• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jj, zvládnem :wink: akorát to nechci vidět, až začne škola ještě mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, každopádně obdivuju holky, co maj děti tak rychle po sobě, Hynďa už je fakt velkej a samostatnej, takže přijde ze školy, uděláme úkoly a jde ven sám, když Jáchymajda spí :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste ty jdes do skoly..no dobry:grinning:..to budes mit teda frmol...mne stve,ze jsem tu skolu vzdala kvuli eli,ale ja bych to asi nezvladla...na me tam byla tezka matika a fyzika a na to ja jsem proste blb!
kazdopadne muzu si ak dodelat neco jinyho :wink:
9. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, chybí mi rok, ale moc se z toho nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rok to jde ,to das:slight_smile:
my jsme se vlastne o tom bavily uz na srazu si vybavuju,o te skole:slight_smile:
9. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím, jsem si myslela, že za ty dva roky vypadne ten d.bil, kvůli kterýmu jsem přerušovala a mám smůlu :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jdu pokusit varit...uz vidim ze tu budu muset dodelat az bude chrapat :unamused: ...budu delat gulas tak aspon zaklad kdyby me nechala udelat :grinning:
zatim pa
9. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa, jdu asistovat Jáchymajdovi :wink: hraje si s legem, to je teď nejoblíbenější stavebnice :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se něco sem k jídlu utrhla ale do toho mi volal kolega z práce tak sem se půl hodiny zakecala :grinning:

olí ahoj :wink:
9. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítko mi doneslo plenu tak jsem musela přebalovat, no škodas že si nenosí nočník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem ho pak hnedka šoupla do postele a udělala základ na omajdu k obídku

Oli já jsem dneska taky grogy a to nemám doma školáka. To zmáknete jste šikulky :wink:
9. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tady už stejnak nikdo nebude tak pak nakouknu co se vyklubalo z pepiny od plechajdy :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, Jíťo, a já si říkám, že zrovna dneska se cítím trochu líp :grinning:

Laduš, taky nakukuju při stavění :wink:
9. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí Hyneček je školák :dizzy_face: téééda teď to budou samý jedničky :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, včera dostal první do notýsku :dizzy_face: úplně první jednička ze třídy :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukovala jsem na vaší výbavičku :slight_smile: Víteček se bude mít luxusně :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli buď ráda já mám vykoukaný oči z včerejšího řízení, svítilo sluníčko :unamused:

jééé gratulka k jedničce :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlásím 12. zub :grinning: dole to máme komplet 1,2,3,4 na obě strany venku :sunglasses: už jen ty 5, ale na ty si asi počkáme :grinning:
9. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli jaký máte lego
9. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, a co jste včera pořídili? my zas Freistadtu, tak jsem taky něco málo pokoupila :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
duplo po Hynečkovi, Jáchymajda hrozně rád dává ty kostičky do sebe nebo na podložku :wink:
9. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí to bude teda šprťáček :grinning:

Všechno nefotím, protože by mi album nestačilo ale včera sem napočítala 25 overalů 0-3 měsíce tak asi končím :astonished: :grinning:

Holky budu za váma chodit pro rady až to vypukne tak doufám, že letní režim pomine a budete tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, ono to bylo ze zpěvu :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, jen si to užívej :dizzy_face: :dizzy_face: u druhýho už to pak není takový :sweat_smile:
9. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se taky počítá né ? :grinning:
9. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no jen pár věcí ale za spoustu peněz, ikea a tak a hlavně si maminka pořídila nové spodní prádlo, protože mi nahoře zbyla po kojení trochu větší velikost tak konečně padnoucí kousky hurááá :sunglasses:

duplo je super, máme dvě minisady za šílený prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ovšem naše dítě ani náhodou nestaví toho baví jen bořit :sweat_smile:

Ladi 25 overálků co s tím budete dělat :astonished: :grinning: už se vrhni na větší velikosti :wink:
9. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ještě aby z něj měl pětky, když chodí do hudebky a do sboru :grinning:
9. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, to já bych řekla, že jsem toho nakoupila dost za málo peněz :grinning:
9. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jj u druhýho už to není takový. Jsme včera kecaly s kámoškou, prý kdyby to věděla, že tó dítko tu korbu od kočíku tolik neužije a hlavně ji nezničí prý by koupila z druhý ruky, jako kdyby jí to někdo řekl, čímž myslela mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to jsem se posmála a ujistila jí že by stejně koupila novou, protože je to prostě první dítko, tak mi nakonec dala za pravdu :grinning:
9. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to jsi o dost šikovnější :grinning: :grinning: :grinning:
a co jste pokoupili
9. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě to hlavně nebaví něco kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ráda, když můžu šáhnout a vyndat něco po Hynďovi :wink: jakmile musím jít něco shánět, tak mám po náladě, úplně mě přestaĺo bavit lítat po krámech a hlavně mám po energii, jsem z toho vždycky naprosto grogy a ani Hynďu ani Jáchymajdu to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, něco Hynďovi do školy - manžestráky na chladnější počasí a dvě mikči a pak Jáchymkovi vyteplený kalhoty s vestičkou a trikem, všechno v CA :wink: na to, že jsme nakupovali půl hoďky a pak jeli domů, tak mám všechno, co jsem chtěla :sunglasses: ještě jsem si myslela, že by náhodou už mohli mít zimní věci, ale teda zatím nic moc :unamused:
9. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska má Hyneček poslední hodinu tělák a půjdou ven na hřiště, tak chci šmírovat z okna :grinning:
9. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek