• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
no tak to jsme byli vzhuru spolu, ja teda mela mokrej rucnik na hlave, pac me z matesa asi brzo klepne :angry:
11. dub 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako vic jo ?? to je prasak :slight_smile:
11. dub 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rostou mu ty zubíky co ? :frowning2:
11. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolik mu je ?

ja ani nevim jestli zuby, uz mam pocit ze rve jen tak
11. dub 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším, že max 33 :wink:
11. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a hezkej ? :grinning:
11. dub 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že v noci neřve jen tak ... je mu určitě teplo má hlad nebo žízen nebo zoubky a mámě to úplně jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:grinning:
11. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis jsem si strikla olynth do nosu a mam pocit ze mi to ten frnak urazi
11. dub 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj mame to je uplne jedno a spi dal :grinning:
11. dub 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dělá vyhazovače na diskotéce tak si to dovedeš představit ...širší než delší ale milej když u nás v paneláku na chodbě hořelo tak sme si vyměnili číslo prej kdyby se něco dělo ať zavolám...vždyt sem to vyprávěla... minule sem se tak v noci bála když sem byla sama doma, že sem si ho v mobilu předvolila jako že kdyby něco budu hned volat...ráno sem chtěla zavolat Vítkovi a koukám poslední volání Fanda ve dvě ráno :grinning: tak sem to rychle smázla, aby si můj muž nemyslel, že sem hééérečka :grinning:
11. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já olynth miluju měla sem na něj i závislost :sunglasses:
11. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele u nás letos budou bio velikonce :slight_smile:

rozhodla sem se, že deset vajec jen uvařím, žádné barvy žádné samolepky ... prostě bio velikonoce :grinning:
11. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu vařit tady se už nikdo nebaví :astonished: :wink:
11. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět z procházky a nákupu :wink:

vařit a péct to mne čeká taky :wink:
11. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenino ty taky vypálíš bez rozloučení to se dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:grinning:
11. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plech tyses nejlepsi:slight_smile:...rten hroch je doobrej:wink:..a ta cena jeste lepsi:wink:...do Elinky hodlam vrazit litr pac ji chci koupit toho pejska jak se mu mackaji ouska,brisko,packy a mluvi to a zpiva,proste je tam hodne funkci a Elence se moc libi:slight_smile:
11. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné nedělní ranko :wink:
12. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
veselé velikonoce všem :wink:
12. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka :sunglasses:

koukám všichni asi venku co ? :slight_smile:
Nakonec sem teda vejce obarvila :grinning: akorát sem naprdnutá, protože sem se dočetla na internetu, že nejdřív mám obarvit a pak malovat voskem po jednom pracném hodinovém malování voskem sem zjistila, že je to asi k ničemu, protože když ten vosk sloupnu tak půjde prd vidět :angry:
12. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ládi na odmaštené vajíčko uvařeneé na tvrdo se namaluje voskem a barví jen vlažnou barvou, aby se vosk nesloupl. a může se domalovávat od světlé k nejtmavší, nakoneš vyschlá barva se nahřívá nad teplem svíšky a savou látkou se pomalu stírá vosk a pod ním zůstává barva. takže postup jsi měla správný, leda snad teplota barvy
12. dub 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že postup sem měla blbej, měla sem barvy, který chytaj na ještě teplý vajíčka takže sem musela nejdřív obarvit vája, pak sem je jak trotl malovala voskem :grinning: po jednom vejci mi došlo (po té hodině) že asi z toho nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

no co mám krásný červený, zelený, žlutý a modrý vája :sunglasses: stejnak je zase všechny sním já a budou problémy s nadýmáním jako každý velikonoce :astonished:
12. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pak leda parafín, ten drží do asi 70°C
12. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi t y víš úplně všechno? :grinning:
12. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale houbičky, všechno nevím, to ani omylem, ale studovala jsem v Břeclavi a spolužačky byly i malérečky, takže člověk ledacos pochytil :wink:
13. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi prostě přijde, že víš fakt snad úplně všechno na světě, jako tak prakticky :dizzy_face: to je super :slight_smile:

krásné velikonoce, ať to v klidu přežijete
13. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám docela paměť na zbytné informace,ale důležité věci tam nacpat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doprovodily taťku na vlak do práce, pak ještě prochajda a Joli se za ty 3 hodiny pročůrala a já připálila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :wink: tak máme po velikonocích a zítra nás čeká běžnej proces :grinning:
13. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a jak to prožíval Hynďa? :wink: a Jáchymek?
13. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek