• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
u nás se pomalu bude vstávat :sweat_smile: Hynďa dneska nešel ven, takže vykonal svý a prcka mi vzbudil :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jdu se zahlásit z kontroly kde sem dostala "sprďáka", že mám za měsíc o 4,5 kg navíc :zipper_mouth: :grinning:
Víteček má dnes 1300 g a jsme 28+0 co nového u vás??
:wink:
11. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení Anežka nebo Amálka ? :wink:
11. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se líbí nejvíc Verunka, ale to je neteř, tak tu bysme dát nemohli :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jdu odlifrovat Matesa ven s tchyni a hned jsem tu :slight_smile:))

Ladi no konecne jsi taky nabrala hele :slight_smile: :grinning: Anezka u nas :wink:
11. zář 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám furt do budoucna v záloze tu Dorotku :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, tý jo, to to letí, za chvíli máš 30tt a už je to za pár :wink:
11. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí tak už co nevidět začnete né? :wink:
11. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no to u nás bylo v pondělí na plavku, ho trenérka nepoznávala, prý co se děje, nejvíc ujetý dítě na vodu z jejího kurzu a řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže to nebylo na vodu, ale na lidi :grinning: no v půlce hodiny už to docela přešlo a na konci už se klouzal na klouzajdě jak ďas a byl v pohodě :sweat_smile:

teda Oli to je děs s těma puberťákama :sweat_smile:

Ladi Víteček má míry krásný a ty taky tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
kolik máš nahoře od začátku celkem?
11. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
quin ahooj :wink: od začátku celkem 8 kilo ale ty čtyři za měsíc je prý rána :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uff jsou venku :slight_smile:

ja mama zatim 5kg ale zeru cim dal vic teda :angry:
11. zář 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jdes na materskou ?? to je sila jak to uteklo :wink:
11. zář 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no příští kontrolu mi ukončí neschopnost vyberu dovolenou a pak mateřská :dizzy_face:
11. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení týýýý fole a teď to začne skákat nahoru ... myslím ta váha :wink:
11. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, u nás se to třetí dítko odsouvá na neurčito a spíš to vypadá, že už asi nebude :sweat_smile: ty dva nám fakt dávají zabrat a myslím, že nám budou stačit :slight_smile: taky abysme to uživili, stačí, jak teď šel Hynďa do tý školy a peníze lítaj jak blázen, a to skoro všechno dostali ve škole :pensive:
11. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, to máš ještě rezervu, já měla s Jáchymajdou ve 33tt nahoře 17kg :grinning:
11. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí to si dovedu představit, vidím jak utrácím už teď, ale to je proto, že bych Vítečkovi snesla modrý z nebe a někdy to přeháním, že vybírám to nejdražší :zipper_mouth:
11. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi jojo ja ty posledni mesice s Matesem nabrala nejvic :confounded: no co, neudelam nic :wink:
11. zář 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí no jo ale ty seš figura z kozy duch :grinning: :wink:
11. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, já teď většinou beru věci po Hynďovi, a jsem ráda, fakt mě ani neba nakupovat, jen když už je to fakt potřeba a pak teda hlavně boty, ale je to mazec, to peníze lítaj, že se ani nestačím divit, jen teď jsem kupovala klukům boty a to máš 500Kč za Majdu a 700Kč za Hynďu, a to nás za chvilku čekaj zimní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

i když je fakt, že teď kupuju Hynečkovi dost lepší věci, hlavně vím, že i když z toho rychle vyroste, tak to někdo zdědí :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm takže ted sem během hodinky slupla papriku, rajče, 3x croissant s uzeným a máslem, plát melouna, Maxi king a je hlad :zipper_mouth: :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale dovedeš si představit, kolik bych měla nahoře, kdybych to vydržela do konce :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí ale je fajn, že plno věcí po Hynečkovi si měla zachovalých tak je super, že je dostane Jáchymek :wink:
11. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas bude Pepca chudak, zdedi vsechni po Matesovi :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, furt lepší Pepina v modrým než Pepík v růžovým :wink:

Laduš, jj, nejvíc jsme využili tepláky :grinning: :grinning: těch bylo přes léto potřeba fakt hodně :wink:
11. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jí neříkej Pepča :sunglasses: hlavně jí nekupuj všechno moc růžový.... takový přecukrovatělý holčičky to je taky na prd. Jak píše Oli i v modrým bude fešanda :wink:
11. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když já mám pro Víťu taky dvoje bílý ponožky s růžovým srdíčkem :sunglasses:
11. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli taky si rikam :slight_smile:

Ladi nekupuju nic z obleceni, jediny co tak je kombineza zimni...pac takhle prtavou fakt nemam kdyz byl mates letni...takze to bude zatim jedina ruzova vec na hoooodne dlouhou dobu :wink:
11. zář 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, jsme byli venku s kámoškou, co má o měsíc mladší holčinu než Jáchymajda a měla takovej žlutej holčičkovskej klobouček :wink: a Baruška suveréně přišla ke mně, řekla: teto, dala mi ten svůj klobouček, vzala Jáchymkovi jeho modrej, typicky klučičí a dala si ho na hlavu :grinning: :grinning: tak Majda dostal ten její a bylo :grinning: :grinning: prostě holka má svůj vkus :grinning:
11. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek