• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no jako dneska taky rev a nevedela jsem proc a nic nezabiralo...to se nam taky stava ale o techle ctyrech zubech jsem vubec nevedela nebo kdz prudila neprisuzovala jsem to zubum ale tomu ze me chce s..t:grinning:
9. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewell ja 4 nasla diky tomu ze se Mates chechtal a ja myslela ze tam ma nejakou zvejkacku...pac jak nema ty trojky tak i ted kdyz se tlemi to vypada ze ma na kazdy strane kus zvejky :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tý jo to mi jako dost něco připomíná s těma zubama, hlavně teda s tím řevem, no my máme ty první stoličky venku a nevím jestli už to je kvůli trojkám nebo pro změnu ze zvyku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si jdu udělat další mojitko :dizzy_face: :dizzy_face: mňamáááááááááá
si to užívám to slaměnkovství :grinning:
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech uz jsi ve svym zivlu co?:slight_smile:
si pamatuju kdyz me rekli ze to bude holka :wink: ,,byla jsme na to stejne :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi a sakra už jsem se lekla v čem :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bude to chudera, pac bude skoro porad v modrym...ale novy hadry nekupuju, mame toho mraky...tak jen tu zimni kombinezu :wink:
9. zář 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je drsný na tý nově, to jsou šílený kopyta, v tom baráku co postaví bych fakt chtěla bydlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo??myslim ze ti to neda :wink:
autor
jdu dokoukat film tak paaa
9. zář 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
však holčička v modrým je v poho horší by to bylo naopak :wink:
no to jo..a ten musil teda varil faaakt hodne oho gulase:grinning:...to jsme varila dneska ja pro nas tri :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi pa

evi no jsem si říkala, že to má tak pro sebe možná :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nám ten gulášek ale rozmnožil, ale porce stejnak nic moc :grinning:
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,to mi hlava nebere!hlavne ze byla plna jidelna!kazdej si dal dve lzice a sel:grinning:
9. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon malej se breci tak uz jdu k nemu takhle nam to zacina pomoooooooooooc az uz je konec,,tech zubum

plechajdi ty provokaterko
9. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako u lidí kteří mají děti kolem 19 let už mi to přijde hodně zbytečný

a u těch malejch si teda vůbec nedokážu představit, že bych byla 4 měsíce bez prcka :astonished: :astonished:

Dani snad bude dobře, snad tě jen tak straší, paa
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak tady to po 19 vypadalo na usnutí ale před 20 řev řev řev a je dosud, už mám 1 000 000 chutí jí napleskat prdku :angry: ale asi se jí fakt špatně dýchá má rýmu a od řevu už chraptí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi zkouší co vydržíš, no nebudu vtipkovat, už tam taky slyším nějakej řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: H. neváhá přestávat u breku dýchat normálně natož když má rýmu :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elenka nekdy celou noc zase kasle a jindy je to zase v pohode,tak nevim co to je :unamused:
9. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj i u nás se někdy dot kašle ale v noci naštěstí ne, na noc si necháváme jiný jobovky, jako zase asi fakt zuby nebo co, jsem mu to namazala a snad zas bude spát :confounded:
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně usla, ale už vidím fakt rudě a je mi blééé no mm už dorazil dom tak je mi veseleji :wink:
9. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se ze odbiham ale jinak to nejde,,no snad bude lepe,,taky jime mliko ted v noci na dvakrat
9. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se rozloučím, berou mě děsně ty záda, a po tom mojitku nemám anio odvahu na růžovýáho kámoše tak se musím jít natáhnout, mějte se pěkně a ať dětičky v noci nezlobí :slight_smile: brooou
9. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito dobrou noc at je lepe pá
9. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity dobrou a pěkně si zádíčka uvolni :wink:
9. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po náročném uspání Joli ještě chrní a mm taky, tak mám momentek na pc. Zítra musím navařit protože jdu na noc a ještě nevím jestli Martin nechá Joli doma a nebo ji poveze k našim na hlídání s tím že já bych tam jela v neděli večer a chvíli pobyla :wink:
10. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno,

Plechi nejprve ooooooooooooooooobr gratulka k párečku, to je paráda, fakt ti to moc přeji :dizzy_face:

MM tu má dnes kolegu tak musím na koupi a jít vařit, se mi fakt jako chce no, jo no :confounded:

Občas nakouknu tak snad tu někdo bude :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a jak je? :wink:
10. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek