Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
9. zář 2009
no jako dneska taky rev a nevedela jsem proc a nic nezabiralo...to se nam taky stava ale o techle ctyrech zubech jsem vubec nevedela nebo kdz prudila neprisuzovala jsem to zubum ale tomu ze me chce s..t😃
plechajdaautor
9. zář 2009
Ewell ja 4 nasla diky tomu ze se Mates chechtal a ja myslela ze tam ma nejakou zvejkacku...pac jak nema ty trojky tak i ted kdyz se tlemi to vypada ze ma na kazdy strane kus zvejky :-N 😃
quinny
9. zář 2009
dani tý jo to mi jako dost něco připomíná s těma zubama, hlavně teda s tím řevem, no my máme ty první stoličky venku a nevím jestli už to je kvůli trojkám nebo pro změnu ze zvyku :-p
plechajdaautor
9. zář 2009
quinny
9. zář 2009
tak si jdu udělat další mojitko x-) x-) mňamáááááááááá
si to užívám to slaměnkovství 😃
ewelly
9. zář 2009
plech uz jsi ve svym zivlu co?🙂
si pamatuju kdyz me rekli ze to bude holka 😉 ,,byla jsme na to stejne 🙂
quinny
9. zář 2009
plechi a sakra už jsem se lekla v čem 😃 😃 😃
plechajdaautor
9. zář 2009
bude to chudera, pac bude skoro porad v modrym...ale novy hadry nekupuju, mame toho mraky...tak jen tu zimni kombinezu 😉
quinny
9. zář 2009
to je drsný na tý nově, to jsou šílený kopyta, v tom baráku co postaví bych fakt chtěla bydlet :-p
ewelly
9. zář 2009
jo??myslim ze ti to neda 😉
plechajdaautor
9. zář 2009
jdu dokoukat film tak paaa
quinny
9. zář 2009
však holčička v modrým je v poho horší by to bylo naopak 😉
ewelly
9. zář 2009
no to jo..a ten musil teda varil faaakt hodne oho gulase😃...to jsme varila dneska ja pro nas tri 😃 😃
quinny
9. zář 2009
plechi pa

evi no jsem si říkala, že to má tak pro sebe možná 😃 😃 😃
quinny
9. zář 2009
to se nám ten gulášek ale rozmnožil, ale porce stejnak nic moc 😃
ewelly
9. zář 2009
to jo,to mi hlava nebere!hlavne ze byla plna jidelna!kazdej si dal dve lzice a sel😃
d.aniela1
9. zář 2009
pardon malej se breci tak uz jdu k nemu takhle nam to zacina pomoooooooooooc az uz je konec,,tech zubum

plechajdi ty provokaterko
quinny
9. zář 2009
jako u lidí kteří mají děti kolem 19 let už mi to přijde hodně zbytečný

a u těch malejch si teda vůbec nedokážu představit, že bych byla 4 měsíce bez prcka :-o :-o

Dani snad bude dobře, snad tě jen tak straší, paa
e.k.t
9. zář 2009
ahojky tak tady to po 19 vypadalo na usnutí ale před 20 řev řev řev a je dosud, už mám 1 000 000 chutí jí napleskat prdku ]-( ale asi se jí fakt špatně dýchá má rýmu a od řevu už chraptí :-p
quinny
9. zář 2009
Evi zkouší co vydržíš, no nebudu vtipkovat, už tam taky slyším nějakej řev :-p H. neváhá přestávat u breku dýchat normálně natož když má rýmu :-N
ewelly
9. zář 2009
Elenka nekdy celou noc zase kasle a jindy je to zase v pohode,tak nevim co to je :-|
quinny
9. zář 2009
jj i u nás se někdy dot kašle ale v noci naštěstí ne, na noc si necháváme jiný jobovky, jako zase asi fakt zuby nebo co, jsem mu to namazala a snad zas bude spát :-S
e.k.t
9. zář 2009
No konečně usla, ale už vidím fakt rudě a je mi blééé no mm už dorazil dom tak je mi veseleji 😉
d.aniela1
9. zář 2009
Omlouvam se ze odbiham ale jinak to nejde,,no snad bude lepe,,taky jime mliko ted v noci na dvakrat
quinny
9. zář 2009
holky já se rozloučím, berou mě děsně ty záda, a po tom mojitku nemám anio odvahu na růžovýáho kámoše tak se musím jít natáhnout, mějte se pěkně a ať dětičky v noci nezlobí 🙂 brooou
d.aniela1
9. zář 2009
Jito dobrou noc at je lepe pá
e.k.t
9. zář 2009
Jity dobrou a pěkně si zádíčka uvolni 😉
e.k.t
10. zář 2009
Tak po náročném uspání Joli ještě chrní a mm taky, tak mám momentek na pc. Zítra musím navařit protože jdu na noc a ještě nevím jestli Martin nechá Joli doma a nebo ji poveze k našim na hlídání s tím že já bych tam jela v neděli večer a chvíli pobyla 😉
pistacia
10. zář 2009
Dobrá ráno,

Plechi nejprve ooooooooooooooooobr gratulka k párečku, to je paráda, fakt ti to moc přeji x-)

MM tu má dnes kolegu tak musím na koupi a jít vařit, se mi fakt jako chce no, jo no :-S

Občas nakouknu tak snad tu někdo bude 🙂
e.k.t
10. zář 2009
Pavli a jak je? 😉