Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
11. zář 2009
no, Zdeni, to je fakt, Ty musíš nakupovat, protože budeš mít prcky každý v jiným období :-N
panterka
11. zář 2009
no, je slaďoučká x-)
plechajdaautor
11. zář 2009
ale jen nektery veci nastesti 😉 ted jsem dokoupila jeste tasku do kocaru tu prenosnou a kocar je komplet 😉 sice jina barva, ale jelikoz bude zakakucena v dece tak to je stejne jedno 😎
laada
11. zář 2009
ta je super 😉 Náš Víťa má všechno v bílém 😃 praktický 😃
plechajdaautor
11. zář 2009
prijde mi to stejne divny ze tu bude neco zas tak prtavyho a jeste v ruzovym :-N
plechajdaautor
11. zář 2009
ladi tak aspon ladi s kocarkem ne ? 😉
laada
11. zář 2009
Já si to taky nedovedu představit, že budu máma, ale už teď ho tak miluju, že i Vítek jde stranou 😃
laada
11. zář 2009
myslím starej 😎
panterka
11. zář 2009
Laduš, pokud nebude ublinkávat, tak do tohho půl roku je bílá v pohodě 😃 pak už bych to neriskovala 😃 😃
plechajdaautor
11. zář 2009
jojo blici dite to je dar :-p ]-(
plechajdaautor
11. zář 2009
mno tak si pepina schrupla asi 15min a zas jede, to je nezmar ]-(
panterka
11. zář 2009
Laduš, od tý doby, co se narodil Hyneček je náš život prakticky jen o dětech x-) x-) všechno děláme pro děti,, podle nich se všechno řídí a většina věcí se jim podřizuje 🙂 mě už ani nebaví nakupovat pro sebe, ale když už nakupuju, tak hlavně pro kluky :-N jsou to moji miláčkové a nejvíc si je vychutnávám večer, když usnou, to stojím třeba i 20minut u Hynečkovo postele a hladím ho a pusinkuju x-)
laada
11. zář 2009
hele kdyby se nemlela tak zase hudruješ že jí necejtíš tak si nestěžuj, bude hodně aktivní až máš záhul x-)

co nové fotky z bejváku ??? vy už tam přežíváte co ??? 🙂
plechajdaautor
11. zář 2009
hele ja jsem zvykla od matesa ze se ozval vzdycky na 10min vecer a bylo vystarano....ale na tohle rodeo teda zvykla nejsem a to ma jen 600g co az bude mit 5x tolik ????? =-)
panterka
11. zář 2009
hele, já už si to ani nepamatuju, jak kluci řádili
plechajdaautor
11. zář 2009
novy fotky nejsou...zatim tam je porad jen ta sedacka a stul...ted uz pribyly zidle ty jsem jeste nevidela a nejsou slozeny.....behem tydne by meli dorazit prasule z bytu tak se bude nakupovat zas trosku lip 🙂
laada
11. zář 2009
Jdu se povalit a něco hodit Vítečkovi do bříška do zásoby 🙂 mějte se holky
quinny
11. zář 2009
hehe no ty blitky se na bílý nejlíp vyjímají až při zavádění příkrmů, takže cca do půl roka naprosto v poho že :-N

Laadi no to musí být Vítek odvařenej počítám 😃
plechajdaautor
11. zář 2009
ladi teda ty se futrujes 😃
laada
11. zář 2009
dobře tak nic nedám no 8-(
panterka
11. zář 2009
tak nám domů dorazil taťka, tak se s váma prozatím loučím 😎 papa
plechajdaautor
11. zář 2009
hehe 😃
plechajdaautor
11. zář 2009
ja mam jeste hodku nez prijde a jedem do phy...ale musim balit takze jdu taky 😉
slavikovci
11. zář 2009
Ahoj holky, plechi krásná kombinezka....já už taky na MMB nakoupila pár zimních věciček, to je droga ty jo 😃 a ještě něco zdědíme, tak snad budem na zimu vybavený....no ty zimní boty to bude záhul....máte představu, jaký budete kupovat?
Jinak Ladi, já taky v těhu za jeden měsíc přibrala 4kg a to o Vánocích a taky jsem dostala sprďana 😃
Plechi mě se líbí jak Verunka tak Anežka, jsem zvědavá, jaký jméno nakonec vyberete...A Oli tvoje Dorotka je taky hezké jméno 😉
panterka
11. zář 2009
tak jsme dovytvořili dárek k narozkám pro skorošvagrovku a teď se chlapi šli koukat na Adélu 😃 já jsem se uvelebila v kuchyni a dávám si od nich oddech, ať si miláčků taky chvíli užije taťka :-N už jsem z nich začínala mít tiky :-p
panterka
11. zář 2009
Irčo, Dorotka se mi líbí furt, ale asi by neprošla :-N no, ono je to stejně jedno, třetí stejně nebude a když jo, tak to bude pindík 😃
slavikovci
11. zář 2009
To je dobrý jak to hned říkáš, že další pindík, to si říkám i u nás 😃 i když bych si moc přála holčičku 😉
panterka
11. zář 2009
já bych si při třetím přála jenom to, aby bylo všechno v pohodě a vydrželi jsme dýl než s Jáchymkem |-|
slavikovci
11. zář 2009
Oli tak to chápu 😉 Ladi, kde jsou fotky ze svatby? 😉
e.k.t
11. zář 2009
Tak už si užívám noční a zatím je to pohodička

Začni psát odpověď...

Odešli