_smile:

Včera dorazilo povlečení a peřinky do postýlky tak sem to ořvala :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď zrovna Víteček dělá v břiše představení a vlní se mi celé břicho tak přemejšlim čím to natočím :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zeptat kdo určí jakou bude mít mimi pojištovnu to se mě někdo zeptá nebo má automaticky po mě?
9. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máte ty barvičky co máš v albíčku :confused: :dizzy_face:

určo nádherný to povlečko co :dizzy_face: :dizzy_face: se bude Vítkovi chrupat a postýlka bude jaká teda nakonec, jsi tu řešila tu stahovací bočnici
9. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé natoč, třeba na foťák nebo na mobil jestloi tam máš video :wink:

Miminko má v porodce automaticky tvoji pojišťovnu, pak to můžete změnit pokud chcete, pokud to změnit nechcete, tak ho nahlásíte normálně na té tvojí :wink:
9. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo máme přesně ty barvy co mám v albu :dizzy_face: bílá není úplně bílá je béžová .... vím, že to je nepraktický, ale neodolala sem tak se bude bouda často prát :sunglasses:

Postýlku pořád váhám, líbí se mi jakou má Ikea, protože je bílá masiv se stahovací bočnicí ale nevím nevím....
:confused:

Teda ten váš kluk má krásný kukadla :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tý boudě to myslím tolik nevadí, jen asi pak bude větší problém ji prodat když budeš chtít, ale to je ještě daleko :wink:
prát boudu to teda nevím, nikdy jsem neslyšela že by se to dalo sundat tak možná čistit, ale ono to tak hrozný nebude, přeci jen ta korba je vysoko od země a mimi jí taky nemá moc čím zamazat :wink:
9. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde prát paní jí v krámu i sundala :wink: ale uvidíme, máme k tomu pláštěnku a ta bude do března asi dost používaná :wink:
9. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek