• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky
tak ja mam naladu pod psa!od vera me boli bricho,podle me mam pupecni kylu,coz se mi udelalo zrejme v tehu,po porodu to bylo lepsi tak jsem to neresila,ale ted to zaclo nejak zlobit..od pupiku dolu to boli,fakt nic prijemneho,v pondeli pujdu k dr,az skonci uplne mrcha!
s MM zase nic moc,takze me do toho tresti jeste hlava! :frowning2:
10. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ewi toho nemáš pořád dost? už ty nmoce a nervy vykopej z bytu a udělej znich bezdomovce, to se mi loni docela dařilo, už mám skro rok klid, sem tam něco ještě sice zazlobí, ale žádná trága :wink:
10. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych rada,si nemysli,ale vzdycky do toho vlze nejakej straaaasne neresitelnej problem a je to tu zas!no snad to zvladneme a i po zdravotni strance to bude lepsi :unamused:
10. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je opravdu to nejdůležitější to zdraví, no já už kdysi začala problémy ignorovat, už z toho vyberu jen ten stav věci bez skořápky a ono to pak jde něja líp když řeším jen to jádro :wink:
10. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz nebudu resit nic,to bude nejlepsi:slight_smile:
my spolu resime problemy po smskach,jsme jak prasteny!kdyz totiz resime mezi 4 ocima,tak se vzdycky pohadame :angry:
noa ted jsme to taky vyresili po smskach,tak jsme zvedava az zase prijde domu :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je aspoň bez emocí
10. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny moc zdravím a prvně musím pogratulovat plechi k holčičce, taky bych si přála páreček, tak snad nám to pak takhle hezky vyjde :grinning: Jinak jsme do soboty u tchána, v pátek v noci se vrací, tak tu pořád musím krmit tu zvěř :wink: Jinak v neděli jdem s MM na Zorbing, tak na mě myslete, jestli se tam nepob.... :grinning: no a pak jsme na pár dní v Praze a pak jedem do Paříže, co jsme dostali k narozeninám, tak snad už tu pak budu častěji.
Jinak jak se máte?Co dětičky?Nám už vylezly dvě stoličky, ale ani nevím kdy, nenechá mě tam šáhnout....Půjdem na chvilku ven, začíná být protivný, mějte se krásně a pá
10. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tady to žije, tak u nás uspáno kolem 21 a spí se dosud, no snad už odchází rýma a bude dobře. Dnes bude joli mm exportována k našim, já mám noční a zítra večer pojedu k našim za joli, tak se tu opět moc neukážu :wink:
11. zář 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda no ja nevim co s tou nasi bylo,ale dala sde spat po sedmy a nemohla zabrat,pak furt naschval zahazovala dudel,aby jsme tam chodili potvurka,pak usla v 20.30h dess teprve az jsem ji dala jeste mliko cert jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a rano stejnak brzo vzhuru :frowning2:
11. zář 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :wink:

Zdeniiii, obrovská gratulace k Pepině!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
11. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli vstala v 8 a pohoda :wink:
11. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky malej vstaval kolem pul osmy,,pak s Fidou do skolky jeto tak tak
dneska ma poprvy anglictinu tak jsem na nej zvedava jak se na to bude tvarit hihi,,jinak tato noc byl lepsi tuk tuk at to nezakriknu hihih :grinning: :grinning:

no jdu poklidit,zas se ukazu,,vecer to je krize,,ale snad uz bude klid,,jinak hlasim prorizlou stolicku konecne bude chvily klidek
11. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.my vstavali v devet,ale v pet rev a musela jsem ji udelat mliko!jinak pohoda:slight_smile:
11. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

Tak dopoledne stravene na mmb, ale myslim ze podzim a zimu jsme si pojistili :wink:
11. zář 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no my spíme od 11.45h,tak snad.Za tydne jedem opet do Prahy uz se tesime,ale sami bez male.Snad dnes bude lepsi noc,holky co pomaha abych to dostala?
11. zář 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení - řekni TM, že hlasuji pro Amálku :wink: a jdu se podívat na MMB jestli jsi to tam všechno nevykoupila :angry: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petru rict mu to muzu, ale mam smulu :slight_smile: a mmb je plnej .....my jedem v jetejch vecech - novy nekupuju neb s nasim nicitelem a prasatkem v jednom je to naprosto zbytecny vyhazovani penez :wink:
11. zář 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, takže budete mít Anežku? :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno asi jo :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam hlad :pensive:
11. zář 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni tak se nabašti, beruška má taky hlad :grinning: :grinning: :grinning:

stejne koukám jak to letí, už máš 24 týden, ty bláho :wink:
11. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anežka by byl Hyneček, kdyby byl holka :grinning: no, dneska si říkám, ještě že je kluk, teď už bych do totiž nedala :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz ja jsem po obede :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz bys byla davno zvykla na Anezku :wink:
11. zář 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, mně spíš vadí, že kolem nás mají všichni Aničky, Anetky, Andrejky a tak a všichni jim říkají Any, Ájo a tak, takže by to bylo stejný i s Anežkou :wink:
11. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a proto ja ji nechci, protoze nevim jak ji budu rikat.....u nas jsou dve Anicky a jedna Alzbetka....to je Betka a jinak to je taky sama Ani.....no je to na Martinovi takze se tim nemusim trapit :wink:
11. zář 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam, ze bude aspon tohle dite jist, kdyz uz i v tom brise je tak akcni :angry:
11. zář 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na vás juknout co tvoříte,
já dneska peru, uklízím a dítko má své horší dny, tak mě sem moc nepustí :unamused:
11. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mates mel teda svuj den vcera :angry: bohuzel se seslo vic veci najednou a to byl den teda :angry: :angry: od rana knourani a rev , prvni hodina plavani totalne prorvana zavesenej na mym krku, tak to jsem koukala jak blazen, jelikoz to teda neznam....
11. zář 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek