Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
quinny
9. zář 2009
i ty šmíračko jedna 😃

jj taky jsem si myslela, že užý budou zimní kolekce a prd, na to že ve všech obchoďákách mají Vánoce většinou už od srpna tak leros nějaký špatný teda :-p 😃
panterka
9. zář 2009
no, asi nejdřív vyhrabu věci po Hynďovi, ale myslím, že oteplovačky budou velký a kombinéza malá :-| no, pro Hynďu mám zimní bundu od známých, ale minimálně oteplovajdy bude taky potřebovat :-| to zas padne peněz
panterka
9. zář 2009
tak já se zatím loučím, pá 😎
ewelly
9. zář 2009
tak moje dite me nechalo udelat zaklad,dokonce i nakrajet maso..sice jsem ji mela prilepenou na nohach ale aspon tentokrat nervala😃..musela jsme ji dat taky kastrulek a varecku aby delala michy michy🙂
tak mam aspon postavenou omacku,tak jeste by to chtelo zacit uklizet..je to tu jak po vybuchu :-S
ewelly
9. zář 2009
ja vcera vecer nakoukla na mimac,mam to za litr a mam jeden kabatek teplejsi,jednu zimni bundu,kombinezu,teplakovku,manzestrakove laclace a zimni cepici,tak jsem rada,mam to nejnutnejsi🙂...pak jeste aspon dve capky,pac my je furt hledame,boty jsme vyhlidla u bati a bude to:-)
vrkocka
9. zář 2009
jjj taky nakukuji co PLECH?Mala usnula a ja se cpu obedem,zase prasknu,vcera jsem byla na stepech a parada a uz mi to docela jde 🙂
plechajdaautor
9. zář 2009
Bry den 🙂

Tak jestli nedopadnem jak Danca-Janca s Domisem, tak bych mela mit v lednu k pindikatejm posilu 😉 😃
laada
9. zář 2009
Juchu dalsi chlap jo?
Nevim jestli ten prispevek dobre chapu 😃:-N😎
laada
9. zář 2009
Holka??? K pindikatejm posilu chapu jako dalsiho chlapa :-N
No sem asi mimon 😃
laada
9. zář 2009
A vazne jmeno Pepinka?🙂 Zdeni moc gratuluju, ze je vse o.k. x-)
plechajdaautor
9. zář 2009
Ladi 😃 Mela byt MIT jaaaaaa cili nene pindik ale buchtajzna 😃
petrusam
9. zář 2009
Zdeníííííííííííííííííííííí - superrrrrrrrr moc gratulujeme x-) x-) paráda páreček 😃
plechajdaautor
9. zář 2009
kurna byt = bych 😎
plechajdaautor
9. zář 2009
Petru dikes 😉
laada
9. zář 2009
No taky kdyz se tak blbe vymacknes tak se nediv 😃 chtely sme zpravu kluk nebo holka a ne tyhle uvahy😃
plechajdaautor
9. zář 2009
ble ble ble ble :-p 😃 budte radi ze jsem Vam to vubec napsala, tak ]-( 😎 😃 😃 😃
laada
9. zář 2009
Dobre tak ted se muzeme v klidu rozejit do kuchyni treba na jidlo 🙂 pa
plechajdaautor
9. zář 2009
jojo ja uz mam koblizek 😃
vrkocka
9. zář 2009
gratulace nejvetsi a byla buchtina poradne videt? 🙂
plechajdaautor
9. zář 2009
jojo byla, koukala se na 2x pokazdy jinou sondou a vzdycky to prej bylo jasny 😉
d.aniela1
9. zář 2009
ahojky
no plechajdo si delas prdel ne s buchtinou hihih,,NE VAZNE VELKA GRATULACE A TICHA ZAVIST,HIHI preju ti to a nepreju ti aby se stalo to co me,,ale neboj to se nestane

jinak nejsi jedina uz moje druha kamaradka,madruhe ditko a holcicku ,,uz jsme se stim smirila i kdyz muzu vam rict mrzelo me to ale mam Dominika a je zdravy tak jsem rada,,,,aspon ze tak diky bohu,,,
plechajdaautor
9. zář 2009
dani ja si zrovna rikala co s tebou je, ze ses tu tak dlouho neukazala 😉
quinny
9. zář 2009
brý večír

plechi gratulation k holčince paráda x-)
plechajdaautor
9. zář 2009
fik 😉
quinny
9. zář 2009
:-N
d.aniela1
9. zář 2009
hele jako holky nam lezou stolicky a v noc nespime knourame brecime fakt mazec,,chodim brzo spat je to masakr,,nejak nezvladam,,
ewelly
9. zář 2009
plechajdi gratulace k holcicce🙂
jinak ahojky🙂
ewelly
9. zář 2009
nam vylezly vsechny ctyrky ani nevim jak...nejhur bylo u prvnich zubu...uvidime co bude dal :-|
d.aniela1
9. zář 2009
ewell to bud rada ,me uz z toho dost jebe,,teda nejradsi bych ho kopla,nekdy toho mam opravdu plny brejle,,spis a on zacne rvat jak tur a ty nevis leknes se jak prase
plechajdaautor
9. zář 2009
jo tak tohle mame v noci taky....bohuzel to ne vzdy je zubama ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli