Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
9. zář 2009
jj, zvládnem 😉 akorát to nechci vidět, až začne škola ještě mně :-p no, každopádně obdivuju holky, co maj děti tak rychle po sobě, Hynďa už je fakt velkej a samostatnej, takže přijde ze školy, uděláme úkoly a jde ven sám, když Jáchymajda spí 🙂
ewelly
9. zář 2009
jo jeste ty jdes do skoly..no dobry😃..to budes mit teda frmol...mne stve,ze jsem tu skolu vzdala kvuli eli,ale ja bych to asi nezvladla...na me tam byla tezka matika a fyzika a na to ja jsem proste blb!
kazdopadne muzu si ak dodelat neco jinyho 😉
panterka
9. zář 2009
no, chybí mi rok, ale moc se z toho nevidím :-p
ewelly
9. zář 2009
rok to jde ,to das🙂
my jsme se vlastne o tom bavily uz na srazu si vybavuju,o te skole🙂
panterka
9. zář 2009
uvidím, jsem si myslela, že za ty dva roky vypadne ten d.bil, kvůli kterýmu jsem přerušovala a mám smůlu 8-(
ewelly
9. zář 2009
ja se jdu pokusit varit...uz vidim ze tu budu muset dodelat az bude chrapat :-| ...budu delat gulas tak aspon zaklad kdyby me nechala udelat 😃
zatim pa
panterka
9. zář 2009
pa, jdu asistovat Jáchymajdovi 😉 hraje si s legem, to je teď nejoblíbenější stavebnice 🙂
laada
9. zář 2009
omlouvám se něco sem k jídlu utrhla ale do toho mi volal kolega z práce tak sem se půl hodiny zakecala 😃

olí ahoj 😉
quinny
9. zář 2009
dítko mi doneslo plenu tak jsem musela přebalovat, no škodas že si nenosí nočník :-p :-p
tak jsem ho pak hnedka šoupla do postele a udělala základ na omajdu k obídku

Oli já jsem dneska taky grogy a to nemám doma školáka. To zmáknete jste šikulky 😉
laada
9. zář 2009
aha tady už stejnak nikdo nebude tak pak nakouknu co se vyklubalo z pepiny od plechajdy 🙂
panterka
9. zář 2009
vidíš, Jíťo, a já si říkám, že zrovna dneska se cítím trochu líp 😃

Laduš, taky nakukuju při stavění 😉
laada
9. zář 2009
Olí Hyneček je školák x-) téééda teď to budou samý jedničky 🙂
panterka
9. zář 2009
Laduš, včera dostal první do notýsku x-) úplně první jednička ze třídy 🙂
panterka
9. zář 2009
nakukovala jsem na vaší výbavičku 🙂 Víteček se bude mít luxusně x-)
quinny
9. zář 2009
Oli buď ráda já mám vykoukaný oči z včerejšího řízení, svítilo sluníčko :-|

jééé gratulka k jedničce 🙂
panterka
9. zář 2009
a hlásím 12. zub 😃 dole to máme komplet 1,2,3,4 na obě strany venku 😎 už jen ty 5, ale na ty si asi počkáme 😃
quinny
9. zář 2009
oli jaký máte lego
panterka
9. zář 2009
Jíťo, a co jste včera pořídili? my zas Freistadtu, tak jsem taky něco málo pokoupila 🙂
panterka
9. zář 2009
duplo po Hynečkovi, Jáchymajda hrozně rád dává ty kostičky do sebe nebo na podložku 😉
laada
9. zář 2009
Olí to bude teda šprťáček 😃

Všechno nefotím, protože by mi album nestačilo ale včera sem napočítala 25 overalů 0-3 měsíce tak asi končím :-o 😃

Holky budu za váma chodit pro rady až to vypukne tak doufám, že letní režim pomine a budete tu 🙂 🙂 🙂
panterka
9. zář 2009
Laduš, ono to bylo ze zpěvu 😃 😃
panterka
9. zář 2009
Laduš, jen si to užívej x-) x-) u druhýho už to pak není takový :-N
laada
9. zář 2009
no to se taky počítá né ? 😃
quinny
9. zář 2009
Oli no jen pár věcí ale za spoustu peněz, ikea a tak a hlavně si maminka pořídila nové spodní prádlo, protože mi nahoře zbyla po kojení trochu větší velikost tak konečně padnoucí kousky hurááá 😎

duplo je super, máme dvě minisady za šílený prachy :-p ovšem naše dítě ani náhodou nestaví toho baví jen bořit :-N

Ladi 25 overálků co s tím budete dělat :-o 😃 už se vrhni na větší velikosti 😉
panterka
9. zář 2009
no, ještě aby z něj měl pětky, když chodí do hudebky a do sboru 😃
panterka
9. zář 2009
Jíťo, to já bych řekla, že jsem toho nakoupila dost za málo peněz 😃
quinny
9. zář 2009
Oli jj u druhýho už to není takový. Jsme včera kecaly s kámoškou, prý kdyby to věděla, že tó dítko tu korbu od kočíku tolik neužije a hlavně ji nezničí prý by koupila z druhý ruky, jako kdyby jí to někdo řekl, čímž myslela mě :-p no to jsem se posmála a ujistila jí že by stejně koupila novou, protože je to prostě první dítko, tak mi nakonec dala za pravdu 😃
quinny
9. zář 2009
Oli tak to jsi o dost šikovnější 😃 😃 😃
a co jste pokoupili
panterka
9. zář 2009
no, mě to hlavně nebaví něco kupovat :-p jsem ráda, když můžu šáhnout a vyndat něco po Hynďovi 😉 jakmile musím jít něco shánět, tak mám po náladě, úplně mě přestaĺo bavit lítat po krámech a hlavně mám po energii, jsem z toho vždycky naprosto grogy a ani Hynďu ani Jáchymajdu to neba :-p

no, něco Hynďovi do školy - manžestráky na chladnější počasí a dvě mikči a pak Jáchymkovi vyteplený kalhoty s vestičkou a trikem, všechno v CA 😉 na to, že jsme nakupovali půl hoďky a pak jeli domů, tak mám všechno, co jsem chtěla 😎 ještě jsem si myslela, že by náhodou už mohli mít zimní věci, ale teda zatím nic moc :-|
panterka
9. zář 2009
dneska má Hyneček poslední hodinu tělák a půjdou ven na hřiště, tak chci šmírovat z okna 😃