Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
11. zář 2009
u nás se pomalu bude vstávat :-N Hynďa dneska nešel ven, takže vykonal svý a prcka mi vzbudil 8-( :-p
laada
11. zář 2009
Ahoj jdu se zahlásit z kontroly kde sem dostala "sprďáka", že mám za měsíc o 4,5 kg navíc :-x 😃
Víteček má dnes 1300 g a jsme 28+0 co nového u vás??
😉
laada
11. zář 2009
Zdení Anežka nebo Amálka ? 😉
panterka
11. zář 2009
mně se líbí nejvíc Verunka, ale to je neteř, tak tu bysme dát nemohli :-N
plechajdaautor
11. zář 2009
ja jdu odlifrovat Matesa ven s tchyni a hned jsem tu 🙂))

Ladi no konecne jsi taky nabrala hele 🙂 😃 Anezka u nas 😉
panterka
11. zář 2009
já mám furt do budoucna v záloze tu Dorotku 😃 😃
panterka
11. zář 2009
Laduš, tý jo, to to letí, za chvíli máš 30tt a už je to za pár 😉
laada
11. zář 2009
Olí tak už co nevidět začnete né? 😉
quinny
11. zář 2009
plechi no to u nás bylo v pondělí na plavku, ho trenérka nepoznávala, prý co se děje, nejvíc ujetý dítě na vodu z jejího kurzu a řev :-p jenže to nebylo na vodu, ale na lidi 😃 no v půlce hodiny už to docela přešlo a na konci už se klouzal na klouzajdě jak ďas a byl v pohodě :-N

teda Oli to je děs s těma puberťákama :-N

Ladi Víteček má míry krásný a ty taky tak co :-p 😉
kolik máš nahoře od začátku celkem?
laada
11. zář 2009
quin ahooj 😉 od začátku celkem 8 kilo ale ty čtyři za měsíc je prý rána x-) 😎 😃
plechajdaautor
11. zář 2009
uff jsou venku 🙂

ja mama zatim 5kg ale zeru cim dal vic teda ]-(
plechajdaautor
11. zář 2009
uz jdes na materskou ?? to je sila jak to uteklo 😉
laada
11. zář 2009
no příští kontrolu mi ukončí neschopnost vyberu dovolenou a pak mateřská x-)
laada
11. zář 2009
Zdení týýýý fole a teď to začne skákat nahoru ... myslím ta váha 😉
panterka
11. zář 2009
Laduš, u nás se to třetí dítko odsouvá na neurčito a spíš to vypadá, že už asi nebude :-N ty dva nám fakt dávají zabrat a myslím, že nám budou stačit 🙂 taky abysme to uživili, stačí, jak teď šel Hynďa do tý školy a peníze lítaj jak blázen, a to skoro všechno dostali ve škole |-|
panterka
11. zář 2009
Laduš, to máš ještě rezervu, já měla s Jáchymajdou ve 33tt nahoře 17kg 😃
laada
11. zář 2009
Olí to si dovedu představit, vidím jak utrácím už teď, ale to je proto, že bych Vítečkovi snesla modrý z nebe a někdy to přeháním, že vybírám to nejdražší :-x
plechajdaautor
11. zář 2009
ladi jojo ja ty posledni mesice s Matesem nabrala nejvic :-S no co, neudelam nic 😉
laada
11. zář 2009
Olí no jo ale ty seš figura z kozy duch 😃 😉
panterka
11. zář 2009
no vidíš, já teď většinou beru věci po Hynďovi, a jsem ráda, fakt mě ani neba nakupovat, jen když už je to fakt potřeba a pak teda hlavně boty, ale je to mazec, to peníze lítaj, že se ani nestačím divit, jen teď jsem kupovala klukům boty a to máš 500Kč za Majdu a 700Kč za Hynďu, a to nás za chvilku čekaj zimní :-p

i když je fakt, že teď kupuju Hynečkovi dost lepší věci, hlavně vím, že i když z toho rychle vyroste, tak to někdo zdědí 🙂
laada
11. zář 2009
hm takže ted sem během hodinky slupla papriku, rajče, 3x croissant s uzeným a máslem, plát melouna, Maxi king a je hlad :-x 8-(
panterka
11. zář 2009
jo, ale dovedeš si představit, kolik bych měla nahoře, kdybych to vydržela do konce :-N
laada
11. zář 2009
Olí ale je fajn, že plno věcí po Hynečkovi si měla zachovalých tak je super, že je dostane Jáchymek 😉
plechajdaautor
11. zář 2009
u nas bude Pepca chudak, zdedi vsechni po Matesovi :-N
panterka
11. zář 2009
Zdeni, furt lepší Pepina v modrým než Pepík v růžovým 😉

Laduš, jj, nejvíc jsme využili tepláky 😃 😃 těch bylo přes léto potřeba fakt hodně 😉
laada
11. zář 2009
Už jí neříkej Pepča 😎 hlavně jí nekupuj všechno moc růžový.... takový přecukrovatělý holčičky to je taky na prd. Jak píše Oli i v modrým bude fešanda 😉
laada
11. zář 2009
I když já mám pro Víťu taky dvoje bílý ponožky s růžovým srdíčkem 😎
plechajdaautor
11. zář 2009
Oli taky si rikam 🙂

Ladi nekupuju nic z obleceni, jediny co tak je kombineza zimni...pac takhle prtavou fakt nemam kdyz byl mates letni...takze to bude zatim jedina ruzova vec na hoooodne dlouhou dobu 😉
panterka
11. zář 2009
hele, jsme byli venku s kámoškou, co má o měsíc mladší holčinu než Jáchymajda a měla takovej žlutej holčičkovskej klobouček 😉 a Baruška suveréně přišla ke mně, řekla: teto, dala mi ten svůj klobouček, vzala Jáchymkovi jeho modrej, typicky klučičí a dala si ho na hlavu 😃 😃 tak Majda dostal ten její a bylo 😃 😃 prostě holka má svůj vkus 😃