• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no, Zdeni, to je fakt, Ty musíš nakupovat, protože budeš mít prcky každý v jiným období :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je slaďoučká :dizzy_face:
11. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jen nektery veci nastesti :wink: ted jsem dokoupila jeste tasku do kocaru tu prenosnou a kocar je komplet :wink: sice jina barva, ale jelikoz bude zakakucena v dece tak to je stejne jedno :sunglasses:
11. zář 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je super :wink: Náš Víťa má všechno v bílém :grinning: praktický :grinning:
11. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prijde mi to stejne divny ze tu bude neco zas tak prtavyho a jeste v ruzovym :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi tak aspon ladi s kocarkem ne ? :wink:
11. zář 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to taky nedovedu představit, že budu máma, ale už teď ho tak miluju, že i Vítek jde stranou :grinning:
11. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím starej :sunglasses:
11. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, pokud nebude ublinkávat, tak do tohho půl roku je bílá v pohodě :grinning: pak už bych to neriskovala :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo blici dite to je dar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. zář 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak si pepina schrupla asi 15min a zas jede, to je nezmar :angry:
11. zář 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, od tý doby, co se narodil Hyneček je náš život prakticky jen o dětech :dizzy_face: :dizzy_face: všechno děláme pro děti,, podle nich se všechno řídí a většina věcí se jim podřizuje :slight_smile: mě už ani nebaví nakupovat pro sebe, ale když už nakupuju, tak hlavně pro kluky :sweat_smile: jsou to moji miláčkové a nejvíc si je vychutnávám večer, když usnou, to stojím třeba i 20minut u Hynečkovo postele a hladím ho a pusinkuju :dizzy_face:
11. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kdyby se nemlela tak zase hudruješ že jí necejtíš tak si nestěžuj, bude hodně aktivní až máš záhul :dizzy_face:

co nové fotky z bejváku ??? vy už tam přežíváte co ??? :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ja jsem zvykla od matesa ze se ozval vzdycky na 10min vecer a bylo vystarano....ale na tohle rodeo teda zvykla nejsem a to ma jen 600g co az bude mit 5x tolik ????? :confused:
11. zář 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, já už si to ani nepamatuju, jak kluci řádili
11. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
novy fotky nejsou...zatim tam je porad jen ta sedacka a stul...ted uz pribyly zidle ty jsem jeste nevidela a nejsou slozeny.....behem tydne by meli dorazit prasule z bytu tak se bude nakupovat zas trosku lip :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se povalit a něco hodit Vítečkovi do bříška do zásoby :slight_smile: mějte se holky
11. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no ty blitky se na bílý nejlíp vyjímají až při zavádění příkrmů, takže cca do půl roka naprosto v poho že :sweat_smile:

Laadi no to musí být Vítek odvařenej počítám :grinning:
11. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi teda ty se futrujes :grinning:
11. zář 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře tak nic nedám no :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám domů dorazil taťka, tak se s váma prozatím loučím :sunglasses: papa
11. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe :grinning:
11. zář 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam jeste hodku nez prijde a jedem do phy...ale musim balit takze jdu taky :wink:
11. zář 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, plechi krásná kombinezka....já už taky na MMB nakoupila pár zimních věciček, to je droga ty jo :grinning: a ještě něco zdědíme, tak snad budem na zimu vybavený....no ty zimní boty to bude záhul....máte představu, jaký budete kupovat?
Jinak Ladi, já taky v těhu za jeden měsíc přibrala 4kg a to o Vánocích a taky jsem dostala sprďana :grinning:
Plechi mě se líbí jak Verunka tak Anežka, jsem zvědavá, jaký jméno nakonec vyberete...A Oli tvoje Dorotka je taky hezké jméno :wink:
11. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dovytvořili dárek k narozkám pro skorošvagrovku a teď se chlapi šli koukat na Adélu :grinning: já jsem se uvelebila v kuchyni a dávám si od nich oddech, ať si miláčků taky chvíli užije taťka :sweat_smile: už jsem z nich začínala mít tiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, Dorotka se mi líbí furt, ale asi by neprošla :sweat_smile: no, ono je to stejně jedno, třetí stejně nebude a když jo, tak to bude pindík :grinning:
11. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý jak to hned říkáš, že další pindík, to si říkám i u nás :grinning: i když bych si moc přála holčičku :wink:
11. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si při třetím přála jenom to, aby bylo všechno v pohodě a vydrželi jsme dýl než s Jáchymkem :pensive:
11. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to chápu :wink: Ladi, kde jsou fotky ze svatby? :wink:
11. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už si užívám noční a zatím je to pohodička
11. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek