Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
11. dub 2009
no tak to jsme byli vzhuru spolu, ja teda mela mokrej rucnik na hlave, pac me z matesa asi brzo klepne ]-(
plechajdaautor
11. dub 2009
jako vic jo ?? to je prasak 🙂
laada
11. dub 2009
rostou mu ty zubíky co ? 😞
plechajdaautor
11. dub 2009
kolik mu je ?

ja ani nevim jestli zuby, uz mam pocit ze rve jen tak
laada
11. dub 2009
tuším, že max 33 😉
plechajdaautor
11. dub 2009
a hezkej ? 😃
laada
11. dub 2009
to víš že v noci neřve jen tak ... je mu určitě teplo má hlad nebo žízen nebo zoubky a mámě to úplně jedno :-p

😃
plechajdaautor
11. dub 2009
jezis jsem si strikla olynth do nosu a mam pocit ze mi to ten frnak urazi
plechajdaautor
11. dub 2009
jj mame to je uplne jedno a spi dal 😃
laada
11. dub 2009
no dělá vyhazovače na diskotéce tak si to dovedeš představit ...širší než delší ale milej když u nás v paneláku na chodbě hořelo tak sme si vyměnili číslo prej kdyby se něco dělo ať zavolám...vždyt sem to vyprávěla... minule sem se tak v noci bála když sem byla sama doma, že sem si ho v mobilu předvolila jako že kdyby něco budu hned volat...ráno sem chtěla zavolat Vítkovi a koukám poslední volání Fanda ve dvě ráno 😃 tak sem to rychle smázla, aby si můj muž nemyslel, že sem hééérečka 😃
laada
11. dub 2009
já olynth miluju měla sem na něj i závislost 😎
laada
11. dub 2009
hele u nás letos budou bio velikonce 🙂

rozhodla sem se, že deset vajec jen uvařím, žádné barvy žádné samolepky ... prostě bio velikonoce 😃
laada
11. dub 2009
no nic jdu vařit tady se už nikdo nebaví :-o 😉
e.k.t
11. dub 2009
tak jsme zpět z procházky a nákupu 😉

vařit a péct to mne čeká taky 😉
laada
11. dub 2009
Zdenino ty taky vypálíš bez rozloučení to se dělá :-p

😃
ewelly
11. dub 2009
Plech tyses nejlepsi🙂...rten hroch je doobrej😉..a ta cena jeste lepsi😉...do Elinky hodlam vrazit litr pac ji chci koupit toho pejska jak se mu mackaji ouska,brisko,packy a mluvi to a zpiva,proste je tam hodne funkci a Elence se moc libi🙂
e.k.t
12. dub 2009
krásné nedělní ranko 😉
e.k.t
12. dub 2009
veselé velikonoce všem 😉
laada
12. dub 2009
Ahoj děvčátka 😎

koukám všichni asi venku co ? 🙂
Nakonec sem teda vejce obarvila 😃 akorát sem naprdnutá, protože sem se dočetla na internetu, že nejdřív mám obarvit a pak malovat voskem po jednom pracném hodinovém malování voskem sem zjistila, že je to asi k ničemu, protože když ten vosk sloupnu tak půjde prd vidět ]-(
e.k.t
12. dub 2009
Ládi na odmaštené vajíčko uvařeneé na tvrdo se namaluje voskem a barví jen vlažnou barvou, aby se vosk nesloupl. a může se domalovávat od světlé k nejtmavší, nakoneš vyschlá barva se nahřívá nad teplem svíšky a savou látkou se pomalu stírá vosk a pod ním zůstává barva. takže postup jsi měla správný, leda snad teplota barvy
laada
12. dub 2009
právě že postup sem měla blbej, měla sem barvy, který chytaj na ještě teplý vajíčka takže sem musela nejdřív obarvit vája, pak sem je jak trotl malovala voskem 😃 po jednom vejci mi došlo (po té hodině) že asi z toho nic nebude :-p 😎

no co mám krásný červený, zelený, žlutý a modrý vája 😎 stejnak je zase všechny sním já a budou problémy s nadýmáním jako každý velikonoce :-o
e.k.t
12. dub 2009
no pak leda parafín, ten drží do asi 70°C
titida
12. dub 2009
evi t y víš úplně všechno? 😃
e.k.t
13. dub 2009
ale houbičky, všechno nevím, to ani omylem, ale studovala jsem v Břeclavi a spolužačky byly i malérečky, takže člověk ledacos pochytil 😉
titida
13. dub 2009
no mi prostě přijde, že víš fakt snad úplně všechno na světě, jako tak prakticky x-) to je super 🙂

krásné velikonoce, ať to v klidu přežijete
e.k.t
13. dub 2009
no mám docela paměť na zbytné informace,ale důležité věci tam nacpat :-p 😃
e.k.t
13. dub 2009
tak jsme doprovodily taťku na vlak do práce, pak ještě prochajda a Joli se za ty 3 hodiny pročůrala a já připálila :-N :-p
panterka
13. dub 2009
dobrý večer 😉 tak máme po velikonocích a zítra nás čeká běžnej proces 😃
e.k.t
13. dub 2009
Oli a jak to prožíval Hynďa? 😉 a Jáchymek?

Začni psát odpověď...

Odešli